puder prasowany dla cery suchej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 17:37   #1
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198

puder prasowany dla cery suchej


Mam bardzo suchą skórę i zawsze mam problemy z dobraniem odpowiedniego podkładu oraz pudru prasowanego, aby dodatkowo nie wysuszył mi cery i nie podkreślił suchych skórek. Do tej pory używałam pudru Nel i był idealny, niestety nie potrafię go już nigdzie dostać. Dobry jest rónież puder Max Factora Creme Puff, jednak zależy mi na czymś tańszym. Narazie przy wszystkich testowanych przeze mnie pudrach, wyglądam jakbym miała maskę na twarzy, a szkoda mi już pieniędzy na kupowanie następnych pudrów w ciemno. Dziewczyny pomóżcie!!!
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:39   #2
rambo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 771
GG do rambo Send a message via Skype™ to rambo
Dot.: puder prasowany dla cery suchej

Też mam bardzo suchą cerę. Osobiście rzadko używam zwykłego pudru prasowanego (po co?). Wolę pudry rozświetlające i brązujące oraz kuleczki. Z doświadczenia wiem, że żadane kulki jeszcze w skórkach mi się nie osadzały (nie wiem dlaczego akurat kulki mi się nie osadzały). Dobry okazał się także rozświetlający z Sephory (nie tylko mi się pododba - patrz recenzje na KWC ) Ogólnie jeśli chodzi o pudry nie mam problemów. Pudry sypkie, które są bardzo drobno zmielone też powinny okazać się dobrym wyjściem.

Osobiście mimo bardzo przesuszonej cery nie mam problemów z dobraniem pudru. Może dlatego, że nakładam go na określone części twarzy i akurat to są te mniej przesuszone (swoją drogą nie wyobrażam sobie nałożyć rozświetlacza albo brązera na całą twarz ). Gorzej jest z podkładem.
Obecnie na co dzień używam Astora Anti Stress & Lift i jestem z niego bardzo zadowolona jeśli chodzi o wygląd na skórze ( nie pdokreśla skórek prawie wcale). Jedyną wadą jest to, że za szybko znika. Polecam też Recovera, w skórkach nie osadza się w ogóle. Nie używam go jednak często, poniewaz średnio odpowiada mi cała rozświetlona twarz - pod innymi względami jest super. Z KWC wiem, że podkład La Roche Posay wygładzający do cery suchej jest świetny. Sama mam zamiar kupić go na zimę. Z tego co przeczytałam w recenzjach nie podkreśla skórek w ogóle i praktycznie nie widać go na twarzy Podobno dobra jest też Hydralight IsaDory (testowałam krótko bo mnie uczuliła) - mówią, że skórek nie podkreśla Narazie nic innego nie przychodzi mi do głowy ... ale jak mi się coś przypomni to napiszę
__________________
"I'm all alone, I smoke my friends down to the filter"
Tom Waits
rambo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:46   #3
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: puder prasowany dla cery suchej

Hydralight Isadory podkresla suche skori i robi na nich placki! buuu jedyne co ladnie wyglada to vichy are teint ale zawsze jak naloze nawet na policzki cos innego czy lekko puderku to juz w tym miejscu znowu mi podkresla i wysusza buuuuuuuu a czasem mi zalzy na sypkim lub prasowanym ,zeby utrwalic podklad albo zniwelowac swiecenie (bo te do suchej maja to do siebie ze sie czasem blyszcza nawet przy suchej skorze :/) a nie chce wygladac jakbym miala tlusta cere chociazby ze wzgledu na to ze mam sucha :P,ponoc jest nawizajacy z pupu ale ja nie wiem bo nie mialam
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.