Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Decoupage

Notka

Decoupage Pod-forum decoupage to miejsce przygotowane specjalnie dla miłośników tej techniki. Lubisz decoupage? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-09, 07:19   #1
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211

Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!


Ranny ptaszek zakłada nowy wątek i zaprasza wszystkie.... i ptaszki i sowy!
Buziaki!

---------- Dopisano o 08:19 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

No dawać babeczki, dawać, już po 8smej. Wstawać Tereniu!
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 07:32   #2
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Dzień dobry.
Madziulko ogromne buziolki za nowy wąteczek

Jak się czujesz ?
Ile urosłaś?

Dzisiaj uczę sie jak kłaść dwuskładnikowy,położyłam Step1-ile czasu ma minąć miedzy jednym a drugim?
Posłuchałam Bożenki rad i zobaczę jak się z nim uporam.
Dobrego dnia dziewczyny.

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

W sobote byliśmy ze ślubnym na filmie "Miasto 44".bardzo dobry film,wart obejrzenia .Po seansie w kinie dlugo trwała cisza,nikt nie podnosił się z miejsca.
Obejrzyjcie koniecznie.

---------- Dopisano o 08:32 ---------- Poprzedni post napisano o 08:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość


No dawać babeczki, dawać, już po 8smej. Wstawać Tereniu!
Hihi jestem wcześniej niż Terenia,całuski Madziolku.
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 07:55   #3
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Eluś,witaj skarbeczku w inauguracji nowego wątku!!!
Nie wiem czy coś urosłam.Raczej zmalałam Po tym rotawirusie, co to wymiotowałam cały wtorek, wczoraj poczułam się lepiej, wymioty ustały, coś tam nawet zjadłam. Dziś jest już całkiem dobrze, ale jeszcze się postanowiłam nie przemęczać. Ale brzuszek jakby mniejszy. Ta moja Klarka w ogóle jest dość mała, a teraz jeszcze tak słabo jadłam w ostatnich dniach.
Dopiero wieczorem sobie poszalała po kanapeczce..... a jakże, z wędlinką. Aż zawołałam męża, żeby sobie poczuł, po kopała jak szalona. Moja dziunia słodka! Wiecie, kocham ją już tak szalenie, że odpukać, nie dopuszczam do siebie myśli, że na tym etapie coś złego mogłoby się wydarzyć. Nie przeżyję.

I tak już mi weszła moja Klara i to imię, że już zostanie, także możecie się oswajać, że będzie Zielonka i Klara
Buuuuzi wielkie
Dziś mam cudny, wolny, cały dzień, zadnych obowiązków i planów. Zaraz sobie coś wymyślę. POgram na gitarze
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 09:20   #4
babagaga
Wtajemniczenie
 
Avatar babagaga
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: prawie Góry Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 742
GG do babagaga
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Dzień dobry na początek w nowym wątku
Dzięki Magduś za inicjatywę, tak myślałam, że kto, jak nie Ty?
Oj byłabym pierwsza gdybym wstała tak wcześnie jak wczoraj, ale dziś pospałam do 9 godz. co baaardzo rzadko mi się zdarza, widać osłabiona jestem po tych antybiotykach.
Za oknem piękne słoneczko, temperatura też ok, tylko żal ogromny, że nie mogę nic porobić na działce

Magduś dbaj o siebie i dogadzaj sobie i Klarze

Miasto 44 też polecam! byłam kilka tyg temu, bardzo, bardzo poruszający film.

Elu, jak ja dawno nie kładłam kraka chyba muszą jakąś bombkę pokraczć, może tą dla Ciebie? Tylko czy ja jeszcze pamiętam jak to się robii czy preparaty się nie zestarzały? zobaczymy

Edytowane przez babagaga
Czas edycji: 2014-10-09 o 09:24
babagaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 10:12   #5
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Ja ostatnio z przerażeniem odkryłam brak kleju do decou. O takiej zarazy jeszcze w tym domu nie było! A przymierzam się do zegara dla mamy. Oj dziś mam sporo planów. I sprzątanko i obiadek i SPA w łazience
A wam przesyłam Topkę, która sobie już sama z chęcią korzysta z tego " za małego" legowiska. Potrzebowała pół roku, ale proszę bardzo.... jest.... leży
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03544.jpg (99,1 KB, 9 załadowań)
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 10:16   #6
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Witam się i ja w nowym wąteczku, potem poczytam bo do pracy muszę zmykać

Elu Bożenka na pewno dobrze poradziła, a ze spękaniami to różnie bywa, zależy od preparatu i warunków atmosferycznych
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:00   #7
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Ranny ptaszku jeszcze na stary wątek daj link do tego, bo nie wszyscy znajdą nowy wątek
__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 12:06   #8
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Toć pierwszy jest, to widoczny,ale dam
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:19   #9
anula3333
Wtajemniczenie
 
Avatar anula3333
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 2 843
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Ranny ptaszek ma dziś dobry humor ja właśnie z zakupów wróciłam i zmachana jestem

__________________
"Życie jest melodią" Franz Heferd
Mój decoupage
anula3333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:22   #10
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

A jakoś tak, niezgorszy. Człowiek jak zdrowy to od razu lepszy jakiś
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 12:40   #11
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Emilko droga... jak ja Cie rozumiem kochana. U mnie remont trwa.. i trwa... i trwa... i skończyć się nie może i mam wrażenie, że chyba nigdy się nie skończy Ja i mój Pan T. popakowani jesteśmy w trzy tryliony pudełek. Cała 10m piwnica w nowym mieszkaniu zagracona i caluteńki, wypchany po brzegi garaż w starej naszej chatce. Obecnie od ponad dwóch tygodni mieszkamy u moich przyszłych teściów, ciągle na walizkach... ciągle chodzę w tych samych rzeczach tylko piorę na okrągło, bo do tych na dnie walizki nie chce mi się sięgnąć, wzięłam za mało skarpetek, a tak w ogóle to jest zimno, szybko robi się ciemno, więc w ogóle zło. Miałam nadzieję, że w ten weekend może uda się posprzątać po remoncie, przenieść rzeczy i chociaż lekko ogarnąć, ale się to nie uda nic a nic. Fachowiec miał wejść w czwartek skończyć przedpokój tzn. wyszlifować gładzie, później cykliniarz miał zrobić kilka drobnych poprawek, ale oczywiście wszystko się przesunęło i pan od szlifowania wejdzie w poniedziałek Na domiar złego mojego Pana T. jakiś diabeł kusi żeby teraz w niedziele przenieść rzeczy (tuż przed szlifowaniem ścian) i doprawdy ciężko mu przetłumaczyć, że nie ma to sensu, bo się to wszystko OGROMNIE zakurzy. Chce to przenieść bo ma wolny czas i już... A ciekawe kto te tumany kurzu będzie później z tych rzeczy sprzątał? Taka już zła jestem na to wszystko, że hej.

Na pocieszenie oglądam sobie różne blogi wnętrzarskie i blogi o farbach annie sloan i nabieram coraz większej ochoty na przeróbki gratów wielkogabarytowych Jak znacie jakieś fajne blogi na ten temat to bardzo proszę podrzućcie linki, będę bardzo wdzięczna
Jesuuu Aniu, jaki koszmar tam u Ciebie. Mam wrażenie, że u ciebie robi ten sam tynkarz ! mojego już tydzień nie ma, nadal maszyna zepsuta, Podobno ma być w poniedziałek - jaaasnee Do tego ogrzewania nadal nie mamy, czekamy na bojler niezbędny do podłączenia wszystkiego - podobno przy nim jest jakaś niezbędna wężownica cokolwiek to znaczy i bez tego ani rusz. A boiler sie dalej produkuje, dzwoniliśmy do Francji, ma przylecieć do nas za tydzień. Miesiąc już na niego czekamy. A wylewki trzeba wygrzać przed układaniem podłogi.

w weekend chyba sami zabawimy sie w Boba Budowniczego i wymurujemy balustrady, póki betoniarka stoi na budowie - a dokładnie, o zgrozo - na środku mojego salonu !!

Za to wczoraj wymyśliłam kolejną mozaikę do domu Będzie na ścianie w kuchni - z tych płytek z 16 zł. gadaliśmy z panem od płytek, nie ma problemu ułoży mi ją


Za film o powstaniu dziękuje, nie na moje nerwy, nie na moją wrażliwość....

---------- Dopisano o 13:40 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

Cytat:
Napisane przez zielona butelka Pokaż wiadomość
Toć pierwszy jest, to widoczny,ale dam
jak ktoś wchodzi z poczty na forum (jak ja), to nie widzi nowych wątków na liscie
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-09, 15:00   #12
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Wczoraj byliśmy na kretyńskiej sztuce Gombrowicza Iwona księżniczka
Burgunda. Pierwszy raz wyszłam wcześniej ze sztuki. Mówię Wam okropność.
Szykuje się wspaniały wypoczynek w lesie. Jest super ciepło.
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 18:37   #13
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Cześć babeczki - laleczki.!!
Nie możliwe żeby już Was tyle tutaj się pojawiło? A ja dopiero teraz. U nas pogoda też śliczna - 23 stopnie dzisiaj było. Wiecie ja nie rozumiem niektórych ludzi. Patrzę się rano ( 9.00) przez okno, ludzie poubierani w kurtki, niektórzy w czapki. Patrzę się na termometr 16 stopni. No nie wiem, chyba się termometr popsuł, idę do drugiego pokoju, na termometrze 17 stopni. Poszłam więc do pracy tylko w samej bluzce. Fakt że jechałam samochodem i nie musiałam stać na przystankach.
Przychodzę do pracy i widzę jedną z koleżanek w kurtce, berecie i apaszce na szyi. Mokra, spocona, ledwo zipie. Też jeździ do pracy samochodem.Pytam się jej dlaczego się tak ciepło ubrała a ona do mnie na to "No przecież jest październik !". Mało mnie nie zatkało a może to ze mną jest coś nie tak, że nie patrzę się na kalendarz tylko na termometr?

Madziu
Podziwiam psę, że tak ładnie sobie leży w swoim łóżeczku. Cieszę się, że choroba przechodzi. Całuski dla Klaruni, proszę ją pogłaskać przez brzuszek od "babci" Biernasi.

Tereniu
zazdraszczam wyjazdu do lasku. Jest tak pięknie, że też bym się chętnie na łono natury wybrała.
Jest to jednak taka zazdrość pozytywna, cieszę się więc, że sobie odpoczniecie. Należy się Wam po tym całym rozgardiaszu w ostatnich dniach. Miłego wypoczynku Wam życzę. Ucałowania dla Leo.

Ciężko ostatnio pracuję nad pewnymi pudełkami, ciągle jestem niezadowolona, ciągle mi coś nie wychodzi i ciągle poprawiam to "cholerstwo".

Przesyłam cieplutkie pozdrowionka dla naszej Ewuni, która zamknęła poprzedni wątek.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2014-10-09 o 18:48
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 20:17   #14
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Cytat:
Napisane przez biernacka4 Pokaż wiadomość
Cześć babeczki - laleczki.!!
Nie możliwe żeby już Was tyle tutaj się pojawiło? A ja dopiero teraz. U nas pogoda też śliczna - 23 stopnie dzisiaj było. Wiecie ja nie rozumiem niektórych ludzi. Patrzę się rano ( 9.00) przez okno, ludzie poubierani w kurtki, niektórzy w czapki. Patrzę się na termometr 16 stopni. No nie wiem, chyba się termometr popsuł, idę do drugiego pokoju, na termometrze 17 stopni. Poszłam więc do pracy tylko w samej bluzce. Fakt że jechałam samochodem i nie musiałam stać na przystankach.
Przychodzę do pracy i widzę jedną z koleżanek w kurtce, berecie i apaszce na szyi. Mokra, spocona, ledwo zipie. Też jeździ do pracy samochodem.Pytam się jej dlaczego się tak ciepło ubrała a ona do mnie na to "No przecież jest październik !". Mało mnie nie zatkało a może to ze mną jest coś nie tak, że nie patrzę się na kalendarz tylko na termometr?

.
Biernasiu...... dziś przeprowadziłam identyczną rozmowę telefoniczną z psiapsiółą ze Wschodu, o co chodzi tym ludziom w tych kurtkach i czapkach do diaska!!!! Nie jestem w ogóle w stanie tego zrozumieć, tak jak ty... Wyobrażam sobie też, że gdyby taka pogoda, typu 23 stopnie była w czerwcu, dokładnie ci sami ludzie w tych ciepłych dzisiejszych kurtkach, upieraliby się, że jest taaaaaak cholernie ciepło, że wystarczą krótkie spodenki, klapki i koszulki. Pa-ra-no-ja! BIernasiu.... ale może np niektórym jest zimniej w październiku, tak psychicznie.... wolą się zapocić, potem przeziębić i leżeć z grypą, bo przecież jesienią nie przystoi się dobrze czuć, nie kasłać i nie złapać grypy.
Ja zawsze wychodzę na balkon i oceniam pogodę i ubieram się stosownie do tego co rzeczywiście jest. Taka zasada.
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 20:39   #15
lexor
Zakorzenienie
 
Avatar lexor
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 8 463
GG do lexor
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

No cóż, chyba nie mogą uwierzyć w to, ze w październiku taka temperatura, taka jesień kocham

U mnie tez pudełeczka dwa na tapecie i nie mogę sobie jakoś z nimi poradzić, nie lubię robić na konkretne zamówienie, ale jak obiecałam to zrobię

A ja wczoraj byłam na Klimakterium 2 i dobrze się bawiłam, choć stwierdzam, ze jedynka lepsza
__________________
Pozdrawiam Alina
http://lenkanapoddaszu.blogspot.com/
Zapraszam do odwiedzania moich wątków
Papierowe różności
Rodzinne dłubanki
Decoupage
lexor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-09, 22:26   #16
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Milej nocki dziewczyneczki.
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 08:40   #17
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Dzień dobry dziewczynki!

U nas dziś upał 25 stopni! Co tu robić? Biorę chyba kundlę do parku i będziemy oddychać głęboko i szeroko. Niesamowita pogoda w tym roku. Trudno wprost uwierzyć. Niby się cieszę, a z drugiej strony jakoś tak.... no dziwnie, bardzo dziwnie. Codziennie spodziewam się mgły, mżawki, deszczyku, słoty i dostaję żar wpadające przez wschodnie okna do domu i promienie słoneczne tak ostre , że stawiają na nogi nawet takiego śpiocha jak ja. Nie-sa-mo-wi-te!

Przez to słońce nie mogę się na niczym skupić... roztraja mnie, ale naprawdę... to cudowny zastrzyk energii dla nas wszystkich. Oby tak dalej.
Jak tak narzekałam na słońce Emila rzekła " A jeszcze niedawno chciałaś na jesień jechac do Włoch wygrzewac tyłek,a tu masz, Włochy za oknem i narzekasz". I słuszna jej racja. Buuuuzi
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 09:05   #18
Kathinna
Zakorzenienie
 
Avatar Kathinna
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 115
GG do Kathinna
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

co do tego, że ludzie dziwni to u nas jest też dziwnie, ale w drugą stronę często.
Kilka dni temu rano było 3 stopnie. Wychodzę zatem ubrana w szalik, kurtkę choć oczywiście nie zimową jeszcze, plus botki nieocieplane, bo jak inaczej?
Mijam po drodze panią w sandałach, pana w krótkich spodenkach, pana bez kurtki w samym T-shircie, a obok Pani w kozakach do kolan, dalej Pani w nausznikach.
Jak zmarźlak, ale czapki, rękawiczki itp to jednak jeszcze nie ten czas!

No ludzie to jest jednak coś czego ja nie ogarnę!
__________________
Handmade: Wyplatane OpowieściPierniczki: Wypiekane Opowieści
Słodkie wyzwania: Słodka Misja
Kathinna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 10:06   #19
Terenia18
Zakorzenienie
 
Avatar Terenia18
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Opole i Warszawa
Wiadomości: 4 082
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Cześć moje Myszki a pamiętacie jaka póżna i zimna była wiosna??
Tak klimat powolutku nam sie zmienia.
Alinko a jaka obsada była na Waszym przedstawieniu? Na Klim. 2 jeszcze
nie byłam . A większość moich letnich szmatek jest juz na strychu, by nie
przeszkadzały
Buziam wszystkie
__________________

Biżuteria sutaszowa


Decoupage
Terenia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-10, 10:35   #20
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Witajcie
Miłego, słonecznego dnia! Oby nam jak najdłużej to słoneczko świeciło.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2014-10-10 o 10:38
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 11:10   #21
zielona butelka
Zakorzenienie
 
Avatar zielona butelka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: z bliska:)
Wiadomości: 5 211
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Na wątku wymiankowym nowy temat:
link dla czytających z maila https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=667518&page=49
TU


Rozkręćmy się trochę, dajmy sobie trochę dobra i ciepła na święta
zielona butelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 15:14   #22
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Wyszedł kraczek
Ale, bez ale by się nie obyło
Tam gdzie podwójnie maźnęłam step2 są wżery
Tam gdzie za dużo cienia też nie do zmycia.Ale i tak piękny,zgrabny i ....może być.
Cieplutko,pięknie ,od wczoraj radośniej na duszy i sercu-buziaki dla każdej z Was.

Grażynko ,.krakaj moją bombusie do woli.
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.

Edytowane przez kaj07
Czas edycji: 2014-10-10 o 15:25
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 10:38   #23
Pupil
Osiołek z zakątka :)
 
Avatar Pupil
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 757
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Witajcie Kochane Babeczki
Baaaardzo się za Wami stęskniłam
Właściwie to powinnam zacytować słowa piosenki "czy mnie jeszcze pamiętasz" a właściwie "czy mnie jeszcze pamiętacie"
Pomału postaram się wrócić na forum co prawda nie wszystkie sprawy załatwiłam, ale przynajmniej 100% sukcesem zakończyła się walka z dostawcą usług internetowych i po 4 miesiącach wrócił mi do domu internet więc chociażby wieczorem będę mogła już zajrzeć na wizaż i przynajmniej przeczytać plotki za okres, który mnie na forum nie było
Na razie tylko się witam i lecę załatwiać sobotnie sprawy.
Miłego dnia, u mnie piękna wiosenna pogoda, bezchmurne niebo i 20 stopni. Spokojnie więc wyszłam z domu w japonkach i letnich ciuchach
__________________
Zapraszam:

[SIGPIC][/SIGPIC]

Pupil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 12:21   #24
cycol11
Zakorzenienie
 
Avatar cycol11
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 461
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

buzi buzi cmok cmok to ja wasz smok hahaha

hej kobietki dotarłam i ja na plotusie w rozmarze nr 6 i widzę jakiś link się czai no to myk zerknąć co to
cycol11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:16   #25
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Ratunkuuuuuu,prosze o radę jak pozbyć się smug z cienia na zrobionej pracy,gdzie nie położyłam step2 a wcześniej maźnęłam step1 ?Tam się przykleił cień i teraz jest klejaco i brzydko pociapane?
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.

Edytowane przez kaj07
Czas edycji: 2014-10-11 o 20:19
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:19   #26
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

wszystkie brudki zmywa się razem ze stepem 2. Tylko nie wiem czy woda nie wymyje tez tych cieni ze szparek? może patyną to poprawić.
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:23   #27
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Witaj Emilko ,niestety ,nie zmywa woda,nie zmywa mleczko do demakijażu Są jakieś tłustości,jak smar
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 20:25   #28
Emila3000
Zakorzenienie
 
Avatar Emila3000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 10 140
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

woda powinna zmyć cała pokrakaną warstwę i zostawić tylko to co w szparkach.
Emila3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:20   #29
biernacka4
Zakorzenienie
 
Avatar biernacka4
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 5 369
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Elu a lakierowałaś już to lakierem syntetycznym? Jeżeli tak to woda ani mleczko nie zmyje. Poczekać jak wyschnie i zetrzeć bardzo drobnym papierem ściernym delikatnie tylko to zacienienie.


Cześć Ewuniu. Fajnie, że się odezwałaś. Całuski.

Edytowane przez biernacka4
Czas edycji: 2014-10-11 o 21:21
biernacka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 21:23   #30
kaj07
Zadomowienie
 
Avatar kaj07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 1 737
Dot.: Ploty od soboty do soboty cz. 6- nowa!

Cytat:
Napisane przez biernacka4 Pokaż wiadomość
Elu a lakierowałaś już to lakierem syntetycznym? Jeżeli tak to woda ani mleczko nie zmyje. Poczekać jak wyschnie i zetrzeć bardzo drobnym papierem ściernym delikatnie tylko to zacienienie.
Nic a nic nie lakierowałam.Masz rację chyba tylko papier scierny ale i to się jakoś dziwnie kluskuje, śliska i klei.
__________________
Moje decu : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=554572

Z miłości do niteczek;
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=654039

Milej jest dawać niż brać.
kaj07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Decoupage


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-12-22 08:04:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:12.