Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-08, 12:33   #1321
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Od razu mówię, że nie czytałam całego posta, bo jestem w pracy i tylko tak trafiłam na niego przypadkiem. Ja sama mam łojotok skory, który wielokrotnie powoduje stany zapalne. Przez od od 2 lat cierpie na wypadanie włosów. A w sumie od 2 lat aż do 3 tygodni temu, gdzie włosy w końcu przestały lecieć..
Przechodziłam dermatologow endokrynologów trychologów, mnóstwo leków, witamin i mezoterapie i co mi w końcu pomogło na stany zapalne to szampon Vichy IMG_1504870239.344382.jpg dla skóry tłustej i olejek z czarnuszki o czym dopiero pisałam w innym wątku. Są pin zostawia się na chwilę na głowie i naprawdę działa dla mnie cuda, polecam spróbować. Do tego zawsze gdy głowa swedzi smarowaam się na noc olejkiem i tak spałam ( ostrzegam, okrutnie śmierdzi) i rano jest po problemie, teraz używam go raz/dwa razy w tygodniu profilaktycznie. Spróbujcie dziewczyny, bardzo polecam.
Ja mam tak wrażliwą skórę, że naprawdę użycie innego szamponu niż ten, bądź takich bez slsow i parabenow kończy się skórą palącą ogniem i wypadaniem włosów, ale ten zestaw póki co jest złoty.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
dews jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-10, 13:59   #1322
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Beczka Soli Pokaż wiadomość
Mi, po kilku latach walki chyba udało się rozwiązać problem.
Po pierwsze, całe życie myślałam, że mam przetłuszczającą się skórę głowy. Błąd. Ponieważ bardzo ją przesuszałam, zachwiana produkja sebum powodowała, że włosy w ciągu dnia po umyciu były nieświeże.
Zmieniłam szampon na taki nawilżający.
Co więcej postawiłam na marki, które mają produkty z naturalnym składem (warunek, to nie być uczulonym na żaden z naturalnych składników). Głównie wspomniany wyżej Vianek (Sylveco - szczególnie pszeniczny, Biolaven) czy Ecolab - ceny są niższe niż szamponów aptecznych, a efekty super
A juz mialam kupowac takie badziewie
Ok, a co sądzicie o Alterra?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 11:16   #1323
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Isana ured med polecam. Masaz skóry głowy i zostawić na kilka minut. Pięknie nawilża. A jak to nie da rady to cerkogel z apteki. Nawet na kilka godzin zostawić.
Ten szampon jeste jeszcze dostepny? Nigdzie nie widzialam, jest tylko zel pod prysznic isana urea...
czy chodzi o ten isana med przeciwłupieżowy do wrażliwej skóry? Z granatową zakrętką? Bo z tej serii isana med są jeszcze 2 inne, z jasniejszymi zakrętkami
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-13, 12:00   #1324
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Mnie żadna Isana nie ułatwiła życia.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 14:57   #1325
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Wow, sprawdził się u mnie antyseptyczny szampon Petal Fresh z Tea Tree!! Także polecam, jak macie problemy z łupieżem, przesuszonym skalpem i przetłuszczającą się czupryną.

Czy coś podobnego możecie polecić, tylko może tańszego? Do włosów, które się przetłuszczają, a skalp jest trochę wrażliwy?
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-05, 17:06   #1326
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Polecam szampon Vianek Przeciwłupieżowy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-20, 20:57   #1327
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Od razu mówię, że nie czytałam całego posta, bo jestem w pracy i tylko tak trafiłam na niego przypadkiem. Ja sama mam łojotok skory, który wielokrotnie powoduje stany zapalne. Przez od od 2 lat cierpie na wypadanie włosów. A w sumie od 2 lat aż do 3 tygodni temu, gdzie włosy w końcu przestały lecieć..
Przechodziłam dermatologow endokrynologów trychologów, mnóstwo leków, witamin i mezoterapie i co mi w końcu pomogło na stany zapalne to szampon Vichy Załącznik 7226231 dla skóry tłustej i olejek z czarnuszki o czym dopiero pisałam w innym wątku. Są pin zostawia się na chwilę na głowie i naprawdę działa dla mnie cuda, polecam spróbować. Do tego zawsze gdy głowa swedzi smarowaam się na noc olejkiem i tak spałam ( ostrzegam, okrutnie śmierdzi) i rano jest po problemie, teraz używam go raz/dwa razy w tygodniu profilaktycznie. Spróbujcie dziewczyny, bardzo polecam.
Ja mam tak wrażliwą skórę, że naprawdę użycie innego szamponu niż ten, bądź takich bez slsow i parabenow kończy się skórą palącą ogniem i wypadaniem włosów, ale ten zestaw póki co jest złoty.


Zewnętrznie: Radical ampułki, WAX maska do włosów, szampon Vichy /selsum blue
Wewnętrznie: krzem, cynk, D3, A+E, kolagen, pokrzywa
potwierdzam, ja akurat w wersji do suchej skory, ale ten szampon mi ratuje skóre.
latami sie meczylam ze skora glowy a odkad mi dermatolog polecila ten szampon, problem jest w zasadzie zredukowany. Jak cos zaczyna sie dziac, peeling i ten szampon robi porzadek. No i nie jedzilenie cukru..slodycze hoduja bakterie na glowie.

uzywam go na zmiane z baikal herbals a teraz jestem bardzo zadowolona z szamponu whamisy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-29, 09:01   #1328
Versace_89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 188
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Mnie swego czasu odratował szampon Dermedic do skóry wrażliwej, ale jednak taki szampon nie jest do stosowania na co dzień.
Versace_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-14, 18:30   #1329
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

nie wiem czy któraś próbowała, ale u mnie problem ze swędzącą skórą głowy skończył się z chwilą odstawienia szaponów i przejścia na mycie głowy płynem do naczyń. Uznałam, że płyn do naczyń musi być najbardziej łagodny i bezpieczny, bo teoretycznie może się dostać do przewodu pokarmowego, a jednocześnie skutecznie usunie łój, bo rozpuszcza tłuszcze. Przy czym tego płynu nie leję wprost na głowę, tylko trochę tego płynu rozpuszczam w kubeczku z wodą. Swędzenie ustąpiło, na głowie przestały się robić dziwne strupki i łupież, skóra głowy przestała śmierdzieć na drugi dzień po myciu. Na dodatek z podłogi zbieram znacznie mniej włosów, także znacznie mniej jest ich w wannie po kąpieli i na szczotce. Gdy używałam szamponów włosy myłam co drugi dzień, obecnie wystarczy, że włosny umyję co 3- 4 dni, nie przetłuszczają się tak jak po szamponach. Co więcej rzadsze mycie i suszenie suszarką powstrzymało ich wypadanie, bo wyjałowiona skóra nie reaguje już takim szokiem i łojotokiem. Według mnie szampony mają środki wnikające w skórę, co powoduje jej podrażnienie i degradację - lepiej używać środków łagodnych, myjących jedynie po powierzchni.
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 08:30   #1330
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spełniona Pokaż wiadomość
nie wiem czy któraś próbowała, ale u mnie problem ze swędzącą skórą głowy skończył się z chwilą odstawienia szaponów i przejścia na mycie głowy płynem do naczyń. Uznałam, że płyn do naczyń musi być najbardziej łagodny i bezpieczny, bo teoretycznie może się dostać do przewodu pokarmowego, a jednocześnie skutecznie usunie łój, bo rozpuszcza tłuszcze. Przy czym tego płynu nie leję wprost na głowę, tylko trochę tego płynu rozpuszczam w kubeczku z wodą. Swędzenie ustąpiło, na głowie przestały się robić dziwne strupki i łupież, skóra głowy przestała śmierdzieć na drugi dzień po myciu. Na dodatek z podłogi zbieram znacznie mniej włosów, także znacznie mniej jest ich w wannie po kąpieli i na szczotce. Gdy używałam szamponów włosy myłam co drugi dzień, obecnie wystarczy, że włosny umyję co 3- 4 dni, nie przetłuszczają się tak jak po szamponach. Co więcej rzadsze mycie i suszenie suszarką powstrzymało ich wypadanie, bo wyjałowiona skóra nie reaguje już takim szokiem i łojotokiem. Według mnie szampony mają środki wnikające w skórę, co powoduje jej podrażnienie i degradację - lepiej używać środków łagodnych, myjących jedynie po powierzchni.

No nie wiem, trochę to kontrowersyjne.. ja mam po zmywaniu różnymi płynami (Pur, Lidwik, Fairy) bardzo suche dłonie i brzydkie paznokcie. Nie nałożyłabym tego na głowę. Ale bardzo cieszę się, że Ci pomaga i masz spokój, to najważniejsze.
Ja ostatnio lepiej się czuję po wmasowywaniu po myciu w skórę żelu aloesowego ze Skin79
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-18, 16:24   #1331
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez spełniona Pokaż wiadomość
nie wiem czy któraś próbowała, ale u mnie problem ze swędzącą skórą głowy skończył się z chwilą odstawienia szaponów i przejścia na mycie głowy płynem do naczyń. Uznałam, że płyn do naczyń musi być najbardziej łagodny i bezpieczny, bo teoretycznie może się dostać do przewodu pokarmowego, a jednocześnie skutecznie usunie łój, bo rozpuszcza tłuszcze. Przy czym tego płynu nie leję wprost na głowę, tylko trochę tego płynu rozpuszczam w kubeczku z wodą. Swędzenie ustąpiło, na głowie przestały się robić dziwne strupki i łupież, skóra głowy przestała śmierdzieć na drugi dzień po myciu. Na dodatek z podłogi zbieram znacznie mniej włosów, także znacznie mniej jest ich w wannie po kąpieli i na szczotce. Gdy używałam szamponów włosy myłam co drugi dzień, obecnie wystarczy, że włosny umyję co 3- 4 dni, nie przetłuszczają się tak jak po szamponach. Co więcej rzadsze mycie i suszenie suszarką powstrzymało ich wypadanie, bo wyjałowiona skóra nie reaguje już takim szokiem i łojotokiem. Według mnie szampony mają środki wnikające w skórę, co powoduje jej podrażnienie i degradację - lepiej używać środków łagodnych, myjących jedynie po powierzchni.
Przeczytaj sobie skład płynu do naczyń... Sam sls w szamponie to przy tym nic.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-18, 22:46   #1332
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

W życiu nie umyłabym włosów płynem do naczyń. Skoro zmywa np tłuszcz z patelni to wolę sobie nie wyobrażać jakie silne detergenty w nim są i jak zadziałałyby na moją skórę głowy i na włosy. Już widzę to suche siano jakie miałabym na głowie...
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-19, 23:31   #1333
spełniona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 76
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
W życiu nie umyłabym włosów płynem do naczyń. Skoro zmywa np tłuszcz z patelni to wolę sobie nie wyobrażać jakie silne detergenty w nim są i jak zadziałałyby na moją skórę głowy i na włosy. Już widzę to suche siano jakie miałabym na głowie...
na patelnię lejesz sam płyn. Oczywiście że na głowę bym tego nie wylała bez rozcieńczenia
to jest kwestia proporcji. W innym wątku napisałam:
"akurat miałam pod ręką Fairy. Ale chyba może być każdy dowolny płyn. Proporcje na oko - mam długie włosy więc to jest pół łyżeczki do herbaty (max. łyżeczka) na kubek do mycia zębów. Przy krótkich włosach pewnie wystarczy jeszcze mniej. Lepiej zrobić słabszy roztwór żeby nie przesuszyć włosów, ewentualnie można dorobić. Chodzi o to by się tylko lekko zapieniło. I masuję tylko skórę głowy. Po umyciu bez odżywki na włosy się nie obejdzie (mam rozjaśnione włosy, stosuję Gliss Kur Total Repair, do spłukiwania), ale skóra głowy jest w dużo lepszym stanie niż po szamponie tej samej firmy i serii. Na drugi/trzeci dzień po umyciu, do wygładzenia i ułożenia włosów używam odrobinę odżywki bez spłukiwania Artego, Easy Care, Miracle Lightweight "

Edytowane przez spełniona
Czas edycji: 2018-12-19 o 23:49
spełniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-24, 19:21   #1334
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

To dalej zabójstwo dla włosów. Skoro coś usuwa olej, nawet nieświeży, to pomyśl sobie na ile musi być mocny.

Wysłane z mojego G3212 przy użyciu Tapatalka
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-03-25, 18:39   #1335
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Up! Czy to mozliwe, ze od mycia wlosow lagodnymi szamponami i wcierkowania wysuszylam sobie skore glowy? Koncze tez duza butelke Sesy ktora wcieram zazwyczaj na godzine - dwie przed myciem. Strasznie luszczy mi sie skora na obszarze od uszu, czole do srodka glowy. Z tego wszystkiego kupilam szampon Polytar bo Nizoral nie dziala. Nie mialam takich problemow kiedy uzywalam zwyklej Barwy. Niestety, nie mam dostepu do dermatologa. Chyba przekombinowalam
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-03, 11:17   #1336
hasta_la_vista
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 122
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Wiele tych szamponów sprzedawanych/promowanych jako "łagodne" jest tak mocno niedoprawcowanych pod względem... łagodności, łagodzenia surfaktantów, łagodzenia przesuszenia. Paradoksalnie. Po prostu bardzo niedopracowane szampony. Sam rodzaj użytej substancji myjącej to o wiele, wiele za mało aby móc coś mówić o łagodności szamponu. Często nie mają łagodzących substancji z prawdziwego zdarzenia a nie jakiejś np. alantoiny która tak "dużo" może... Boleśnie się o tym przekonywałam przez lata. Jako osoba z wrażliwą skórą i problemami ze skórą głowy muszę omijać szerokim łukiem włosomaniacze "łagodne" szampony.

Możliwe, że taki łagodny szampon okazał się nie być łagodny, przesuszył. Możliwe, że nie oczyszczał dostatecznie. To już może sama wiesz lepiej jak to wyglądało u ciebie. Możliwe też, że obie opcje na raz
Jest też taka możliwość, że to reakcja alergiczna na coś.

A wcierki to osobna kwestia, same wcierki mogą wywoływać/pogarszać różne niezdrowe stany skóry głowy.

Takie łuszczenie może wynikać z przesuszenia, odwodnienia (np. przez szampony pozbawione porządnych substancji łagodzących, kondycjonujących), może to być alergia, może być łupież, może być łojotokowe zapalenie skóry...

Polytar to całkiem dobra rzecz Mam nadzieję, że pomoże
hasta_la_vista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-04-19, 10:41   #1337
Doris Day
Zadomowienie
 
Avatar Doris Day
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 449
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Nic dziwnego, że nizoral nie pomógł, miałam poważnie wysuszoną skórę głowy. W akcie desperacji, czekając na serum z Anwen, kupilam nawilżające serum do skóry głowy z The ordinary i to był strzał w dziesiątkę. Problem bardzo szybko ustąpił.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


22.06.09 - start: zapuszczam i dbam o włosy

Co było, a nie jest,
nie pisze się w rejestr



Doris Day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-06-26, 07:51   #1338
Kasia11N
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-06
Wiadomości: 1
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Jeśli masz problemy z swędzeniem skóry głowy, warto wybrać szampon o łagodnych składnikach, przeznaczony specjalnie do skóry wrażliwej i skłonnej do podrażnień. Szampony zawierające aloes, rumianek lub pantenol(prowitamina B5) mogą pomóc w złagodzeniu swędzenia i podrażnień skóry głowy. Ważne jest również unikanie szamponów zawierających silne detergenty i substancje drażniące, które mogą nasilać swędzenie i podrażnienia.
__________________
Jedwabna koszula to luksusowy i elegancki element garderoby, wykonany z delikatnego i gładkiego materiału jakim jest jedwab.https://lovlisilk.com/product/jedwabna-koszula-ecru/

Edytowane przez Kasia11N
Czas edycji: 2023-08-01 o 14:16
Kasia11N jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-11-30, 23:47   #1339
ta_lady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 10
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez hasta_la_vista Pokaż wiadomość
Sam rodzaj użytej substancji myjącej to o wiele, wiele za mało aby móc coś mówić o łagodności szamponu. Często nie mają łagodzących substancji z prawdziwego zdarzenia a nie jakiejś np. alantoiny która tak "dużo" może...
hasta_la_vista, czy możesz powiedzieć, jakie substancje są łagodzącymi z prawdziwego zdarzenia. Będę zobowiązana. Widzę, że masz dużą wiedzę.
Pozdrawiam
ta_lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-12-01, 14:31   #1340
Marchewkowlosa
Raczkowanie
 
Avatar Marchewkowlosa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 384
Dot.: Swędząca skóra głowy, szampony dla wrażliwców- wątek zbiorczy

A co polecacie na dość szybko przetłuszczającą się skórę ze skłonnością właśnie też do swędzenia, ale też jaki bolesnych gulek czy krost na skalpie?
Marchewkowlosa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-12-01 15:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:50.