Co robic? Grupa mlodziezy na klatce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum Plotkowe

Notka

Forum Plotkowe Tutaj zapraszamy do dyskusji na każdy temat - również całkowicie niezwiązany z urodą ;-)

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-22, 19:30   #1
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 771
GG do evanaeve

Co robic? Grupa mlodziezy na klatce


Drogie Wizazanki.
Pisze tutaj zeby sie Was poradzic. Moze ktoras z Was byla w podobnyj sytuacji.
Otoz: U nie w bloku na klatce schodowej dzien w dzien przebywa glosno zachowujaca sie mlodziez, bardziej mlodsza niz starsza. Nawet w momencie jak to pisze tez jest. Jest to bardzo uciazliwe. Nie wiem co zrobic zeby se ich pozbyc, a mieszkam na ostatnim pietrze.
czoraj dzwonilam na straz miejska to powiedzieli ze przyjada i przyjechali ale dzieciaki zauazyly ich przez okno i uciekly.
Ja ama boje sie do nich wychodzic bo na pewno tylko by mnie skleli bo to taka dzielnica.
U nas na pietrze jest 7 mieszkan i jakos nikt ich jeszcze nie przepedzil, pewnie tak jak ja maja obawy albo udaja ze nie slysza.
Moze Wy lub ktos z Waszych znajomych znalazl sie w podobnej sytuacji i temu zaradzil?
__________________


Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 19:36   #2
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 597
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Ale robią coś? Głośno się zachowują? To wyjdź do nich i nie drąc się powiedz żeby zachowywali się trochę ciszej... Myślę że jak będziesz miła to nic ci się nie stanie a zawsze lepiej się skonfrontować na początku.
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:51   #3
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Poważna reakcja: spokojna rozmowa, żeby jednak trochę ciszej gadali.

Niepoważna reakcja: kup granaty z gazem łzawiącym .
MonikaFaustyna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:55   #4
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Najlepiej rozprowadzić jakiś smród na korytarzu, to pewnie przeniosą się na inną klatkę.
matyldaaaa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 23:06   #5
antidotum89
Wtajemniczenie
 
Avatar antidotum89
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 796
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

wywies kartke ze obiekt monitorowany i powies jakis maciupki przedmiot<albo kilka> w kacie na suficie;p tak mnie fantazja poniosla
__________________




"Cause I may be bad but I'm perfectly good at it "




antidotum89 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 00:00   #6
Darkoz
Zakorzenienie
 
Avatar Darkoz
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4 787
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Miałam podobną sytuację - po tym, jak dwóch dresów pobiło się na klatce, udało się załatwić kamery - po coś się te składki płaci, może Tobie też się uda.
__________________

Darkoz jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 00:36   #7
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 824
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Zacznij od przywieszenia kartki. Potem dzwon do skutku. po straz. Przeniosa sie na inna klatke po ktoryms razie.
201604250941 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 00:38   #8
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 099
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Zacznij od przywieszenia kartki. Potem dzwon do skutku. po straz. Przeniosa sie na inna klatke po ktoryms razie.
Może na Twoją ku chwale ojczyzny

Poproś ich żeby byli ciszej, a jeśli po prostu sobie siedzą... to niedługo się zrobi ciepło i pójdą gdzieś na ławeczkę zapewne
szarri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 01:16   #9
dziad kalwaryjski
Zadomowienie
 
Avatar dziad kalwaryjski
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 245
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Też jestem za puszczeniem smrodu...Nie wiem jak będą siedzieć zrzuć zgniłe jajo?
Minus- będziesz musiała postrzątać, ale plus jest taki, że raczej się wyniosą

Dobra jest późno i to może być nie do końca najlepszy pomysł.. Chociaż ja pewnie w ataku szału bym tak zrobiła.

Skoro to jakieś typki spod ciemniej gwiazdy i się ich boisz to lepiej nie rozmawiaj z nimi, bo jak wezwie ktoś kiedyś straż to już z góry dla nich będzie na Ciebie. Nie wiadomo co takiej hałastrze może strzelić do głowy.
dziad kalwaryjski jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 01:18   #10
olasia99
Zakorzenienie
 
Avatar olasia99
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Reszty nie trzeba, dalej sama trafię
Wiadomości: 26 139
Send a message via Skype™ to olasia99
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Z doświadczenia wiem, że tego się zmieni. Mieszkam na parterze - jedna grupka pali na klatce, druga grupka stoi przed klatką. Przed stoją ludzie +23 lata, co najlepsze z pracami, mają dziewczyny, a zachowują się jak gimnazjaliści, charkają, palą, przeklinają, puszczają z samochodów muzykę i stoją tak do 2 w nocy. Czy zima, czy lato - są zawsze. O ile ci pierwsi nie są uciążliwi, to ci drudzy... masakra. Straż miejska była i nic nie zrobiła. Oni sobie po prostu tam stoją, są pełnoletni, nikt im nie zabroni, a jak straż przyjeżdża, to są cicho, muzyka wyłączana itd. Jednym z tych grupki jest sąsiad. Reszta w ogóle z innych klatek, a nawet bloków. I... obrali sobie tę klatkę jako ukochaną miejscówkę, nawet jak go nie ma, to tutaj stoją. Moja mama czy tata nie raz sie wkurzali, wychodzili i coś do nich mówili, moja mama powiedziała, że zadzwoni na straż albo policje, jak się nie rozejdą (było ok 3 w nocy). Usłyszała "Może mi pani naskoczyć, a jak trzeba to mogę nawet numer podać".
Aha, nawet rozmowa z rodzicami chłopaka nic nie dała - jego tata przybija piątkę z tym towarzystwem i czasem stoi i z nimi zagaduje, a mama dobrze wie, co się pod klatką dzieje, czasem otwiera okno i woła 23letniego synusia na kolacje ;]
__________________

Edytowane przez olasia99
Czas edycji: 2013-03-23 o 01:22
olasia99 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 01:56   #11
MacyRose
Rozeznanie
 
Avatar MacyRose
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 535
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

plan działania po mojemu:

1. prosisz o ciszę po dobroci
2. prosisz jeszcze raz
3. dzwonisz po straż
4. dzwonisz po straż i podajesz ich nazwiska
5. kupujesz nowy zamek do drzwi, w starym zatykasz dziurkę zapałką/plasteliną/super glue i robisz aferę (do zrobienia tylko jak ktoś będzie w domu i otworzy drzwi od środka, szkoda wzywać ślusarza)
6. prosisz tż aby w nocy przeciął kłódkę do piwnicy, rano robisz aferę, bo był tam rower, a nie ma!


a tak serio, to hałas hałasem, ale do tego często dochodzi plucie i palenie na klatce, a tego nie zniesę
MacyRose jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 07:53   #12
żurawinka
Zakorzenienie
 
Avatar żurawinka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: kraina uśmiechu i dobrego humoru :-D
Wiadomości: 8 578
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

A w pobliżu nie ma przypadkiem jakiejś szkoły z której ta młodsza młodzież się urywa? Jeśli tak, można zgłosić właśnie tam, że zakłócają spokój itd. Swego czasu takie grupy palących małolatów gromadziły się u nas na klatce. Wydaje mi się że zostało to zgłoszone szkole (po drugiej stronie ulicy) Kryjówka została "spalona" i mieliśmy święty spokój
żurawinka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:14   #13
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Ja bym była ostrożna ze zwracaniem im uwagi. Mamy czasy jakie mamy, moga potem się mścić Dzwoń po straż, do szkoły (jesli wiesz do której chodzą)

Mieszkam w bloku i wkurza mnie że niektórzy goście ...przychodzący do moich sąsiadów, uważają że klatka schodowa należy chyba tylko do tych sasiadów, w d... mają że inni ludzie też tu mieszkaja i chcą mieć poprostu spokój.
__________________
pendraiw jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:44   #14
myszka197
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: z nad zachodniej granicy
Wiadomości: 1 016
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

na przeciwko bloku, w którym mieszka moja babcia jest wejście na działki i taki murek....na którym jest non stop imprezka....typy podejrzane, nie pracują, a auta mają BMW po kilkanaście koła warte, albo więcej, imprezki kulturalne, muzyczka z auta, , jak w dobrym klubie, na murku stoi wudeczka kieliszeczki, popitka, panowie kulturalnie mówią "dzień dobry " sąsiadam, jak moja babcia z mamą targały kanapę na śmietnik, to pomogli nieproszeni , jak ktoś im zwróci uwagę, że za głośno kulturalnie przeproszą i ściszą muzykę - latem stoją tak do 4 rano - sąsiedzi się przyzwyczaili - mówią "przynajmniej auta są bezpieczne na chodnikach - żaden zlodziej tu raczej nie zajrzy " , no ale ogólnie uciążliwi nie są , nie wchodzą na klatki schodowe
myszka197 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 09:47   #15
Michasia222
Zadomowienie
 
Avatar Michasia222
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 258
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

moja sąsiadka kiedyś jak przesiadywali jej pod drzwiami, zaczęła je otwierać.
Chłopaki zapytali dlaczego, to ona że skoro gadają jej pod drzwiami i ona wyraźnie nie słyszy o czym to musi je otworzyć żeby chociaż wiedziała o czym mówią.
Dość szybko się wynieśli
__________________
brak podpisu
Michasia222 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 12:51   #16
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Mój kolega w takim przypadku rozsypał na schodach watę szklaną

Wynieśli się stamtąd NATYCHMIAST
__________________


Wyjmij belkę ze swego oka i.....wsadź ją bliźniemu swemu!
soffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 13:29   #17
evanaeve
Zadomowienie
 
Avatar evanaeve
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 771
GG do evanaeve
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez antidotum89 Pokaż wiadomość
wywies kartke ze obiekt monitorowany i powies jakis maciupki przedmiot<albo kilka> w kacie na suficie;p tak mnie fantazja poniosla
Cytat:
Napisane przez Darkoz Pokaż wiadomość
Miałam podobną sytuację - po tym, jak dwóch dresów pobiło się na klatce, udało się załatwić kamery - po coś się te składki płaci, może Tobie też się uda.
No wlasnie sek w tym ze klatka JEST monitorowana. Ostatnio mielismy zebranie mieszkancow i okazalo sie ze ani razu nie bylo interwencji, a nawet jak jeden z mieszkancow do nich zadzwonil aby interweniowali to powiedzieli ze przyjada, a nie przyjechali.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
Zacznij od przywieszenia kartki. Potem dzwon do skutku. po straz. Przeniosa sie na inna klatke po ktoryms razie.
Dzwonilam raz po straz to facet sie mnie zapytal sie czy robia jeszcze cos poza glosnym zachowywaniem sie, powiedzialam ze pala, a z tego co wiem palenie jest zabronione na klatce, to mi powiedzial ze ustawowo nie ma takiego zakazu ale przyjada. Jak podjechali pod blok to malolaty ich zobaczyli i dali noge.

Cytat:
Napisane przez dziad kalwaryjski Pokaż wiadomość
Też jestem za puszczeniem smrodu...Nie wiem jak będą siedzieć zrzuć zgniłe jajo?
Minus- będziesz musiała postrzątać, ale plus jest taki, że raczej się wyniosą

Dobra jest późno i to może być nie do końca najlepszy pomysł.. Chociaż ja pewnie w ataku szału bym tak zrobiła.

Skoro to jakieś typki spod ciemniej gwiazdy i się ich boisz to lepiej nie rozmawiaj z nimi, bo jak wezwie ktoś kiedyś straż to już z góry dla nich będzie na Ciebie. Nie wiadomo co takiej hałastrze może strzelić do głowy.
wlasnie tez boje sie ze jak bede za czesto dzwonic na straz to w pewnym momencie ta straz zacznie mnie ignorowac.

Cytat:
Napisane przez olasia99 Pokaż wiadomość
Z doświadczenia wiem, że tego się zmieni. Mieszkam na parterze - jedna grupka pali na klatce, druga grupka stoi przed klatką. Przed stoją ludzie +23 lata, co najlepsze z pracami, mają dziewczyny, a zachowują się jak gimnazjaliści, charkają, palą, przeklinają, puszczają z samochodów muzykę i stoją tak do 2 w nocy. Czy zima, czy lato - są zawsze. O ile ci pierwsi nie są uciążliwi, to ci drudzy... masakra. Straż miejska była i nic nie zrobiła. Oni sobie po prostu tam stoją, są pełnoletni, nikt im nie zabroni, a jak straż przyjeżdża, to są cicho, muzyka wyłączana itd. Jednym z tych grupki jest sąsiad. Reszta w ogóle z innych klatek, a nawet bloków. I... obrali sobie tę klatkę jako ukochaną miejscówkę, nawet jak go nie ma, to tutaj stoją. Moja mama czy tata nie raz sie wkurzali, wychodzili i coś do nich mówili, moja mama powiedziała, że zadzwoni na straż albo policje, jak się nie rozejdą (było ok 3 w nocy). Usłyszała "Może mi pani naskoczyć, a jak trzeba to mogę nawet numer podać".
Aha, nawet rozmowa z rodzicami chłopaka nic nie dała - jego tata przybija piątkę z tym towarzystwem i czasem stoi i z nimi zagaduje, a mama dobrze wie, co się pod klatką dzieje, czasem otwiera okno i woła 23letniego synusia na kolacje ;]
Z tego co inni mieszkancy bloku mowili to oni tez ich gonia ze swoich pieter, to oni przenosza sie na inne i tak w kolko.

Cytat:
Napisane przez żurawinka Pokaż wiadomość
A w pobliżu nie ma przypadkiem jakiejś szkoły z której ta młodsza młodzież się urywa? Jeśli tak, można zgłosić właśnie tam, że zakłócają spokój itd. Swego czasu takie grupy palących małolatów gromadziły się u nas na klatce. Wydaje mi się że zostało to zgłoszone szkole (po drugiej stronie ulicy) Kryjówka została "spalona" i mieliśmy święty spokój
Nie ma szkoly. To jest 1 sasiad ktory przyprowadza sobie jakies malolaty z blokow obok, a one tak pieja ze nie da sie tego wytrzymac.

Cytat:
Napisane przez pendraiw Pokaż wiadomość
Ja bym była ostrożna ze zwracaniem im uwagi. Mamy czasy jakie mamy, moga potem się mścić Dzwoń po straż, do szkoły (jesli wiesz do której chodzą)

Mieszkam w bloku i wkurza mnie że niektórzy goście ...przychodzący do moich sąsiadów, uważają że klatka schodowa należy chyba tylko do tych sasiadów, w d... mają że inni ludzie też tu mieszkaja i chcą mieć poprostu spokój.
Wlasnie boje sie tego ze pozniej bede znajdowac jakies "niespodzianki" na wycieraczce albo beda sie mscic w inny sposob.

Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Mój kolega w takim przypadku rozsypał na schodach watę szklaną

Wynieśli się stamtąd NATYCHMIAST
Chetnie bym to zrobila ale tam sa kamery.
__________________


Życie takie ma klimaty, że co dobre to na raty
Jacek Kaczmarski
evanaeve jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 13:32   #18
szarri
Wtajemniczenie
 
Avatar szarri
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 2 099
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez evanaeve Pokaż wiadomość
Chetnie bym to zrobila ale tam sa kamery.
A nie da się przypadkiem? "Ups, ojej, chyba coś mi się tu rozsypało, no nie, ojoj, i cio ja tejaz zjobie?" - i ostentacyjnie zamiatasz, ale tak powiedzmy nieumiejętnie...
szarri jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 14:57   #19
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez szarri Pokaż wiadomość
A nie da się przypadkiem? "Ups, ojej, chyba coś mi się tu rozsypało, no nie, ojoj, i cio ja tejaz zjobie?" - i ostentacyjnie zamiatasz, ale tak powiedzmy nieumiejętnie...
Szarri dobrze mówi
Możesz wsypać trochę tej waty np. do torebki po cukrze
A teraz dobra wiadomość : nie trzeba rozsypać dużo, wystarczy odrobina tego cholerstwa
Zapewniam , że to działa - kolega do dziś ryczy ze śmiechu jak mu przypominam o tym "incydencie"
__________________


Wyjmij belkę ze swego oka i.....wsadź ją bliźniemu swemu!
soffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:03   #20
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 609
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Dziewczyny dobrze mówią, może by przeszło na zasadzie "ojej, ciutkę się wysypało z worka ze śmieciami, ale ze mnie gapa, ojojojoj... nawet nie zauważyłam"
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:07   #21
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 617
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

A co się stanie jak rozsypie się watę szklaną?
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:41   #22
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 18 653
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
A co się stanie jak rozsypie się watę szklaną?
to jest coś w rodzaju małych, bardzo kłujących igiełek
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:53   #23
SOCKI
Zakorzenienie
 
Avatar SOCKI
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Szwajcaria
Wiadomości: 3 617
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
to jest coś w rodzaju małych, bardzo kłujących igiełek
I to się unosi w powietrzu czy jak?

Dopytuję się bo skoro to może być nieprzyjemne dla tej młodzieży to co dopiero dla dzieci czy zwierząt, które też przecież na klatce przebywają.
__________________
Wymiana książkowa, czyli porządki styczniowe

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post44413363
SOCKI jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 15:55   #24
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 19 270
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

U mnie też tak jest od zeszłego roku, mają po jakieś 13-14 lat i jak wychodzę na schody to czuję albo ćmiki albo zielone zawsze głośno o nich mówię i wtedy słyszę tylko jak uciekają w dół Poźniej trochę ich nie ma i znów. Jak będą się głupio zachowywać, sikać, krzyczeć albo malować ściany to wtedy dzwonię po straż



z tą watą to mega dobry pomysł tylko żeby żadna osoba ani zwierzę się na to nie nadziało
__________________
chwaścimy
chwast jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 16:13   #25
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Wystarczy ją ostrożnie uprzątnąć jak szanowna młodzież wyniesie się stamtąd
__________________


Wyjmij belkę ze swego oka i.....wsadź ją bliźniemu swemu!
soffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 16:27   #26
triss_k
Zadomowienie
 
Avatar triss_k
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: jih
Wiadomości: 1 300
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez SOCKI Pokaż wiadomość
A co się stanie jak rozsypie się watę szklaną?
Obstawiam, że wata wbija się w tyłek, jak się na niej usiądzie. Dzieci raczej nie smarują rączkami po schodach na klatkach, bałabym się tylko o psy.
Można sprawdzić, kto z sąsiadów ma psa i jeśli są w porządku to po prostu ich ostrzec. Jeśli nie, to można wywiesić kartkę, że niby trutka na karaluchy jest rozpylana i
"Uprzejmie prosi się właścicieli czworonogów, aby korzystali z windy bądź znosili psiaki na rękach bo trutka jest rozpylana w aerozolu i ma postać niewidocznej gołym okiem powłoki i może zaszkodzić gdy pies zliże ją z łap bądź schodów".
Ale wymyśliłam
triss_k jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 16:29   #27
elisee15
Zadomowienie
 
Avatar elisee15
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 150
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość

z tą watą to mega dobry pomysł tylko żeby żadna osoba ani zwierzę się na to nie nadziało
Cytat:
Napisane przez soffka Pokaż wiadomość
Wystarczy ją ostrożnie uprzątnąć jak szanowna młodzież wyniesie się stamtąd
Wszystko byłoby świetnie, gdyby nie to, że pył z wełny szklanej może poważnie uszkodzić układ oddechowy (można się też zacząć dusić od tego pod wpływem reakcji alergicznej) Pomijam już fakt, że te igiełki szklane nie atakowałyby w magiczny sposób tylko głośnych dzieciaków z klatki schodowej, ale także, a może przede wszystkim osobę, która ten pył miałaby rozprowadzić.
elisee15 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:00   #28
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 597
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

... A co robi wata szklana
201604181004 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:09   #29
soffka
Rozeznanie
 
Avatar soffka
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 652
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Cytat:
Napisane przez elisee15 Pokaż wiadomość
te igiełki szklane nie atakowałyby w magiczny sposób tylko głośnych dzieciaków z klatki schodowej, ale także, a może przede wszystkim osobę, która ten pył miałaby rozprowadzić.
Toteż trzeba zrobić to ostrożnie.
Zapewniam, że mój kolega żyje i ma się dobrze
__________________


Wyjmij belkę ze swego oka i.....wsadź ją bliźniemu swemu!
soffka jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:48   #30
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 289
Dot.: Co robic? Grupa mlodziezy na klatce

Rozumiem, że to nie są dzieciaki mieszkające w Twojej klatce?
U mnie w zeszłym roku bezdomni urządzili sobie noclegownię na półpiętrach.
Czasami śmierdziało niemiłosiernie, parę razy szłam do pracy na 5 rano i bałam się przechodzić obok nich. Zwinęli się, gdy przestali mieć dostęp do klatki - drzwi wejściowe od tamtego momentu są cały czas zamknięte. Może trzeba po prostu lepiej domykać drzwi?
I po drugie: dzwoń na straż do oporu, powiadom spółdzielnię.

Edytowane przez bujdanaresorach
Czas edycji: 2013-03-23 o 17:50
bujdanaresorach jest offline   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum Plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:17.