Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 21:45   #1
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22

Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?


Poniewaz sa tu osoby ktore zakupuja preparat do lipolizy samodzielnie, nastepnie same go sobie podaja i osiagaja wspaniale wyniki duzo mniejszym kosztem, mam prosbe.
Zgromadzmy tu informacje na ten temat. Gdzie kupic, co kupic i za ile. Jak podawac, czym podawac. Jakie efekty. Jakie niedogodnosci. Ile co trwa i czego sie spodziewac. Taka instrukcja obslugi Z gory dziekuje wszystkim doswiadczonym w tym wzgledzie za chec podzielenia sie ta drogocenna wiedza!!!
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-20, 22:56   #2
martynabcm
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 250
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Gdzie Ty chcesz sobię to wstrzyknąć

Jeśli na policzki/ podbródek to nie radzę - podasz sobie za głęboko i martwica skóry. Nie wiem jak z resztą ciała. Poza tym Lipostabil nie jest do kupienia bez recepty w naszych aptekach .

Warto oszczędzać parę groszy a potem cierpieć ?
martynabcm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-21, 07:54   #3
royalady
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 22
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

No wiec jest do kupienia bez recepty:
http://www.lipostabil-shop.com/uk/home.htm
I temat ten powstal pod wplywem przeczytania wypowiedzi niektorych Pan z tego forum, ktore juz go sobie same aplikowaly. Jest to podobno proste i daje takie same efekty jak w gabinetach. Osobiscie myslalam o brzuchu. Na wymienionej wyzej stronie mozna zamowic rowniez instrukcje obslugi i cale zestawy do zabiegu ze strzykawkami 1ml i igla 12mm. To pozwala wstrzyknac sie na odpowiednia glebokosc i nie podac za duzo na raz. W podbrudek nalezy wbijac sie na 6mm (osobiscie tez bala bym sie majstrowac przy twarzy).
Z tego co do tej pory wyczytalam odleglosci miedzy zastrzykami maja wynosic 1cm.
Ciekawi mnie jak wielka jest opuchlizna. Czy powiedzmy w pracy czy w domu da sie ja ukryc? Kiedy ona schodzi? No i zdjecia! Takze tych siniakow i opuchlizny i efektow po jednej i nastepnych aplikacjach, bo w internecie nie moge znalezc. Sa tylko efekty koncowe.
royalady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 15:36   #4
BJean
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 827
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

zapomnij ! takich rzeczy nie robi się samodzielnie!!! Nie masz umiejętności, wiedzy, nie wiesz czy Twoja skóra nadaje sie do takiego zabiegu.

boze ; / zawsze mi sie wydawało ze takie zabiegi robi lekarz i to po konsultacji (!?!?!! )

jesli jakies kobiety robia to same to ja po prostu nie mam pytań ze swoim ciałem sie nie eksperymentuje
__________________
CZYTAJ SKŁAD ! ! !


masz prawo wiedzieć co jesz.

BJean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 13:28   #5
Karena 73
Kobieta z klasą
 
Avatar Karena 73
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 058
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez BJean Pokaż wiadomość
zapomnij ! takich rzeczy nie robi się samodzielnie!!! Nie masz umiejętności, wiedzy, nie wiesz czy Twoja skóra nadaje sie do takiego zabiegu.

boze ; / zawsze mi sie wydawało ze takie zabiegi robi lekarz i to po konsultacji (!?!?!! )

jesli jakies kobiety robia to same to ja po prostu nie mam pytań ze swoim ciałem sie nie eksperymentuje
Po jakiej konsultacji? Dlaczego niektórzy swoje "wydawało mi się" przyjmują za pewnik? To, że coś ci się wydaje nie znaczy, że tak jest.
Ja miałam robioną u lekarza, jedyną wcześniejszą "konsultacją" było telefoniczne ustalanie terminu zabiegu. Przyszłam, zrobiła mi i poszłam. Ot i wszystko. A jeszcze dostałam receptę na meridię ( bo chciałam).

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez royalady Pokaż wiadomość
No wiec jest do kupienia bez recepty:
http://www.lipostabil-shop.com/uk/home.htm
I temat ten powstal pod wplywem przeczytania wypowiedzi niektorych Pan z tego forum, ktore juz go sobie same aplikowaly. Jest to podobno proste i daje takie same efekty jak w gabinetach. Osobiscie myslalam o brzuchu. Na wymienionej wyzej stronie mozna zamowic rowniez instrukcje obslugi i cale zestawy do zabiegu ze strzykawkami 1ml i igla 12mm. To pozwala wstrzyknac sie na odpowiednia glebokosc i nie podac za duzo na raz. W podbrudek nalezy wbijac sie na 6mm (osobiscie tez bala bym sie majstrowac przy twarzy).
Z tego co do tej pory wyczytalam odleglosci miedzy zastrzykami maja wynosic 1cm.
Ciekawi mnie jak wielka jest opuchlizna. Czy powiedzmy w pracy czy w domu da sie ja ukryc? Kiedy ona schodzi? No i zdjecia! Takze tych siniakow i opuchlizny i efektow po jednej i nastepnych aplikacjach, bo w internecie nie moge znalezc. Sa tylko efekty koncowe.
Fajna stronka - niestety nie jestem mocna w tym języku ( w razie co mam specjalistkę obok)
Ja też się zastanawiam, ale tak myślę czy poszukać jakiejś pielęgniarki żeby mi zrobiła?

PS. Zastanawiam się po co wypowiadają się osoby, które nie mają pojęcia o tym zabiegu i nawet nie chcą go robić - bo zamysł autorki jest chyba oczywisty?
__________________
Miłość to gra we dwoje, w której oboje muszą wygrywać.
Karena 73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-14, 09:03   #6
sandrasandra
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 17
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cześć, jestem kosmetologiem, który przeszedł szereg szkoleń do podawania preparatów lipolitycznych. Powiem tak, podanie preparatu wygląda bardzo prosto natomiast to że macie igłę 12mm to nie świadczy o podawaniu preparatu na 12mm, podanie takie jest uzależnione od ilości tkanki tłuszczowej oraz miejsca wstrzyknięcia, podbrzusze, brzuch boki! Ilośc preparatu również jest bardzo ważna, w przypadku podania za duzej ilości powstają tzw. guzy które ciężko usunąć, spowodowane połączeniem się za dużej ilości preparatu z tk. tłuszczową. Sam preparat również jest ważny, są preparaty bardzo rózne i w różnej cenie, podanie preparatu różni się w zależności od rodzaju preparatu podawanego w głąb skóry. Polecam udać się do specjalisty !
sandrasandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-26, 18:27   #7
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez royalady Pokaż wiadomość
Poniewaz sa tu osoby ktore zakupuja preparat do lipolizy samodzielnie, nastepnie same go sobie podaja i osiagaja wspaniale wyniki duzo mniejszym kosztem, mam prosbe.
Zgromadzmy tu informacje na ten temat. Gdzie kupic, co kupic i za ile. Jak podawac, czym podawac. Jakie efekty. Jakie niedogodnosci. Ile co trwa i czego sie spodziewac. Taka instrukcja obslugi Z gory dziekuje wszystkim doswiadczonym w tym wzgledzie za chec podzielenia sie ta drogocenna wiedza!!!
A czy ten preparat można nabyć bez recepty? Wydaje mi się, że raczej nie. Uważałabym z takimi eksperymentami na własną rękę bez konsultacji ze specjalistą.
__________________
Zapraszam na mój blog http://podwierzba.blogspot.com/
apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-05, 16:20   #8
milona555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

dziewczyny podbijam temat

ja właśnie jestem po samodzielnym kłuciu podbródka i drugiej brody(10ml), teraz biorę się za boczki(20ml)

jeśli chodzi o ból to dosyć znośny,ale bolało mimo że posmarowałam się kremem z lidokainą znieczulającą
teraz boli cały podbródek i jest twardy, ale z doświadczenia wiem, że za dwa dni przejdzie
miała kiedyś lipolizę brzucha i powiem wam dziewczyny, że zapłaciłam ponad 1200zł za sam brzuch i wtedy zostało wsytrzyknięte 15ml, teraz mam 30ml, sprowadzam sobie ampułki i mam trzy razy taniej

jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć to piszcie, ja czekam aż krem z lidokainą zacznie działać i biorę się za boczki
milona555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-01, 13:33   #9
ciesz2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez milona555 Pokaż wiadomość
dziewczyny podbijam temat

ja właśnie jestem po samodzielnym kłuciu podbródka i drugiej brody(10ml), teraz biorę się za boczki(20ml)

jeśli chodzi o ból to dosyć znośny,ale bolało mimo że posmarowałam się kremem z lidokainą znieczulającą
teraz boli cały podbródek i jest twardy, ale z doświadczenia wiem, że za dwa dni przejdzie
miała kiedyś lipolizę brzucha i powiem wam dziewczyny, że zapłaciłam ponad 1200zł za sam brzuch i wtedy zostało wsytrzyknięte 15ml, teraz mam 30ml, sprowadzam sobie ampułki i mam trzy razy taniej

jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć to piszcie, ja czekam aż krem z lidokainą zacznie działać i biorę się za boczki
I jak udał Ci sie zabieg jak efekty? Nie masz żadnych skutków ubocznych?
ciesz2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-04, 22:59   #10
olgasoo
Przyczajenie
 
Avatar olgasoo
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 9
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Nie chcę nikogo obrażać, ale nasuwa mi się tylko jedno zdanie: Jacy ludzie są głupi...Czy autorka postu zdaje sobie sprawę z możliwych powikłań? Łącznie ze wstrząsem anafilaktycznym, zatorem i nieodwracalną martwicą skóry?? Ktoś sobie kupi preparat, na receptę lub nie, nie wie jednak, że wszelkie iniekcje powinien wykonywać lekarz, nawet nie kosmetolog, co ostatnio modne, ale lekarz- właśnie z powodu możliwych, nagłych i dynamicznie przebiegających powikłań, które zdarzają się rzadko, ale się zdarzają. Jak chcesz sobie to robić, to rób, ale propagowanie tego w internecie powinno być karalne. Przez Ciebie ktoś może sobie zrobić krzywdę.
olgasoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-24, 19:36   #11
DeeDeeDee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 13
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Podawałam sobie sama preparat w nogi, głownie uda i łydki i powiem wam, że ze względu na to, że podawałam sobie preparat sama, to nie miałam żadnych siniaków, guzów ani nic w tym stylu. W przeciwienstwie gdy miałam zabieg robiony w gabinecie, po którym nogi były zasinione przez 2 tyg (wielkie siniaki na pół uda) i nie mogłam chodzić prawie przez kilka dni.
Podając sobie preparat sama wiem, gdzie boli a gdzie nie, wiec łatwiej jest mi omijać naczynia żeby nie powstawały siniaki. Trzeba uważać na sterylność zabiegu, dobrze zdezynfekować skórę i ręce, i zakupić odpowiednia, krótka i cienka igielke.

Niestety po zużyciu 10-ciu ampułek nie widziałam zbytnich rezultatów wiec przestałam. Ale może jeszcze do tego wrócę. Autorka postu, gdzie tutaj na forum czytałaś opinie innych użytkowniczek które same sobie wstrzykiwały i widziały rezultaty?
DeeDeeDee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-06-23, 15:19   #12
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez DeeDeeDee Pokaż wiadomość
Podawałam sobie sama preparat w nogi, głownie uda i łydki i powiem wam, że ze względu na to, że podawałam sobie preparat sama, to nie miałam żadnych siniaków, guzów ani nic w tym stylu. W przeciwienstwie gdy miałam zabieg robiony w gabinecie, po którym nogi były zasinione przez 2 tyg (wielkie siniaki na pół uda) i nie mogłam chodzić prawie przez kilka dni.
Podając sobie preparat sama wiem, gdzie boli a gdzie nie, wiec łatwiej jest mi omijać naczynia żeby nie powstawały siniaki. Trzeba uważać na sterylność zabiegu, dobrze zdezynfekować skórę i ręce, i zakupić odpowiednia, krótka i cienka igielke.

Niestety po zużyciu 10-ciu ampułek nie widziałam zbytnich rezultatów wiec przestałam. Ale może jeszcze do tego wrócę. Autorka postu, gdzie tutaj na forum czytałaś opinie innych użytkowniczek które same sobie wstrzykiwały i widziały rezultaty?
A może ampułki były słabej jakości? Widzę że można kupić po 20 zł ale są też za 50. Różnica musi być jakaś.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-23, 21:43   #13
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Samodzielnie w domku... hhe do pierwszego powiklania a pozniej do lekarza RATUUUUJJ
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-06, 13:03   #14
EwaByczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
Samodzielnie w domku... hhe do pierwszego powiklania a pozniej do lekarza RATUUUUJJ
popieram!gdzie zdrowy rozsądek??właśnie potem biegają z powikłaniami po lekarzach i szukaja pomocy
EwaByczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 05:03   #15
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez EwaByczkowska Pokaż wiadomość
popieram!gdzie zdrowy rozsądek??właśnie potem biegają z powikłaniami po lekarzach i szukaja pomocy
Powikłania po lekarzach są bardzo często. Więc bez przesady że lekarz to chodzący cud natury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-09, 10:52   #16
EwaByczkowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 21
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
Powikłania po lekarzach są bardzo często. Więc bez przesady że lekarz to chodzący cud natury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nikt tu lekarza nie uznaje za cud natury. Wiedza i doswiadczenie biora gore wiec jesli ktoras z kobiet decyduje sie kupic sama preparat do lipolizy i robi to wedlug instrukcji innych dziewczyn z netu itp no to gdzie tu jest zdrowy rozsadek i bezpieczenstwo zabiegu????
EwaByczkowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-16, 15:36   #17
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
Powikłania po lekarzach są bardzo często. Więc bez przesady że lekarz to chodzący cud natury.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Czyli lepiej zrobic samemu w domu niz isc do lekarza?????? Nikt nie mowi ze lekarze wiedza wszystko i sa nieomylni ale na pewno wiedza o wiele lepiej jak zrobic lipolize niz pani Krysia czy Gosia (nie lekarz) we własnym zakresie w domu A w razie powikłań potrafią to naprawić.

Powikłania po lekarzach sa bardzo często? Skad te statystyki? Podaj zrodło i dane. Bo jak z Twojej głowy to troche słabo, ze piszesz takie brednie.

Powikłania zdarzaja sie każdemu. Lekarz jest tylko człowiekiem i jest omylny (bo kto nei ejst?). Pisanie takich pierdół jest naprawde krzywdzące.

I nie, nie jastem lekarzem tylko zdrowo mysląca kobietą.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-17, 07:40   #18
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Wiem to ze swojego doświadczenia a nie opowiadam pierdół. Przed zabiegiem w gabinecie podpisujesz różne zgody, z których ostatecznie wynika ,że w trakcie powikłań lekarz Ci pokazuje owe karteczki i mówi przecież Pani była świadoma. Oglądam programy w których jedni lekarze poprawiają drugich. Nie znam statystyk masz rację ale mam zdarzyło mi się dwa razy jak lekarze spaprali mi usta, poparzyli twarz i co??? zero odpowiedzialności .
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-22, 15:06   #19
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez olgasoo Pokaż wiadomość
Nie chcę nikogo obrażać, ale nasuwa mi się tylko jedno zdanie: Jacy ludzie są głupi...Czy autorka postu zdaje sobie sprawę z możliwych powikłań? Łącznie ze wstrząsem anafilaktycznym, zatorem i nieodwracalną martwicą skóry?? Ktoś sobie kupi preparat, na receptę lub nie, nie wie jednak, że wszelkie iniekcje powinien wykonywać lekarz, nawet nie kosmetolog, co ostatnio modne, ale lekarz- właśnie z powodu możliwych, nagłych i dynamicznie przebiegających powikłań, które zdarzają się rzadko, ale się zdarzają. Jak chcesz sobie to robić, to rób, ale propagowanie tego w internecie powinno być karalne. Przez Ciebie ktoś może sobie zrobić krzywdę.

Dokładnie tak. Jak to dobrze, ze dla równowagi są tez osoby zdrowo myślące.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-22, 15:21   #20
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
Wiem to ze swojego doświadczenia a nie opowiadam pierdół. Przed zabiegiem w gabinecie podpisujesz różne zgody, z których ostatecznie wynika ,że w trakcie powikłań lekarz Ci pokazuje owe karteczki i mówi przecież Pani była świadoma. Oglądam programy w których jedni lekarze poprawiają drugich. Nie znam statystyk masz rację ale mam zdarzyło mi się dwa razy jak lekarze spaprali mi usta, poparzyli twarz i co??? zero odpowiedzialności .

A jakie Ty masz doświadczenie? Byłas u 50 lekarzy i 45 Cię skrzywdziło? To że byłas u dwóch i dwa razy cos nie wyszło to w ogóle nie jest przesłanką by pisać takie "mądrości". Jak ja byłam u lekarza to rzeczywiscie podpisywałam zgody. A jak zdarzyło sie powikłanie to lekarz bez mrugnięcia okiem zaczął to naprawiać. I jeszcze przeprosił. Może trafiłas na kiepskich lekarzy. W KAŻDYM zawodzie znajdą sie partacze i świetni specjaliści z powołaniem.
A oglądasz programy gdzie fachowcy z branży budowlanej poprawiają po innych? A fryzjerzy po innych fryzjerach? itd. Lekarze tez poprawiaja po innych lekarzach. Wow, ale news. Jeżeli ktos sam w robi w domu zabiegi które powinien wykonywac lekarz to sorry, w moim mniemaniu jest po prostu głupi i prosi sie o kłopoty.
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 06:51   #21
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
A jakie Ty masz doświadczenie? Byłas u 50 lekarzy i 45 Cię skrzywdziło? To że byłas u dwóch i dwa razy cos nie wyszło to w ogóle nie jest przesłanką by pisać takie "mądrości". Jak ja byłam u lekarza to rzeczywiscie podpisywałam zgody. A jak zdarzyło sie powikłanie to lekarz bez mrugnięcia okiem zaczął to naprawiać. I jeszcze przeprosił. Może trafiłas na kiepskich lekarzy. W KAŻDYM zawodzie znajdą sie partacze i świetni specjaliści z powołaniem.
A oglądasz programy gdzie fachowcy z branży budowlanej poprawiają po innych? A fryzjerzy po innych fryzjerach? itd. Lekarze tez poprawiaja po innych lekarzach. Wow, ale news. Jeżeli ktos sam w robi w domu zabiegi które powinien wykonywac lekarz to sorry, w moim mniemaniu jest po prostu głupi i prosi sie o kłopoty.
Nie unoś się tak !!!
Moje nogi moja sprawa i koniec tematu. Tylko nie broń lekarzy bo to bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 10:38   #22
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
Nie unoś się tak !!!
Moje nogi moja sprawa i koniec tematu. Tylko nie broń lekarzy bo to bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jasne, że twoja sprawa. P.S. Nie bronię nikogo i nie oskarżam nikogo. I nie unoszę się. Ty się unosisz pisząc 3 wykrzykniki. Ja jestem spokojna i merytoryczna. A mój komentarz wynika z tego, że po prostu jestem uczulona na głupotę
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-23, 12:10   #23
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Jasne, że twoja sprawa. P.S. Nie bronię nikogo i nie oskarżam nikogo. I nie unoszę się. Ty się unosisz pisząc 3 wykrzykniki. Ja jestem spokojna i merytoryczna. A mój komentarz wynika z tego, że po prostu jestem uczulona na głupotę

Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 05:38   #24
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Agataa_S Pokaż wiadomość
To myślę że wątek nie jest dla Ciebie jeśli jesteś uczulona na głupotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 07:39   #25
DaisyDuck23
Raczkowanie
 
Avatar DaisyDuck23
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 245
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Goskakr Pokaż wiadomość
To myślę że wątek nie jest dla Ciebie jeśli jesteś uczulona na głupotę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Musisz mieć ostatnie słowo, co? Mimo, że nijak odnosisz się do argumentów. Musisz coś napisać. Nieważne co O.K. Ułatwię ci. Kończę z tym wątkiem. "Wygrałaś"
DaisyDuck23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 07:50   #26
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez DaisyDuck23 Pokaż wiadomość
Musisz mieć ostatnie słowo, co? Mimo, że nijak odnosisz się do argumentów. Musisz coś napisać. Nieważne co O.K. Ułatwię ci. Kończę z tym wątkiem. "Wygrałaś"
Ty masz swoje racje i ja swoje. Każdy odpowiada za siebie i to jest jedyny argument.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-21, 14:40   #27
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Dziewczyny czy robiłyscie lipo na chomiki? Przy żuchwie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-14, 22:58   #28
SaraSara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 475
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Dobra, do meritum. Czy możemy wrócić do tematu? Czy któras z pan podzieli się efektami? No i na rynku mamy kilkanaście preparatów , fosfatydylocholina, l-carnityna, Intralipoterapia Aqualyx, co polecacie?
__________________
Gdy nie widzać drogi idź za głosem serca.Ale wtedy bądź pewna,że czeka cię siarczysty kop w samo serce.Moje rozpadło się na milion kawałków.
SaraSara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-11-15, 21:30   #29
Kashamba91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 1
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Ja chcę zrobić sobie brzuch na początek znalazłam Lipo LAX+ nie jest najtańszy bo 109zł za ampułke 10ml ale to i tak taniej jak mam gdzieś iść. Niestety muszę jeszcze poczekać ze 2 mc bo jeszce karmię piersią
Kashamba91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-01-18, 13:43   #30
Goskakr
Raczkowanie
 
Avatar Goskakr
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 32
Dot.: Lipoliza samodzielnie w domu, lipostabil, co i jak!?

Cytat:
Napisane przez Kashamba91 Pokaż wiadomość
Ja chcę zrobić sobie brzuch na początek znalazłam Lipo LAX+ nie jest najtańszy bo 109zł za ampułke 10ml ale to i tak taniej jak mam gdzieś iść. Niestety muszę jeszcze poczekać ze 2 mc bo jeszce karmię piersią

Testowałam Lipolax+ plus dieta i efekty super. Ostatnio zamówiłam taniej z UK.
Goskakr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-18 21:39:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.