Technik usług kosmetycznych - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-15, 15:25   #31
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Technik usług kosmetycznych

a to macie jakis jezyk obcy ?
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 17:52   #32
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:53
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 19:51   #33
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Technik usług kosmetycznych

ja nie mialam, a szkoda.
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 23:26   #34
lubiekozy
Przyczajenie
 
Avatar lubiekozy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
A ile masz tego angielskiego i w każdym semestrze,czy tylko w pierwszym?
Słówka tylko zawodowe tak?

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------



No niestety od tego roku,podobno obowiązkowy
Dla mnie to załamka


Moim zdaniem to, że jest język to świetnie! Wszystkie materiały mamy dosyłane na grupowego maila, nie musimy kupować drogich książek! Na zajęcia też dostajemy materiały więc jest super. Ja tam wolę się teraz uczyć niż później płakać, że mogłam a olałam i nie dostanę przez to np pracy za granicą.
Angielski jest obowiązkowy, chyba tylko 1 semestr ale nie jestem pewna
lubiekozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 17:45   #35
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez lubiekozy Pokaż wiadomość
Moim zdaniem to, że jest język to świetnie! Wszystkie materiały mamy dosyłane na grupowego maila, nie musimy kupować drogich książek! Na zajęcia też dostajemy materiały więc jest super. Ja tam wolę się teraz uczyć niż później płakać, że mogłam a olałam i nie dostanę przez to np pracy za granicą.
Angielski jest obowiązkowy, chyba tylko 1 semestr ale nie jestem pewna
Angielski jest przez wszystkie 4 semestry, po 10 godzin
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-26, 23:26   #36
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:53
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-27, 13:21   #37
Lady eSs
Rozeznanie
 
Avatar Lady eSs
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 821
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
A jakieś prace kontrolne piszecie z angielskiego?
Co można napisać po 10h,jak się angielskiego nie umiało?
U mnie nauczycielka mówiła, że mamy napisać po polsku a potem jakoś to będziemy tłumaczyć na angielski, nie wiem dokładnie

Ja się zabieram do pisania pracy z Dz. G i U w S K
__________________
''Jeśli szczęście do Ciebie jeszcze nie przyszło – to znaczy, że jest duże i idzie małymi krokami.''
Lady eSs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-27, 17:18   #38
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
A jakieś prace kontrolne piszecie z angielskiego?
Co można napisać po 10h,jak się angielskiego nie umiało?
szkola zaoczna to taka szkola kochana, gdzie głównie sie uczysz samemu, a wykladowcy Cie nakieruja na odpowiedznie tory.
To, ze mialas 10h, to nie znaczy, ze masz nie przysiąść codziennie w domu do ksiazek i sie uczyc we wlasnym zakresie ;-)
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-28, 09:13   #39
Krystianek
Raczkowanie
 
Avatar Krystianek
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 143
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja mam napisać o sobie na 200 słów

Cytat:
Napisane przez ellish Pokaż wiadomość
szkola zaoczna to taka szkola kochana, gdzie głównie sie uczysz samemu, a wykladowcy Cie nakieruja na odpowiedznie tory.
To, ze mialas 10h, to nie znaczy, ze masz nie przysiąść codziennie w domu do ksiazek i sie uczyc we wlasnym zakresie ;-)
Racja, nie na marne podają książki z których mamy się uczyć.
Krystianek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 20:07   #40
missi00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 19
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Czy może któraś robiła technika usług kosm. w jakiejś z tej szkół?

http://www.proedukacja.edu.pl/
http://progresjeden.pl/?q=/szkola/1/...ole%20Progres/
http://www.nova.edu.pl/
http://profesja.edu.pl/
http://www.zdz.katowice.pl/
missi00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 20:49   #41
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:54
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-03, 10:52   #42
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez jlys Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
chcę zacząć od semestru letniego naukę technika usług kosmetycznych w szkole policealnej. Mieszkam ok. 50 km od Warszawy więc szukam szkoły w Warszawie- i tu problem,jak dla mnie jest ich aż za dużo ! Czy możecie polecić jakieś naprawdę dobre szkoły w Warszawie?
Podbijam pytanie zastanawiam się głównie pomiędzy Cosinusem a szkoła Beaty Mydłowskiej - tryb zaoczny
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 12:17   #43
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Technik usług kosmetycznych

A ja mam pytanie o akcesoria, ktore trzeba kupić na początku. Co potrzeba? Wiem, ze fartuch, a reszta?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 15:15   #44
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:54
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:28   #45
TouchOfAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tu gdzie jest moje miejsce. Wizaż (;
Wiadomości: 169
GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez KotkaWodna Pokaż wiadomość
To chyba zależy od szkoły
Ja mam do kupienia pincete,kieliszek,fartusz ek,buty na białej podeszwie,opaskę na włosy,ale pewnie jak w drugim semestrze dojdą zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp,to coś jeszcze trzeba będzie dokupić.
W drugim semestrze macie pielęgnacje dłoni i stóp?? Dziwne, ponieważ z tego co ja wiem sa zmiany w systemie nauczania i w pierwszym roku są tylko zabiegi upiększające na twarz, szyję i dekold, po czym w czerwcu jest pierwszy egzamin z tego zakresu, a dłonie i stopy sa teraz w drugim roku i na koniec jest drugi egzamin tez tylko z tego materiału.

Co do potrzebnych rzeczy na początek szkoły często proponują zestawy ktore sami kompletują, jednak ja osobiście nie polecam... Lepiej kupić samemu, w pierwszym roku potrzebny jest fartuch, obuwie zmienne, opaska na włosy, gąbeczki do demakijażu, pęseta, kieliszek do henny, pędzelek lub pepitka do henny, reczniczek osobisty i hmmm... nie wiem czy o czymś nie zapomniałam, aha i pędzle do makijażu. Ale myśle że tego typu wymagania również zależa od szkoły. W drugim roku dopiero można sie zaopatrzyc w narzędzia do pielęgnacji dłoni i stóp, ponieważ w pierwszym roku nie ma tego w materiale. Pozdrawiam
__________________
"W nieśmiertelnej kopercie oddaję Ci raz jeszcze duszę [...]"


Edukacja
TouchOfAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:30   #46
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Ja chcę iść do Cosinusa, a wyczytałam na forum Cosinusa Wrocław, że potrzebne są 2 duże ręczniki, 2 małe, fartuch, i coś tam jeszcze.
Chyba się zapiszę. Weekendy mam wolne, więc zawsze to coś do roboty. Chcę to zrobić dla siebie, bo nie planuję raczej pracować w salonie kosmetycznym, itp.
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:40   #47
TouchOfAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tu gdzie jest moje miejsce. Wizaż (;
Wiadomości: 169
GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez Copykat Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie zastanawiam się głównie pomiędzy Cosinusem a szkoła Beaty Mydłowskiej - tryb zaoczny
Nie jestem z Warszawy i nie znam tamtych szkół, jednak mogę Cie przestrzec co do szkół typu cosinus, żak... Sa dziewczyny ktore kończyły takie szkoły i sa zadowolone, ale wtedy lepiej sprawdzic konkretna placówkę, czy np gabinety sa dobrze wyposażone, jacy są wykładowny itp, ponieważ najczęsciej w takich szkołach odpuszczaja na maxa. Im więcej godzin praktyk w szkole tym lepiej! Czesto przyszli pracodawcy pytaja o to, ile było godzin praktyki w szkole a ile teorii.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:33 ----------

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Ja chcę iść do Cosinusa, a wyczytałam na forum Cosinusa Wrocław, że potrzebne są 2 duże ręczniki, 2 małe, fartuch, i coś tam jeszcze.
Chyba się zapiszę. Weekendy mam wolne, więc zawsze to coś do roboty. Chcę to zrobić dla siebie, bo nie planuję raczej pracować w salonie kosmetycznym, itp.
Jeśli tylko dla siebie to ok, ale zorientuj sie jak mają wyposażone sale, bo często jest tak że słuchaczki same składaja sie np na kosmetyki żeby wogóle móc na czymś pracować, a to już jest lekka przesada. Dodatkowe szkolenia w szkołach kosmetycznych sa drogie np permanentny czy hybrydy, bo kwasy, albo jadwiga to wahaja sie w przedziale 100 zł. Z tym że to jest nieobowiązkowe, ale dla osób które planują pracować w zakładzie lub też otworzyc swój jest to ważne bo dają im większy wachlarz możliwości do wykonywanych zabiegów. Więc opłaty za szkołe to jedno, a dodatkowe koszty to drugie. Tak na prawde żeby otworzyc swój zakład kosmetyczny nie trzeba mieć ukończonej żadnej szkoły w tym kierunku! Jedynie trzeba mięc ukończone kursy i certyfikaty na wykonywanie zabiegów. Na szczęscie przepisy te mają sie zmienić w niedługim czasie... Oby.
__________________
"W nieśmiertelnej kopercie oddaję Ci raz jeszcze duszę [...]"


Edukacja
TouchOfAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 10:56   #48
bohochic
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 45
Dot.: Technik usług kosmetycznych

W Cosinusie, abstrahując od innych plusów czy minusów tej szkoły, wyposażenie pracowni zarówno w kosmetyki jak i w sprzęt jest bardzo dobre. Natomiast to, czego się nauczycie zależy głównie od tego na jakich nauczycieli traficie:/
bohochic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 13:55   #49
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:54
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-05, 13:57   #50
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Zapisałam się przed chwilą online... jadę w sobotę zawieźć papiery

a może jest tu ktoś kto idzie do cosinusa we wroclawiu teraz na I sem?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 20:39   #51
WeWlasnejOsobie
Zakorzenienie
 
Avatar WeWlasnejOsobie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 10 834
GG do WeWlasnejOsobie
Dot.: Technik usług kosmetycznych

witam
a czy ktoś wie coś więcej o tych szkołach
studiumzsp.pl
www.studiumkosmetyczne.ed u.pl
__________________
wymianka styczeń
WeWlasnejOsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-06, 21:35   #52
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:54
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-07, 08:13   #53
aagusiaa88
Zakorzenienie
 
Avatar aagusiaa88
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław :*
Wiadomości: 13 926
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Byłam wczoraj w Cosinusie, żeby się dowiedzieć o te badania.
Siedział jakiś facet. Miał problem z odpowiedzeniem mi na jakiekolwiek pytanie. Miałam wrażenie, że siedział tam dosłownie za karę. Ciągle patrzył na zegar który był za mną z łaską dał mi kartkę z adresami przychodni, ale nic więcej się nie dowiedziałam.
Dzisiaj chcę tam zadzwonić, ale najpierw spytam się Was.
Czy cosinus daje normalnie skierowanie na badania?
aagusiaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 18:13   #54
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez aagusiaa88 Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj w Cosinusie, żeby się dowiedzieć o te badania.
Siedział jakiś facet. Miał problem z odpowiedzeniem mi na jakiekolwiek pytanie. Miałam wrażenie, że siedział tam dosłownie za karę. Ciągle patrzył na zegar który był za mną z łaską dał mi kartkę z adresami przychodni, ale nic więcej się nie dowiedziałam.
Dzisiaj chcę tam zadzwonić, ale najpierw spytam się Was.
Czy cosinus daje normalnie skierowanie na badania?
W Warszawie nie dają, wystarczy się przejść do dowolnego lekarza pierwszego kontaktu ja idę jutro
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-14, 11:59   #55
Malinka36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: skąd mogę
Wiadomości: 1
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Hej.
Czy może któraś z Was wie coś na temat szkoły przy ulicy Wietora w Krk? Chodzi mi o kierunek technik usług kosmetycznych. Wiem, że kiedyś była to jedna z lepszych tego typu szkół w Krakowie, ale chciałabym wiedzieć jak jest teraz.
Będę wdzięczna za wszystkie informacje.
Pozdrawiam.
Malinka36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 11:41   #56
xXCzArNuLaXx
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Witam
Ja mam pytanie odnoście Cosinusa w Częstochowie. Aktualnie kończę studia licencjackie dziennie w Częstochowie i postanowiłam zacząć studia na stopniu magisterskim oraz technika usług kosmetycznych w Cosinusie. Pytanie moje jest takie:
1) czy dam rade połączyć te dwie szkoły,
2) jak wygląda nauka w tej szkole,
3) jak wyglądają praktyki

Z góry dziękuje
xXCzArNuLaXx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 20:05   #57
mili1108
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 3
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez TouchOfAngel Pokaż wiadomość
Witam. Podobnie jak koleżanka poszukuje studium kosmetycznego. Chciałabym ukonczyc je zaocznie, a pozniej studia w tym kierunku. Studium w szkołach typu zak czy cosinus to ostatecznosc... poszukuje innego dobrego studium w Poznaniu, możecie mi cos polecic?? Może byc za opłata, patrzyłam na studium Anieli Goc jednak opłaty sa bardzo duże jak na studium, już bardziej opłacaja sie studia na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji Anieli Goc. Proszę o jakieś informacje na temat solidnego studium kosmetycznego w Poznaniu
Cześć. Ja w 2005 ukończyłam policealne studium kosmetyczne i dopiero w 2010 poszłam na wyższą uczelnię (sprawy rodzinne, a nazwy nie wymienię bo trochę żal tej szkoły) i na niej dowiedziałam się, że nie potrzebnie tu przyszłam (dosłownie "po co Pani tu przyszła") bo w policealnym było więcej praktyk i to faktycznie było prawdą. teraz jestem w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu i na drugim roku i nie żałuję, choćby dlatego, że jak skończyłam w 2005 roku policealne i mam tego technika to i tak nikt do pracy nie chciał przyjąć, a teraz będę miała licencjata (a może i później magistra) i na jakąś pracę na pewno się załapię.
mili1108 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 11:48   #58
TouchOfAngel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Tu gdzie jest moje miejsce. Wizaż (;
Wiadomości: 169
GG do TouchOfAngel Send a message via Skype™ to TouchOfAngel
Dot.: Technik usług kosmetycznych

Cytat:
Napisane przez mili1108 Pokaż wiadomość
Cześć. Ja w 2005 ukończyłam policealne studium kosmetyczne i dopiero w 2010 poszłam na wyższą uczelnię (sprawy rodzinne, a nazwy nie wymienię bo trochę żal tej szkoły) i na niej dowiedziałam się, że nie potrzebnie tu przyszłam (dosłownie "po co Pani tu przyszła") bo w policealnym było więcej praktyk i to faktycznie było prawdą. teraz jestem w Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu i na drugim roku i nie żałuję, choćby dlatego, że jak skończyłam w 2005 roku policealne i mam tego technika to i tak nikt do pracy nie chciał przyjąć, a teraz będę miała licencjata (a może i później magistra) i na jakąś pracę na pewno się załapię.
Zgadza sie, dlatego ja również wybrałam najpierw policealne studium gdzie zdobęde wiedzę praktyczna, po dwoch latach mogę już uczyc sie zawodu chociażby na stażu a poźniej planuje studia w tym kierunku żeby móc pracowac w najlepszych salonach. Mimo że miałam predyspozycje żeby iść od razu na studia zdecydowałam inaczej, podpowiedziała mi to koleżanka która kończyła tylko studia i nie może nigdzie znaleźć pracy bo nie ma żadnej praktyki. Dodatkowy plus to taki, że na studiach będzie mi łatwiej, ponieważ bede umiała podstawy ze studium. A gdy zacznę studia bedzie mi jeszcze łatwiej znaleźć prace, ponieważ bede miała przewagę nad osobami które konczyły tylko studium, wiadomo że każdy salon chciałby miec osobę która również bedzie miała licencjat w tym kierunku. Mili1108 to dobry wybór! Mnie teraz czeka w czerwcu pierwszy egzamin państwowy i niezmiernie sie cieszę że teraz juz po pierwszym roku jest egzamin, ponieważ na początku następnego roku planuje otworzyć własną działalność w tym kierunku (nie bedzie to typowy stacjonarny salon kosmetyczny, których jest full, coś trochę innego) a egzamin w pierwszym roku mi to umożliwi. W innym przypadku musiałabym czekać na papierek do następnego roku...
__________________
"W nieśmiertelnej kopercie oddaję Ci raz jeszcze duszę [...]"


Edukacja
TouchOfAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-24, 16:11   #59
Majkela
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 178
Odp: Technik usług kosmetycznych

Hejjj
Ja wlasnie ucEszczam do takiego studium i jestem bardzo zadowolona duuuzo wiedzy i praktycznych zajec . Nsuczyciele traktuja nas bardzo powaznie i profesjonalnie na studia nie poszlam i bardzo dobrZe bo nawet sama naucYcielka od kosmetologii nam odradzila :-o polecam kazdej studium Super sprawa . Tez teraz w czerwcu mam egzamin i sie bojeee mega!

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Majkela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 09:20   #60
KotkaWodna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 358
Dot.: Odp: Technik usług kosmetycznych

.

Edytowane przez KotkaWodna
Czas edycji: 2014-08-25 o 10:55
KotkaWodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-10-09 17:32:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.