wie ktoś może coś o dr R.Suliga z Częstochowy?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 11:24   #1
aneczka11111
Raczkowanie
 
Avatar aneczka11111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 33
GG do aneczka11111

wie ktoś może coś o dr R.Suliga z Częstochowy??


Mam maly problem chcialam zrobic sobie korekte odstajacych uszu slyszalam o dobrym lekarzu Ryszard Suliga z Czestochowy.prosila bym o opinie o tym lekarzu i jesli ktos mial by pojecie o cenach takiego zabiegu
wlasnie u tej osoby byla bym bardzo bardzo wdzieczna.na stronie nie moge znalezc cennika
__________________
ANECZKA



,,Powiedzial mis o bardzo malym rozumku......''
aneczka11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 11:41   #2
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

witaj ja u dr Suligi prawdopodobnie bede robic piersi
co do cen nie orientyje sie kompletnie moze zadzwon do nich i zapytaj
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 11:52   #3
aneczka11111
Raczkowanie
 
Avatar aneczka11111
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Czestochowa
Wiadomości: 33
GG do aneczka11111
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

boje sie ze d.suliga nie zrobi mu uszek tak jak bym chciala bo czytalam rozne opinie o nim!mowia ze w czestochowie nie ma za dobrych lekarzy.chyba bede musiala sama sie przekonac
__________________
ANECZKA



,,Powiedzial mis o bardzo malym rozumku......''
aneczka11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 12:01   #4
AgnieszkaP
Raczkowanie
 
Avatar AgnieszkaP
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 161
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

a gdzie o nim czytalas??? chetnie tez bym poczytala bo konsultacje mam za tydzien a nie chcialabym zeby moje piersi trafily w nieodpowiednie rece
AgnieszkaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 17:54   #5
agaaa83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 19
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Cytat:
Napisane przez AgnieszkaP Pokaż wiadomość
a gdzie o nim czytalas??? chetnie tez bym poczytala bo konsultacje mam za tydzien a nie chcialabym zeby moje piersi trafily w nieodpowiednie rece
Ja też bym chciała poznac opinie osób,które przeszły operacje plastyczne w tym gabinecie
agaaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-01, 13:44   #6
paulusia8881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

tez bym chciala cos o nim wiedziec.... poniewaz za niecałe 2 tygodnie mam operacje plastyczna, a konkretnie korekcje odstających uszu. mam nadzieje ze trafilam w dobre rece.... /??????
paulusia8881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-09, 15:21   #7
aldona.2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Hej dziewczyny! gdybyscie mogły to napiszcie jaka jest cena konsultacji u Suligi bo tez się tam wybieram.Pisałam do niego to tylko mi napisałw jakie dni przyjmuje,ale ceny już nie podał
aldona.2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-18, 09:54   #8
paulusia8881
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Cytat:
Napisane przez aneczka11111 Pokaż wiadomość
Mam maly problem chcialam zrobic sobie korekte odstajacych uszu slyszalam o dobrym lekarzu Ryszard Suliga z Czestochowy.prosila bym o opinie o tym lekarzu i jesli ktos mial by pojecie o cenach takiego zabiegu
wlasnie u tej osoby byla bym bardzo bardzo wdzieczna.na stronie nie moge znalezc cennika



ja mialam korekcje odstających uszu robiona u ryszarda suligi w czestochowie... byla oona 16 czerwca i powiem szczerze ze REWELACJA naprawde polecam, pełna profesjonalnosc... za wizyte prywatna placi sie do 100 zl, a za zabieg dalam 2300 zl. ale naprawde warto, teraz nareszcie czuje sie szczesliwa jezeli chcesz robic tez zabieg to tylko u suligi. zabieg trwa 1.5h i jest bezbolesny. no tylko znieczulenie troszke boli , ale to sie da przezyc
paulusia8881 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-03, 11:38   #9
Oluchna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 9
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Jesli ktos robila albo ma zamiar robic korekte uszu u dr Suligi z Czestochowy to niech napisze jakie ma wrazenia co do tego lekarza! Planuje sobie zrobic taki zabietg i powaznie sie zastanawiam nad tym lekarzem. Dajcie znac!!!
Oluchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-16, 17:03   #10
bialoczarne2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 6
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Ja mam zamiar robic u dr Suligi korekte uszu w sierpniu. W internecie jest dość malo informacji na jego temat ale mam nadzieje, że będzie dobrze.
bialoczarne2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 10:50   #11
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Witajcie Ja mam jutro pierwszą wizytę u doktora Suligi, tez w sprawie uszu. Jak bede juz po, to zdam Wam relacje. Pozdrawiam
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-25, 18:09   #12
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Witam!!!
Błagam niech ktoś napisze coś o Sulidze. Szukam na internecie jakiś dobrych chirurgów plastycznych bo chciałam sobie zoperować odstające uszy ale nie ma nikogo dobrego same złe opinie. Tylko Suliga miał kilka pozytywnych a do tego jest z Częstochowy więc niedaleko mnie Jeśli ktoś robił u niego operację uszu bardzo proszę napiszcie coś!!!
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 11:48   #13
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Cześć mirka_25 . Jestem po pierwszej wizycie u doktora Suligi (w tej samej sprawie co Ty). Jeżeli chodzi o ogólne pierwsze wrażenie to ok -miły, dokładnie opisał mi jak będzie wyglądał zabieg, odpowiedział na moje pytania. Zabieg mam już w czwartek. Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania, to chętnie odpowiem
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 12:48   #14
paoolaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Witam ja mialam 1 wizyte 24 a operacje malzowin usznych mam 31 lipca. Juz sie doczekac nie moge Dr. Suliga wydawal sie byc mily opisal mi wszystko jak cala operacja bedzie wygladac. Jak macie jakies pytania to pisac chetnie odpowiem na nie.
paoolaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 18:11   #15
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Dziękuję wam za odpowiedzi. Już piszę co mnie najbardziej interesuje!! Przede wszystkim cena!! Ile zapłaciłyście za zabieg?? Bo gdzieś czytałam, że u niego ceny wahają się od 3600 do 7000 a że mam bardzo odstające uszy to pewnie miałabym jakąś wyższą sumę do zapłaty. Kolejna sprawa to czy można u nich spłacać to w ratach?? Bo znalazłam klinikę w Katowicach <która niestety nie miała dobrych opinii o lekarzach> ale można było spłacać w ratach. Oczywiście nie jest to aż tak ważące ale na pewno ułatwiłoby mi to sprawę No i również co najbardziej istotne w całęj sprawie to REZULTATY!!! Czy jesteście <będziecie> zadowolone z rezultatów czy nie daj Boże będzie trzeba poprawiać, dlatego jeśli możecie piszcie tu na bieżąco co i jak I skoro jesteście już po wizytach pierwszych, powiedzcie proszę co ile będzie trzeba zmieniać opatrunki po zabiegu?? To chyba wsio jak na tą chwilę
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 20:49   #16
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Jeżeli chodzi o cene, to sam zabieg kosztuje 2300 i nie ma znaczenia jak bardzo odstające są uszy. Pierwsza wizyta to 70 zł. Ja mam zabieg w czwartek i w piątek będę musiała jechać na zmiane opatrunku (później w domu będę robić to sama ) no i po jakichs 2-3 tyg na zdjęcie szwów. Do tego przez cały tydzien po zabiegu nosi sie opaskę, poźniej nastepne 2-3 tyg tylko zakłada się ją na noc.
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 12:04   #17
paoolaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Jesli chodzi o sama wizyte ja nic nie placilam. Marta od razu mu dalas pieniadze czy sie upomnial? U niego niemozna splacac w ratach.
paoolaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 14:39   #18
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Umawiałam się na pierwszą wizytę telefonicznie i zapytałam jaki jest koszt, później juz o nic nikogo nie pytałam, tylko zapłaciłam w recepcji.

---------- Dopisano o 15:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Umawiałam się na pierwszą wizytę telefonicznie i zapytałam jaki jest koszt, później juz o nic nikogo nie pytałam, tylko zapłaciłam w recepcji.

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:37 ----------

Umawiałam się na pierwszą wizytę telefonicznie i zapytałam jaki jest koszt, później juz o nic nikogo nie pytałam, tylko zapłaciłam w recepcji.
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 17:51   #19
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Proszę napiszcie mi czy musiałyscie się przed zabiegiem szczepić na WZW?? albo jakieś inne badania czy coś?? I czy na WZW trzeba się szczepić przed samym zabiegiem czy można np kilka lat wcześniej?? Bo słyszałam że to jest szczepienie na całe życie ale nie wiem jak to działa

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

Mam jeszcze jedno pytanie... jak dlugo czekałyście po pierwszej wizycie na samą operację?? Czy jeśli mam wizytę w nastepny wtorek to jest szansa, że będę miała operację jeszcze w sierpniu??
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 20:08   #20
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Nie zostały zlecone mi żadne badania ani szczepienia, w zasadzie ta korekta to zabieg, nie operacja. Lekarz podczas wizyty przeprowadził ze mną wywiad na temat mojego stanu zdrowia, alergii, przyjmowanych leków itp.,przepisał leki, które biorę juz kilka dni (przed zabiegiem), dzięki którym gojenie ma być szybsze.
Jeżeli chodzi o czas oczekiwania, to ja pierwszą wizytę miałam 21 lipca, a zabieg mam 30 lipca.
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 21:38   #21
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

OOo to jest jeszcze szansa na to że zrobię to w wakacje Bo już się bałam że jak będę musiała sie zaszczepić na WZW a to jest co najmniej miesiąc z głowy ale skoro nie musiałaś się szczepić to może i ja nie będę musiała Ale jestem podekscytowana tą wizytą
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 10:41   #22
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

U mnie to juz pojutrze Nie mogę sie już doczekać
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 14:45   #23
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

marta napisz jak już będziesz po zabiegu. Czy bolało czy nie i w ogóle atmosfere i wszystko Będę czekać na wszelkie wieści Pozdrawiam
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 19:19   #24
paoolaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

A ja za 3 dni Marta bierzesz zaraz przed zabiegiem ketonal forte?
paoolaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 21:04   #25
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

A właśnie zapomniałam zapytać, jakie leki przepisał wam przed operacją Pan doktor??
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 08:59   #26
paoolaa5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 21
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Jesli chodzi o mnie to: Ketonal forte, Vitaminum C, Cyclonamine, Aescin.
paoolaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:06   #27
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Dziewczyny czekam na wasze opinie i trzymam mocno kciuki !!!

Ja się zastanawiam czy można przeprowadzić taki zabieg jeśli na przykład mam miesiączke?? Ja jestem po zabiegu łyżeczkowania bo straciłam swoje drugie dzieciątko i czekam teraz właśnie na @ i się zastanawiam co będzie jak się pojawi w czasie kiedy miałabym mieć zabieg robiony
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 11:01   #28
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Jeśli chodzi o leki, to mam takie same jak paoolaa5, a co do miesiączki, to wyklucza ona zabieg. Lekarz powiedział mi, że gdyby się przytrafiła (bo z wrażenia zapomniałam kiedy ma być ) to zabieg trzeba będzie przesunąć.

To już jutro, dopiero o 17 - nie wiem jak wytrzymam to czekanie. Dzisiaj za to, nachodzą mnie wątpliwości czy to konieczne, że może nie jest tak źle jak ja to widzę, ale myslę sobie, że takie rozterki to chyba normalne.

mirka_25 - przykro mi z powodu Twoich dzieciątek
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 13:33   #29
mirka_25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 81
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Dziękuję marta

Ja to nie wiem co to będzie :? Pewnie będę musiała iść do gina i przyspieszyć @ bo nie pojawiła się dlatego, że mam torbiel na jajniku a skoro będę chciała ja przyspieszyć, to bedę musiała brać jakies leki i nie wiem jak one się będą miały do tego co mi chirurg przepisze Kurczę chcę zrobic ten zabieg w wakacje, ale chyba za dużo rzeczy chcę na raz i coś mi się zdaje, że coś mi nie wyjdzie...

Ciekawe jak długo będę musiała czekać na zabieg po wizycie... Z tego co pisałyście to waha się to od 5 do 10 dni ...
mirka_25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 14:11   #30
marta5106
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 160
Dot.: wie ktos moze cos o dr R.Suliga z Czestochowy??

Myślę, że powinnaś jechać do dr Suligi na konsultację, On z pewnością poradzi coś na tę sytuację.
marta5106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-28 21:11:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.