Drogie wizazanki,prosze o pomoc! :( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-11, 21:39   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

Drogie wizazanki,prosze o pomoc! :(


Witam drogie wizazanki,

jesli moge to bardzo prosze Was o pomoc...Chyba raczje ta prosba jest skierowana do wizazanek z wiekszych miast,bo szukam jakiegos dobrego osrodka...

Otoz nie wiem gdzie sie leczyc,ani zaden lekarz jak narazie nie umial mi na to odpowiedziec :| ,ogolnie musi byc jakis specjlalista ds.kregolsupa,mam problelem ze znalezieniem czegos w internecie...W Warszawie o dziwo nikt sie nie znalazl...w Krakowie mialo byc jakies centrum do tego typu spraw i ejdyne co znalazlam to leczenie wad postawy :/ wlansie etarz patrzylam na poznan na stronce ,ale osrodki publiczne nie sa opisane nie ma specjalizacji itd a na prywatne chyba mnie nie stac...ale jak ktos zna cos dobrego to ebde bardzo wdzieczna

Posuzkuje dobrego neurochirurga i ortopedy (niestety sam lekarz nie wystarczy..musis byc spzitla i sprzet), moj problem polega na tym,ze mam dwa kregi syzjne niestabline (c5 i c6) co wyszlo na zdjeciu czynnosciowym ktore uciskaja mi tetnice kregowo,przez co mam solabienie dojscia krwi do mozgu (doppler tetnic szyjnych zrobiony), w ogole to mam jeszcze dyskopatie w ledzwiowym z przpeuklina ale z tmy sie jeszcze da jakos zyc,a glowa nie daje mi spokoju mam ciagle zawroty i problemy z normlanym funkcjonowaniem a mam18 lat i chccialbym chociaz LO skonczyc...a narazie ejst to dosyc trudne...

z gory dziekuje wszytkim wizazanka,ktore przeczytaja ten watek i z gory dziekuje za wszytskie odpowiedzi

pozdrawiam
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:48   #2
aferka
Wtajemniczenie
 
Avatar aferka
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 207
Dot.: Drogie wizazanki,prosze o pomoc! :(

Ja znam (chociaż znam - to za duzo powiedziane, raczej wiem o takim) jednego - w Katowicach w CSK w Katowicach Ligocie, jest Klinika Neurochirurgii a tam świetny specjalista dr Maciej Wojtacha. Operował mojego męża - dyskopatia lędźwiowego odcinka. Tylko nie wiem co trzeba zrobic żeby się tam dostać. Mój mąż przyjechał poprostu karetką na ostry dyżur, a było to już kilkanaście lat temu. Zdaje mi się, że Pan doktor przyjmuje też w prywatnej przychodni.
aferka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:49   #3
Bridget
Zakorzenienie
 
Avatar Bridget
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 12 574
Dot.: Drogie wizazanki,prosze o pomoc! :(

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
Witam drogie wizazanki,

jesli moge to bardzo prosze Was o pomoc...Chyba raczje ta prosba jest skierowana do wizazanek z wiekszych miast,bo szukam jakiegos dobrego osrodka...

Otoz nie wiem gdzie sie leczyc,ani zaden lekarz jak narazie nie umial mi na to odpowiedziec :| ,ogolnie musi byc jakis specjlalista ds.kregolsupa,mam problelem ze znalezieniem czegos w internecie...W Warszawie o dziwo nikt sie nie znalazl...w Krakowie mialo byc jakies centrum do tego typu spraw i ejdyne co znalazlam to leczenie wad postawy :/ wlansie etarz patrzylam na poznan na stronce ,ale osrodki publiczne nie sa opisane nie ma specjalizacji itd a na prywatne chyba mnie nie stac...ale jak ktos zna cos dobrego to ebde bardzo wdzieczna

Posuzkuje dobrego neurochirurga i ortopedy (niestety sam lekarz nie wystarczy..musis byc spzitla i sprzet), moj problem polega na tym,ze mam dwa kregi syzjne niestabline (c5 i c6) co wyszlo na zdjeciu czynnosciowym ktore uciskaja mi tetnice kregowo,przez co mam solabienie dojscia krwi do mozgu (doppler tetnic szyjnych zrobiony), w ogole to mam jeszcze dyskopatie w ledzwiowym z przpeuklina ale z tmy sie jeszcze da jakos zyc,a glowa nie daje mi spokoju mam ciagle zawroty i problemy z normlanym funkcjonowaniem a mam18 lat i chccialbym chociaz LO skonczyc...a narazie ejst to dosyc trudne...

z gory dziekuje wszytkim wizazanka,ktore przeczytaja ten watek i z gory dziekuje za wszytskie odpowiedzi

pozdrawiam

http://www.loro.pl/

Miałam tam robioną operację kręgosłupa.
Zadzwoń i zapytaj o swoje schorzenie
__________________

Bridget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.