Lekki temat do plotek - o wyglądzie, typy Kibbe. - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-03-12, 22:31   #1111
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 11 232
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Dla mnie ten stroj scarlett jakiś tandetny jest, takie jakieś zaginane szorty, obcisła bluzka z aplikacja, obcasy, te blond pukle. Zupełnie nie mój styl, jakaś taka sexy napinka z tego wybrzmiewa. Za to Halle mega fajnie (choć ja bym musiała mieć zasłaniający brzuch t-shirt) - luzacko, nonszalancko, z klasa, bez napięcia. Czego najbardziej nie znoszę to jest taki sexy napiety look. Ja w czymś takimi wyglądam bardzo bardzo źle. Mam wrażenie, ze cały mój urok wydobywa się przy takich nonszalanckich stylizacjach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
07f49d5297ed442eaa63bdc5e3365630f1fe1bde_620d9001ec3ce jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-12, 22:35   #1112
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88573193]Dla mnie ten stroj scarlett jakiś tandetny jest, takie jakieś zaginane szorty, obcisła bluzka z aplikacja, obcasy, te blond pukle. Zupełnie nie mój styl, jakaś taka sexy napinka z tego wybrzmiewa. Za to Halle mega fajnie (choć ja bym musiała mieć zasłaniający brzuch t-shirt) - luzacko, nonszalancko, z klasa, bez napięcia. Czego najbardziej nie znoszę to jest taki sexy napiety look. Ja w czymś takimi wyglądam bardzo bardzo źle. Mam wrażenie, ze cały mój urok wydobywa się przy takich nonszalanckich stylizacjach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

No bo pewnie jesteś Naturalem - tak wnioskuję po Twoich opisach - więc nic dziwnego, że najlepiej Ci w luźnych stylówkach .

I na kimś innym ten strój Scarlett wyglądałby zupełnie inaczej.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 08:39   #1113
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88573193] Mam wrażenie, ze cały mój urok wydobywa się przy takich nonszalanckich stylizacjach.
[/QUOTE]

A ja w nonszalanckich stylizacjach wygladam jakbym mieszkala pod mostem
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:39   #1114
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88573193]Dla mnie ten stroj scarlett jakiś tandetny jest, takie jakieś zaginane szorty, obcisła bluzka z aplikacja, obcasy, te blond pukle. Zupełnie nie mój styl, jakaś taka sexy napinka z tego wybrzmiewa. Za to Halle mega fajnie (choć ja bym musiała mieć zasłaniający brzuch t-shirt) - luzacko, nonszalancko, z klasa, bez napięcia. Czego najbardziej nie znoszę to jest taki sexy napiety look. Ja w czymś takimi wyglądam bardzo bardzo źle. Mam wrażenie, ze cały mój urok wydobywa się przy takich nonszalanckich stylizacjach.[/QUOTE]

Świetnie to wszystko ujęłaś Ja może nie tyle, że źle bym wyglądała w takich stylizacjach "sexy z napinką" co psychicznie bym po prostu umarła .

Dziewczyny, chyba w końcu udało mi się trafić na moją paletę kolorystyczną - osoba, która się na tym zna, po zobaczeniu mojego zdjecia odpisała, że widzi chłodne lato. Poczytałam i dużo się zgadza Ciekawe, że przez wiele lat mojego życia zamalowywałam to u siebie - włosy farbowałam na ciepłe odcienie blondu, używałam podkładów z żółtym pigmentem, w czym chyba nie było mi jakoś tragicznie, zresztą nie wiem

Ja i chłodne lato - wszystko zgadza się w 90% - jedyne co się nie zgadza, to rdzawy połysk na włosach, który widać jedynie pod światło, i to, że według otoczenia (nie według mnie samej) jest mi wyjątkowo dobrze w czerni?

Chociaż według jednego z blogów zajmujących się paleta kolorystyczną opis włosów chłodnego lata może być taki:

Włosy typowego Chłodnego Lata mają popielate odcienie od średniego blondu po ciemny brąz, brązy mogą mieć delikatne rudawe/złotawe refleksy; oczy to głównie wyraźnie niebieskie tęczówki, a także szare, szaroniebieskie, zielononiebieskie, szarozielone; cera to beże, ale głównie z wyraźnie widocznymi różowymi tonami.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 11:49   #1115
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=07f49d5297ed442eaa63bdc 5e3365630f1fe1bde_620d900 1ec3ce;88573193]Dla mnie ten stroj scarlett jakiś tandetny jest, takie jakieś zaginane szorty, obcisła bluzka z aplikacja, obcasy, te blond pukle. Zupełnie nie mój styl, jakaś taka sexy napinka z tego wybrzmiewa. Za to Halle mega fajnie (choć ja bym musiała mieć zasłaniający brzuch t-shirt) - luzacko, nonszalancko, z klasa, bez napięcia. Czego najbardziej nie znoszę to jest taki sexy napiety look. Ja w czymś takimi wyglądam bardzo bardzo źle. Mam wrażenie, ze cały mój urok wydobywa się przy takich nonszalanckich stylizacjach.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk[/QUOTE]

Ta stylówka jest już dość przestarzała, więc też oceniamy ją pod tym kątem. Na moje oko ta fota ma z 10 lat i przy ówczesnych standardach to raczej nie było obcisłe.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88573869]
Dziewczyny, chyba w końcu udało mi się trafić na moją paletę kolorystyczną - osoba, która się na tym zna, po zobaczeniu mojego zdjecia odpisała, że widzi chłodne lato. Poczytałam i dużo się zgadza Ciekawe, że przez wiele lat mojego życia zamalowywałam to u siebie - włosy farbowałam na ciepłe odcienie blondu, używałam podkładów z żółtym pigmentem, w czym chyba nie było mi jakoś tragicznie, zresztą nie wiem

Ja i chłodne lato - wszystko zgadza się w 90% - jedyne co się nie zgadza, to rdzawy połysk na włosach, który widać jedynie pod światło, i to, że według otoczenia (nie według mnie samej) jest mi wyjątkowo dobrze w czerni?

Chociaż według jednego z blogów zajmujących się paleta kolorystyczną opis włosów chłodnego lata może być taki:

Włosy typowego Chłodnego Lata mają popielate odcienie od średniego blondu po ciemny brąz, brązy mogą mieć delikatne rudawe/złotawe refleksy; oczy to głównie wyraźnie niebieskie tęczówki, a także szare, szaroniebieskie, zielononiebieskie, szarozielone; cera to beże, ale głównie z wyraźnie widocznymi różowymi tonami.[/QUOTE]

Z tymi włosami to są różne informacje. Niektóre źródła podają, że typ w 100% chłodny jak True Summer nie może mieć w ogóle ciepła ani w skórze, ani w oczach, ani we włosach.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 13:32   #1116
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Co odróżnia SC od SG? Waham się między tymi dwoma. Wydaje mi się, że wyglądam na niższą niż jestem, a na pewno wyglądam na kraglejsza niż wskazuje rozmiar ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 14:22   #1117
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A ja w nonszalanckich stylizacjach wygladam jakbym mieszkala pod mostem
Ja też! W zwykłym t-shircie i czarnych rurkach wyglądam jakbym szła wyrzucić śmieci. A wystarczy t-shirt zamienić na bluzkę baskinkę i już jest ok.

Ogólnie mam wrażenie, że jako TR muszę się bardziej ubrać, żeby wyglądać normalnie. Tak do ludzi.

I nienawidzę wszelakich stylów oversize, w których wyglądam jak w worku na śmieci.

I nie lubię zbytnio marynarek / żakietów. Noszę je do pracy i mam wrażenie, że mnie poszerzają. Za to w peplum blazer / baskinkowej marynace wyglądałam jak milion dolców. Ale cena była taka, że aż mnie cofnęło. Dalej szukam, ale w normalniej cenie. Ta, którą mierzyłam kosztowała ponad 300 euro Online takiej nie kupię bo musiałabym mierzyć kilka rozmiarów. Jestem niewymiarowa. Duże cycki, wąskie ramiona, niska.

Jak patrzę na marynarki w sklepach to mam wrażenie, że one wszystkie są jakieś takie długie, szerokie, oversizowe. Takie wiszące na mnie. Zawsze miałam problem z marynarkami.

Edytowane przez _medianoche
Czas edycji: 2021-03-13 o 14:36
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 14:40   #1118
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Ja za to lubię i luźne stylizacje, i bardziej eleganckie. Jedynie dresów nigdy nie noszę, jak już to legginsy i koszulka.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ta stylówka jest już dość przestarzała, więc też oceniamy ją pod tym kątem. Na moje oko ta fota ma z 10 lat i przy ówczesnych standardach to raczej nie było obcisłe.



Z tymi włosami to są różne informacje. Niektóre źródła podają, że typ w 100% chłodny jak True Summer nie może mieć w ogóle ciepła ani w skórze, ani w oczach, ani we włosach.
No tak, masz rację, że jest przestarzała; ale bardziej chodziło mi o sam rodzaj ubrań, że w szortach i obcisłej górze wygląda moim zdaniem ok.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 18:23   #1119
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Co odróżnia SC od SG? Waham się między tymi dwoma. Wydaje mi się, że wyglądam na niższą niż jestem, a na pewno wyglądam na kraglejsza niż wskazuje rozmiar ubrań

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Przede wszystkim typy classic są symetryczne, mają wszystko "średnie"(moderate), zbalansowane, zaś gaminy mają ciało złożone z jakichś przeciwieństw, które nie są zmiksowane w jednolitą całość lecz tak jakby zestawione obok siebie. To mogą być różne elementy np długi tułów, ale krótka dolna połowa ciała, okrągła góra (to nie tylko biust, lecz cała klatka piersiowa) i bardziej kanciasty dół, długie ręce w stosunku do ciała. Typy klasyczne tego w sobie nie mają, nic nie odstaje od reszty.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 18:34   #1120
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 019
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88573869]Świetnie to wszystko ujęłaś Ja może nie tyle, że źle bym wyglądała w takich stylizacjach "sexy z napinką" co psychicznie bym po prostu umarła . [/QUOTE]
A jakie stylizacje są dla Was sexy? Które elementy ubioru? Czasem trudno to uchwycić. I gdzie jest granica między sexy, a wulgarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 18:46   #1121
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
A jakie stylizacje są dla Was sexy? Które elementy ubioru? Czasem trudno to uchwycić. I gdzie jest granica między sexy, a wulgarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja w ogóle nie używam tego określenia i dla mnie ono nic nie znaczy.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 19:25   #1122
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
A jakie stylizacje są dla Was sexy? Które elementy ubioru? Czasem trudno to uchwycić. I gdzie jest granica między sexy, a wulgarnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Bardzo trudne pytanie, bo słowo "sexy" dla każdego będzie oznaczać zupełnie coś innego. Ogólnie rzecz biorąc, przyjęło się w świadomości wielu ludzi, że sexy, to zazwyczaj coś lekko (lub mocno - w zależnosci od preferencji) odsłoniętego lub opiętego, sexy to też może być czerwona pomadka, szpilki, odsłonięcie nóg, stóp, lekko potargane włosy - można wymieniac w nieskonczoność.

Dla mnie to co wyżej wymieniłam nie ma znaczenia, bo uważam, że glównie za byciem "sexy" stoi sposób bycia - pewność siebie (nie mylić z arogancją), luz, inteligentny żart, lubienie siebie, wierzenie w samą siebie, opowiadanie z przejęciem o swojej pasji, itp. To jest sexy.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 19:27   #1123
dziewczyna_na_progu
Raczkowanie
 
Avatar dziewczyna_na_progu
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 295
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88574713]

Dla mnie to co wyżej wymieniłam nie ma znaczenia, bo uważam, że glównie za byciem "sexy" stoi sposób bycia - pewność siebie (nie mylić z arogancją), luz, inteligentny żart, lubienie siebie, wierzenie w samą siebie, opowiadanie z przejęciem o swojej pasji, itp. To jest sexy.[/QUOTE]

Bardzo popieram.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
dziewczyna_na_progu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 20:18   #1124
sublips
Zakorzenienie
 
Avatar sublips
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 6 032
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie używam tego określenia i dla mnie ono nic nie znaczy.
Mam tak samo.
sublips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-13, 22:45   #1125
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przede wszystkim typy classic są symetryczne, mają wszystko "średnie"(moderate), zbalansowane, zaś gaminy mają ciało złożone z jakichś przeciwieństw, które nie są zmiksowane w jednolitą całość lecz tak jakby zestawione obok siebie. To mogą być różne elementy np długi tułów, ale krótka dolna połowa ciała, okrągła góra (to nie tylko biust, lecz cała klatka piersiowa) i bardziej kanciasty dół, długie ręce w stosunku do ciała. Typy klasyczne tego w sobie nie mają, nic nie odstaje od reszty.
To ciekawe, co piszesz.

A wzrost 175-180 cm, wyraźnie nieproporcjonalnie długie nogi, prostokątna sylwetka z lekko zaznaczoną talią, średnio masywna budowa to FN?
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 01:23   #1126
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Zaciekawiłyście mnie tymi typami Kibbe. Ja od dawna próbuję ustalić swój typ urody, ale zawsze miałam z tym problem, dla mnie te różnice są bardzo subtelne, a już zwłaszcza jak widzę siebie to nie jestem w stanie ocenić. Robiłam test podlinkowany przez Celestine, niby wyszło mi TR, ale coś czuję, że źle zaznaczyłam co najmniej kilka odpowiedzi (bo to niby jest femme fatale, a ja nie powiałabym, żebym była nawet ładna, a już na pewno nie w ten sexy sposób), nie potrafię ocenić takich rzeczy. Ostatnio na Twitterze przemknęła mi jakaś apka 'jakim celebrytą jesteś', to z ciekawości kliknęłam, wysłałam swoją twarz i... nie było żadnych dopasowań Potem próbowałam dawać inne zdjęcia i jedyne co to najbliżej miałam Madelaine Petsch, ale tylko 13% (co mnie zdziwiło, bo to ostatnia osoba, która do mnie jest podobna.

Poczytam jeszcze o tym, ogólnie mam 175 wzrostu, szerokie ramiona (takie niezaokrąglone, prawie kąt prosty), mały biust, dobrze zaznaczoną talię, biodra szerokie, nogi i ręce w proporcjach raczej ciut za długie. Jeśli chodzi o twarz to na pewno jest duża, szeroka, wysokie czoło, duży nos, oczy raczej normalne, usta pełne, linię żuchwy - tu właśnie nie wiem, z jednej strony żuchwa jest dość szeroka, dobrze zarysowana, ale z drugiej okrągła (może to kwestia tego, że ostatnio trochę przytyłam).

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Mnie osobiście dziwi decydowanie się na takie kolory u osób, które nie noszą makijażu.
Mnie też. Ogólnie nie podobają mi się takie kolory, ale właśnie jak ktoś jest bez mejkapu + ma zaczerwienioną cerę, mało wyrazistą twarz to już w ogóle dla mnie nie. Jednak takie mocne kolory podkreślają wszystko

Cytat:
Napisane przez abiblabla Pokaż wiadomość
Moim zdaniem najlepiej wygladam w dlugich, rozcietych z przodu cardiganach, ktore okalaja bioda i je optycznie chowaja. Jednoczesnie robia mi linie pionowa, zabieraja ciezar z bioder i wydaje mi sie ze wygladam dzieki temu lzej. To samo z okryciami wierzchnimi, najlepiej mi w plaszczach do kolan (ostatnie zdjecie).

Najwiecej komplementow zbieram gdy zaloze spodnie typu palazzo, lub lekkie dzwony z wysokim stanem. Nawet jesli zaloze je do luznej gory. A to mi sie chyba kloci z SG...
Cos takiego jak z zalaczniku 1 i 2 zdjecie.
Te palazzo z 2 pierwszych zdjęć cudowne Uwielbiam luźne spodnie i ogólnie stylizacje trochę na bezdomnego, lekko eklektyczne, ale niekoniecznie oversizy, szerokie spodnie kocham

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
A jeszcze co do Scarlet, to oglądałam ostatnio Marriage Story (połowę, bo mnie wynudziło) i się zastanawiałam, czy celowo ją oszpecili wpychając w te krótkie włosy i uniseksowe ciuchy KLIK.
Może po prostu ludzie przywykli do jej wizerunku seksbomby, chwilę wcześniej była Czarną Wdową, może w końcu chciała się odciąć od wizerunku ładnej lali. Widziałam niedawno jakąś sklejkę pytań jakie różni ludzie jej zadawali w wywiadach (seksualizując ją i traktując jak mięso), ma już tego pewnie dość, ma do zaoferowania coś więcej niż ładną buzię

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;88572857]A mnie się średnio podoba, ale może dlatego, że za dużo wszystkiego? Krótkie, opinające szorty, obcisły top, dekolt, i wysokie obcasy. Np. ta stylówka Halle przy tej Scarlett jest dużo delikatniejsza, świeższa, wdzięczniejsza, słodsza... jeszcze ten męski pasek niedbale zapięty, który przełamuje i niejako 'ochładza' sexy efekt, który ta stylówka nadal niewątpliwie ma.[/QUOTE]

Myślę podobnie, od lat mam alergie na takie przeseksualizowane stylówki. Wiadomo, że zależy od typu sylwetki, ale jednak odkryte nogi, sexy poza, wielki dekolt, loki, źle to wygląda.

Cytat:
Napisane przez sublips Pokaż wiadomość
Chociażby w tej koszulce nadal jest taka "uwodzicielska", a przecież to zwykły t-shirt: https://64.media.tumblr.com/806226b8...ardvo1_500.jpg.
Moim zdaniem trochę przesadzasz, zwykły zabudowany tshirt, trochę większy biust i od razu uwodzicielska?

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
A jakie stylizacje są dla Was sexy? Które elementy ubioru? Czasem trudno to uchwycić. I gdzie jest granica między sexy, a wulgarnie.
No, dla mnie jak masz wielki dekolt, krótką sukienkę, wielkie szpile jeszcze na platformie (zwłaszcza jak jesteś niska to wygląda to karykaturalnie), gołe nogi, mocny makijaż i doczepiane blond fale to już jest trochę za dużo. Dla mnie dużo seksowniej się wygląda jak stylizacja jest raczej casualowa/lekko formalna, ale np. ma większy dekolt, rozcięte plecy albo duże rozcięcie na nogach. Albo jakieś przeciwieństwa. Tak wszystko na raz jest dla mnie w złym guście, znalazłam na szybko jakieś zdjęcia (chociaż tutaj już same sukienki wszystkie okropne, ale mam nadzieję, że widać o co mi chodzi). Laskę w czarnym jeszcze ratuje to, że ma spięte włosy (chociaż dla mnie i tak za dużo, ja mam zupełnie inny styl). Ale fakt, że dużo zależy od pozy i sylwetki - jak ktoś jest bardzo szczupły, to zupełnie inaczej wygląda na nim jakaś krótka halka nawet mocniej wycięta. Jak kobieta ma duży biust i ogólnie pełniejsze ciało, to dużo łatwiej przegiąć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg akpa20191118_roze1_jk_9709.jpg (536,4 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0dc9b4328ec00731d6d2fdd693fdd186.jpg (82,7 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 300b20008ae2ca3038c798d6e554a64f.jpg (131,6 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg efbe5334ccfd42f83aa9a82eaab00e57.jpg (79,6 KB, 94 załadowań)

Edytowane przez parallel_roads
Czas edycji: 2021-03-14 o 01:25
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 05:46   #1127
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Ja też! W zwykłym t-shircie i czarnych rurkach wyglądam jakbym szła wyrzucić śmieci. A wystarczy t-shirt zamienić na bluzkę baskinkę i już jest ok.

Ogólnie mam wrażenie, że jako TR muszę się bardziej ubrać, żeby wyglądać normalnie. Tak do ludzi.

I nienawidzę wszelakich stylów oversize, w których wyglądam jak w worku na śmieci.

I nie lubię zbytnio marynarek / żakietów. Noszę je do pracy i mam wrażenie, że mnie poszerzają. Za to w peplum blazer / baskinkowej marynace wyglądałam jak milion dolców. Ale cena była taka, że aż mnie cofnęło. Dalej szukam, ale w normalniej cenie. Ta, którą mierzyłam kosztowała ponad 300 euro Online takiej nie kupię bo musiałabym mierzyć kilka rozmiarów. Jestem niewymiarowa. Duże cycki, wąskie ramiona, niska.

Jak patrzę na marynarki w sklepach to mam wrażenie, że one wszystkie są jakieś takie długie, szerokie, oversizowe. Takie wiszące na mnie. Zawsze miałam problem z marynarkami.
Mam dokladnie tak samo - chociaz okreslilabym siebie bardziej jako romantic, a nie theatrical romantic. Mam 165cm wzrostu, spore cycki, wielki tylek, biodra i wciecie w talii raczej takie normalne - zaznaczone, ale nie ekstremalnie jak u Kim Kardashian (bardziej widoczne, jak jestem szczuplejsza), waskie zaokraglone ramiona o takim "opadajacym" ksztalcie, krotkie nogi, na zdjeciach wygladam raczej na nizsza niz jestem w rzeczywistosci. Do typu romantic jedynie mi moj wielki leb nie pasuje, chociaz nie wyglada na wielki - wiem, ze jest wielki glownie daltego, ze zdecydowana wiekszosc kapeluszy i opasek jest na mnie za ciasna
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 06:01   #1128
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam dokladnie tak samo - chociaz okreslilabym siebie bardziej jako romantic, a nie theatrical romantic. Mam 165cm wzrostu, spore cycki, wielki tylek, biodra i wciecie w talii raczej takie normalne - zaznaczone, ale nie ekstremalnie jak u Kim Kardashian (bardziej widoczne, jak jestem szczuplejsza), waskie zaokraglone ramiona o takim "opadajacym" ksztalcie, krotkie nogi, na zdjeciach wygladam raczej na nizsza niz jestem w rzeczywistosci. Do typu romantic jedynie mi moj wielki leb nie pasuje, chociaz nie wyglada na wielki - wiem, ze jest wielki glownie daltego, ze zdecydowana wiekszosc kapeluszy i opasek jest na mnie za ciasna
Czy Ty nie wyglądasz przypadkiem jak Molly Ringwald? Bo tak coś mi się kojarzy?
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 06:28   #1129
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Czy Ty nie wyglądasz przypadkiem jak Molly Ringwald? Bo tak coś mi się kojarzy?
Ona wydaje mi sie sporo ode mnie wyzsza i duzo bardziej postawna, z szerszymi ramionami.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-03-14, 09:54   #1130
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
To ciekawe, co piszesz.

A wzrost 175-180 cm, wyraźnie nieproporcjonalnie długie nogi, prostokątna sylwetka z lekko zaznaczoną talią, średnio masywna budowa to FN?
Przy takim wzroście trzeba ustalić, co dominuje. Długa linia pionowa = Dramatic. Dluga linia pionowa plus wyraźna szerokość = Flamboyant Natural. Dlugie linie pionowe plus krągłości = Soft Dramatic.

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Poczytam jeszcze o tym, ogólnie mam 175 wzrostu, szerokie ramiona (takie niezaokrąglone, prawie kąt prosty), mały biust, dobrze zaznaczoną talię, biodra szerokie, nogi i ręce w proporcjach raczej ciut za długie. Jeśli chodzi o twarz to na pewno jest duża, szeroka, wysokie czoło, duży nos, oczy raczej normalne, usta pełne, linię żuchwy - tu właśnie nie wiem, z jednej strony żuchwa jest dość szeroka, dobrze zarysowana, ale z drugiej okrągła (może to kwestia tego, że ostatnio trochę przytyłam).
Wyglada z opisu na SD albo FN.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 11:13   #1131
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
To ciekawe, co piszesz.

A wzrost 175-180 cm, wyraźnie nieproporcjonalnie długie nogi, prostokątna sylwetka z lekko zaznaczoną talią, średnio masywna budowa to FN?
Powiedziałabym, że to D. Wydajesz się długa i wysoka? Czy jednak przy tej wysokości też dosc szeroka? Jeśli jednak dominuje długość, to raczej D, jeśli widać szerokość, to FN lub SD (FN to szerokość powodowana przez kości, a SD przez kraglosci - flesh) .

Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Zaciekawiłyście mnie tymi typami Kibbe. Ja od dawna próbuję ustalić swój typ urody, ale zawsze miałam z tym problem, dla mnie te różnice są bardzo subtelne, a już zwłaszcza jak widzę siebie to nie jestem w stanie ocenić. Robiłam test podlinkowany przez Celestine, niby wyszło mi TR, ale coś czuję, że źle zaznaczyłam co najmniej kilka odpowiedzi (bo to niby jest femme fatale, a ja nie powiałabym, żebym była nawet ładna, a już na pewno nie w ten sexy sposób), nie potrafię ocenić takich rzeczy.
To, że TR to femme fatale, a np. SG to słodka dziewczynka to takie stereotypy, nie należy się nimi sugerować. Od urody też typ nie zależy.
Cytat:
Napisane przez parallel_roads Pokaż wiadomość
Poczytam jeszcze o tym, ogólnie mam 175 wzrostu, szerokie ramiona (takie niezaokrąglone, prawie kąt prosty), mały biust, dobrze zaznaczoną talię, biodra szerokie, nogi i ręce w proporcjach raczej ciut za długie. Jeśli chodzi o twarz to na pewno jest duża, szeroka, wysokie czoło, duży nos, oczy raczej normalne, usta pełne, linię żuchwy - tu właśnie nie wiem, z jednej strony żuchwa jest dość szeroka, dobrze zarysowana, ale z drugiej okrągła (może to kwestia tego, że ostatnio trochę przytyłam).
Hej, no to źle zrobiłaś mój test , bo jeśli masz 175 cm wzrostu, to strzałka odsyła cię do FN, D lub SD. Możesz być tylko tymi typami. Z opisu wyglądasz na FN lub być może SD.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez 980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Czas edycji: 2021-03-14 o 11:15
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 11:44   #1132
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przy takim wzroście trzeba ustalić, co dominuje. Długa linia pionowa = Dramatic. Dluga linia pionowa plus wyraźna szerokość = Flamboyant Natural. Dlugie linie pionowe plus krągłości = Soft Dramatic.



Wyglada z opisu na SD albo FN.
Wyraźne i poziome ramiona, choć proporcjonalne do bioder (bardziej prostokąt niż trójkąt) wskazuje chyba na FN, brak wąskiej talii wyklucza SD, a mocniejsza budowa D (wiotka szczupłość). Pytałam o kogoś z rodziny, dzięki za opinię.


Zastanowiłam się nad tymi wysokimi typami odnośnie mnie (170 cm) i jednak styl ubierania zdecydowanie bardziej korzystny jest dla FN- ten dla N i częściowo przesunięty w kierunku D ( marynarki, płaszcze, prostokątne torebki), twarz i włosy (dobrze wyglądam w naturalnych, naturalnie lekko skręconych) zdecydowanie bardziej w kierunku N. Może i sylwetka wygląda jak wysoka SN, ale te ubrania są zbyt marszczone, za dużo się dzieje a jednocześnie powodują, że wyglądam nijako, zdecydowanie lepiej w prostych krojach FN.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:30 ----------

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88575630]Powiedziałabym, że to D. Wydajesz się długa i wysoka? Czy jednak przy tej wysokości też dosc szeroka? Jeśli jednak dominuje długość, to raczej D, jeśli widać szerokość, to FN lub SD (FN to szerokość powodowana przez kości, a SD przez kraglosci - flesh) .


To, że TR to femme fatale, a np. SG to słodka dziewczynka to takie stereotypy, nie należy się nimi sugerować. Od urody też typ nie zależy.

Hej, no to źle zrobiłaś mój test , bo jeśli masz 175 cm wzrostu, to strzałka odsyła cię do FN, D lub SD. Możesz być tylko tymi typami. Z opisu wyglądasz na FN lub być może SD.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
To nie ja, osoba z rodziny. Dziewczyna nie wydaje się szeroka, dominują te długie nogi, średnia budowa, taka bardziej umięśniona jak u sportowców, ale nie jest drobna, wiotka jak D, nie ma talii i krągłości jak SD. Z kolei rysy twarzy bardziej D.
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 11:50   #1133
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _hiver_ Pokaż wiadomość
To nie ja, osoba z rodziny. Dziewczyna nie wydaje się szeroka, dominują te długie nogi, średnia budowa, taka bardziej umięśniona jak u sportowców, ale nie jest drobna, wiotka jak D, nie ma talii i krągłości jak SD. Z kolei rysy twarzy bardziej D.
Moze po prostu jest umiesniona uprawia jakiś sport? Nie każdy D jest też jakiś bardzo wiotki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 12:08   #1134
_hiver_
Kobieta zimowa
 
Avatar _hiver_
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 2 098
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88575712]Moze po prostu jest umiesniona uprawia jakiś sport? Nie każdy D jest też jakiś bardzo wiotki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Tak, sportowy typ. Wydaje mi się, że dobrze wygląda i w dopasowanych (D) i w oversize na górze (FN). Muszę jeszcze bardziej przeanalizować ubrania.
Dzięki za opinię .


Bardzo lubię ten wątek, mnóstwo ciekawych i przydatnych informacji
__________________
📚 79/75 w 2023
109/100 w 2022
104/100 w 2021

_hiver_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 16:38   #1135
agga87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 153
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Przede wszystkim typy classic są symetryczne, mają wszystko "średnie"(moderate), zbalansowane, zaś gaminy mają ciało złożone z jakichś przeciwieństw, które nie są zmiksowane w jednolitą całość lecz tak jakby zestawione obok siebie. To mogą być różne elementy np długi tułów, ale krótka dolna połowa ciała, okrągła góra (to nie tylko biust, lecz cała klatka piersiowa) i bardziej kanciasty dół, długie ręce w stosunku do ciała. Typy klasyczne tego w sobie nie mają, nic nie odstaje od reszty.
Czyli na pewno nie jestem SC, ale jeszcze zastanawiam się nad SN. Co odróżnia go od SG? Jak tak czytam to mam wrażenie, że pasuje do obu.
A tak w ogóle to jestem pod wrażeniem wiedzy w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 16:54   #1136
parallel_roads
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2020-08
Wiadomości: 1 331
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyglada z opisu na SD albo FN.
[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;88575630]
To, że TR to femme fatale, a np. SG to słodka dziewczynka to takie stereotypy, nie należy się nimi sugerować. Od urody też typ nie zależy.

Hej, no to źle zrobiłaś mój test , bo jeśli masz 175 cm wzrostu, to strzałka odsyła cię do FN, D lub SD. Możesz być tylko tymi typami. Z opisu wyglądasz na FN lub być może SD.[/QUOTE]

Dzięki za rady, tak jak myślałam, beznadziejna jestem w ocenę takich rzeczy XD Jak teraz patrzę z opisu to faktycznie mam sporo z obu, ale do żadnego nie pasuję w 100%. Będę musiała jeszcze pokombinować, dzięki
parallel_roads jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 17:10   #1137
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez agga87 Pokaż wiadomość
Czyli na pewno nie jestem SC, ale jeszcze zastanawiam się nad SN. Co odróżnia go od SG? Jak tak czytam to mam wrażenie, że pasuje do obu.
A tak w ogóle to jestem pod wrażeniem wiedzy w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
SG są wizualnie mniejsze.
A pod względem ubrań to m.in. dekolty. SG to wysoko wykończone dekolty, stójki, kołnierzyki, zaś SN dokładnie przeciwnie, Linie ubrań SN są miękkie, płynące, zaś SG okrągłe, ale bardziej trzymające formę, spódnice i spodnie są krótsze.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 17:18   #1138
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

SG są bardzo drobne i mają wąskie kości (ale mogą mieć wyraźne curves). SN wydają się szersze i wyższe od SG.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 18:45   #1139
_medianoche
theatrical romantic
 
Avatar _medianoche
 
Zarejestrowany: 2020-10
Lokalizacja: Zimny Atlantyk
Wiadomości: 4 186
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Mam dokladnie tak samo - chociaz okreslilabym siebie bardziej jako romantic, a nie theatrical romantic. Mam 165cm wzrostu, spore cycki, wielki tylek, biodra i wciecie w talii raczej takie normalne - zaznaczone, ale nie ekstremalnie jak u Kim Kardashian (bardziej widoczne, jak jestem szczuplejsza), waskie zaokraglone ramiona o takim "opadajacym" ksztalcie, krotkie nogi, na zdjeciach wygladam raczej na nizsza niz jestem w rzeczywistosci. Do typu romantic jedynie mi moj wielki leb nie pasuje, chociaz nie wyglada na wielki - wiem, ze jest wielki glownie daltego, ze zdecydowana wiekszosc kapeluszy i opasek jest na mnie za ciasna
Ja za to w ogóle nie mam tyłka. Jak schudłam to zrobił się zupełnie płaski. Z tyłu jestem deską. Wcięcie w talii mam duże i nigdy go nie gubię. Taka typowa klepsydra. Jak przytyję to robię się szersza i wszystko idzie w brzuch. Ale ciało dalej przypomina klepsydrę. Jak tyję to wyglądam jak klepsydra w ciąży

Głowę mam małą, ale dopiero dwa lata temu zaczęłam nosić kapelusze i mi pasują. I mam tylko dwa Musiało mnie porządnie przewiać, żebym sobie sprawiła kapelusz. Pasują mi kapelusze w stylu cloche albo bowler. Duże nie pasują w ogóle. I kapelusze są tu drogie. Jak będę w Polsce to na pewno sobie jakiś kupię. Takie cudo na przykład https://hatfactory.pl/retro-lata-20-...madeleine.html

Opasek nie noszę. Nie lubię. Głowa mnie od nich boli. I nie wiem czy by mi pasowały. Kojarzą mi się z Blair z Plotkary

Chciałabym mieć fryzurę z lat 40. Takie najbardziej pasują TR. Ale moje włosy są grube, proste, typu 1C i w ogóle się nie słuchają. Nie da się ich stylizować. Możesz nawalić na nie litry lakieru, a one po godzinie wrócą do wyjściowego stanu. To przestałam kombinować i zostawiłam je proste. Nawet jak poszłam na jakiś blow dry do fryzjera rano to trzymało to się do lunchu i na tym koniec.

Jak piszesz o dużej głowie to przypomniało mi się, że kiedyś we Wschodniej Azji mieli jakieś dziwne standardy co do wielkości głowy. Jak chciałaś pracować w TV, być modelką itd. to brali metr i mierzyli ci obwód głowy. I jak się szukało modelek w agencjach mody to można było wpisać w kategorii wymiary ciała i obwód głowy właśnie

Trochę mi przypominasz Ellie Bamber z twarzy
_medianoche jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-03-14, 18:58   #1140
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Lekki temat do plotek - o wyglądzie.

Cytat:
Napisane przez _medianoche Pokaż wiadomość
Trochę mi przypominasz Ellie Bamber z twarzy
Nie słyszałam o niej. Śliczna jest. Kasztanka również, ale według mnie nie są do siebie podobne.

Co do okryć głowy, to już od dawna mawiam, że powinnam mieć coś do niej doszytego na stałe... Również mam raczej dużą głowe, wysokie czoło - jak mam na głowie czapke zimową lub kapelusz, to od razu twarz robi się drobniejsza i subtelniejsza, a przez zasłonięcie czoła, oczy optycznie robią się dużo większe.

Słyszałam pare razy, że duża głowa (w stosunku do ciała) sprawia, że dana osoba nieświadomie wygląda/wydaje się być młodsza niż jest, bo to podobna cecha jak u dzieci czy nastolatków.
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-10-17 16:46:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:39.