mój chłopak w ogóle nie pociąga mnie fizycznie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Nasze emocje, uczucia, związki, intymne zwierzenia i pytania. Tutaj uzyskasz wsparcie i porady.

Odpowiedz

Narzędzia
Stary 2014-07-07, 16:54   #1
peggy94
Przyczajenie

mój chłopak w ogóle nie pociąga mnie fizycznie

Witam wszystkie Wizażanki. Na początku zaznaczę, że wolałabym nie dostawać komentarzy wyłącznie ironicznych/złośliwych, bo sama źle się z tym faktem czuję od początku naszej znajomości... Nigdy nie sądziłam, że wygląd partnera jest bardzo ważny w związku. Zdarzało się, że podobali mi się naprawdę przeciętni mężczyźni. Wystarczyło poczucie humoru, to, że ciekawie mi się z nimi rozmawiało i że widziałam, że mają poukładane w głowach. Tą sytuacją zadziwiłam sama siebie i sama przed sobą się wstydzę. Od roku mam cudownego chłopaka. Czuję się przy nim bezpiecznie, jest kochany, troszczy się o mnie, nieustannie staje na rzęsach i pokazuje, jak bardzo mu zależy. Oczywiście odpłacam się tym samym. Uważam go za wspaniałego człowieka i kiedy go widzę, to aż mi się chce go wyściskać. Jestem w stanie zrobić dla niego naprawdę wiele. Oddałabym mu wszystko i jego szczęście jest dla mnie ważniejsze niż moje. Problem w tym, że on mnie nie pociąga fizycznie. W łóżku czuję bliskość, ciepło, bezpieczeństwo, ale niestety nie pożądanie... Nie mam swojego 'ideału urody'. Po prostu mój chłopak nieszczególnie mi się podoba. Nie umiem tego przed sobą uzasadnić, ale mam opory nawet przed wprowadzeniem go w 'mój świat' - do znajomych, przyjaciół, rodziny. Wstyd mi za siebie. Jednocześnie wiem, że go kocham, bo nigdy nie czułam tak silnej więzi z drugim człowiekiem. Nigdy nie chciałam na każdym kroku sprawiać przyjemności drugiemu człowiekowi...

Co byście zrobiły na moim miejscu, dziewczyny? Czy powinnam dać mu spokój? Czy może dać sobie trochę czasu i poczekać, aż coś się zmieni?

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
peggy94 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:04   #2
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Dot.: mój chłopak w ogóle nie pociąga mnie fizycznie

Cytat:
Napisane przez peggy94 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Wizażanki. Na początku zaznaczę, że wolałabym nie dostawać komentarzy wyłącznie ironicznych/złośliwych, bo sama źle się z tym faktem czuję od początku naszej znajomości... Nigdy nie sądziłam, że wygląd partnera jest bardzo ważny w związku. Zdarzało się, że podobali mi się naprawdę przeciętni mężczyźni. Wystarczyło poczucie humoru, to, że ciekawie mi się z nimi rozmawiało i że widziałam, że mają poukładane w głowach. Tą sytuacją zadziwiłam sama siebie i sama przed sobą się wstydzę. Od roku mam cudownego chłopaka. Czuję się przy nim bezpiecznie, jest kochany, troszczy się o mnie, nieustannie staje na rzęsach i pokazuje, jak bardzo mu zależy. Oczywiście odpłacam się tym samym. Uważam go za wspaniałego człowieka i kiedy go widzę, to aż mi się chce go wyściskać. Jestem w stanie zrobić dla niego naprawdę wiele. Oddałabym mu wszystko i jego szczęście jest dla mnie ważniejsze niż moje. Problem w tym, że on mnie nie pociąga fizycznie. W łóżku czuję bliskość, ciepło, bezpieczeństwo, ale niestety nie pożądanie... Nie mam swojego 'ideału urody'. Po prostu mój chłopak nieszczególnie mi się podoba. Nie umiem tego przed sobą uzasadnić, ale mam opory nawet przed wprowadzeniem go w 'mój świat' - do znajomych, przyjaciół, rodziny. Wstyd mi za siebie. Jednocześnie wiem, że go kocham, bo nigdy nie czułam tak silnej więzi z drugim człowiekiem. Nigdy nie chciałam na każdym kroku sprawiać przyjemności drugiemu człowiekowi...

Co byście zrobiły na moim miejscu, dziewczyny? Czy powinnam dać mu spokój? Czy może dać sobie trochę czasu i poczekać, aż coś się zmieni?

z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.
Moze pomylilas przyjazn z miloscia? Niewazne jacy mezczyzni ci sie podobali. Mezczyzna z ktorym spedzisz zycie ma podobac sie tobie a nie cioci Jadzi. Ten ci sie nie podoba i to jest wielki problem.

Byla podobna sprawa na wizazu, w koncu byly zareczyny i ma byc slub. Ale moim osobistym zdaniem jesli partner cie nie pociaga to bedzie kiepsko. W koncu bedziecie pic kakao przed tv jak para przyjaciol
PaulinciaKWC jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:08   #3
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
Moze pomylilas przyjazn z miloscia? Niewazne jacy mezczyzni ci sie podobali. Mezczyzna z ktorym spedzisz zycie ma podobac sie tobie a nie cioci Jadzi. Ten ci sie nie podoba i to jest wielki problem.

Byla podobna sprawa na wizazu, w koncu byly zareczyny i ma byc slub. Ale moim osobistym zdaniem jesli partner cie nie pociaga to bedzie kiepsko. W koncu bedziecie pic kakao przed tv jak para przyjaciol
Też tak o tym pomyślałam...

Autorko czy od samego początku nie pociągał Cie fizycznie czy po jakimś czasie to nastąpiło?

W każdym razie czekanie aż coś się zmieni wg mnie nic nie da. Będziesz tylko odwlekała moment podjęcia jakieś decyzji.
Stary 2014-07-07, 17:11   #4
_ema_
Zakorzenienie

Cytat:
mój chłopak w ogóle nie pociąga mnie fizycznie
*mój przyjaciel, przejęzyczyłaś się.

A tak serio, daj spokój. Nie marnuj czasu chłopakowi i sobie. Tylko go rozczarujesz jak go zostawisz dla innego. A zostawisz na pewno, jak tyko zagra Ci do jakiegoś przystojniaka. Nie odbieraj facetowi szansy na bycie z kimś kto będzie go podziwiał i pożądał, każdy na to zasługuje.
_ema_ jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:12   #5
peggy94
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez Popcorn_Lady Pokaż wiadomość
Też tak o tym pomyślałam...

Autorko czy od samego początku nie pociągał Cie fizycznie czy po jakimś czasie to nastąpiło?

W każdym razie czekanie aż coś się zmieni wg mnie nic nie da. Będziesz tylko odwlekała moment podjęcia jakieś decyzji.
Na początku było jeszcze gorzej... Teraz się trochę przyzwyczaiłam, ale to nadal niezupełnie to moim zdaniem. uwielbiam się z nim spotykać. w zasadzie mogłabym się nie rozstawać. nawet milczenie z nim jest dla mnie fajnym spędzaniem czasu. jestem w kropce.
Stary 2014-07-07, 17:17   #6
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
Na początku było jeszcze gorzej... Teraz się trochę przyzwyczaiłam, ale to nadal niezupełnie to moim zdaniem. uwielbiam się z nim spotykać. w zasadzie mogłabym się nie rozstawać. nawet milczenie z nim jest dla mnie fajnym spędzaniem czasu. jestem w kropce.
Widocznie jest dobrym przyjacielem. Nie chlopakiem. Przemysl to bo skoro jeszcze sie na niego nie rzucilas to juz sie nie rzucisz

Jak wyglada wasze zycie intymne?
Stary 2014-07-07, 17:24   #7
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Cytat:
W jaki sposób było gorzej? Nie mogłaś na niego patrzeć? Odrzucało Cie jego ciało?

Kiepsko to rokuje, bo wszystko wygląda na to, że to Twój przyjaciel. Jest Ci bliski i kochasz go, ale nie ma między wami chemii fizycznej, a myślę, że jest to pewna z kluczowych rzeczy w budowaniu związku.
Stary 2014-07-07, 17:29   #8
Minna
Zakorzenienie

Cytat:
Wg mnie pomyliłaś miłość z przyjaźnią. W miłości powinno być jak w prawdziwej przyjaźni + pociąg seksualny.

Przyjaźń to przecież też forma miłości, tylko inna. Nie ma w niej tej cielesnej otoczki, jak u Was.

"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."

Edytowane przez Minna
Czas edycji: 2014-07-07 o 17:31
Minna jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 17:34   #9
peggy94
Przyczajenie

Cytat:
W jaki sposób było gorzej? Nie mogłaś na niego patrzeć? Odrzucało Cie jego ciało?

Kiepsko to rokuje, bo wszystko wygląda na to, że to Twój przyjaciel. Jest Ci bliski i kochasz go, ale nie ma między wami chemii fizycznej, a myślę, że jest to pewna z kluczowych rzeczy w budowaniu związku.
wstyd mi to pisać, ale już od początku miałam gdzieś z tyłu głowy 'on w ogóle mi się nie podoba'. jest zadbany, schludny, czyściutki, no ale urodą naprawdę nie grzeszy. i nie zrozummy się źle - nie mam wysokiego mniemania o sobie.

Cytat:
Widocznie jest dobrym przyjacielem. Nie chlopakiem. Przemysl to bo skoro jeszcze sie na niego nie rzucilas to juz sie nie rzucisz

Jak wyglada wasze zycie intymne?
Tak jak pisałam - czuję się przy nim bezpiecznie, poświęca mi za każdym razem tyle czasu, ile potrzebuję, jest przyjemnie nie tyle fizycznie, co psychicznie...

naprawdę mi za siebie wstyd, dziewczyny. czuję się pusta, ilekroć o tym wszystkim pomyślę.
Stary 2014-07-07, 17:35   #10
Minna
Zakorzenienie

A Ty jego fizycznie pociągasz?

Stary 2014-07-07, 17:37   #11
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
wstyd mi to pisać, ale już od początku miałam gdzieś z tyłu głowy 'on w ogóle mi się nie podoba'. jest zadbany, schludny, czyściutki, no ale urodą naprawdę nie grzeszy. i nie zrozummy się źle - nie mam wysokiego mniemania o sobie.

Tak jak pisałam - czuję się przy nim bezpiecznie, poświęca mi za każdym razem tyle czasu, ile potrzebuję, jest przyjemnie nie tyle fizycznie, co psychicznie...

naprawdę mi za siebie wstyd, dziewczyny. czuję się pusta, ilekroć o tym wszystkim pomyślę.
Ale zmuszasz sie do kontaktow intymnych?

Czemu ci wstyd. On cie nie pociaga. Zdarza sie.
Stary 2014-07-07, 17:41   #12
Popcorn_Lady
Teresa Załóż – Taczapka

Nie ma powodu do wstydu, po prostu on nie jest dla Ciebie atrakcyjny.
Poza tym, facet mógłby być na pierwszym miejscu w rankingu super facetów, a dalej mógłby Cie nie pociągać. Zdarza się.
Kwestia tylko tego, żebyś zdrowo oceniła waszą relację. Czy jest to przyjaźń czy kochanie? Bo z całego opisu sytuacji wynika, że raczej to pierwsze. Jest to facet Ci bliski, dobrze się z nim czujesz, ale fizycznie nie ma tego czegoś.
Stary 2014-07-07, 17:46   #13
peggy94
Przyczajenie

Cytat:
Ale zmuszasz sie do kontaktow intymnych?

Czemu ci wstyd. On cie nie pociaga. Zdarza sie.
nie, jest mi z nim naprawdę fajnie. bez większego pożądania, ale fajnie.

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
A Ty jego fizycznie pociągasz?
Raczej tak. Stale mi powtarza, że bardzo mu się podobam, że jestem dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, że dłuuugo obserwował mnie w pracy, zanim zdecydował się podejść i zagadać... Najczęściej to on inicjuje zbliżenia.

Cytat:
Nie ma powodu do wstydu, po prostu on nie jest dla Ciebie atrakcyjny.
Poza tym, facet mógłby być na pierwszym miejscu w rankingu super facetów, a dalej mógłby Cie nie pociągać. Zdarza się.
Kwestia tylko tego, żebyś zdrowo oceniła waszą relację. Czy jest to przyjaźń czy kochanie? Bo z całego opisu sytuacji wynika, że raczej to pierwsze. Jest to facet Ci bliski, dobrze się z nim czujesz, ale fizycznie nie ma tego czegoś.
obawiam się, że gdybym z nim teraz zerwała, stracilibyśmy kontakt, a bardzo bym tego nie chciała. boję się też, że w przyszłości będę żałowała, jak trafię na faceta pokroju mojego byłego. który taki kochany i czuły stanowczo nie był...

Edytowane przez peggy94
Czas edycji: 2014-07-07 o 17:51
Stary 2014-07-07, 18:00   #14
men33
Raczkowanie

widze to tak jak ktoś wyżej napisał, pomyliłaś przyjaźń z miłością. Nie wyobrażam sobie jak móglbym byc ze swoja Kobietą, gdyby wogóle mnie nie pociągała fizycznie- przecież sprawy seksu i tym samym intymności są jednym z fundamentów zdrowego związku. I nie uzywajmy tutaj banałów że wygląd się nie liczy BO SIĘ LICZY.
men33 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:07   #15
Minna
Zakorzenienie

Cytat:
nie, jest mi z nim naprawdę fajnie. bez większego pożądania, ale fajnie.

Raczej tak. Stale mi powtarza, że bardzo mu się podobam, że jestem dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie, że dłuuugo obserwował mnie w pracy, zanim zdecydował się podejść i zagadać... Najczęściej to on inicjuje zbliżenia.

obawiam się, że gdybym z nim teraz zerwała, stracilibyśmy kontakt, a bardzo bym tego nie chciała. boję się też, że w przyszłości będę żałowała, jak trafię na faceta pokroju mojego byłego. który taki kochany i czuły stanowczo nie był...
Ale nie da się tak żyć na dłuższą metę kiedyś go znienawidzisz za to, że musisz się zmuszać do seksu. To związek na siłę. Jak będziesz trwać w kłamstwie, udawać, to któregoś dnia wszystko obróci się przeciwko Tobie. To że jest cudowny przestanie mieć znaczenia, jak spotkasz kogoś, kto nie tylko będzie cudowny, ale będzie Cię też pociągał.
I nie wiem, czy Twój facet byłby szczęśliwy wiedząc, że cały czas coś udajesz. Zasługuje na kogoś, kto będzie mu mógł dać wszystko.

Stary 2014-07-07, 18:13   #16
NattiTt
Wtajemniczenie

a gdyby tak spróbować odrobinkę na niego wpłynąć...?
Szkoda związku, jeśli faktycznie jest tak idealnie, jak mówisz. Szkoda takiej relacji.
Pomyśl, czy nie pomoglaby zmiana fryzury, stylu ubierania się - to bardzo dużo w chłopaku. Jeśli jest typem misia, a tobie bardziej podobają się chudzielcy - to też jest do zmiany.
Może warto chociaż spróbować?

-7kg
NattiTt jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:17   #17
skazana_na_bluesa
.

jesli z nim zostaniesz w związku to tylko z czystego wyrachowania. jak nie ma pożądania w związku to nic z tego dobrego nie wyniknie. z takimi ludźmi warto się przyjaźnić, a nie tkwić w zwiazku i oszukiwać drugą stronę...

skazana_na_bluesa jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:18   #18
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte

Musisz być szczera wobec swojego faceta i przede wszystkim siebie. Nie ma tego "wow", nie ma przyciągania, nie ma pożądania więc zaufaj - ono się już nie pojawi. Może jeszcze w tej chwili ten problem nie jest jakoś znaczący i świetnie udajesz przed nim i sobą ale gwarantuję Ci, że za kilka lat się pogorszy. Pamiętaj, że miłość to nie wszystko.

Edytowane przez 1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Czas edycji: 2014-07-07 o 18:20
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:20   #19
marzycielka_
Rozeznanie

Długo już trwasz w takim związku widzę, tylko niestety ty mu robisz cały czas nadzieje. Moim zdaniem to pierwsze co nas pociąga w tej drugiej osobie to właśnie pierwsze wrażenie, to pierwsze WOW i pociąg fizyczny jest bardzo ważny, ja chyba nie mogłabym się przytulić tak szczerze do kogoś kto mi się nie podoba a nie mówiąc już o całej reszcie. Tak jak wspomniano w komentarzach wyżej to jest przyjaźń a nie miłość i ty to chyba niestety pomyliłaś. Popatrz w przyszłość, może on ci się oświadczy, później ślub i może będziesz do końca życia żałować że siedzi obok ciebie kumpel a nie miłość twojego zycia, warto to przemyśleć.
Stary 2014-07-07, 18:24   #20
peggy94
Przyczajenie

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Szkoda związku, jeśli faktycznie jest tak idealnie, jak mówisz. Szkoda takiej relacji.
Pomyśl, czy nie pomoglaby zmiana fryzury, stylu ubierania się - to bardzo dużo w chłopaku. Jeśli jest typem misia, a tobie bardziej podobają się chudzielcy - to też jest do zmiany.
też o tym myślałam, ale nie potrafiłabym mu tak wprost zacząć mówić, co mógłby zmienić. myślę, że gdyby zapuścił włosy, byłoby lepiej, bo ścina się na 1mm, co moim zdaniem za bardzo mu nie pasuje.
Stary 2014-07-07, 18:27   #21
I am Rock
lokalna gwiazda

A pomyślałaś, że seks będzie dla ciebie przykrym obowiązkiem? Nawet nie wyobrażam sobie sytuacji, że idę do łóżka z facetem, który mnie nie pociąga. Dla mnie sytuacja nie do przejścia.
I am Rock jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:33   #22
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte

Cytat:
Napisane przez NattiTt Pokaż wiadomość
Ależ problem nie polega w wyglądzie... Tylko w braku tego "czegoś". Nie naprawią tego dłuższe włosy, inny styl ubierania się ani zmiana wagi. Nie kręci jej i już, koniec.

Widzisz, mój facet choćby w wyciągniętych dresach chodził i nielubianym przeze mnie tshircie, nieogolony i wszystko na "nie" to wciąż jest dla mnie idealny i mam kudłate myśli. To nie jest kwestia "otoczki" tylko dobrania się pary a im to nie wyszło.
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:37   #23
ewa102
Zadomowienie

To może jednak powiedz mu że lepiej mu w dłuższych? ja nie wiem co z tymi babami,zeby własnemu facetowi bać się powiedzieć w czym lepiej wygląda... no litości... rozebrac się przy nim nie wstydzi ale powiedzieć ze źle mu z łysą pałą to się już wstydzi...

miałam kolege, który gdy miał długie włosy w ogole nie interesował dziewczyn - gdy ściął włosy nawet mi się zaczął podobać większośc dziewczyn się za nim gapiła z niedowierzaniem że takie ciacho się ukrywał

Akcja "pokaż kolana!"

czas: do maja

cel: ćwiczyć,ćwiczyć,ćwiczyć !

15km
ewa102 jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 18:45   #24
Minna
Zakorzenienie

Zmiana fryzury niczego nie zmieni. Pociąg to chemia, jak jej nie ma, to nie ma i już.

Stary 2014-07-07, 18:50   #25
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
Napisane przez Minna Pokaż wiadomość
Zmiana fryzury niczego nie zmieni. Pociąg to chemia, jak jej nie ma, to nie ma i już.
to samo z ubraniem.
Moj jest najbardziej pociagajacy nago oczywiscie wiec zadne nowe ciuchy nie mialyby sensu gdyby mnie nie pociagal.
Stary 2014-07-07, 18:58   #26
MissChievousTess
Zakorzenienie

Moim zdaniem pomyliłaś bycie adorowaną i odwzajemnianie uprzejmości ze związkiem.
Bez chemii nie ma szans na związek bo oboje będziecie się męczyć.
To, że facet np. złą fryzurą potrafi się oszpecić to inna sprawa. Ale jak nie ma chemii, nie iskrzy to nie ma sensu pakować się w związek bo nic z tego na dłuższą metę nie wyjdzie.
Stary 2014-07-07, 19:03   #27
peggy94
Przyczajenie

ale chodzi o to (i to tego właśnie bardzo się wstydzę), że gdyby nie wygląd, nie miałabym do niego żadnych zastrzeżeń... to nie tak, że seks z nim nie sprawia mi przyjemności, bo sprawia. nie wzbraniam się rękoma i nogami przed żadnymi zbliżeniami. nigdy nie traktowałam tego, jako obowiązek. tylko wygląd mi w nim nie odpowiada. wszystko inne jest idealne.
Stary 2014-07-07, 19:04   #28
PaulinciaKWC
Zakorzenienie

Cytat:
ale chodzi o to (i to tego właśnie bardzo się wstydzę), że gdyby nie wygląd, nie miałabym do niego żadnych zastrzeżeń... to nie tak, że seks z nim nie sprawia mi przyjemności, bo sprawia. nie wzbraniam się rękoma i nogami przed żadnymi zbliżeniami. nigdy nie traktowałam tego, jako obowiązek. tylko wygląd mi w nim nie odpowiada. wszystko inne jest idealne.
Wyjasnij mi na czym polega satysfakcjonujacy seks z kims kto ci sie nie podoba. Bo osobiscie nie rozumiem
Stary 2014-07-07, 19:09   #29
Hibiku
Zakorzenienie

Zastanów się czy chciałabyś być w związku, w którym absolutnie nie podobałabyś się partnerowi, nie pociągałabyś go i (nie daj buk) ciągle byłabyś okłamywana, że jest wręcz przeciwnie. Jeśli nie... czemu właśnie to robisz osobie którą rzekomo kochasz?
Hibiku jest offline   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 19:16   #30
Minna
Zakorzenienie

Cytat:
Tylko, że to tak naprawdę niewiele zmienia, jest dla Ciebie nieatrakcyjny.

Postaw się w jego sytuacji. Kochasz faceta, pociąga Cię, uważasz, że jest idealny...on tymczasem ma Cię za nieatrakcyjną i ma takie rozkminy jak Ty.

Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie

Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)

Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości