Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-02, 08:49   #1
gossipgirl25
Przyczajenie
 
Avatar gossipgirl25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17

Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty


Witam, pytanie jak w temacie: na czym polega zabieg wydłuzenia górenej wargi, gdzie można to wykonać, gdzie znajde na ten temat informacje, bo szukam w internecie i nic. Moja górna warga jest dość krótka, normalnie "w spoczynku" moje usta nigdy nie są domkniete. A przy uśmiechu widać mi całe dziąsła. Wygląda to naprawde nieladnie. Nie umiem sie nie smiac, tudziez usmiechac, ale jak ogladam pozniej zdjecia to az mnie mdli. Nie mam hopla na punkcie wygladu, ale to po prostu jest nieladne. Prosze o pomoc. Dziekuje
gossipgirl25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-04, 00:13   #2
pskupin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 697
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

Na początek warto spróbować zastosować wypełniacz w okolicę czerwieni wargowej. Następnym etapem jest ew. operacja. Ponieważ sama korekcja od strony śluzówki w takich przypadkach nie wystarcza, konieczne są cięcia od strony skórnej. Każde cięcie pozostawia bliznę. Można je tylko czasami ukryć w naturalnych fałdach lub zmarszczkach czy też krawędziach okolic anatomicznych. W tym przypadku część blizn będzie widoczna.
pskupin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-16, 12:27   #3
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

Ja też mam podobny problem, ale nie uważam tego za swój mankament Nauczyłam się uśmiechać nie pokazując dziąseł, a jak już się pokazą to tak naprawdę nikt nie zwraca na to uwagi

Fakt faktem na zdjęciach rzadko się uśmiecham pokazując zęby (jakiś opór psychiczny), ale za to w życiu zawsze jestem uśmiechnięta Postanowiłam za swój atut postawić na zęby i mam bardzo fajne - białe (i to głównie dlatego, że myję pastami wybielającymi, a raz w roku robię kurację z "białą perłą").

Z resztą pomyśl o sobie, jak o kimś wyjątkowym - nie każy się tak uśmiecha
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:12   #4
gossipgirl25
Przyczajenie
 
Avatar gossipgirl25
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 17
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

ishtar: to bardzo sympatyczne co piszesz, mi w życiu to też nie przeszkadzało, ale zauważyłam: im lepiej się bawię tym trudniej jest mi się kontrolować z tym uśmiechem do zdjęć :/ ale tak sobie myślę, że trening czyni mistrza.. a to co napisał pan doktor mnie przeraziło, że nie obyło by się bez blizny.. także jeśli kiedyś coś to spróbuję tej pierwszej metody, ale na razie potrenuje śmiech do środka pozdrawiam
gossipgirl25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-17, 09:33   #5
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

Nie kontroluj się na siłę Może z czasem to przyjdzie Po prostu baw się dobrze, bo tak naprawdę to tylko Tobie to przeszkadza

Możesz ewentualnie popytać jeszcze w gabinetach chirurgii estetycznej (coś na kształt dentystyki estetycznej), pamietam, ze kilka lat temu pisałam do takiej kliniki w Krakowie, a oni mi odpisali, że trzeba najpierw to obejrzeć.
Chyba wtedy w googlach wpisywałam coś o likwidacji uśmiechu dziąsłowego.

I jeszcze jedno Ci mogę poradzić, jak byłam młodsza to moja ortodontka polecała mi naciąganie górnej wargi dolnymi zębami (nie wiem czy rozumiesz o co mi chodzi, bo ja kiepsko tłumaczę:P). Po prostu chwytasz górną wargę i tak przytrzymujesz jakiś czas. Jesli jesteś jeszcze młoda to ciutkę ta warga może sie wydłużyć - przynajmniej u mnie podziałało, ale nawet teraz bezwiednie robie te "ćwiczenia" Oczywiście efekt ie będzie spektakularny, ale zawsze coś
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-20, 23:22   #6
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

jak sie taka "wada" nazywa?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-21, 08:50   #7
ishtar
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 648
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

Nie wiem czy ona ma jakąś nazwę, prędzej wszyscy będą kojarzyc to pod nazwą "uśmiech dziąsłowy". Z reszta na stronach chirurgii kosmetycznej tak to nazywają.
ishtar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-21, 10:11   #8
skarbeczek002
Raczkowanie
 
Avatar skarbeczek002
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 116
Dot.: Wydłuzenie górnej wargi, korekta ust - do specjalisty

o raju a nie lepiej kochać siebie takim jakim się jest :P
skarbeczek002 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:21.