KATOWICE: Agnes Broda - wizażystka, szkoła makijażu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Katalog wizażystek

Notka

Katalog wizażystek Ogłoszenia wizażystów i stylistów poszukujących zleceń.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2005-08-08, 09:38   #1
agnes broda
Raczkowanie

KATOWICE: Agnes Broda - wizażystka, szkoła makijażu

AGNES BRODA- wizażystka,stylistka, szkoła makijażu oraz opiekun Grupy Stylistów i Wizażystów BIAR

Witam serdecznie

UKOŃCZONE SZKOŁY ORAZ OSIĄGNIĘCIA:
Kurs Wizażu i Charakteryzacji u ANNY ORŁOWSKIEJ-FILASIEWICZ, kurs makijażu profesjonalnego "The London school of beauty & make-up" w Londynie, medal International Health&Beauty Council, kurs stylizacji ubioru "Dali at London College of Fashion" -Top to Toe, szkolenie z kam prof w Warszawie, absolwentka fillologii angielskiej ze specjalnością język biznesu.

Asystentka Anny Orłowskiej-Filasiewicz(Chanel), liczne sesje fotograficzne(makijaż, stylizacja) w kraju oraz Londynie, praca dla "Pure Beauty" w Londynie, liczne reklamy np. Club "Genessis" z Joanną Drozdowską, reklama salonu fryzjerskiego "Marginess" etc, katalogi mody np. "Leocardi", "Moda Ślubna", makijaż slubny Magdaleny Wałęsówny dla magazynu "Gala",
Makijaż Izabelli Małysz- mecz "Rewanż Gwiazd" w Chorzowie.
Pokazy mody np. TRUSSARDI, metamorfozy, makijaże ślubne, stylizacja, szkolenia dla firm oraz osób prywatnych. Własna szkoła makijażu "The London School of Make-up & Styling", opiekun Grupy Stylistów i Wizażystów BIAR, współpaca z wieloma firmami np. "J&J" promocja szkieł kontaktowych ostatnio otwarcie dla VIP ów SILESIA CITY CENTER w Katowicach- pokaz mody Hexeline, Mango, Esprit, makijaż Joanny Koroniewskiej oraz Oliwiera Janiaka.
W całej akcji brały udział dziewczyny z Grupy Stlistów i Wizażystów BIAR - absolwentki szkoły.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
makijaże dzienne 55pln,
wieczorowe 65pln..,
ślubne 70pln-80pln,
kam blizn,tatoos ect.40pln..,
porady indywidualne w zakresie makijażu, stylizacji 150pln..,
kursy, szkoła makijażu profesjonalnego 55h cena 999pln oraz inne.
( możliwosć negocjacji cen )
PRACA NA NAJLEPSZYCH KOSMETYKACH, miła profesjonalna obsługa!!!

[B]TEL. 603-270-619, 32 253-64-55 (pod ten nr najlepiej wieczorem)
:cmok

Edytowane przez agnes broda
Czas edycji: 2005-11-21 o 20:59
agnes broda jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 09:12   #2
ismene13
Przyczajenie

Dot.: KATOWICE: Agnes Broda - wizażystka, szkoła makijażu

Cytat:
Napisane przez agnes broda
AGNES BRODA- wizażystka,stylistka, szkoła makijażu oraz opiekun Grupy Stylistów i Wizażystów BIAR

Witam serdecznie

UKOŃCZONE SZKOŁY ORAZ OSIĄGNIĘCIA:
Kurs Wizażu i Charakteryzacji u ANNY ORŁOWSKIEJ-FILASIEWICZ, kurs makijażu profesjonalnego "The London school of beauty & make-up" w Londynie, medal International Health&Beauty Council, kurs stylizacji ubioru "Dali at London College of Fashion" -Top to Toe, szkolenie z kam prof w Warszawie, absolwentka fillologii angielskiej ze specjalnością język biznesu.

Asystentka Anny Orłowskiej-Filasiewicz(Chanel), liczne sesje fotograficzne(makijaż, stylizacja) w kraju oraz Londynie, praca dla "Pure Beauty" w Londynie, liczne reklamy np. Club "Genessis" z Joanną Drozdowską, reklama salonu fryzjerskiego "Marginess" etc, katalogi mody np. "Leocardi", "Moda Ślubna".
Makijaż Izabelli Małysz- mecz "Rewanż Gwiazd" w Chorzowie.
Pokazy mody np. TRUSSARDI, metamorfozy, makijaże ślubne, stylizacja, szkolenia dla firm oraz osób prywatnych. Własna szkoła makijażu "The London School of Make-up & Styling", opiekun Grupy Stylistów i Wizażystów BIAR, współpaca z wieloma firmami np. "J&J" promocja szkieł kontaktowych oraz wiele innych

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY
makijaże dzienne 55pln,
wieczorowe 65pln..,
ślubne 70pln,
kam blizn,tatoos ect.40pln..,
porady indywidualne w zakresie makijażu, stylizacji 150pln..,
kursy, szkoła makijażu profesjonalnego 50h cena 900pln oraz inne.
( możliwosć negocjacji cen )
PRACA NA NAJLEPSZYCH KOSMETYKACH, miła profesjonalna obsługa!!!

[B]TEL. 603-270-619, 32 253-64-55 (pod ten nr najlepiej wieczorem)
:cmok
dzień dobry

pisze do pani ponieważ poszukuję osoby do zrobienia makijazu ślubnego na dzień 1 pazdziernika 2005 w Jastrzębiu ZDROJU i tutaj podstawowe pytanie czy dojezdza pani do klientki (ok 50 km) czy jak cos ma pani wolny powyzszy termin i ile kosztowalaby mnie taka przyjemność oraz kiedy jak cos moglibyśmy umowic sie na probny makijaz - tutaj ja podeszłabym do pani (pracuje w Katowicach w centrum)

serdecznie pozdrawiam
anna kopec
ismene13 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-05, 21:38   #3
agnes broda
Raczkowanie

Witam ,
Dziękuje za wiadomość.Bardzo proszę o kontakt tel istnieje konieczność ustalenia godz -wolnego terminu.
Pozdrawiam,
Agnieszka broda 603270619
Stary 2005-09-21, 07:59   #4
agnes broda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez ismene13
dzień dobry

pisze do pani ponieważ poszukuję osoby do zrobienia makijazu ślubnego na dzień 1 pazdziernika 2005 w Jastrzębiu ZDROJU i tutaj podstawowe pytanie czy dojezdza pani do klientki (ok 50 km) czy jak cos ma pani wolny powyzszy termin i ile kosztowalaby mnie taka przyjemność oraz kiedy jak cos moglibyśmy umowic sie na probny makijaz - tutaj ja podeszłabym do pani (pracuje w Katowicach w centrum)

serdecznie pozdrawiam
anna kopec
Witam Panią !
Dojazd do klientki oczywiście-> jednak tylko w Katowicach gratis. Z Paniami, które mieszkają poza granicami miasta ustalam zwrot za paliwo. Bardzo poszę o kontakt telefoniczny w celu ustalenia godziny - mam już rezewacje na ten dzień , ale na pewno uda nam się dojść do porozumienia. Na makijaż próbny zapraszam do mnie do szkoły.
NR tel . 603270619 lub wieczoem 32 2536455
Serdecznie pozdrawiam i czekam na kontakt
AGNIESZKA BRODA
Stary 2005-09-21, 11:16   #5
kocie_oko
Raczkowanie

Bardzo mnie to zainteresowało. Czy dysponuje Pani zdjęciami ? To z pewnością dla wielu będzie zachęta do bliższego kontaktu z Panią.

pozdrawiam
kocie_oko jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-23, 07:27   #6
agnes broda
Raczkowanie

Witam,
Oczywiście jak każda wizażystka posiadam swoją książkę(portfolio)gdzie mam zdjęcia oraz gazety do zobaczenia na miejscu.
Pozdrawiam,
Agnes
Stary 2005-11-19, 12:54   #7
olaaa203
Raczkowanie

mam pytanie jak pani sie dostała na kurs do pani filasiewicz? to bardzo ważne!!! czy pani tez szkoli z zakresu wizazu? ma pani moze adresy dobrych kursów lub szkół?
olaaa203 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 12:46   #8
agnes broda
Raczkowanie

Cytat:
Napisane przez olaaa203
mam pytanie jak pani sie dostała na kurs do pani filasiewicz? to bardzo ważne!!! czy pani tez szkoli z zakresu wizazu? ma pani moze adresy dobrych kursów lub szkół?
Witamj!
Do Pani Ani Orłowskiej niestety nie mogę Pani podać tel.- nie jestem upoważniona ( mam nadzieję, iż rozumie to Pani), a Pani Ania o ile mi wiadomo nie prowadzi szkoły na codzień gdyż jest osoba niezwykle zajętą, a sama ukończyłam kurs parę lat temu ( oponad 4 lat
Prowadzę szkołę makijażu w Katowicach - The London School of makę-up oraz Grupę Stylistów i Wizażystów BIAR- kursy i szkołę z zakresu makijażu, stylizacji fryzur oraz ubioru.
Szkoła jest bardzo ekskluzywnie wyp. , pracujemy na najlepszych kosmetykach, na zajęciach otrzymuje Pani notatki, na każde zajęcia demo pokazywane jest na modelce, grupy do 8 os. Zajęcia odbywają się x w tyg. po 6h.
Kurs makijażu profesjonalnego trwa 55h zegarowych. Po zaliczeniu prac otrzymuje Pani certyfikat oraz bierze Pani udział w profesjonalnej sesji fot z której otrzrymuje Pani zdjęcia do portfolio- to bardzo ważne! Dla zainteresowanych praktyki oraz praca. To nas różni od innych szkół, że po ukończeniu kursu utrzymujemy stały kontakt z absolwentami propozując im pracę dodatkową oraz szkolenia - 17 listopada obsługiwaliśmy pokaz mody Hexeline, Mango, Esprit w CENTRUM SILESIA- otwarcie dla VIp ow , który prowadzony był przez J.Koroniewską oraz O. Janiaka.
Istnieje możliwość zakupienia profesjonalnych kosmetyków oraz udziału w zajęciach w języku ang.
W przypadku zainteresowania serdecznie zapraszam Panią do szkoły - proszę jednak o wcześniejsze umówienie się - 603-270-619.
Ponieważ kursy makijażu objęte są promocją cenową- cieszą sie zainteresowaniem dlatego istnieje konieczność wpłacenia zadatku w wysokości 100pln.

Serdecznie zapraszam.
Na wszystkie pytania chetnie odpowiem jednak proszę o kontakt tel.
Stary 2005-11-21, 12:24   #9
olaaa203
Raczkowanie

dziekuje bardzo za informacje!!!z checia bym poszła do pani szkoły ale ze względu że jestem z olsztyna jest to dla mnie za daleko niestety!pozdrawiam i jeszcze raz dziękuje.
Stary 2005-11-23, 16:29   #10
agnes broda
Raczkowanie

Oczywiście rozumiem i żałuję, że nie mogę podać numeru do Pani Ani jednak jestem pewna, że w pani okolicy istnieje renomowana szkoła makijażu- jeżeli mogę doradzić proszę przy podjęciu decyzji bać pod uwagę;
odwiedzić kilka szkół i zapytać
o ilość os w grupie,
kto prowadzi zajęcia,
proszę poprosić o program i zapytać o notatki,
na jakich kosmetykach pracuje szkoła,
czy istnieje możliwość praktyk????

Jezeli będzie Pani miała dalej problemy ze znalezieniem szkoły-proszę dać znać, a najlepiej zadzwonić.

Pozdrawiam,
Agnieszka
Stary 2005-11-25, 18:42   #11
olaaa203
Raczkowanie

dziekuje za wskazówki na pewno sie nimi pokieruję! mam zamiar isc na kurs do pani anity folaron,slyszalam dobre opinie ale nie do końca jestem pewna bo o "laurelu"tez słyszałam wiele dobrego a sie zawiodłam ich niskim poziomem !!! jeszcze jestem niezdecydowana chyba ze zna pani ,pani Agnieszko jakieś inne dobre kursy lub szkoły to proszę o odpowiedz! Z góry dziękuję i POZDRAWIAM Ola
Stary 2005-11-26, 13:03   #12
agnes broda
Raczkowanie

Dlatego jeszcze raz podkreślam, że warto przeznaczyc 1, 2 dni przed wyborem szkoły i poprosić o pozwolenie na odwiedzenie szkoly w trakcie zajęc! Jeszcze wpadł mi 1 pomysł- w katalogu wizażystów przeczytac kto jaka szkole konczyl i poprosic o referencje. Pozdrawiam i gdyby cos proszę pytać
Stary 2005-12-19, 12:53   #13
kolia
Przyczajenie

Dziendoberek, a gdzie konkretnie znajduje się owa szkoła i czy jest jakieś ograniczenie wiekowe? bede wdzięczna za odp. pzdr
kolia jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-24, 15:53   #14
agnes broda
Raczkowanie

Witam,
Nie ma ograniczeń wiekowych. (Osoba wybierająca się na kurs powinna mieć zgodę rodziców jeżeli nie ma 18lat).
W grupach- przedział wiekowy od 19 - 47lat (jak do tej pory)
Pozdrawiam serdecznie
Stary 2005-12-29, 18:28   #15
ewa11a
Przyczajenie

Mam pytanie odnośnie szkoły którą Pani prowadzi. Proszę mi powiedzić czy zajęcia sa w tygodniu czy w wekendy oraz czy osoby które sie na nie decydują muszą być po szkole o podobnym profilu.
Ja chciałabym pójść na taki kurs całkowicie dla siebie ponieważ mam kłopoty ze zrobieniem sobie makijażu (doboru podkładu, cieni)

Pozdrawiam Ewa
ewa11a jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 20:34   #16
agnes broda
Raczkowanie

Witam Ewo,
Kurs rozpoczyna sie od podstaw dlatego kazdy moze podjac naukę w naszej szkole. Ma Pani dwie możliwości: nauka indywidualna lub w grupach 6-8os. Jeżeli bedzie Pani miała jakies pytania proszę dzwonic 603270619, na stacjonarny 032 253 64 55 ( od środy tj 4 stycznia ) lub email agabrodka@poczta.onet.pl
Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka
Stary 2005-12-29, 20:38   #17
agnes broda
Raczkowanie

....zapomniałam
Istnieje możliwość wyboru - zajęcia w tygodniu od godz 15 w górę lub w weekendy ( raz w tyg sobota lub niedziela po 6h ).
Stary 2006-01-05, 20:01   #18
ezetka
Przyczajenie

Napisalam do pani wiadomosc, jednak nie otrzymalam odpowiedzi. Czy mozna skontaktowac sie z pania meilowa lub na gadu gadu?
ezetka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:39   #19
kasha77
Przyczajenie

GG do kasha77

witam!
mam takie pytanie: czy może Pani polecić jakiś dobrych wizażystów w warszawie?w maju wychodzę za mąz ale ponieważ jestem z katowicnie mam tu zbytnio rozeznania...byłaby bardzo wdzięczna.Chyba,że Pani bywa w Warszwie i bylaby możliwośc umowienia sie.
.
kasha77 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 20:57   #20
Monalee
Raczkowanie

Witam!!! Chcialabym sie dokładnie dowiedziec ile kosztuje caly kurs, poniewaz bardzo chcialabym taki ukonczyc, a mieszkam 15 min,drogi od katowic dokladnie w myslowicach wiec nie byloby to dla mnie problemu. Jednakze chcialabym wiedziec ile ten kurs kosztuje i gdzie dokaldnie znajduje sie szkola? czy ma pani moze strone internetowa??Makijaz to moja pasja i wolalbym pracowac jako wizazystka a nie pracownik McDonaldsPozdrawiam. monalee1@o2.pl

Monalee jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-11, 14:47   #21
agnes broda
Raczkowanie

Witam,
Przepaszam jestem bardzo zajęta i bywa tak, że niestety nie mam czasu na odpisanie i robię to po paru dniach. Odpisałam Pani, ale jeszcze raz podaję adres: agabrodka@poczta.onet.pl oraz numer telefonu 32 2536455( wieczorem) i szczerze mówiąc najbardziej odpowiada mi forma kontaktowania się przez tel. Łatwo można ustalić jakiego typu kurs Panią interesuje, w jakim czasie ( tryb weekend owy i wieczorowy), nauka w grupach, indywidualna. Łatwiej będzie mi Pani doradzić.... Jeżeli będzie to dla Pani problem proszę o tel- zadzwonie.
Pozdrawiam
Stary 2006-01-11, 14:54   #22
agnes broda
Raczkowanie

Oczywiście
Absolwentka The London School of make-up, ma na imię Magda 889058024. Proszę zadzwonić i powołać się na mnie. Bardzo sympatyczna i zdolna dziwczyna.
Przesłałam Pani wiadomość email!
Pozdrawiam i wszystkiego dobrego,
Agnieszka
Stary 2006-01-14, 14:39   #23
**
Przyczajenie

dzień dobry Pani Agnieszko

Chicłabym się Pani zapytać o indywidualne podejście do klienta, jak to wygląda?? Czy pomaga pani w wyborze makijazu, uzywanych kolorów do robienia makijarzu? pomoc w wyborze fryzury?? Czy te indywidualne podejscie to raczej takie lekcje wizażu??
** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-15, 18:00   #24
ANlA
Przyczajenie

GG do ANlA

Witam!
Chciałabym dowiedzieć się co ile rozpoczynają się u państwa kursy. I bardzo prosiłabym o podanie ceny najbardziej podstawowego kursu, który mozna u państwa odbyć.
Pozdrawiam, Ania.
ANlA jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-17, 22:15   #25
agnes broda
Raczkowanie

Witam serdecznie,
Jezeli chodzi o kurs wlasnie trwa nabór ...obecne grupy konczą zajęcia, czeka ich test, a potem sesja fotograficzna.
Jezeli chodzi o kurs to klient u nas decyduje co go interesuje, ale polecam 25-30h kursu. Możliwa nauka w grupach ( cena 23 zł za h), indywidualna ( cena 30 zł za h). Istnieje konieczność rezerwacji miejsca.
W cenie kursu: kosmetyki, materiały dydaktyczne oraz picie.
Serdecznie zapraszam do odwiedzenia nas i zobaczenia szkoły - nauka odbywa się w najlepszych warunkach, a ilość kosmetyków ogromna . Proszę o wcześniejszy kontakt tel.
Pozdrawiam
Stary 2006-01-17, 22:30   #26
agnes broda
Raczkowanie

Witam,
wszystko zal od Pani wymagań, ale na zajęciach Panie poznaja podstawowe zasady makijażu, a rozbudowaną wersję dostaja na opracowanych materialach. Najczęsciej spotkanie wygląda tak: ustalenie celu, wymagań, omówienie produktów oraz demakijażu do Pani typu cery, analiza Pani kształtów co pomaga uswiadomic Pani jak powinna sie Pani malowac, ustalenie pigmentu cery co pozwala Pani na świadomy dobór odpowiedniego podkładu (tonu) oraz demo odpowiedniego dla Pani makijażu ( dzienny oraz wiczorowy ), a w dalszej kolejności Pani się maluje pod moim okiem, ustalamy kolorystykę oraz dobieramy kolor wlosów....a zapomnialam zawracam uwagę na szkodliwe składniki zawarte w produktach i dostaje Pani tabelkę( pomaga to przy zakupie kosmetyków, które mają Pani pomagać, a nie szkodzić np. zle dobrany podkład może powodować przed. szkodliwych substancji w głąb skóry...dlatego należy nauczyć się czytać skład zawartych substancji na kosmetykach). Podstawowe wiadomości przydadzś się Pani, ale jak powiedzialam Pani moze zadecydowac co Panią interesuje.
Stary 2006-01-23, 19:08   #27
**
Przyczajenie

Witam
Bardzo dziękuję za informacje w sprAwie podejścia do indywidualnego klienta, chciaŁabym się jeszcze dowiedzieć jaki koszt jest takiej usługi i ile czasu trwa nauczenie klienta czy to tylko jednorazowe podejście ? czy wiąze sie to z częstszymi spotkaniami?
** jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 09:53   #28
agnes broda
Raczkowanie

Witam,
Oczywiście muszę podkreslić, że znowu zal to od Pani, bo nie wiem jaki zakres makijażu interesuje Panią. Do tej pory w 90 % tego typu spotkanie trwało 6 h. Myśle,że taka ilość godzin nam wystarczy i najlepiej jest to zrobic za 1 x. Cena za h 30 zł
Pozdrawiam,
Agnieszka
Stary 2006-01-26, 20:06   #29
agnes28RSl
Raczkowanie

GG do agnes28RSl

Witam.Mam juz troszkę mętlik w głowie z tego co tu przeczytałam i w sumie to sie pogubiłam.Chiałam zapytac ile godzin kursu należałoby ukonczyć aby móc w dalszym ciagu po jego zakonczeniu z Państwem współpracowac,bo z tego co tu wcześniej wyczytałam istnieje taka mozliwośc.
Pozdrawiam,
AGA
agnes28RSl jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-26, 23:43   #30
agnes broda
Raczkowanie

witam serdecznie
...więc postaram się wyjaśnic te zawiłości
A. Nauka indywidualna - dla Pan które chca nauczyc sie ( same siebie malowac. Pakiet podstawowy 5-6h lub zaawansowany 6...

B Nauka w grupach 6-8 os (kurs 1 i 2 stopnia, 55h kursu) lub w mniejszych grupach ( tzw nauka indywidualna od 1 -2 os ) kiedy to ilosc godzin moze zmniejszyc sie poniewaz zajecia przebiegaja sprawniej (np. makijaze wykonuje sie szybciej) ale ta opcja jest kosztowniejsza od zajec w większych grupach.
Po ukonczeniu kursu makijażu profesjonalnego ( 1 i 2 stopien ), zdaniu egzaminu, uczestniczeniu w sesji oraz odbyciu praktyk istnieje mozliwosc współpracy ( praca dodatkowa) warunek - predyspozycje do zawodu Poza praca absolwenci ( punkt A i B ) utrzymuja z nami kontakt np jezeli maja jakies pytania oraz biora udzial w zajeciach dodatkowych, a nawet spotykamy sie na tzw spotkaniach grupy Biar omawiajac nowosci, mozliwosci itp

Mam nadzieję, ze udało mi się wytłumaczyć, a wydawać sie to wszystko moze zawiłe ponieważ staramy sie podchodzic do wymagan klientów indywidualnie ->doradzajac. Nie chcemy zmuszac kogos do zaliczenia 1 stopnia makijazu kiedy dana os nie jest zainteresowana malowaniem innych. Jezeli zal komus na ukonczeniu kursu makijazu 1 i 2 stopnia bo chce pracowac w zawodzie oczywiscie ma do wyboru dwa wyjscia opisane w punkcie B.

Pozdrawiam Pania
Agnieszka
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Katalog wizażystek

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości