Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3 - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-03-19, 20:19   #4351
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Z małe i za okrągłe. Dalej najlepiej w nr 1 z zaprezentowanych :P
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-19, 21:00   #4352
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Założyłam niżej, fota nr 5. Jeszcze niżej zaczyna już być niekomfortowo i ogranicza mi pole widzenia.
Za małe, za okrągłe i wydaje mi się, że oprawka (szczególnie tak szeroka) tylko od góry Ci nie służy. Jakby oprawka była po całości, byłoby chyba lepiej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-19, 21:01   #4353
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co do mini, to widzę dwie możliwości:
1. nie pasuje Ci ogólnie ta długość, co eliminowałoby DC, wszystkie gaminy i raczej wszystkie naturale, ewentualnie może SN by wchodził w grę.
2. Pasuje Ci sama długość mini, ale nie w takim gaminowym wydaniu. Dla naturali mogłabyś poszukać sukienki mini obcisłej wokół ud i bioder i szerokiej u góry. Coś w tym stylu KLIK.

Wrzuciłam zdjęcie w kolejnych okularach (nr 4), takich KLIK. Chyba nie bardzo?
Dzięki
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 15:43   #4354
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dodałam zdjęcia w 4 sukienkach i jednej bluzce. Po za jedną sukienką (zieloną) reszta powinna być naturalowa. Jeśli chodzi o bluzkę, to chyba słabo widać - jest luźna z przodu.

Dajcie znać, jak z długością - dwie pierwsze są krótkie. Zmierzyłam ze względu na uwagę Chimay, że może źle wyglądam w mini w gaminowym wydaniu. Takiej sukienki jak z linka Chimay na razie nigdzie nie znalazłam.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 15:49   #4355
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia w 4 sukienkach i jednej bluzce. Po za jedną sukienką (zieloną) reszta powinna być naturalowa. Jeśli chodzi o bluzkę, to chyba słabo widać - jest luźna z przodu.

Dajcie znać, jak z długością - dwie pierwsze są krótkie. Zmierzyłam ze względu na uwagę Chimay, że może źle wyglądam w mini w gaminowym wydaniu. Takiej sukienki jak z linka Chimay na razie nigdzie nie znalazłam.

Mnie się najbardziej podobasz w sukience z guziczkami. Podobają mi się u Ciebie też takie rękawy i ta długość.

Bluza wydaje się za krótka na pewno i moim zdaniem nie robi dla Ciebie nic. Pozostałe sukienki wydają mi się takie sobie, a przecież wiem już że jesteś bardzo zgrabna. W każdym razie moim zdaniem nie ma w nich efektu wow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 20:31   #4356
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podobasz w sukience z guziczkami. Podobają mi się u Ciebie też takie rękawy i ta długość.

Bluza wydaje się za krótka na pewno i moim zdaniem nie robi dla Ciebie nic. Pozostałe sukienki wydają mi się takie sobie, a przecież wiem już że jesteś bardzo zgrabna. W każdym razie moim zdaniem nie ma w nich efektu wow
Mówiąc o tej sukience, która Ci się podoba masz na myśli tę zieloną czy jeansową?

Dzięki za komplement i opinię
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-20, 22:21   #4357
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Mówiąc o tej sukience, która Ci się podoba masz na myśli tę zieloną czy jeansową?

Dzięki za komplement i opinię

Mam na myśli zieloną


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-03-21, 11:39   #4358
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dodałam zdjęcia w 4 sukienkach i jednej bluzce. Po za jedną sukienką (zieloną) reszta powinna być naturalowa. Jeśli chodzi o bluzkę, to chyba słabo widać - jest luźna z przodu.

Dajcie znać, jak z długością - dwie pierwsze są krótkie. Zmierzyłam ze względu na uwagę Chimay, że może źle wyglądam w mini w gaminowym wydaniu. Takiej sukienki jak z linka Chimay na razie nigdzie nie znalazłam.
Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Mnie się najbardziej podobasz w sukience z guziczkami. Podobają mi się u Ciebie też takie rękawy i ta długość.

Bluza wydaje się za krótka na pewno i moim zdaniem nie robi dla Ciebie nic. Pozostałe sukienki wydają mi się takie sobie, a przecież wiem już że jesteś bardzo zgrabna. W każdym razie moim zdaniem nie ma w nich efektu wow


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie także najbardziej podoba się zielona z guziczkami, bardzo Ci w niej ładnie. No tylko że to jest sukienka dla SG (mini, podwyższone rozkloszowanie, zebrane nadgarstki które skracają rękawy i to zapięcie na guziczki) Więc donikąd nas to nie prowadzi.

Szara (granatowa?) nietaliowana z falbankami przy rękawach na nie, wygląda jak podkradziona z szafy mamy. Szara bluz0-sukienka najmniej mi się podoba, efekt jest niechlujny. Dżinsowa nic specjalnego. Bluzka może być jeśli chodzi o fason, kolor na nie.

Edytowane przez chimay
Czas edycji: 2020-03-21 o 11:41
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:48   #4359
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Mnie też się najbardziej podoba zielona, ale bez szału. Szara z falbankami przy ramionach wygląda trochę jak koszula nocna. Jasnoszara sportowa też trochę jak piżama, niewyjsciowo. Dzinsowa oraz czarna bluzka średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 11:57   #4360
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Dajcie znać, jak z długością - dwie pierwsze są krótkie. Zmierzyłam ze względu na uwagę Chimay, że może źle wyglądam w mini w gaminowym wydaniu. Takiej sukienki jak z linka Chimay na razie nigdzie nie znalazłam.
Zaś do co długości, to ja bym spróbowała klasycznych kloszów o długości do kolan, bo jak na razie mierzyłaś głównie mini i 2 razy maxi. Warto by zobaczyć, jak Ci w takiej długości i typie sukienki/spodnicy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-21, 12:05   #4361
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87679453]Mnie też się najbardziej podoba zielona, ale bez szału. Szara z falbankami przy ramionach wygląda trochę jak koszula nocna. Jasnoszara sportowa też trochę jak piżama, niewyjsciowo. Dzinsowa oraz czarna bluzka średnio.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zaś do co długości, to ja bym spróbowała klasycznych kloszów o długości do kolan, bo jak na razie mierzyłaś głównie mini i 2 razy maxi. Warto by zobaczyć, jak Ci w takiej długości i typie sukienki/spodnicy.

Dzięki, w takim razie nie będę odsyłać tej zielonej, skoro wyglądam w niej nieźle.
Poszukam kloszy.
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-22, 13:03   #4362
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Zaś do co długości, to ja bym spróbowała klasycznych kloszów o długości do kolan, bo jak na razie mierzyłaś głównie mini i 2 razy maxi. Warto by zobaczyć, jak Ci w takiej długości i typie sukienki/spodnicy.
Chimay, miałaś na myśli taką spódnicę?

https://allegro.pl/oferta/spodnica-r...owa-8145810675
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 14:51   #4363
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Chimay, miałaś na myśli taką spódnicę?

https://allegro.pl/oferta/spodnica-r...owa-8145810675
Raczej ogólnie klosze, bo są typy, którym one pasują i nie pasują i różnią się one oczywiście tylko szczegółami Może to by coś wyjaśniło, skoro mini wydaje się nie pasować w żadnym wydaniu (ewentualnie jeszcze spróbować mini z obszerną górą). Ja uparcie mierzyłam klosze w różnych wydaniach i żaden mi nie pasował, ale jakoś nie przyszło mi wtedy do głowy, że to ewidentna wskazówka, że nie mogę być żadnym softem.


Ta zalinkowana spódnica w zależności od długości mogłaby być dla SC, mogłaby nie zaszkodzić także TR albo SD z takim paskiem, jak ma modelka w czerwonej sukience. Krótsza byłaby może dla SG. Za to na pewno nie jest dla naturali, G, FG, D

Chociaż jak patrzę na różne propozycje, to niektórzy uważają, że to KLIK są spódnice dla FN, bo tak interpretują słowa oversized and full skirts with deep folds. Dla mnie zwłaszcza ta spódnica w kwiaty to jest R albo TR.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 15:49   #4364
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Raczej ogólnie klosze, bo są typy, którym one pasują i nie pasują i różnią się one oczywiście tylko szczegółami Może to by coś wyjaśniło, skoro mini wydaje się nie pasować w żadnym wydaniu (ewentualnie jeszcze spróbować mini z obszerną górą). Ja uparcie mierzyłam klosze w różnych wydaniach i żaden mi nie pasował, ale jakoś nie przyszło mi wtedy do głowy, że to ewidentna wskazówka, że nie mogę być żadnym softem.


Ta zalinkowana spódnica w zależności od długości mogłaby być dla SC, mogłaby nie zaszkodzić także TR albo SD z takim paskiem, jak ma modelka w czerwonej sukience. Krótsza byłaby może dla SG. Za to na pewno nie jest dla naturali, G, FG, D

Chociaż jak patrzę na różne propozycje, to niektórzy uważają, że to KLIK są spódnice dla FN, bo tak interpretują słowa oversized and full skirts with deep folds. Dla mnie zwłaszcza ta spódnica w kwiaty to jest R albo TR.
Wstawiłam teraz zdjęcie z przymierzalni w spódnicy (7 w kolejności od początku), ale nie jestem pewna czy to klosz i nie sięga do kolana, tylko przed kolano. Nie wstawiłam wcześniej, bo uznałam, że gołym okiem widać, że źle w niej wyglądam. No ale może to coś powie...

Nie ma w ogóle kloszy dla N albo DC?

I czy to ewentualnie mogłaby być dobra sukienka dla N?
https://www.bonprix.pl/style/sukienk...utm_medium=cpc

Luźna w talii, koszulowa, długość powinna być odpowiednia (94 cm), styl safari polecany dla N.

Edytowane przez Farfalla97
Czas edycji: 2020-03-22 o 15:53
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 16:56   #4365
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Wstawiłam teraz zdjęcie z przymierzalni w spódnicy (7 w kolejności od początku), ale nie jestem pewna czy to klosz i nie sięga do kolana, tylko przed kolano. Nie wstawiłam wcześniej, bo uznałam, że gołym okiem widać, że źle w niej wyglądam. No ale może to coś powie...
Ładnie na tym zdjęciu wyszłaś, ale trudno mi powiedzieć, czy to kwestia ubrania czy po prostu ładnego ujęcia.

Sam fakt, że spódnica jest szersza od ołówka jeszcze nie oznacza klosza. Klosz to takie spódnice KLIK KLIK. SN ma w propozycjach szersze spódnice, ale trudno je nazwać kloszami KLIK. One są po prostu rozszerzane i mają często szerszy karczek i rozszerzenie dopiero od bioder w dół.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
Nie ma w ogóle kloszy dla N albo DC?
N ma generalnie simple, straight skirts a rozszerzenie w postaci obniżonych kontrafałd. No i N mają jak najbardziej mini w propozycjach. Co do SN to już zależy od źródła, bo Kibbe pisał o długości przed kolano i midi, a Greta ma zdjęcia mini np tu KLIK.
DC ma generalnie tylko ołówki i wszelkie proste lub wąskie fasony, z ewentualnym lekkim rozszerzeniem na dole w długości midi.

Cytat:
Napisane przez Farfalla97 Pokaż wiadomość
I czy to ewentualnie mogłaby być dobra sukienka dla N?
https://www.bonprix.pl/style/sukienk...utm_medium=cpc

Luźna w talii, koszulowa, długość powinna być odpowiednia (94 cm), styl safari polecany dla N.
Może bardziej dla SN, ale N też by raczej pasowała.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-22, 18:31   #4366
Farfalla97
Rozeznanie
 
Avatar Farfalla97
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 789
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ładnie na tym zdjęciu wyszłaś, ale trudno mi powiedzieć, czy to kwestia ubrania czy po prostu ładnego ujęcia.

Sam fakt, że spódnica jest szersza od ołówka jeszcze nie oznacza klosza. Klosz to takie spódnice KLIK KLIK. SN ma w propozycjach szersze spódnice, ale trudno je nazwać kloszami KLIK. One są po prostu rozszerzane i mają często szerszy karczek i rozszerzenie dopiero od bioder w dół.



N ma generalnie simple, straight skirts a rozszerzenie w postaci obniżonych kontrafałd. No i N mają jak najbardziej mini w propozycjach. Co do SN to już zależy od źródła, bo Kibbe pisał o długości przed kolano i midi, a Greta ma zdjęcia mini np tu KLIK.
DC ma generalnie tylko ołówki i wszelkie proste lub wąskie fasony, z ewentualnym lekkim rozszerzeniem na dole w długości midi.



Może bardziej dla SN, ale N też by raczej pasowała.
Dziękuję! W takim razie przetestuje jeden klosz, jeden ołówek i te oliwkową sukienkę z linka
Farfalla97 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 14:13   #4367
Elia11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dzień dobry, mam problem z samodzielną analizą kolorystyczną. Czytałam poradniki internetowe na ten temat oraz opisy 12 typów urody i nadal nie wiem, jak się określić. Każdy darmowy test dawał inny wynik :/ Wiem, że za profesjonalną analizę się płaci, ale jestem po prostu ciekawa, jakim typem jestem. Oto opis mojego wyglądu:

CERA: Zazwyczaj beżowa, trochę żółtawa (ale to zależy od oświetlenia), w lecie niemal śniada. Bez piegów, z szaro - fioletowymi cieniami pod oczami widocznymi przez cały czas, nawet pod korektorem. W lecie używam korektora w kolorze piaskowego beżu, na jesień zamieniam go na naturalny róż, a w zimie i wczesną wiosną najlepiej pasuje mi jasny beż. Raczej rzadko się rumienię. Buzia szybko opala się na złocisty, brązowy kolor. Nie spala się na słońcu.
OCZY: Brązowe, jednolite kolorystycznie, z ciemną obwódką oddzielającą tęczówkę od białka.

OPRAWA OCZU: Taka średnia... Mam czarne, długie rzęsy, ale za to jasne, szare, ledwo widoczne brwi.

WŁOSY: Cienkie, długie, w kolorze ciemny blond. Mają chłodniejszy odcień przy głowie, lecz delikatnie złociste refleksy na długości. Nigdy ich nie farbowałam.

USTA: Nieduże, wąskie, różowe. W zestawieniu z moją cerą wydają się trochę blade. Najlepiej czuję się lekkich, wiśniowych pomadkach.

DODATKOWE INFORMACJE:

-Nie wiem, czy to ma duże znaczenie, ale moje żyły na nadgarstkach są niebiesko - fioletowe.

-Noszę zarówno srebrną, jak i złotą biżuterię, którą dobieram do stylizacji.

-Źle czuję się w białych, jasnych lub pastelowych ubraniach. Moim największym problemem jest to, że nie wiem, czy jestem typem chłodnym, czy ciepłym - mam cechy wskazujące na jedno i na drugie.

Z góry dziękuję za pomoc
PS Jestem nowa na forum, proszę o wyrozumiałość.
Elia11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 14:36   #4368
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Elia11 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, mam problem z samodzielną analizą kolorystyczną. Czytałam poradniki internetowe na ten temat oraz opisy 12 typów urody i nadal nie wiem, jak się określić. Każdy darmowy test dawał inny wynik :/ Wiem, że za profesjonalną analizę się płaci, ale jestem po prostu ciekawa, jakim typem jestem. Oto opis mojego wyglądu:

CERA: Zazwyczaj beżowa, trochę żółtawa (ale to zależy od oświetlenia), w lecie niemal śniada. Bez piegów, z szaro - fioletowymi cieniami pod oczami widocznymi przez cały czas, nawet pod korektorem. W lecie używam korektora w kolorze piaskowego beżu, na jesień zamieniam go na naturalny róż, a w zimie i wczesną wiosną najlepiej pasuje mi jasny beż. Raczej rzadko się rumienię. Buzia szybko opala się na złocisty, brązowy kolor. Nie spala się na słońcu.
OCZY: Brązowe, jednolite kolorystycznie, z ciemną obwódką oddzielającą tęczówkę od białka.

OPRAWA OCZU: Taka średnia... Mam czarne, długie rzęsy, ale za to jasne, szare, ledwo widoczne brwi.

WŁOSY: Cienkie, długie, w kolorze ciemny blond. Mają chłodniejszy odcień przy głowie, lecz delikatnie złociste refleksy na długości. Nigdy ich nie farbowałam.

USTA: Nieduże, wąskie, różowe. W zestawieniu z moją cerą wydają się trochę blade. Najlepiej czuję się lekkich, wiśniowych pomadkach.

DODATKOWE INFORMACJE:

-Nie wiem, czy to ma duże znaczenie, ale moje żyły na nadgarstkach są niebiesko - fioletowe.

-Noszę zarówno srebrną, jak i złotą biżuterię, którą dobieram do stylizacji.

-Źle czuję się w białych, jasnych lub pastelowych ubraniach. Moim największym problemem jest to, że nie wiem, czy jestem typem chłodnym, czy ciepłym - mam cechy wskazujące na jedno i na drugie.

Z góry dziękuję za pomoc
PS Jestem nowa na forum, proszę o wyrozumiałość.
Tak na szybko spytam, mogłabyś pokazać przykłady, swatche wisniowych szminek, które Ci pasują?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-24, 15:40   #4369
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Z opisu samego wyglądu (dość precyzyjnego, trzeba przyznać) wyglądasz na którąś Jesień.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-03-27, 08:59   #4370
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Hejka ponownie
Mam pytanie co do koloru, która jasnofioletowa bluzka ma ten sam odcień co w palecie dla DA? Jestem beznadziejna jeśli chodzi o kolory i nie wiem czy idę dobrym tropem czy to są cały czas zbyt chłodne i jasne odcienie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod.jpg (90,4 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (6).jpg (65,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (5).jpg (115,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (4).jpg (127,8 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YL756-48X-020.jpg (121,3 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hmgoepprod (1).jpg (86,1 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg darkautumn.jpg (98,8 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TCI-Dark-Autumn-Corporate.jpg (87,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TCI-Dark-Autumn-Classic.jpg (88,8 KB, 18 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:17   #4371
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Hejka ponownie
Mam pytanie co do koloru, która jasnofioletowa bluzka ma ten sam odcień co w palecie dla DA? Jestem beznadziejna jeśli chodzi o kolory i nie wiem czy idę dobrym tropem czy to są cały czas zbyt chłodne i jasne odcienie
DA to ciepłe odcienie, tak na szybko wyraźnie ciepłe wydają mi się tylko 4 i 5, reszta raczej zimna. Za to chyba za jasne sa wszystkie te kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:38   #4372
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87697218]DA to ciepłe odcienie, tak na szybko wyraźnie ciepłe wydają mi się tylko 4 i 5, reszta raczej zimna. Za to chyba za jasne sa wszystkie te kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Właśnie nie wiem czy za jasne, bo w tej palecie jest taki jasny fiolet (zaznaczony na dole) i w moich oczach 1, 2, 5 ma najbardziej zbliżony odcień, ale wiadomo co ekran to inaczej oddaje kolory
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg TCI-Dark-Autumn-Classic.jpg (88,9 KB, 14 załadowań)
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:41   #4373
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Właśnie nie wiem czy za jasne, bo w tej palecie jest taki jasny fiolet (zaznaczony na dole) i w moich oczach 1, 2, 5 ma najbardziej zbliżony odcień, ale wiadomo co ekran to inaczej oddaje kolory
Moim zdaniem właśnie on i tak jest ciemniejszy od tych wszystkich rzeczy które pokazałaś Ale racja, trudno stwierdzić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 11:42   #4374
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;87697218]DA to ciepłe odcienie, tak na szybko wyraźnie ciepłe wydają mi się tylko 4 i 5, reszta raczej zimna. Za to chyba za jasne sa wszystkie te kolory.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Też to podobnie widzę. No ale ja mam jednak także problem z dopasowaniem realnych kolorów do probników.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:00   #4375
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też to podobnie widzę. No ale ja mam jednak także problem z dopasowaniem realnych kolorów do probników.

Ja tez mam podobne odczucia co Celestine i Chimay. Każda z tych rzeczy jest jaśniejsza niż kolor który zaznaczyłaś w próbniku. Pamiętaj tez że kolor będzie sprawiał wrażenie ciemniejszegi jeśli zajmuje większa powierzchnie, wiec jeśli te bluzki zajmując pół ekranu telefonu wydają Ci się podobnie jasne co ten malutki kwadracik z próbnika to są od niego sporo jaśniejsze.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 12:52   #4376
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Dzięki dziewczyny za pomoc Czyli fail z tym kolorem cholerka szkoda, bo śliczny jest ten kolorek i zauważyłam, że moja siostra, która na 90% też jest DA wygląda w nim bardzo dobrze, ale ona ogólnie preferuje jasne, pastelowe kolory i może dlatego, że jestem przyzwyczajona do niej w takiej jasnej wersji kolorystycznej to nie rzuca się to tak bardzo w oczy, że coś tu nie gra i te kolory nie są do końca jej. Chociaż w tym fiolecie akurat bardzo mi się ona podoba, już inna kwestia, że w kolorach DA wygląda super, ale ona nie lubi nosić ciemnych rzeczy...
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 13:01   #4377
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za pomoc Czyli fail z tym kolorem cholerka szkoda, bo śliczny jest ten kolorek i zauważyłam, że moja siostra, która na 90% też jest DA wygląda w nim bardzo dobrze, ale ona ogólnie preferuje jasne, pastelowe kolory i może dlatego, że jestem przyzwyczajona do niej w takiej jasnej wersji kolorystycznej to nie rzuca się to tak bardzo w oczy, że coś tu nie gra i te kolory nie są do końca jej. Chociaż w tym fiolecie akurat bardzo mi się ona podoba, już inna kwestia, że w kolorach DA wygląda super, ale ona nie lubi nosić ciemnych rzeczy...

A gdzie znalazłaś takie fajne ciuszki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 13:02   #4378
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
A gdzie znajdujesz takie fajne ciuszki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------




A gdzie znalazłaś takie fajne ciuszki?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To są akurat w większości H&M i jeden zwykły t-shirt Reserved

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 13:12   #4379
silver_lining
Zadomowienie
 
Avatar silver_lining
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 1 423
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
To są akurat w większości H&M i jeden zwykły t-shirt Reserved

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dzięki, wyglądają super wiec muszę się rozwjrzeć.

Ja z kolei przetestowalam kolory lata i we wszystkich wyglądałam na bardzo zmęczoną.

Więc zaczęłam testować wiosny: kontrastową i jasna, bo wyczytałam że są zbliżone do neutralności. I wyglada że kontrastowa wiosna może być tym - ale jeszcze jestem w trakcie testów więc nie chcę obwieszczać sukcesu za wcześnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
silver_lining jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-03-27, 13:18   #4380
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 3

Cytat:
Napisane przez silver_lining Pokaż wiadomość
Dzięki, wyglądają super wiec muszę się rozwjrzeć.

Ja z kolei przetestowalam kolory lata i we wszystkich wyglądałam na bardzo zmęczoną.

Więc zaczęłam testować wiosny: kontrastową i jasna, bo wyczytałam że są zbliżone do neutralności. I wyglada że kontrastowa wiosna może być tym - ale jeszcze jestem w trakcie testów więc nie chcę obwieszczać sukcesu za wcześnie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A nie jesteś za ciemna na wiosnę? Ja bym powiedziała, że jesteś jesienią.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-06-04 16:38:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.