Najlepszy krem na cellulit! pilne! - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-02, 18:03   #31
_Bjeata_
Zadomowienie
 
Avatar _Bjeata_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Silesia City
Wiadomości: 1 792
GG do _Bjeata_
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

zainwestowałam z aqua aerobic i pilling kawowy i jestem zachwycona efektami, szczerze polecam
__________________

"Tęsknota, słowo zużyte,
Otwarło mi swoją dal...
Jak różne są rzeczy ukryte
W króciutkim wyrazie: żal."




_Bjeata_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-03, 21:00   #32
Golden
Rozeznanie
 
Avatar Golden
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 611
GG do Golden
Smile Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Witam!
Jestem nowa na tym forum a już mi się bardzo podoba . 80% kobiet w krajach rozwijających się cierpi na coś takiego jak cellulit. Ja oczywiście należę do większości, bo nie wypada się "wychylać" . Jestem ciekawa o co chodzi z peelingiem kawowym. Chętnię spróbuje czegoś nowego z kosmetyków.
Pozdrawiam

Edytowane przez Golden
Czas edycji: 2006-05-03 o 21:49
Golden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 07:18   #33
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez _Bjeata_
zainwestowałam z aqua aerobic i pilling kawowy i jestem zachwycona efektami, szczerze polecam
Bjeatko jak sie robi ten piling kawowy???
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 07:19   #34
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Golden
Witam!
Jestem nowa na tym forum a już mi się bardzo podoba . 80% kobiet w krajach rozwijających się cierpi na coś takiego jak cellulit. Ja oczywiście należę do większości, bo nie wypada się "wychylać" . Jestem ciekawa o co chodzi z peelingiem kawowym. Chętnię spróbuje czegoś nowego z kosmetyków.
Pozdrawiam

Witaj.
Musze Ci powiedziec ,ze wpadlas po uszy bo wizaz uzaleznia.
Tu jest super!!!
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 07:27   #35
agajot
Zakorzenienie
 
Avatar agajot
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 4 194
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Peeling kawowy robiłam wczoraj po raz pierwszy - oczywiście po jednym razie cellulitis nie zniknął, ale skórę mam wygladzoną jak po żadnym innym kosmetyku - polecam, ja będę nadal stosować.
agajot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 09:06   #36
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez agajot
Peeling kawowy robiłam wczoraj po raz pierwszy - oczywiście po jednym razie cellulitis nie zniknął, ale skórę mam wygladzoną jak po żadnym innym kosmetyku - polecam, ja będę nadal stosować.
Aga zaraz ide go sobie zrobic......napisze pozniej co i jak.
Ciekawe u mnie to wszystko...ja nie pije kawy...nie pije kawy z kofeina bo mam trzesiawki a teraz bede kupiowac kawe z kofeina na piling....mam w domku kawe bez kofeiny ale chyba takiej nie moge???o co chodzi??o te zmielone ziarnka czy o kofeine podczas pilinu???
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 11:12   #37
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Nie wiem tak do końca o co, ale na pewno działa.
Ja po prostu po wypiciu kawy nie wyrzucam fusów i dodaję trochę żelu pod prysznic (najbardziej lubę do tego czekoladowy). Pochlapana po tym jest łazienka, ale jaka skóra..... aż miło dotknąć tak wypolerowana.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-04, 18:44   #38
aleksa31
Przyczajenie
 
Avatar aleksa31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 19
Thumbs up Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

No to ja też się dołączę i podzielę swoim najnowszym odkryciem. Naprawdę byłam zszokowana efektami, tym bardziej że preparat jest taniutki. Mam 31 lat i wiele preparatów już wypróbowałam, ale po żadnym nie było tak spektakularnych efektów: niesamowicie gładka skóra, duża poprawa jędrności a cellulit naprawdę zanika!!!!!!!!!! A był niestety okrooooopny, bo będąc w ciąży trochę się zaniedbałam. Preparat to "aktywne serum antycellulitowe" Lirene firmy Eris. Naprawdę warto wypróbować, tym bardziej, że opakowanie 150 ml kosztuje 26 zł. Ostatnio z mydełkiem pilingującym gratis. Stosuje się go na noc, dla wzmocnienia efektów wcześniej zrobić peeling połączony z masażem jakąś szorstką rękawicą. W czasie nakładania też zalecany jest krótki masaż. Moim zdaniem rewelacja, dużo lepszy od dużo droższych preparatów.
Pozdrawiam i życzę szybkich efektów
aleksa31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 13:06   #39
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez aleksa31
No to ja też się dołączę i podzielę swoim najnowszym odkryciem. Naprawdę byłam zszokowana efektami, tym bardziej że preparat jest taniutki. Mam 31 lat i wiele preparatów już wypróbowałam, ale po żadnym nie było tak spektakularnych efektów: niesamowicie gładka skóra, duża poprawa jędrności a cellulit naprawdę zanika!!!!!!!!!! A był niestety okrooooopny, bo będąc w ciąży trochę się zaniedbałam. Preparat to "aktywne serum antycellulitowe" Lirene firmy Eris. Naprawdę warto wypróbować, tym bardziej, że opakowanie 150 ml kosztuje 26 zł. Ostatnio z mydełkiem pilingującym gratis. Stosuje się go na noc, dla wzmocnienia efektów wcześniej zrobić peeling połączony z masażem jakąś szorstką rękawicą. W czasie nakładania też zalecany jest krótki masaż. Moim zdaniem rewelacja, dużo lepszy od dużo droższych preparatów.
Pozdrawiam i życzę szybkich efektów
Fakt, skóra po nim była jędrniejsza, (nawet na brzuchu się "skurczyła") ale mojego cellulitu nie ruszył a 2 opakowania (+ żel, + krem) zużyłam
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 17:31   #40
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Nie chcę pozbawiać was złudzeń, ale nie ma czegoś takiego jak "krem na celulitis". Krem działa tylko na górne warstwy skóry, a ten problem lezy głębiej i żaden specyfik wklepywany w naskórek go nie zlikwiduje (bez względu na to czy kosztuje 30 czy 700zł). Dziewczyny wyżej dawały dobre rady - gimnastyka, masaż. Reszta działa tylko na zasadzie ujędrnienia skóry i rzeczywiście mozna to osiągnąć tanim efektem - peeling + jakikolwiek specyfik poprawiający stan skóry. Walczyć z celulitem mozna także za pomocą zabiegów gabinetowych (u dermatologa czy kosmetologa) na przykład mezodermia daje dobre efekty. Ale naprawdę, nie ma sensu wydawać fortuny na kremy w tym przypadku. To tak jakbyście chciały sobie zwiększyć inteligencję za pomoca tabletek
Ech, naprawdę czasem dziwi mnie wiara w kosmetyki. Krem to tylko krem - coś co może zadziałać najwyżej na naskórek, ani zmarszczek nie zlikwiduje, ani celilitu, ani żadnych innych problemów, które mają przyczyny organiczne.
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-06, 23:55   #41
inaxx
Raczkowanie
 
Avatar inaxx
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 99
GG do inaxx
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Lagrii888 faktycznie trudno jest zwalczyc celulit ja też stosowałam wiele kremów i nic na zabiegi w gabinetach trzeba by poświęcic fortune wiec tez odpada. ja jednak mam jeden sposób do którego powracam i który pomaga a mianowicie błotko guam jest super. juz po pierwszym zabiegu widać róznice, skóra jest gładsza, ponadto po zabiegach guam balsamy (przynajmniej u mnie) świetnie wpijają się w skóre. dodatkowo ma inne korzystne właściwości. do tego oczywiście nie należy zapomniec o ćwiczeniach, masażu i naprawde można duzo poprawić. blotko najlepiej kupic na alegro jesli nie jestes przekonana kup jedna saszetke na próbe, a myśle że po niej kupisz całe opakowanie. Błotko jest dość wydajne, najlepiej lekko nawilżyć skóre wodą przed zabiegiem. jeśli cię to zainteresowało i masz jeszcze jakieś pytania pisz. szczerze polecam
inaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-07, 08:52   #42
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez DominikaS
Nie chcę pozbawiać was złudzeń, ale nie ma czegoś takiego jak "krem na celulitis". Krem działa tylko na górne warstwy skóry, a ten problem lezy głębiej i żaden specyfik wklepywany w naskórek go nie zlikwiduje (bez względu na to czy kosztuje 30 czy 700zł). Dziewczyny wyżej dawały dobre rady - gimnastyka, masaż. Reszta działa tylko na zasadzie ujędrnienia skóry i rzeczywiście mozna to osiągnąć tanim efektem - peeling + jakikolwiek specyfik poprawiający stan skóry. Walczyć z celulitem mozna także za pomocą zabiegów gabinetowych (u dermatologa czy kosmetologa) na przykład mezodermia daje dobre efekty. Ale naprawdę, nie ma sensu wydawać fortuny na kremy w tym przypadku. To tak jakbyście chciały sobie zwiększyć inteligencję za pomoca tabletek
Ech, naprawdę czasem dziwi mnie wiara w kosmetyki. Krem to tylko krem - coś co może zadziałać najwyżej na naskórek, ani zmarszczek nie zlikwiduje, ani celilitu, ani żadnych innych problemów, które mają przyczyny organiczne.
Może i masz rację, tego też mnie uczono, ale dlaczego w związku z tym po tym kremie Sisleya odczuwa sie tak wyraźne zewnętrzne objawy , jak wzmożone pragnienie, spadek łaknienia i szybsze trawienie?
Ja aby nie musieć ciągle mieć przy sobie butelki z wodą, "zmniejszyłam dawkowanie", czyli po prostu smarowałam się mniejszą ilością, bo język przyklejał się do podniebienia.
Uprzedzająć kwestię: Wiem, że ogólnie jeśli się pije dużo wody, to pomaga ona wypłukiwać toksyny i cellulit (nie celulitis) się zmniejsza.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-07, 16:33   #43
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Lagrii888
Kochanie wizazanki prosze napiszcie mi jaki najlepszy jest krem na celulitis.Od jutra zaczynam dietke.Bardzo boje sie obwislej skory ...no i koniecznie musze walczyc z celulitem.....moze ktoras z was zna najlepszy sposob na to jak sie tego pozbyc???
a sprawdz ten http://www.esteelauder.com/templates...CT_ID=PROD9811

dobry kremik, mam go okolo poltoratygodnia i widze efekty w postaci ładnie napietej skory, zmniejszonego celullitu., W sumie poza tym ze ograniczylam slodycze do 0 i kawe do minimum oraz tluszcze, wypijam wiecej sokow, z przymusu w pracy sie ruszam nie robie nic wiecej to efekty dzialania kremu sa swietne.
jest bardzo wydajny, ma porzadny dozownik, a przy okazji lekko schladza cialko po posmarowaniu i bardzo szybko sie wchlania i nie wymaga zandych specjalnych masazy itp.
Polecam!
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 11:18   #44
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ja juz wyprobowalam piling z kawy...naprwde jest swietny...robilam 3 razy i jest super...teraz tylko musz dobrac cos z kremow na celulit...cwicze ...chodze na silownie...ale malo chodze...wiecej ruszam sie na spacerkach...nie siedze tak dlugo przed kompem..ale problem z Cola i pepsi i czekolada mam ogromny.Dzisiaj mija 2 miesiace jak nie pale ...rzucilam fajki a nie moge rzucic slodyczy i pepsi...co ja mam robic???....nie wiem...jak nie mam nic slodkiego to az slabo mi sie robi...ale cukier mam ok bo robilam badania...jestem na diecie ....nie moge sobie z niczym poradzic...albo nawet dzien mam za krotki na te wszystkie zabiegi....kurde jak mi ciezko....i policzki mi zaczynaja marniec...i tak mi jakos wisza...co z nimi zrobic..??/co smarowac?a moze dac sobie z wszyskim spokoj...i pokochac siebie w takim ciele...????
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 18:33   #45
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Lagrii888
Ja juz wyprobowalam piling z kawy...naprwde jest swietny...robilam 3 razy i jest super...teraz tylko musz dobrac cos z kremow na celulit...cwicze ...chodze na silownie...ale malo chodze...wiecej ruszam sie na spacerkach...nie siedze tak dlugo przed kompem..ale problem z Cola i pepsi i czekolada mam ogromny.Dzisiaj mija 2 miesiace jak nie pale ...rzucilam fajki a nie moge rzucic slodyczy i pepsi...co ja mam robic???....nie wiem...jak nie mam nic slodkiego to az slabo mi sie robi...ale cukier mam ok bo robilam badania...jestem na diecie ....nie moge sobie z niczym poradzic...albo nawet dzien mam za krotki na te wszystkie zabiegi....kurde jak mi ciezko....i policzki mi zaczynaja marniec...i tak mi jakos wisza...co z nimi zrobic..??/co smarowac?a moze dac sobie z wszyskim spokoj...i pokochac siebie w takim ciele...????
Lagrii888 pokochać przede wszystkim. Po czterdziestce niestety upływający czas zaczyna zostawiać slady i nie ma na to cudownej rady.
Można spowolnić odpowiednim trybem życia, czyli odpowiedni sposób odżywiania, ruch ! , suplementacja ( antyoksydanty np. witamina E, koenzym Q10, betacaroten, MSM), relaksacja, kosmetyki .

Dieta 1000 kalorii to zabójstwo, opoźnienie metabolizmu na własne życzenie. Efekt? Szybki przybór wagi po zarzuceniu diety, a czasem nawet bez jej zarzucania. Przejdź na 1400 kalorii, bo sobie zrobisz krzywdę. Zminimalizuj słodycze. Cole porzuć absolutnie

dodane: na tej diecie 1000 cal organizm, spala białka czyli mięśnie, a nie tluszcz!

Na ujędrnienie całego ciała polecam codzienne ( albo chociaż co drugi dzień ) naprzemienne ciepłe( nie gorące) i zimne prysznice. Nic nie kosztuje, efekt po kilku miesiącach spektakularny.

Celulit na nogach w 46 roku życia zlikwidowałam samymi ćwiczeniami, 4x w tygodniu , unoszenie ugiętych w kolanach nóg z obciążnikami przypiętymi w kostkach ( udo ma być równolegle do podłogi, rozstaw nóg ok. 30-35 cm). zaczynałam od 10 powtórzeń na każdą nogę, po miesiący robiłam 40 na każdą. Po trzech miesiącach zniknął celulit.
Do tego możesz wspomagać sie kosmetycznie basam ujędrniający lub antycelulitowy . Wystarczy Eris , Norel lub ATW. Wmasowywany przed ćwiczeniami lub wieczorem przed spaniem. WMASOWYWANY, bo to poprawia krężenie i wspomaga usuwanie celulitu.
Mam 50 lat , aktualnie nie mam widocznego celulitu.
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-05-20 o 16:14
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:12   #46
Toogra
Zadomowienie
 
Avatar Toogra
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 197
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ro-zterka.......ale mnie twoj post ucieszył,,,,,pocieszające jest to co napisałas....ja tu tak podczytuje od niedawna i mysłam,,,ze nawet w watku dla 30 i dalej,,,są same młode dziewczyny,,,,,tzn.mlode z metryki.Bo my tez młode duchem jestesmy,,,,,a i ciałem jak umia sobie tak dobrze poradzic jak TY.Pozdrawiam serdecznie prawie rowiesnica)
Toogra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-09, 20:43   #47
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Toogra
Ro-zterka.......ale mnie twoj post ucieszył,,,,,pocieszające jest to co napisałas....ja tu tak podczytuje od niedawna i mysłam,,,ze nawet w watku dla 30 i dalej,,,są same młode dziewczyny,,,,,tzn.mlode z metryki.Bo my tez młode duchem jestesmy,,,,,a i ciałem jak umia sobie tak dobrze poradzic jak TY.Pozdrawiam serdecznie prawie rowiesnica)
hyhy, ja na początku, to wogóle nie zauwazyłam,że na wizażu większosć bardzo młoda dopiero jak zaczełam 'wpadać" na plotkowy
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 06:44   #48
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Lagrii888 pokochać przede wszystkim. Po czterdziestce niestety upływający czas zaczyna zostawiać slady i nie ma na to cudownej rady.
Można spowolnić odpowiednim trybem życia, czyli odpowiedni sposób odżywiania, ruch ! , suplementacja ( antyoksydanty np. witamina E, koenzym Q10, betacaroten, MSM), relaksacja, kosmetyki .

Dieta 1000 kalorii to zabójstwo, opoźnienie metabolizmu na własne życzenie. Efekt? Szybki przybór wagi po zarzuceniu diety, a czasem nawet bez jej zarzucania. Przejdź na 1400 kalorii, bo sobie zrobisz krzywdę. Zminimalizuj słodycze. Cole porzuć absolutnie

Na ujędrnienie całego ciała polecam codzienne ( albo chociaż co drugi dzień ) naprzemienne ciepłe( nie gorące) i zimne prysznice. Nic nie kosztuje, efekt po kilku miesiącach spektakularny.

Celulit na nogach w 46 roku życia zlikwidowałam samymi ćwiczeniami, 4x w tygodniu , unoszenie ugiętych w kolanach nóg z obciążnikami przypiętymi w kostkach ( udo ma być równolegle do podłogi, rozstaw nóg ok. 30-35 cm). zaczynałam od 10 powtórzeń na każdą nogę, po miesiący robiłam 40 na każdą. Po trzech miesiącach zniknął celulit.
Do tego możesz wspomagać sie kosmetycznie basam ujędrniający lub antycelulitowy . Wystarczy Eris , Norel lub ATW. Wmasowywany przed ćwiczeniami lub wieczorem przed spaniem. WMASOWYWANY, bo to poprawia krężenie i wspomaga usuwanie celulitu.
Mam 50 lat , aktualnie nie mam widocznego celulitu.

No to mnie Rozterko podnioslas na duchu.Teraz ide na hale....troche pobiegam...moze na plazy...))
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-10, 20:19   #49
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

czesc kobietki ja od nie dawna moze 2 tyg.robie co 3 dni piling kawowy po nim smaruje sie Eveline 3d serum int.wyszcz.i juz widac efekty.A po 2 ciazach nie wygladalam zbyt dobrze naszczescie trafilam na wizaz i wzielam sie ostro do roboty.Pozdrawiam.
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 08:25   #50
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Asia31
czesc kobietki ja od nie dawna moze 2 tyg.robie co 3 dni piling kawowy po nim smaruje sie Eveline 3d serum int.wyszcz.i juz widac efekty.A po 2 ciazach nie wygladalam zbyt dobrze naszczescie trafilam na wizaz i wzielam sie ostro do roboty.Pozdrawiam.

Ja tez zaczelam robic piling kawowy..jest naprawde rewelacyjny ...tylko dla mnie to raczej za malo..musze cwiczyc i cwiczyc...i jeszcze jakies kremy....na razie rozpozxnaje teren...ale moja corcia obiecala mi na moje urodzinki,ktore mam za kilka dni ze dostane od niej w prezencie krem na celulit....wiec juz sie ciesze....))
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 14:32   #51
sabi
Zadomowienie
 
Avatar sabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 399
GG do sabi
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Celulit na nogach w 46 roku życia zlikwidowałam samymi ćwiczeniami, 4x w tygodniu , unoszenie ugiętych w kolanach nóg z obciążnikami przypiętymi w kostkach ( udo ma być równolegle do podłogi, rozstaw nóg ok. 30-35 cm). zaczynałam od 10 powtórzeń na każdą nogę, po miesiący robiłam 40 na każdą. Po trzech miesiącach zniknął celulit.
Dziękuję, ROZ-ter-KO.
Wyjęłam pudełko z ciężarkami z głębi szafy, zdmuchnęłam z pudełka kurz. Ciężarki przymocowałam do kostek, jestem po jednej serii ćwiczeń (zrobiłam po 20 powtórzeń na każdą nogę) i jeszcze 20 brzuszków bo się rozochociłam .
Postaram się ćwiczyć tak kilka razy w tygodniu. Może akurat pomoże?

PS. Te ciężarki są 1 kg, wystarczą?
PS2. Skoro 1 kg waży tak dużo, to ile ważę JA?
__________________
Hold me now
I'm six feet from the edge and I'm thinking
That maybe six feet
Ain't so far down
sabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 17:33   #52
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez sabi
Dziękuję, ROZ-ter-KO.
Wyjęłam pudełko z ciężarkami z głębi szafy, zdmuchnęłam z pudełka kurz. Ciężarki przymocowałam do kostek, jestem po jednej serii ćwiczeń (zrobiłam po 20 powtórzeń na każdą nogę) i jeszcze 20 brzuszków bo się rozochociłam .
Postaram się ćwiczyć tak kilka razy w tygodniu. Może akurat pomoże?

PS. Te ciężarki są 1 kg, wystarczą?
PS2. Skoro 1 kg waży tak dużo, to ile ważę JA?
Wystarczą, możesz też sobie robić 20 minut tańca z ciężarkami na nogach, 2-3 razy w tgodniu jak przy okazji tanecznych manewrów będziesz silnie napinała pośladki , to jeszcze ujędrnisz pupę
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 19:11   #53
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez sabi
Dziękuję, ROZ-ter-KO.
Wyjęłam pudełko z ciężarkami z głębi szafy, zdmuchnęłam z pudełka kurz. Ciężarki przymocowałam do kostek, jestem po jednej serii ćwiczeń (zrobiłam po 20 powtórzeń na każdą nogę) i jeszcze 20 brzuszków bo się rozochociłam .
Postaram się ćwiczyć tak kilka razy w tygodniu. Może akurat pomoże?

PS. Te ciężarki są 1 kg, wystarczą?
PS2. Skoro 1 kg waży tak dużo, to ile ważę JA?
A ja wlasnie zamowilam sobie na allegro hantle...takie po 0,5kg...ciezszych nie moge niestety....10lat temu przeszlam powazna chorobe reki...i chemioterapie...teraz na nia dmucham jak tylko moge ...wiec po 0,5 musi wystarczyc do cwiczen...no i bardzo chce kupic te ciezarki na nogi...musi byc dobrze...prawda???
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-12, 21:09   #54
Asia31
Zakorzenienie
 
Avatar Asia31
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: nad morzem
Wiadomości: 3 827
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

no pewnie ze musi byc dobrze.pozdrawiam
Asia31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 03:17   #55
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Dziewczyny bądźcie piękne na wiosnę

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Spacerować, tanczyć i kochać się.


A ja dzisiaj też wypróbowałam fusy Zupełnie niezłe są
__________________
WYMIANA Pearl mancera

Edytowane przez ROZ-ter-KA
Czas edycji: 2006-05-14 o 14:35
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 07:02   #56
neonka28
Zakorzenienie
 
Avatar neonka28
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 7 002
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez ROZ-ter-KA
Dziewczyny bądźcie piękne na wiosnę

Ćwiczyć, ćwiczyć i jeszcze raz ćwiczyć. Spacerować, tanćzyć i kochać się.


A ja dzisiaj też wypróbowałam fusy Zupełnie niezłe są
Wstalam rano i pomyslalam przywitam się , bądz co bądz niedziela ale patrze Ewka o 4 nad ranem urzędowałaś w poradnictwie celulitowym
__________________
hmm...mówię Wam w sekrecie
Mieszkam w Elfolandii
neonka28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-14, 22:41   #57
lutiana
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 240
Question Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Witam i pozdrawiam wszystkie kobiety walczace dzielnie z pomaranczowa skorka Ja od dzis tez zaczelam te ciezkie zmagania, przeczytalam o peelingu kawowym i zrobilam - dla mnie bomba, skora jest gladka jak nigdy, choc cellulit oczywiscie nadal jest, bo na to trzeba czasu. Jutro zamierzam kupic jakis krem lub zel na cellulit. Mam jedno pytanie do Was, ile powinien trwac masaz, by byl skuteczny?? Dzis masowalam sie specjalnym przyrzadem z wypustkami okolo 30 min i nie wiem czy nie za krotko?
lutiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 00:55   #58
Equita
Rozeznanie
 
Avatar Equita
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 833
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

A czy ktos uzywal olejku na cellulitis WELEDA Birken-Cellulite-Öls ???
__________________
9.09.2009- nasz slub koscielny!
8.07.2008- nasz slub cywilny!
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-26127.png
http://suwaczki.maluchy.pl/sl-21469.png

http://bubbleplanet.blox.pl/html
Equita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 07:25   #59
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Cytat:
Napisane przez Equita
A czy ktos uzywal olejku na cellulitis WELEDA Birken-Cellulite-Öls ???

oj...nawet o nim nie slyszalam
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-15, 07:26   #60
Lagrii888
Raczkowanie
 
Avatar Lagrii888
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: okolica nadmorska
Wiadomości: 105
Dot.: Najlepszy krem na celuli!!!pilne!!!

Ja dzisiaj malenka przerwe robie.,..bo mam przypadlosc kobieca i troche mi sie juz glowie kreci od tych diet i tych wszystkich zabiegow...ale to tlko dzisiaj taka mala przerwa...zrobie sobie tylko peeling z fusow....))poprawie sobie nastroj....))Milego dnia wszystkim....))
__________________
_________________________ _____________ ___________________
Lagrii888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-15 12:14:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.