Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy! - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-06-10, 12:39   #4981
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Adrianna właśnie ja je kupiłam już 2 miesiące temu i nie leżały w lodówce. W ulotce Adaring jest napisane, że nie ma specjalnych wytycznych przechowywania i dlatego kupiłam 6 od razu. Teraz się dowiedziałam że Nuvaring mają wytyczne ale tam jest to wyraźnie zaznaczone w ulotce. Więc chyba norlamnie będę je nosić skoro nie zaznaczyli że trzeba je inaczej przechowywać. Tylko się zastanawiam pomiędzy tymi różnicami w przechowywaniu skoro są zamiennikami.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 12:42   #4982
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Nuvaringi powinno trzymać się w lodówce. Ja stosuję np Ginoring i jego już nie trzeba w lodówce,więc to zależy...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-10, 12:48   #4983
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Rebecca właśnie mi chodziło o tę różnice, że adaring chyba też nie trzeba. Tylko się przestraszyłam, że to może takie oczywiste, że nie napisali o tym w ulotce. Ale chyba jednak by musieli napisać bo przechowywanie to ważna sprawa.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-11, 06:10   #4984
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Od 4 lat stosuję krążki i zauważyłam, że jak otwieram nowy krążek z opakowania jest zawsze błyszczący, po używaniu jak się wyjmie bywa mleczny, matowy, a czasami nawet i żółtawy. Nie zwracam większej uwagi na to i nigdy nic się nie wydarzyło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moj zawsze jest żółty jak go Wyjmuje po 3 tyg

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 15:06   #4985
swidrujaca90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Question NuvaRing po antykoncepcji doustnej. Kiedy zacząć?

Cześć dziewczyny, mam problem...

Tabletki antykoncepcyjne stosuje od prawie 10 lat. Od ponad roku stosowałam Yasminelle, wywoływało to u mnie różne nieprzyjemne skutki uboczne, dlatego na ostatniej wizycie u ginekologa poprosiłam o zmianę. Doktor przepisał mi system dopochwowy NuvaRing. Jest to dla mnie totalna nowość, nie wiem czego się spodziewać i szczerze mówiąc jestem lekko przerażona...

Jednak największym problemem jest dla mnie dzień aplikacji. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania, więc teraz oczekuje na okres. Natomiast na ulotce dołączonej do NuvaRing przeczytałam, iż po zakończeniu brania antykoncepcji doustnej aplikacja systemu powinna nastąpić na następny dzień, czyli dzisiaj. Jest to dla mnie bez sensu, ponieważ w takim układzie nie miałabym w tym miesiącu okresu. W internecie doczytałam się iż powinnam zrobić sobie 7 dni przerwy i niezależnie od tego, czy jeszcze wówczas będę krwawić, czy też nie zaaplikować system.

Tutaj też pojawia się pytanie, co robić???
Dziewczyny pomóżcie!! Była któraś z was w takiej sytuacji?
Co sądzicie o NuvaRing?
swidrujaca90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 16:45   #4986
swidrujaca90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny, powiedzcie mi proszę, kiedy mam zaaplikować NuvaRing, jeśli wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę antykoncepcji doustnej? Dzisiaj czy poczekać 7 dni?

Jest to dla mnie kompletna nowość, więc jestem zielona.. Najbardziej się boję, że przytyje, albo że przestanę mieć ochotę na seks..
swidrujaca90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-20, 21:40   #4987
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Zrób jak jest napisane w ulotce, w internecie nawet lekarze piszą dziwne rzeczy. Ja nie zrobiłam przerwy pomiędzy tabletkami a pierwszym ringiem ale w ulotce Adaring było napisane że można albo po przerwie albo bez niej.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-06-21, 08:11   #4988
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: NuvaRing po antykoncepcji doustnej. Kiedy zacząć?

Cytat:
Napisane przez swidrujaca90 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mam problem...

Tabletki antykoncepcyjne stosuje od prawie 10 lat. Od ponad roku stosowałam Yasminelle, wywoływało to u mnie różne nieprzyjemne skutki uboczne, dlatego na ostatniej wizycie u ginekologa poprosiłam o zmianę. Doktor przepisał mi system dopochwowy NuvaRing. Jest to dla mnie totalna nowość, nie wiem czego się spodziewać i szczerze mówiąc jestem lekko przerażona...

Jednak największym problemem jest dla mnie dzień aplikacji. Wczoraj wzięłam ostatnią tabletkę z opakowania, więc teraz oczekuje na okres. Natomiast na ulotce dołączonej do NuvaRing przeczytałam, iż po zakończeniu brania antykoncepcji doustnej aplikacja systemu powinna nastąpić na następny dzień, czyli dzisiaj. Jest to dla mnie bez sensu, ponieważ w takim układzie nie miałabym w tym miesiącu okresu. W internecie doczytałam się iż powinnam zrobić sobie 7 dni przerwy i niezależnie od tego, czy jeszcze wówczas będę krwawić, czy też nie zaaplikować system.

Tutaj też pojawia się pytanie, co robić???
Dziewczyny pomóżcie!! Była któraś z was w takiej sytuacji?
Co sądzicie o NuvaRing?
Zrobiłabym tak, jak w ulotce. Co w tym złego, że nie będziesz mieć okresu? Ważniejsze jest chyba zachowanie antykoncepcji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:11 ---------- Poprzedni post napisano o 09:10 ----------

Poza tym kocham Nuvaring. Zero skutków ubocznych. Zero przebojów. Nigdy nie wrócę do tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-24, 21:20   #4989
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej dziewczyny, wyjęłam dziś krążek żeby zrobić przerwę i zobaczyłam że ma taką rysę w poprzek na łączeniu. Ok 1 mm jakby lekkie pęknięcie. Jak dotknęłam mocniej palcami to złamał mi się całkiem. I teraz nie wiem czy zakładać kolejny bez przerwy czy takie zadrapanie małe nie ma wpływu. Już połączyłam 2 ostatnie opakowania i nie chce łączyć 3. Zastanawiam się czy jak teraz zrobię przerwę i odczekam ze współżyciem tydzień po założeniu nowego to już antykoncepcja będzie zachowana jakby coś jednak było nie tak? Nie miałam żadnych plamień a tak sobie myślę że coś by było gdyby krążek nie działał
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-30, 12:20   #4990
cdsmcxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Krążek antykoncepcyjny - efekty uboczne

Hej,

Od blisko 10 miesięcy stosuję krążek NuvaRing, chciałabym się Was zapytać, czy miałyście po nim efekty uboczne? Z moją cerą i piersiami nic się nie zmieniło, jednak od pół roku mam problem z włosami i zaczynam panikować. Zaczęło się od lekkiego wysuszenia, potem włosy w bardzo dużej ilości zaczęły wypadać. Teraz są tak suche, że nie potrafię ich spiąć w kucyk czy rozczesać, bardzo się kołtunią - słowem są w tragicznym stanie. Jest to dla mnie poważny problem i może się wydawać błahy, ale w momencie w którym są tak suche, że nie mogę ich spiąć jestem przerażona. Moja dieta w przeciągu roku się nie zmieniła, nie farbuje włosów. Od kiedy zaczęły się problemy z włosami, zaczęłam się wspomagać witaminami, suplementami na włosy i używam oleju z oliwek jak i zwykłych drogeryjnych. Zawsze miałam bardzo mocne i grube włosy, a teraz to jest jakiś dramat Zrobiłam badania krwi TSH mam w normie, natomiast mam bardzo podwyższony hormon FT3 Dlatego zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest sprawa krążka To moja pierwsza antykoncepcja hormonalna W krążku jest dosyć mała dawka hormonów jak na antykoncepcję i zastanawiam się czy to właśnie to, nie jestem pewna...
cdsmcxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-30, 15:47   #4991
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Krążek antykoncepcyjny - efekty uboczne

Cytat:
Napisane przez cdsmcxu Pokaż wiadomość
Hej,

Od blisko 10 miesięcy stosuję krążek NuvaRing, chciałabym się Was zapytać, czy miałyście po nim efekty uboczne? Z moją cerą i piersiami nic się nie zmieniło, jednak od pół roku mam problem z włosami i zaczynam panikować. Zaczęło się od lekkiego wysuszenia, potem włosy w bardzo dużej ilości zaczęły wypadać. Teraz są tak suche, że nie potrafię ich spiąć w kucyk czy rozczesać, bardzo się kołtunią - słowem są w tragicznym stanie. Jest to dla mnie poważny problem i może się wydawać błahy, ale w momencie w którym są tak suche, że nie mogę ich spiąć jestem przerażona. Moja dieta w przeciągu roku się nie zmieniła, nie farbuje włosów. Od kiedy zaczęły się problemy z włosami, zaczęłam się wspomagać witaminami, suplementami na włosy i używam oleju z oliwek jak i zwykłych drogeryjnych. Zawsze miałam bardzo mocne i grube włosy, a teraz to jest jakiś dramat Zrobiłam badania krwi TSH mam w normie, natomiast mam bardzo podwyższony hormon FT3 Dlatego zaczęłam się zastanawiać czy to nie jest sprawa krążka To moja pierwsza antykoncepcja hormonalna W krążku jest dosyć mała dawka hormonów jak na antykoncepcję i zastanawiam się czy to właśnie to, nie jestem pewna...
Nie widzę związku między FT3 a krążkiem. Raczej masz jakąś chorobę tarczycy.

Ile wynosi TSH? Badałaś FT4? Jest podwyższone? Wstępnie wygląda na nadczynność. Musisz się umówić do endokrynologa.

Ja przy krążkach nie mam skutków ubocznych i w ogóle nie wpłynęły na pracę mojej tarczycy. Leczę się na niedoczynność i przy tabletkach anty musiałam zwiększyć dawkę leków. Przy pierścieniu nie było to potrzebne, więc super.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-06-30, 17:13   #4992
cdsmcxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krążek antykoncepcyjny - efekty uboczne

Badałam jakiś miesiąc temu krew. TSH miałam 2,414. FT3 4,87
Ale na przykład żelazo 212 (dopuszczalne 175), limfocyty i bilirubina też podwyższone.
Przy dobrym wyniku TSH i tak możliwa jest choroba tarczycy?
cdsmcxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-06-30, 19:43   #4993
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Krążek antykoncepcyjny - efekty uboczne

Cytat:
Napisane przez cdsmcxu Pokaż wiadomość
Badałam jakiś miesiąc temu krew. TSH miałam 2,414. FT3 4,87
Ale na przykład żelazo 212 (dopuszczalne 175), limfocyty i bilirubina też podwyższone.
Przy dobrym wyniku TSH i tak możliwa jest choroba tarczycy?
Tak, jest możliwa. TSH to nie hormon tarczycy. Istnieją subkliniczne postacie chorób tzn. pozornie wyniki w normie, ale organizm choruje. U Ciebie natomiast nie ma pozorów, skoro ft3 jest poza norma (nie podalas norm).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-01, 10:00   #4994
cdsmcxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krążek antykoncepcyjny - efekty uboczne

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Tak, jest możliwa. TSH to nie hormon tarczycy. Istnieją subkliniczne postacie chorób tzn. pozornie wyniki w normie, ale organizm choruje. U Ciebie natomiast nie ma pozorów, skoro ft3 jest poza norma (nie podalas norm).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję za odpowiedź, chyba faktycznie zapiszę się do endo.
cdsmcxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 19:14   #4995
cdsmcxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Ok, tylko napisze mały fun fuct: dzwoniłam do lekarza z przychodni, przedstawiłam wyniki krwi i powiedział mi, że jeżeli mam TSH w normie to znaczy, ze nie muszę iść do endokrynologa, a ft3 tak naprawdę nic nie znaczy w tej sytuacji.
cdsmcxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-03, 21:33   #4996
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez cdsmcxu Pokaż wiadomość
Ok, tylko napisze mały fun fuct: dzwoniłam do lekarza z przychodni, przedstawiłam wyniki krwi i powiedział mi, że jeżeli mam TSH w normie to znaczy, ze nie muszę iść do endokrynologa, a ft3 tak naprawdę nic nie znaczy w tej sytuacji.
Zmień lekarza . Nie wie, co mówi. Nadmiar hormonów jest bardzo niedobry dla organizmu i np. obciąża serce. To gorsze niż niedobór, więc warto się temu przyjrzeć. Fajnie, że TSH w normie, ale to daje nam prawo do ignorowania podwyższonego FT3? Zdecydujesz sama, co dalej, no ale ja bym to sprawdziła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-04, 08:18   #4997
cdsmcxu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 5
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Sprawdzę to, dlatego dziękuje ci raz jeszcze za poradę, bo już nie raz się przekonałam czy to przez znajomych czy to na własnej skorze, ze czasem lekarze ogólni to czyste zło 🤪
cdsmcxu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-07-23, 14:34   #4998
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny jak to jest, że krążek może wypaść. Mój czasem po śnie znajduje się bardzo blisko wyjścia pochwy ale chyba całkiem w środku, nie wydaje mi się żeby wystawał. Nie wiem jak ring może wypaść w innej sytuacji niż poza stosunkiem. Czy właśnie oni mają na myśli takie lekkie wysuwanie krążka czy całkowite wpadnięcie. Bo boję się teraz, że jak on znajdował się tak blisko wyjścia gdy sprawdzałam to mógł może trochę w nocy wystawać i to zmniejszyło wchłanianie?
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-04, 21:12   #4999
Aga97975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Hej, czy któraś z was zamieniała nuvaring na ginoring i czuła się źle z tego powodu? Widzę ze składy ciut się różnią. Chciałam się skusić ze względu na niższa cenę ale martwię się że będę miała jakieś skutki uboczne
Aga97975 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-05, 08:32   #5000
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aga97975 Pokaż wiadomość
Hej, czy któraś z was zamieniała nuvaring na ginoring i czuła się źle z tego powodu? Widzę ze składy ciut się różnią. Chciałam się skusić ze względu na niższa cenę ale martwię się że będę miała jakieś skutki uboczne
Ja zmieniałam, głowie z powodów cenowych. Na ginoring jest u mnie lepiej, wcześniej przy nuva miewałam bóle głowy w przerwie 7 dniowej, teraz rzadko. Ogólnie jestem zadowolona ze zmiany ale oczywiście każdy organizm indywidualnie reaguje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 10:12   #5001
Minayo
Raczkowanie
 
Avatar Minayo
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 86
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez rebeccaa Pokaż wiadomość
Ja zmieniałam, głowie z powodów cenowych. Na ginoring jest u mnie lepiej, wcześniej przy nuva miewałam bóle głowy w przerwie 7 dniowej, teraz rzadko. Ogólnie jestem zadowolona ze zmiany ale oczywiście każdy organizm indywidualnie reaguje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie zauwazyłaś problemów z dostępnością? Widzę że nie można ich dostać w niektórych aptekach. Nie znałam tych krążków, muszę podpytać gina
Minayo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-05, 10:48   #5002
rebeccaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 1 345
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Nie zauwazyłaś problemów z dostępnością? Widzę że nie można ich dostać w niektórych aptekach. Nie znałam tych krążków, muszę podpytać gina
Zawsze zamawiam internetowo w aptece Dbam o zdrowie z odbiorem osobistym, więc ten problem mnie nie dotyczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
KOCHAM GO NAJBARDZIEJ NA ŚWIECIE!
rebeccaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-08-06, 21:07   #5003
Asienka187
Zakorzenienie
 
Avatar Asienka187
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 660
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Minayo Pokaż wiadomość
Nie zauwazyłaś problemów z dostępnością? Widzę że nie można ich dostać w niektórych aptekach. Nie znałam tych krążków, muszę podpytać gina
Ja używam na zmianę ginoring, polaring i ewentualnie nuva, właśnie dlatego, że 2 pierwsze czasami są nieosiągalne
Skład identyczny, nie widzę żadnej różnicy. Jedynie polaring jest trochę bardziej miękki i gorzej mi się go aplikuje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Z uśmiechem traktuj siebie, swoje niedociągnięcia, swoją duchową nieporadność. Miej poczucie humoru."
Hume G.B.
Asienka187 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-07, 16:02   #5004
Aga97975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 13
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny 3 sierpnia wyciągnęłam krążek i na razie nie założę kolejnego. Kiedy powinnam dostać miesiączkę? Odliczyłam do następnego tygodnia kiedy powinnam założyć nowy system czyli 10 sierpnia i od tego dnia dodałam 28 dni czyli de facto dziś albo jutro powinnam dostać miesiączkę tak? Już się pogubiłam
Aga97975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-08, 21:56   #5005
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Aga97975 Pokaż wiadomość
Dziewczyny 3 sierpnia wyciągnęłam krążek i na razie nie założę kolejnego. Kiedy powinnam dostać miesiączkę? Odliczyłam do następnego tygodnia kiedy powinnam założyć nowy system czyli 10 sierpnia i od tego dnia dodałam 28 dni czyli de facto dziś albo jutro powinnam dostać miesiączkę tak? Już się pogubiłam
No pewnie jakoś na dniach powinna być, ale różnie może być. Musisz po prostu czekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-17, 11:51   #5006
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Dziewczyny mam takie głupie pytanie. Za 3 dni wkładam nowy ring i chciałam sprawdzić czy nie jest pęknięty. Porządnie go wymacałam przez opakowanie foliowe tak parę minut, zeby być pewnym. I teraz się zastanawiam czy to mu nie zaszkodziło. Że palce mają temperature ciała i zaczął wydzielać hormony już.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-09-23, 11:54   #5007
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Pierścień NuvaRing - wątek zbiorczy!

Wątek osiągnął ponad 5tys. postów.
Zapraszam do nowej części: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1277778
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-23 12:54:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.