Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek

Narzędzia
Stary 2014-05-03, 23:27   #391
joanna197605
BAN stały

Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (różne miasta)

Zalogowałam się specjalnie żeby Wam sprzedać fajną Panią Dietetyk. To była 3 osoba do której się zgłosiłam. Nadwaga, chora tarczyca, ciągle pełny brzuch, zgaga itp. Nikt nie pomagał. Odchudzali mnie na chwilę, ale problemy żołądkowe zostawały
Pani Agnieszka Białek z Wrocławia - fajna kobietka. Leczy (odchudza to mało powiedziane) m.in. metodą dr Kempisty - babeczki jestem zdrowa, pełna energii, jem dużo i nie mam efektu jojo - warto do niej podjechać nawet z innego miasta.
Przyjmuje we Wrocławiu i w Kiełczowie, wrzucam link do jej strony - poczytajcie. A jak pomoże, nie oszczędzajcie dobrych recenzji - należy jej się. Pozdrawiam
www.dietetyk-wroclaw.net
joanna197605 jest offline  
Stary 2014-05-03, 23:32   #392
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez joanna197605 Pokaż wiadomość
Zalogowałam się specjalnie żeby Wam sprzedać fajną Panią Dietetyk. To była 3 osoba do której się zgłosiłam. Nadwaga, chora tarczyca, ciągle pełny brzuch, zgaga itp. Nikt nie pomagał. Odchudzali mnie na chwilę, ale problemy żołądkowe zostawały
Pani Agnieszka Białek z Wrocławia - fajna kobietka. Leczy (odchudza to mało powiedziane) m.in. metodą dr Kempisty - babeczki jestem zdrowa, pełna energii, jem dużo i nie mam efektu jojo - warto do niej podjechać nawet z innego miasta.
Przyjmuje we Wrocławiu i w Kiełczowie, wrzucam link do jej strony - poczytajcie. A jak pomoże, nie oszczędzajcie dobrych recenzji - należy jej się. Pozdrawiam
www.dietetyk-wroclaw.net
Kolejna reklama?
gwiazdka93 jest offline  
Stary 2014-05-14, 14:18   #393
Anaangela
Przyczajenie

Dot.: Wrocław- dobry dietetyk

Cytat:
Napisane przez kolorowytrend Pokaż wiadomość
Jeśli o mnie i moją opinię chodzi, polecam Ci ją z czystym sumieniem. Nie masz się co bać. Widać wcześniej trafiłaś na jakiegoś pseudodietetyka Pani Przesmycka jest pogodna, wesoła i nie robi problemu z nadmiaru kilogramów. Zresztą umie się ich skutecznie pozbyć Jadłospis dostaniesz taki, jaki będzie Ci smakował. Jak coś nie będzie Ci w nim pasowało, ona to dla Ciebie zmieni. Możesz śmiało iść Powodzenia. Nie wiem ile ważysz, ale uwierz, że dasz radę Trzymam kciuki!
I ja dołączam do zadowolonych z dietetyk Ewy Przesmyckiej. Odchudzam sie w poradni Red Apple we Wrocławiu właśnie u niej. Głównie dlatego, że przeczytałam wasze posty o niej. Macie 100%racji w tym, co piszecie. Tak pozytywnego medyka w życiu nie spotkałam. Dieta pyszna i motywacja ogromna. Jem więcej niż do tej pory, a waga leci w dół 100% pozytyw!
Anaangela jest offline  
Stary 2014-06-16, 14:51   #394
Felis Nigra
Raczkowanie

A ja mam pytanie do osób z Krakowa wybieram się do dietetyka i drogą eliminacji wybrałam 2 Panie, nad którymi się zastanawiam.
1. Magdalena Fronc (http://www.greenfitdiety.pl/oferta/)
2. Magdalena Szymańska (http://www.powrotdonatury.com.pl/metabolic-balance)
Koszt programu u Pani nr 2 to 2500zł... dużo czytałam o tej metodzie i bardzo chwalą, tylko pytanie czy jest sens? czy tego samego się nie osiągnie bez programu? Czy ktoś z Was miał do czynienia z podanymi Paniami bądź programem?
Felis Nigra jest offline  
Stary 2014-06-16, 16:06   #395
gwiazdka93
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Felis Nigra Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do osób z Krakowa wybieram się do dietetyka i drogą eliminacji wybrałam 2 Panie, nad którymi się zastanawiam.
Koszt programu u Pani nr 2 to 2500zł... dużo czytałam o tej metodzie i bardzo chwalą, tylko pytanie czy jest sens? czy tego samego się nie osiągnie bez programu? Czy ktoś z Was miał do czynienia z podanymi Paniami bądź programem?
Nie korzystałam z usług tych Pań oraz ich programów, ale jeśli szukasz skutecznego dietetyka z rozsądnym podejściem do odchudzania (czyli zdrowe odżywianie zamiast głodówek itp.), to polecam p. Małgorzatę Grudniewską z Poradni Leczenia Otyłości przy szpitalu JP II. Wizyty nie są drogie (w porównaniu do innych dietetyków),a odchudzanie tam to przyjemność.
gwiazdka93 jest offline  
Stary 2014-06-18, 12:07   #396
maniawroclaw
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Felis Nigra Pokaż wiadomość
Witam.
Co prawda odchudzam się we Wrocławiu i Kraków to dla mnie zupełnie odległy temat, ale znajac ceny mojej Pani dietetyk i efekty jakie mam na jej diecie moge powiedziec, ze program za 2500zł to bardzo drogi program. Pierwsza wiztya u moej dietetyk z analiza skłądu ciała, wywiadem zywieniowym i z jadłospisem na 5 dni , z określonymi gramami i składnikami kosztuje 89 za wizyte plus 39 za jadłospis. Potem są wizyty za 39zł mniej wiecej co 2-3 tygodni, ważenie i sprawdzanie efektów diety, ewentualne zmiany. Nie wiem ile masz do zrzucenia, ale 2500 to dużo moim zdaniem! Spróbuj iśc do dietetyka bez programu, tak po prostu po dietę. Ja tak się odchudzam, plus zalecenia aktywności fizycznej, które też podpowiedziała mi moja dietetyk Efekty są super, nauczyłam sie zdrowo jeśc i juz sama nawet umiem sobie dobierać zamienniki, a jak czegoś nie wiem, to po prostu dzwonie do dietetyczki po poradę, czy mogę coś czymś zastąpić w danym daniu. Życzę powodzenia!!!
maniawroclaw jest offline  
Stary 2014-06-19, 16:59   #397
Felis Nigra
Raczkowanie

Po głębszym zastanowieniu stwierdziłam, że faktycznie nie ma sensu tyle kasy wydawać, tym bardziej, że nie mam zbyt dużo do zrzucenia, chodzi mi bardziej o oczyszczanie organizmu, eliminację złych nawyków i pomoc w dobraniu odpowiedniego stylu życia (diety). Poszłam do tej drugiej pani, Magdaleny Fronc, niedługo mam kolejną wizytę, więc będę mogła coś więcej na jej temat powiedzieć Cenowo też wygląda to super bo jeszcze załapałam się na pakiet studencki (129zł), w którym zawierają się 3 wizyty (wywiad, analiza, jadłospis i i późniejsza kontrola). A z analizy składu ciała wyszło mi, ze wszystko jest w idealnej normie ^^ choć wcale się tak nie czuję, więc może uda się tylko zredukować nieco masę tłuszczu i przerobić na masę mięśniową

Edytowane przez Felis Nigra
Czas edycji: 2014-06-19 o 17:02
Felis Nigra jest offline  
Stary 2014-06-28, 13:28   #398
eFFuNieCzka
Raczkowanie

Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? (Kraków)

Hej dziewczyny,
Ja ostatnio znalazłam na Gruponie dla Krakowa taką ofertę: http://www.groupon.pl/oferty/dealban..._medium=krakow
No i ta cena bardzo mnie kusi... bo nie mam obecnie pieniędzy na zabawę w odchudzanie, a wiem, że muszę to zrobić, bo już nie mogę ze sobą wytrzymać.
Widziałam, że ktoś wcześniej chwalił to miejsce, ale ja się zastanawiam, czy wywalenie na dzień dobry 16ozł to jest dobry pomysł...
Pomóżcie mi zdecydować
eFFuNieCzka jest offline  
Stary 2014-07-25, 14:15   #399
karo13lina
Przyczajenie

Z własnego doświadczenia polecam studio dietetyczno- treningowe "4ever FIT" w Lublinie, a wraz z nim trenera personalnego i specjalistę z zakresu dietetyki oraz żywienia Michała Kusyka.
Indywidulnie dopasowana dieta do stylu życia, wieku, wzrostu na której co najważniejsze nie odczuwam głodu ! Dodatkowo poprosiłam o ułożenie planu treningowego, który stosuję wraz z dietą - efekty są świetne!
Pan Michał prowadzi również konsultacje on-line. Polecam jego stronę 4ever☠☠☠☠☠☠☠, bez problemu znajdziecie go również na fb !
karo13lina jest offline  
Stary 2014-07-28, 00:19   #400
AsiA_555
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez malaczarnamagdam Pokaż wiadomość
a ja polecam metabolic balance

poczytajcie o tym bo naprawde warto

odchudzanie to jedno ale zdrowie i zachowanie wagi po jej zrzuceniu też powinny być dla was ważne : ehem:

podaje dwie strony

http://www.znanylekarz.pl/pawel-nawr...tetyk/katowice

http://www.metabolic-balance.pl
A ile udało Ci sie schudnąć i w jakim to było czasie ?
AsiA_555 jest offline  
Stary 2014-08-05, 13:53   #401
szczesciara6724
Przyczajenie

Dot.: szukam dietetyka w Kielcach

Cytat:
Napisane przez lokata008 Pokaż wiadomość
wiem , że odpowiadam na wiadomość sprzed 4 lat, ale gdyby ktoś jesszcze kiedyś potrzebował jakichś namiarów to serdecznie polecam Panią Kamilę Sobaś, znam już parę osób którym pomogła, a co najważniejsze nigdy nie stosuje do kuracji żadnych chemicznych cudów, przy tym świetna kobieta

jej ta wiadomość spadła mi jak z nieba
gdzie mogę spotkać ta panią ?
przyjmuje na NFZ, czy prywatnie ?
jeśli prywatnie to dużo się płaci ?
proszę od odp
szczesciara6724 jest offline  
Stary 2014-08-07, 19:49   #402
masiacka
Przyczajenie

We Wrocławiu natomiast mogę polecić gabinet Olgi Rymkiewicz (dietetyk Wrocław - więcej tu www.olgarymkiewicz.pl/dietetyka) - osobiście nie byłam, ale koleżanka bardzo chwaliła sobie to miejsce i co tu owijać w bawełnę - pomogli jej
masiacka jest offline  
Stary 2014-08-28, 02:13   #403
polna_rozyczka
Rozeznanie

Poznań

A znacie dobrego dietetyka w Poznaniu? Takiego ludzkiego Widziałam kilka nazwisk tu w temacie, ale przeważnie były wymieniane przez osoby z jednym postem, więc wolałam tym opiniom nie ufać
polna_rozyczka jest offline  
Stary 2014-08-29, 09:39   #404
Malgosia109
Przyczajenie

Ja korzystam od roku z usług Pani Alicji (ale tylko przez Internet). Co prawda dodatkowo mam cukrzycę więc moja dieta nie polega tylko na odchudzaniu, ale chudnę i wyniki mam znacznie lepsze. Nie wiem czy kogoś takiego szukacie, ale osobom zainteresowanym więcej szczegółów mogę podać na maila, lub znajdziecie na stronie (tylko trzeba dodać http://) sklep.przepisy-dla-dzieci.pl/kobieta
Malgosia109 jest offline  
Stary 2014-08-31, 21:38   #405
kolorowa87
Przyczajenie

Wrocław - ja chodziłam do Wellderm, bardzo fachowa obsługa, ustaliliśmy dietę i zbędne kilogramy zrzuciłam raz dwa
kolorowa87 jest offline  
Stary 2014-09-01, 19:05   #406
michalova
Wtajemniczenie

Witam. czy ktoś korzystał z usług poradni dietetycznej "Dobry dietetyk"? Szukam właśnie dietetyka w moim mieście i znalazłam ww. poradnię. To "sieciówka", działa w kilku miastach w Polsce. Na stronie tej poradni są same pozytywne komentarze, ale ile z nich jest prawdziwych, ale ile to tylko reklama - trudno stwierdzić. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie.
michalova jest offline  
Stary 2014-10-02, 17:22   #407
mostewa
EwA Most

Jesli szukasz skutecznego dietetyka w Krakowie to tylko w Klinice Przemian ul.Kaz.Wlk. Wyksztalcona osoba,ktora ma duzo klientow. Mnie na poczatku zrobila test na nietolerancje pokarmowa zanim przygotowala autorski program diety. Oplacilo sie bo zaczelam chudnac efekt 3 kg mniej. Poza tym w klinice korzystalam z zabiegu kriolipolizy czyli zamrazania komorek tluszczowych ktore sa calkowicie usuwane z organizmu. Jesli ktos powaznie chce pozbyc sie tluszczu to sama dieta tego nie osiagnie.
mostewa jest offline  
Stary 2014-10-02, 19:31   #408
maniawroclaw
Przyczajenie

Tak. Dobry dietetyk to podstawa, a nie głodówki i inne cuda, z których ja osobiście przerobiłam chyba kilkadziesiąt Poszłam do dietetyka i schudłam. Specjalista to specjalista. Z tym badaniem na nietolerancję też troszkę czytałam. Troche to kosztuje i brałam to pod uwagę, gdy szukałam dietetyka. Nie miałam na to zwyczajnie kasy. MOja dietetyk, Ewa Przesmycka, najpierw przeprowadza wywiad żywieniowy i dopiero, gdy sa ku temu podstawy po wywiadzie, kieruje na testy na nietolerancje. Dla mnie to lepsze rozwiazanie, ale wiadomo. Wszystko zależy od gotówki w kieszeni A ile kosztuje taki zabieg na ten tłuszcz???
maniawroclaw jest offline  
Stary 2014-10-10, 23:47   #409
matzas
Przyczajenie

Ze swojej strony mogę polecić dietetyków z warszawskiej poradni dietetycznej JeszFresh Dzięki pomocy dziewczyn osiągnęłam w końcu upragnioną wagę. Odchudzałam się z przyjaciółką (wyszło taniej) i polecam to bo było jak z chodzeniem na siłownie...wspierałyśmy się wzajemnie. Dieta zdrowa, przepisy nieskomplikowane, pomoc dietetyka doprawdy nieoceniona.
matzas jest offline  
Stary 2014-10-15, 17:23   #410
lunanai
Przyczajenie

Ja polecam gabinet Almedica w okolicach Nowego Kleparza w Krakowie.

To nie tylko odchudzanie, ale też psychoterapia. Bardzo dokładny wywiad, dieta może być ułożona zgodnie z zaleceniami tradycyjnej medycyny chinskiej (ale jednoczesnie zbilansowana 'klinicznie', bo pani dietetyk jest po lekarskim cmuj) lub 'normalna'. Fajnie się rozmawia, diety są w dobrych cenach i przede wszystkim : super przepisy! żadne oklepane kanapki z jajem czy kurczak+ryż+brokuł. Fajne koktajle, przepisy na smoothie. Pomiary na tanicie na każde wizycie bezpłatne.
lunanai jest offline  
Stary 2014-10-16, 14:54   #411
michalova
Wtajemniczenie

Jakiś czas temu pisałam z prośbą o opinie nt. poradni Dobry Dietetyk. Jestem po pierwszych dwóch tygodniach opieki pani dietetyk z tej przychodni (przychodnia w Będzinie) i póki co jestem zadowolona bo dieta faktycznie jest rozpisane pode mnie, pod to co lubię jeść a czego nie. Efekty też są, na razie małe po dopiero od 1.10.2014 roku jestem na diecie ale mam nadzieje że dalej będzie szło równie dobrze. Cena: 250zł za pierwszą wizytę, która jest rozbita na dwa spotkania (pierwsze - ważenie i badanie składu ciała oraz wywiad. Drugie spotkanie to odbiór diety wraz z opisem. Na dietę czeka się około tygodnia). Spotkania kontrolne to 100 zł. Na spotkaniach kontrolnych dostaje się nowe przepisy. Póki co polecam p. Annę Jędrusik
Stary 2014-11-05, 11:20   #412
gosia1977
Przyczajenie

Dot.: Dobry dietetyk - kogo polecamy? Wrocław

polecam dietetyka
a w zasadzie dwi babeczki dietetyczki i psychodietetyk :
http://www.znanylekarz.pl/placowki/a...owego-zywienia
gosia1977 jest offline  
Stary 2014-12-17, 20:56   #413
donna28
Przyczajenie

Dot.: Dietetyk Szczecin?

Hej ja polecam bardzo miłego dietetyka Tomasza Badurę z gabinetu Optimum (www.dietaoptimum.com). Od początku listopada schudłam 6kg i wreszcie wyglądam SUPER
donna28 jest offline  
Stary 2015-01-09, 14:23   #414
anabii
Przyczajenie

Ja przez jakiś czas chodziłam do Alicji Kalety (http://www.dietetyk-proporcja.pl/) i bardzo sobie chwalę. Miałam problemy zdrowotne, dieta była niezbędna przy leczeniu i bardzo mi pomogła. Gabinet jest w Skawinie k. Krakowa. Młoda dziewczyna, sympatyczna i kompetentna
anabii jest offline  
Stary 2015-01-17, 20:15   #415
doth
Przyczajenie

Gorąco polecam panią Martę Gierlach, przyjmuje w Krakowie i w Wieliczce. To, co przekonalo mnie do niej to tytul magistra zywieia czlowieka, wiec pomyslalam ze musi byc dobra, skoro ma wyzsze wyksztalcenie a nie tylko jakis kurs. juz na pierwszej wizycie odkrylam ze to bardzo mila osoba, bardzo ciepla i cierpliwa, ma dar rozmawiania, takie chyba psychologiczne podejscie, bylam u niej juz na trzech wizytach i za kazdym razem spedzalam tam prawie godzine!

Co prawda przez stan zdrowia jeszcze nic nie schudłam, dopiero zaczynam stosowanie diety. A oto dlaczego:

Przy pierwszej wizycie dostalam karteczke jakie badania krwi mam wykonac, i cale szczescie, bo okazalo sie, ze mam niedoczynnosc tarczycy i dlatego waga mi rosnie :/

gdy przyszlam na druga wizyte z wynikami badan, dostalam indywidualna diete 1300kcal, ale pani dietetyk powiedziala, ze mam na razie jej nie stosowac, bo sie zniechece brakiem wynikow, najpierw musze udac sie do endokrynologa i unormowac poziom hormonow bo bez tego utrata wagi jest niemozliwa.

po miesiacu leczenia udalam sie znowu do pani dietetyk i poprosilam o nowa diete, dopasowana do mojego stanu zdrowia. zarówno pani dietetyk jak i endokrynolog polecili mi diete bezglutenowa, do tego jestem wegetarianką a przy stosowaniu leków na niedoczynność nie wolno jeść produktów sojowych.

Zadanie dla pani Marty nie bylo wiec latwe ale udalo sie ulozyc diete 1500kcal, bo przy niedoczynnosci nie wolno tak bardzo ograniczac kcal. jest to bardzo przyjemna dieta, nie da sie byc glodnym, a produkty rzeczywiscie sa dopasowane indywidualnie. potrawy sa latwe do zrobienia, skladniki nie sa drogie, nie ma ostrych restrykcji jak np. zero makaronu, zero ziemniakow, wiele rzeczy mozna jesc tylko w odpowiedniej ilosci.

to jest dieta, na ktorej mozna zyc, a nie tylko czekac az sie skonczy, zeby sie w koncu najesc.
doth jest offline  
Stary 2015-01-19, 12:16   #416
Jolanta1984
Przyczajenie

Ja polecam Dietetyka Pana Mariusza Zagórskiego z Chrzanowa. Jest zawsze pod telefonem i z tego co wiem ma bardzoooo dużo klientów! U niego pierwsza wizyta jest za darmo , trwa ok.40 min , wtedy przeprowadził ze mną wywiad żywieniowy , pomiar antropometryczny i analizę składu ciała. Dieta kosztuje 100 zł i jest na miesiąc czasu . Kto wykupi dietę to już nie płaci za pomiary , które w pierwszym miesiącu są co tydzień lub 1,5 tygodnia. To mi się bardzo podobało , ponieważ mnie motywowało i bardzo dużo schudłam !!! ok. 20 kg!!! Chudłam do 2 kg na tydzień i to bez suplementów, ponieważ Pan Dietetyk Mariusz Zagórski jest przeciwny suplementom. Chodziłam wcześniej do Naturhausa i zdzierali ze mnie co tydzień do 200 zł i mało chudłam . Wiem jeszcze , że Pan Mariusz Zagórski ma jeszcze żonę też jest Dietetykiem i przyjmuje w Jaworznie - nazywa się Dietetyk Bogusława Zagórska i przyjmuje w Jaworznie przy Rynku, też ma bardzo dużo klientów i też jest bardzo skuteczna.
Jolanta1984 jest offline  
Stary 2015-01-25, 14:02   #417
melka0023
Przyczajenie

Chodzę od miesiąca do pani Moniki Górzyńskiej w Gdańsku. Mam ułożoną dietę i już pożegnałam 2 kg. Chodzę też z siostrą na siłownię. A co do pani Moniki to przemiła osoba i widać, że nie jestem jej kolejną pacjentką na liście, tylko przykłada się do tego co mi proponuje i robi szczegółowy wywiad. Jestem u niej na trzymiesięcznym programie szkoleoniowo-dieteycznym i potem mam nadzieję, że sama będę potrafiła zadbać o swoją wagę.
melka0023 jest offline  
Stary 2015-01-28, 10:30   #418
klarisa_1987
Przyczajenie

Dietetyk Wrocław

Witajcie. Poszukuję we Wrocławiu dietetyka, który pomógłby mi z niedowagą. Zastanawiałam się nad dietetykiem klinicznym, bo problem może być u mnie złożony. Na co dzień raczej dobrze się odżywiam, a kilogramów nie przybywa Będę wdzięczna za polecenia.
klarisa_1987 jest offline  
Stary 2015-01-28, 18:37   #419
izyda30
BAN stały

Mam odwrotny problem, a ostatnio radziłam się dietetyka na stronie Acetomale. Jeśli chodzi o Twój problem rozwiązanie znajdzie lekarz pierwszego kontaktu, jestem pewna że są leki hamujące metabolizm, sama kiedyś taki lek musiałam brać.
izyda30 jest offline  
Stary 2015-02-19, 22:54   #420
klarisa_1987
Przyczajenie

Mój lekarz rodzinny polecał leki na łaknienie, a akurat z tym nie mam problemu, więc niestety nie mogę mu zaufać. No chyba, że któraś z Was spotkała się z takim przypadkiem, że przy niedowadze i normalnym apetycie, przepisuje się leki na łaknienie? Swoją drogą chyba warto poszukać nowego lekarza rodzinnego Za chwile poszukam takie wątku
klarisa_1987 jest offline  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości