Tusz NIEwydłużający ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-15, 21:53   #1
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599

Tusz NIEwydłużający ;)


Potrzebuję Waszej pomocy kobietki
Otóz muszę nosiż okulary (soczewek nie mogę ), mam długie, proste rzęsy i zaczepiam o szkła a zalotki nie skutkują Tragedia...

Dlatego chciałabym, żebyście poleciły mi tusz, który absolutnie nie wydłużał Waszych rzęs, a jedynie je pogrubiał
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 21:58   #2
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Tusz NIEwydłużający ;)

Czemu zalotka sie nie sprawdza? Probowałas? Ja sama mam krotkie i wszystkie, ktore stosowalam - nawet te w nazwie nie majace "wydłuzajacy", a np: pogrubiajacy i tak minimalnie wydluzaly. Wydaje mi sie, ze tusz do rzes - jakikolwiek by nie byl zawsze wydluzy chocby o "tycke" rzesy.
Od siebie polecam wyprobowanie tuszy podkrecajacych - myslę, ze jesli nie zalotka to one powinny Ci pomoc
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-15, 22:03   #3
nask
Zadomowienie
 
Avatar nask
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 599
Dot.: Tusz NIEwydłużający ;)

Cytat:
Napisane przez ryba82
Czemu zalotka sie nie sprawdza? Probowałas? Ja sama mam krotkie i wszystkie, ktore stosowalam - nawet te w nazwie nie majace "wydłuzajacy", a np: pogrubiajacy i tak minimalnie wydluzaly. Wydaje mi sie, ze tusz do rzes - jakikolwiek by nie byl zawsze wydluzy chocby o "tycke" rzesy.
Od siebie polecam wyprobowanie tuszy podkrecajacych - myslę, ze jesli nie zalotka to one powinny Ci pomoc
Próbowałam i to podkręcać na wszystkie możliwe sposoby i niestety moje rzęsy wtedy się bardziej podnoszą do góry u nasady, dalej się prostują i w efekcie sięgają jeszcze wyżej
I dlatego właśnie wszystko, co ma podkręcać pogarsza sytuację

Szukam tuszu minimalnie wydłużającego, który nie wyciąga rzęs (jak Rimmel Volume Flash czy Lash Architect Loreala)
nask jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 11:40   #4
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Tusz NIEwydłużający ;)

nie wydłużający :Max Factor Mastrpiece
__________________
Szukam twarzy do portretów - foto ---->https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=365223
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:31   #5
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: Tusz NIEwydłużający ;)

Mysle, mysle, ktore to jeszcze tusze nie wydluzaja rzes... Kurczątko, faktycznie problem nietypowy, bo dziewczyny zazwyczaj chcą wiedziec, ktore to tusze swietnie wydluzaja . Ja uzywam MF 2000kalorii dramatic look, on napewno nie jest tuszem, ktorego podstawowe zadanie to wydluzenie, za to maksymalnie pogrubia. No ale chcąc nie chcąc troszke tez wydluza. Natomiast wymiennie stosuje Bourjois volume glamour i ten mimo ze niby pogrubiajacy to na dobra sprawe bardzo wydluza moje rzeski, wiec tego Ci nie polecam. Jak mi jeszcze wpadnie do glowy nie wydluzajacy tusz do rzes to napisze
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-16, 13:51   #6
malwka87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Tusz NIEwydłużający ;)

Po prostu szukaj tuszu, który ma w nazwie "pogrubiający", a nie "wydłużający" I myślę, że możesz też zmienic sposób malowania rzęs - nie wiem, może spróbuj więcej tuszu nakładać u ich nasady, a jak najmniej (albo wcale) na końcówkach
malwka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.