Mamy listopadowe 2018 - cześć VII - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-11-22, 15:27   #61
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Dziewczyny jestem z siebie dumna, mam 90ml, tego jeszcze nie grali




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:27   #62
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna, mam 90ml, tego jeszcze nie grali




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
brawo

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:28   #63
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Lady, lista gaduły. Pierwsza piątka niezmiennie Załącznik 7649394

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jakbym te moje dlugie wyeody podzielila na 3 posty to na bank bylabym pierwsza, ale co tam... ja lubie ksiazki pisac pozniej uzupelnie dziekuje za cynk

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:28   #64
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Sluchaj ja mam porownanie z sudocremem i bepantenem. Sudocrem stosowalam u mlodej i srednio dawal rade. Bepanten poznalam jak zrobilam sobie tatuaz - zagoil sie w 3 dni, coc jest wielkosci dloni i tak mialam poorana skore, ze nawet ubrania ktore go dotykaly oeodowaly okropny bol. W kazdym razie nawet jak teraz porownuje to bepanten szybciej goi nawet podrazniona skore malego niz sudocrem. Chociaz na mocne odpazenia i tak najlepsza kartoflanka. Umyc pupcie i zasypac i nastepne przeeijanie roznica naprawde ogromna

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Dzieki :-*

Bede probowac wszystkiego. Narazie smaruje. Po kapieli powietrzymy i moze zasypie na noc maka. Musi byc dobrze

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:30   #65
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna, mam 90ml, tego jeszcze nie grali




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No widzisz, a tak sie martwilas BRAWO TY !

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:30   #66
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem z siebie dumna, mam 90ml, tego jeszcze nie grali




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak dlugo sciagasz? Ja ostatnio 70ml w 45 min... chcialam, zeby maz nakarmil z butelki. Ale oczywiscie sie nie udalo, mleko poszlo do lodowki, a ja musialam na cyc wziac Elika.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:36   #67
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ladyisss ale bepanten to masc, więc w chwili wystąpienia odparzenia nie powinno się już jej stosować, bo jest tłusta i hamuje dostęp powietrza i uniemożliwia gojeniem z tego co się orientuję. Maści stosujemy na zdrową skórę by odparzeniom zapobiec, a jak już wystąpią to albo wietrzyć, albo ew jakiś krem ale nie tłusty. Tak mnie przynajmniej uczyli. Mój miał małe Odparzenie po szpitalu, miałam źle pampersy i się zaczerwieniło i tak mi tam..wytłumaczyli i rzeczywiście zaraz się zagoiło

Dzięki dziewczyny jaram się, a moje sutki płaczą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------

Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Jak dlugo sciagasz? Ja ostatnio 70ml w 45 min... chcialam, zeby maz nakarmil z butelki. Ale oczywiscie sie nie udalo, mleko poszlo do lodowki, a ja musialam na cyc wziac Elika.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka

Nie patrzyłam ale powiedziałabym, że tak około 40min siedziałam. Ale jednak będę odciągała i podawała butlą, nie jestem w stanie znieść bólu jak czuję jak młody łapie za pierś :/ może jak trochę poużywam laktatora i piersi się przyzwyczają to spróbuję jeszcze raz przystawiać do piersi, bo młody póki co nie ma problemu z jedzeniem z piersi i butli na zmianę.

W ogóle to.jest póki co takie bezproblemowe dziecko. Śpi, nagle się powierci i po łaska ze głodny, jak go karmie to sobie albo patrzy na mnie albo przysypia, później podczas zmiany pieluchy zasypia, ew odkładamy go do łóżeczka to popatrzy na nas i zasypia
Aczkolwiek to łóżeczko dostawka w ogóle się nie sprawdziło, jego nie lubi, śpi tylko w koszu Mojżesza

Dziewczyny robicie / robiłyście coś z tymi dziećmi w pierwszym tygodniu oprócz karmienia, przytulania, zmiany pieluch i usypiania? bo ja tak mówię do mojego że może trzeba zapewnić jakąś stymulację albo muzyka albo coś? Z drugiej strony taki maluszek.jwszcze ledwo widzi, prawda?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 15:37   #68
MadziQ6
Zakorzenienie
 
Avatar MadziQ6
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 244
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Aaa dziewczyny mam pytanie odnosnie tego usg bioderek je sie robi do 6tygodnia zycia czy w 6 tygodniu zycia??Do zapisania sie na nie ja musze miec najpierw skierowanie czy np moge juz sie zapisac a skierowanie dac na tym usg?Bo wizyta u pediatry ma byc w ciagu 2 tygodni wiec niewiem czy bez skierowania uda mi sie cos zalatwic....wie moze ktoras??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MadziQ6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:37   #69
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Ej masz termin na jutro a ja jutro bede juz 7 dni po terminie
Cytat:
Napisane przez cinnamonat Pokaż wiadomość
Ja bym to olała. Takiego małego dziecka nie da się przekarmić. Szczególnie jeśli KP. A z resztą dzieci przybierają skokowo. Za chwilę może mniej przybrać. Instynkt matki jest najważniejszy! Rób tak jak uważasz za słuszne. Wiadomo można słuchać rad innych, ale skoro one ewidentnie Ci nie pasują, a wręcz psują wszystko to rób tak jak Ty uważasz
Witam się w nowej części! Też zamierzam urodzić w niej, chociaż naprawdę ostatnio przestaje wierzyć, że to się w ogóle wydarzy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:38   #70
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss ale bepanten to masc, więc w chwili wystąpienia odparzenia nie powinno się już jej stosować, bo jest tłusta i hamuje dostęp powietrza i uniemożliwia gojeniem z tego co się orientuję. Maści stosujemy na zdrową skórę by odparzeniom zapobiec, a jak już wystąpią to albo wietrzyć, albo ew jakiś krem ale nie tłusty. Tak mnie przynajmniej uczyli. Mój miał małe Odparzenie po szpitalu, miałam źle pampersy i się zaczerwieniło i tak mi tam..wytłumaczyli i rzeczywiście zaraz się zagoiło

Dzięki dziewczyny jaram się, a moje sutki płaczą



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zgłupiałam teraz. Bo mówią, żeby smarować alantanem albo linomagiem

Podziwiam za ściągnięcie, mnie na samą myśl o laktatorze sutki bolą
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:44   #71
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny mam pytanie odnosnie tego usg bioderek je sie robi do 6tygodnia zycia czy w 6 tygodniu zycia??Do zapisania sie na nie ja musze miec najpierw skierowanie czy np moge juz sie zapisac a skierowanie dac na tym usg?Bo wizyta u pediatry ma byc w ciagu 2 tygodni wiec niewiem czy bez skierowania uda mi sie cos zalatwic....wie moze ktoras??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie musi byc skierowanie i mowia ze najlepiej pierwszy raz do 6 tygodnia

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 15:53   #72
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Ladyisss ale bepanten to masc, więc w chwili wystąpienia odparzenia nie powinno się już jej stosować, bo jest tłusta i hamuje dostęp powietrza i uniemożliwia gojeniem z tego co się orientuję. Maści stosujemy na zdrową skórę by odparzeniom zapobiec, a jak już wystąpią to albo wietrzyć, albo ew jakiś krem ale nie tłusty. Tak mnie przynajmniej uczyli. Mój miał małe Odparzenie po szpitalu, miałam źle pampersy i się zaczerwieniło i tak mi tam..wytłumaczyli i rzeczywiście zaraz się zagoiło

Dzięki dziewczyny jaram się, a moje sutki płaczą


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:30 ----------




Nie patrzyłam ale powiedziałabym, że tak około 40min siedziałam. Ale jednak będę odciągała i podawała butlą, nie jestem w stanie znieść bólu jak czuję jak młody łapie za pierś :/ może jak trochę poużywam laktatora i piersi się przyzwyczają to spróbuję jeszcze raz przystawiać do piersi, bo młody póki co nie ma problemu z jedzeniem z piersi i butli na zmianę.

W ogóle to.jest póki co takie bezproblemowe dziecko. Śpi, nagle się powierci i po łaska ze głodny, jak go karmie to sobie albo patrzy na mnie albo przysypia, później podczas zmiany pieluchy zasypia, ew odkładamy go do łóżeczka to popatrzy na nas i zasypia
Aczkolwiek to łóżeczko dostawka w ogóle się nie sprawdziło, jego nie lubi, śpi tylko w koszu Mojżesza

Dziewczyny robicie / robiłyście coś z tymi dziećmi w pierwszym tygodniu oprócz karmienia, przytulania, zmiany pieluch i usypiania? bo ja tak mówię do mojego że może trzeba zapewnić jakąś stymulację albo muzyka albo coś? Z drugiej strony taki maluszek.jwszcze ledwo widzi, prawda?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak widze ze pupa zaczerwieniona to smaryje, jak juz jest dosc mocno np tak jak mial wyedy raz co mowilam ze az ranki mial to juz tylko maka ziemiaczana. Sudocrem generalnie tez jest tlusty. On jest niby zbity taki i wgl ale tez po nalozeniu tez jest tlusty. Chyba jesli chodzi o takie kremy z cynkiem to najmniej tlusty z tych co ja mialam jest bambino. Ja mam masc ochronna ale nawet na niej pisze, ze ma w skladzie ten pentenol ktory ulatwia gojenie. No u mnie sprawdza sie ok 1542898275655.jpeg

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 15:59   #73
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez smileska Pokaż wiadomość
Co do uduszenia dziecka ... nie wiem jak mozna to zrobic fizycznie. Maks spi miedzy mna a TZtem i nie widze mozliwosci zeby on albo ja mialabym nacisnac przydusic dziecko. Musialabym wazyc ze 150 aalbo 200 kg i spac na miekkim materacu zeby nie poczuc dziecka. Albo nie wiem jak ... moj ręką machnie a ja od razu sie budze natomiast kwekania w nocy nie slysze, TZ musial mnie budzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokładnie, nie wiem jak można nie poczuć dziecka?
Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
No tak, jest ta kwasna kupka. :/

No i oczywiscie to dlatego(wg poloznej), ze sie opycham slodyczami......... grr........ "Herbaty nie slodzic, nie docukrzac, cukry proste wyeliminowac". Jakie cukry... ja nawet chleba ostatnio malo jem! W zyciu swoim nigdy nie slodzilam herbaty. No, chyba ze miodem, jak jestem chora... z owocow to jem tylko jablko do owsianki. Takze wszystko zle, wszystko.

Mam bepanten, mam sudocrem na co dzien i sudocrem na odparzenia. Jestem juz mega spanikowana o ta pupke.... bede smarowac milion razy dziennie.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Olej głupią babę i tyle
Cytat:
Napisane przez jajoanka Pokaż wiadomość
Ona mowila, ze najpierw jak dziecko zasysa to leci "picie", a pozniej leci "jedzenie". I jak odstawisz np. Zeby odbeklo... to powinnas przystawic,do tej samej, zeby dalej kontynuowac "jedzenie", a nie powtarzac cykl od nowa z druga piersia. Ja nie wiem czy to prawda... nie umiem filtrowac tych rad. A kazdy mowi co innego.

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
Też taka mam wiedzę, że najpierw picie ale cycki mi rozsadza, więc Leoś dwa razy pije i dopiero je trudno
Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Jakbym te moje dlugie wyeody podzielila na 3 posty to na bank bylabym pierwsza, ale co tam... ja lubie ksiazki pisac pozniej uzupelnie dziekuje za cynk

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie jesteś królowa długich postów
Cytat:
Napisane przez MadziQ6 Pokaż wiadomość
Aaa dziewczyny mam pytanie odnosnie tego usg bioderek je sie robi do 6tygodnia zycia czy w 6 tygodniu zycia??Do zapisania sie na nie ja musze miec najpierw skierowanie czy np moge juz sie zapisac a skierowanie dac na tym usg?Bo wizyta u pediatry ma byc w ciagu 2 tygodni wiec niewiem czy bez skierowania uda mi sie cos zalatwic....wie moze ktoras??

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do 6 tygodnia, nas zapisała na 5.5 tygodnia.


Ile może stać mleko w temperaturze pokojowej? Odciągnęłam jak młody spał a później cycka se obalił i nie wiem co z tym mlekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:02   #74
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Czyli czekajcie jak nie ma odparzeń to nic nie dajecie, a jak zaczerwienie to masc typu bepathen? A jak mocne odparzenia to tylko podsypać mąką ziemniakczana?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A z tym duszeniem to bardziej chodzi mi o to, że boję się, że np nakryje go niechcący kołdra np i się udusi. Nad ranem jak już lekko śpię to go biorę do łóżeczka ale w nocy się boję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:02   #75
Karolkowa_86
Zakorzenienie
 
Avatar Karolkowa_86
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6 696
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Asia jeśli chodzi o paznokcie to mój je obcinal, jak karmiłam małego
Kurde znowu 1 jestem? Hehe noo A myślałam że spadne z listy 1542898954510.jpeg

(*) Amelka 02.03.2017
01.11.2018 Mikołaj Dzięki Boże za niego !
Karolkowa_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:04   #76
Vicarika
Zakorzenienie
 
Avatar Vicarika
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 5 183
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sara3008 Pokaż wiadomość
Dokładnie, nie wiem jak można nie poczuć dziecka? Olej głupią babę i tyleTeż taka mam wiedzę, że najpierw picie ale cycki mi rozsadza, więc Leoś dwa razy pije i dopiero je trudno Zdecydowanie jesteś królowa długich postów Do 6 tygodnia, nas zapisała na 5.5 tygodnia.


Ile może stać mleko w temperaturze pokojowej? Odciągnęłam jak młody spał a później cycka se obalił i nie wiem co z tym mlekiem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Do 4h najlepiej zeby stalo - dluzej juz tak nie koniecznie , ale moze maks do 8

Wysłane z mojego LIVE4_KM0438 przy użyciu Tapatalka
Vicarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:19   #77
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez dews Pokaż wiadomość
Czyli czekajcie jak nie ma odparzeń to nic nie dajecie, a jak zaczerwienie to masc typu bepathen? A jak mocne odparzenia to tylko podsypać mąką ziemniakczana?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

A z tym duszeniem to bardziej chodzi mi o to, że boję się, że np nakryje go niechcący kołdra np i się udusi. Nad ranem jak już lekko śpię to go biorę do łóżeczka ale w nocy się boję


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja jak nic nie ma to raz na dzien przewaznie z rana smaruje pupe. Jak zaczerwieniona to przy kazdej zmianie, a jak mocno czyli juz ranki, albo babelki to maka. Moze to glupie z ta maka bo takie blache. Mi babcia gadala, ze kiedys zasypywalo sie odparzenia wlasnie kartoflanka, a ze mlodej nic nie pomagalo to sprobowalam i serio przy kolejnej zmjanie pieluchy bylo o niebo lepiej. A dupsko potrafilo jej sie w chwile odparzyc naprawde do saczacych ran choc naprawde dbalam o nia i przewijalam co godzine jak widzialam co sie dzieje. Jak smarowalam sudocremem to mialam wrazenie ze niewiele to daje. Ale Marti to byl przypadek jeden na milon chyba z tymi odparzeniami. Takze do szybkiego podgojenia u mnie maka sprawdza sie najlepiej a pozniej krem w ruch. Maly po tej pieluszce dada mial ten tylek odparzony - dwie ranki i jakby z krwia troche - raz maka i ranki zniknely

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:26   #78
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez lady isss Pokaż wiadomość
Ja jak nic nie ma to raz na dzien przewaznie z rana smaruje pupe. Jak zaczerwieniona to przy kazdej zmianie, a jak mocno czyli juz ranki, albo babelki to maka. Moze to glupie z ta maka bo takie blache. Mi babcia gadala, ze kiedys zasypywalo sie odparzenia wlasnie kartoflanka, a ze mlodej nic nie pomagalo to sprobowalam i serio przy kolejnej zmjanie pieluchy bylo o niebo lepiej. A dupsko potrafilo jej sie w chwile odparzyc naprawde do saczacych ran choc naprawde dbalam o nia i przewijalam co godzine jak widzialam co sie dzieje. Jak smarowalam sudocremem to mialam wrazenie ze niewiele to daje. Ale Marti to byl przypadek jeden na milon chyba z tymi odparzeniami. Takze do szybkiego podgojenia u mnie maka sprawdza sie najlepiej a pozniej krem w ruch. Maly po tej pieluszce dada mial ten tylek odparzony - dwie ranki i jakby z krwia troche - raz maka i ranki zniknely

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
kartoflanka jest najlepsza, u nas tez szla w ruch.. pamietam jak mala miala trzydniowke i wtedy taka biegunke.. to.tylko.maka dawala rade..

dzwonilam.do.szpitala i jest poprawa, Tz jest rozintubowany, ma maske.z tlenem tylko w takim tempie to za tydzien bedzie w domu

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:30   #79
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
kartoflanka jest najlepsza, u nas tez szla w ruch.. pamietam jak mala miala trzydniowke i wtedy taka biegunke.. to.tylko.maka dawala rade..

dzwonilam.do.szpitala i jest poprawa, Tz jest rozintubowany, ma maske.z tlenem tylko w takim tempie to za tydzien bedzie w domu

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
Super! Cudowne wieści! 🤩 W takim tempie zdąży na poród i wszystko będzie tylko złym wspomnieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-11-22, 16:32   #80
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez cinnamonat Pokaż wiadomość
Super! Cudowne wieści! W takim tempie zdąży na poród i wszystko będzie tylko złym wspomnieniem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj lepiej nie.. chce sama rodzic tym razem niech wroci i zajmie sie mala.bo strasznie za nim teskni

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:40   #81
cinnamonat
Rozeznanie
 
Avatar cinnamonat
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 802
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
oj lepiej nie.. chce sama rodzic tym razem niech wroci i zajmie sie mala.bo strasznie za nim teskni

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
To i tak dobrze, że zdąży na poród, ale spędzi go w domu a Ty będziesz mogła się skupić na rodzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
cinnamonat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:41   #82
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez cinnamonat Pokaż wiadomość
To i tak dobrze, że zdąży na poród, ale spędzi go w domu a Ty będziesz mogła się skupić na rodzeniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jeden stres z glowy
w sobote moze pojade do niego, wtedy bede wiedziala juz wiecej i bede wiedziala jak on sie.czuje itp

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 16:49   #83
sara3008
Zakorzenienie
 
Avatar sara3008
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 4 916
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Sylwia, super Bardzo się cieszę, że jest coraz lepiej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sara3008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:03   #84
freya_ka
Zadomowienie
 
Avatar freya_ka
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 1 995
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Sylwia swietne wiesci
__________________
2018 - 4 (2017 - 39)
Wizażowe Wyzwanie Czytelnicze 3/21




Agata
freya_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:15   #85
dews
Zakorzenienie
 
Avatar dews
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 5 249
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Sylwusiach wspaniale!! Ja to cie podziwiam że ze stresu nie urodziłaś! Już niedługo tż będzie z zwami w domu <3


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dews jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:23   #86
jajoanka
Zakorzenienie
 
Avatar jajoanka
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 513
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Sylwusiach! Wspaniala wiadomosc! ;-) :-* Sciskam Was mocno!

Wysłane z mojego PSP3530DUO przy użyciu Tapatalka
jajoanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:33   #87
lady isss
Wtajemniczenie
 
Avatar lady isss
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2 978
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Cytat:
Napisane przez sylwusiach Pokaż wiadomość
kartoflanka jest najlepsza, u nas tez szla w ruch.. pamietam jak mala miala trzydniowke i wtedy taka biegunke.. to.tylko.maka dawala rade..

dzwonilam.do.szpitala i jest poprawa, Tz jest rozintubowany, ma maske.z tlenem tylko w takim tempie to za tydzien bedzie w domu

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
Super! Wszystko idzie w dobrym kierunku

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka
lady isss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:35   #88
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Melduje się w nowym wątku!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:46   #89
sylwusiach
Zakorzenienie
 
Avatar sylwusiach
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 8 684
Send a message via Skype™ to sylwusiach
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

dziekuje dziewczyny za wsparcie!!!
ja sama w szoku jestem ze nie urodzilam..

boje sie tylko zeby cala ta trauma nie wrocila do mnie po porodzie..

Sent from my SM-J330FN using Tapatalk
__________________
Lilly 20.06.2015
sylwusiach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-11-22, 17:51   #90
taga91
Zadomowienie
 
Avatar taga91
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1 283
Dot.: Mamy listopadowe 2018 - cześć VII

Vica, może w nocy coś ruszy u Ciebie.. ile się naczytałam, że akcja ruszała w nocy przed pójściem do szpitala na wywołanie, chyba ze stresu..

Ja dzisiaj mam sama z siebie ubaw cały dzień, bo mam jakiś dziwny "objaw" - czuję jakby takie drgania, bąbelkowania, pypkanie w pochwie przy ruchu - jak wstaję, siadam, ruszam się i nie mam pojęcia co to jest o.O myślałam, że wody się sączą, ale gdzie tam.

Także wiecie - niektórzy mają skurcze, odchodzące czopy albo wody - ja mam bąbelkowanie -.-
__________________
Ślubowaliśmy: 30.05.2015

Jeśli uważasz, że możesz czegoś dokonać albo przeciwnie, że nie dasz rady - w obu przypadkach masz rację.
taga91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 19:18:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.