Bielizna na Walentynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-02-07, 15:03   #1
redakcja
(ro)BOT
 
Avatar redakcja
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 25 437

Bielizna na Walentynki


Za tydzień Walentynki. To doskonały (ba! najlepszy!) pretekst, by kupić sobie piękną, zmysłową bieliznę! Może się przydać na walentynkową randkę albo być doskonałym prezentem dla Niej lub dla Niego... Nie od dziś bowiem wiadomo, że dobra bielizna dodaje kobiecie pewności siebie, sprawia, że czuje się bardziej atrakcyjna i seksowna, a mężczyźni z kolei uwielbiają widok ukochanej kobiety w pięknych skąpych ciuszkach. Warto więc postarać się, by walentynkowa bielizna była naprawdę wyjątkowa. Jak co roku producenci dokładają wszelkich starań, by każda z nas znalazła coś odpowiedniego dla siebie. Trendy w tym sezonie również wyjątkowo nam sprzyjają, wskazując na wyrafinowaną czerń (często przeźroczystą lub łączoną z pudrowym różem), seksowną czerwień i romantyczne pastele, czyli kolory ?obowiązkowe? na randce. Jeśli więc chcesz się poczuć i zaprezentować jako drapieżna i namiętna femme fatale, wybierz komplecik z czarnej lub czerwonej koronki lub siateczki. Jeśli preferujesz wizerunek grzecznej dziewczynki ? pastele i słodkie wzorki (na przykład groszki czy serduszka), drobne kokardki, falbanki, wstążeczki. Wybierz taką bieliznę, byś się w niej czuła dobrze ubrana a nie przebrana. Oto nasz wybór ? ponad 20 kompletów bielizny na Walentynki! czytaj więcej
redakcja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-07, 21:04   #2
Madeleine23
Przyczajenie
 
Avatar Madeleine23
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Tczew
Wiadomości: 5
Dot.: Bielizna na Walentynki

Heh ja tam nie potrzebuję pretekstu aby sobie kupić fajną bieliznę ale rzeczywiście coś nowego by mi się przydało.... najlepiej moja ukochana koronka
Madeleine23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 12:32   #3
maria81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: Bielizna na Walentynki

A gdzie propozycje dla biuściastych?? Angielskie marki np. Panache, Freya, Curvy Kate, ale też polskie np. Comexim mają przepiękną bieliznę na każdy biust, a nie tylko do miseczki C. Polecam
maria81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-08, 17:56   #4
Blond_Witch
Raczkowanie
 
Avatar Blond_Witch
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 233
GG do Blond_Witch
Dot.: Bielizna na Walentynki

To potrzebny jest pretekst do sprawienia sobie samej i pośrednio też swojemu mężczyźnie takiej przyjemności? Walentynki to żałosne, komercyjne święto, są lepsze dni do nacieszenia się sobą nawzajem.
Blond_Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 09:42   #5
smacznego pl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Bielizna na Walentynki

Widze bardzo dużo ładnej bielizny

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:41 ----------

Cytat:
Napisane przez Madeleine23 Pokaż wiadomość
Heh ja tam nie potrzebuję pretekstu aby sobie kupić fajną bieliznę ale rzeczywiście coś nowego by mi się przydało.... najlepiej moja ukochana koronka
Koronka najlepsza))
smacznego pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-15, 20:58   #6
agasobo
Zadomowienie
 
Avatar agasobo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 457
Dot.: Bielizna na Walentynki

A ja ostatnio widziałam bardzo ładną walentynkową bieliznę w sklepie Atlantic. Dziwne, że wizaż nie promuje polskiej firmy
__________________
Jeśli potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz także tego dokonać.
- Walt Disney

Antek 18.11.2012
agasobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-17, 23:38   #7
meliorvisus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Bielizna na Walentynki

najlepiej czerwona lub czarna
__________________
Najlepsza Bielizna W Sieci
meliorvisus jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-26, 15:07   #8
ayanexp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 86
Dot.: Bielizna na Walentynki

To tylko od święta kobieta może się przystroić w ładną bieliznę hehe
I tak kupujemy kiedy chcemy i co chcemy tym bardziej bieliznę . Najlepsze jest to że facet nie zwraca na to zbytnio uwagi czy masz nowy stanik czy majteczki, nie obrażając oni takich rzeczy nie zauważają, chcesz zadziwić faceta kup długa, szeroką, czerwoną wstążkę z materiału i się zapakuj, to zaskoczy a nie coś co ogląda na co dzień jak bielizna , bo liczysz się ty na nie opakowanie
ayanexp jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:52.