klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Profesjonalne zabiegi na włosy
Fotolia, materiały PR
Fryzury

4 problemy z włosami - 4 rozwiązania zabiegami

Twoje włosy są przesuszone i brakuje im blasku? A może zauważasz na nich oznaki upływającego czasu? Przedstawiamy 4 profesjonalne zabiegi na 4 różne problemy z włosami!
Anna Jastrzębska
grudzień 22, 2015

Masz problem z włosami? Są zniszczone i suche? A może brakuje im objętości i blasku? Chcesz zmienić radykalnie ich kolor możliwie jak najmniej je niszcząc? Na większość kłopotów pielęgnacyjnych z włosami znajdziemy odpowiedź w profesjonalnych salonach, które dobiorą do naszych włosów najlepszą kurację. Zobaczcie 4 popularne problemy z włosami, na które odpowiedzią będą profesjonalne zabiegi!

1 z 4

Zmiana koloru włosów bez zniszczeń - FIBREPLEX Schwarzkopf Professional

Zmiana koloru włosów bez zniszczeń - FIBREPLEX Schwarzkopf Professional

Procesy chemiczne stojące za koloryzacją mogą powodować długoterminowe uszkodzenia włosów, które prowadzą do łamliwości włosów. Jednak dzięki FIBREPLEX od Schwarzkopf Professional zarówno koloryści jak i kobiety, które często zmieniają kolor włosów mogą z ulgą odetchnąć! System FIBREPLEX wzmacnia i pielęgnuje włosy w czasie zabiegu koloryzacji, czy rozjaśniania, dzięki czemu już nic nie stoi na przeszkodzie przed częstą zmianą swojego koloru włosów! Działanie produktów opiera się na przełomowym 3-etapowowy Systemie Wzmacniającym Wiązania – Bond Enforcing System. Wykorzystana Technologia Fibre Bond łączy się z włóknami włosów wzmacniać wiązania strukturalne i ograniczając łamliwość włosów w trakcie zabiegów rozjaśniania, robienia pasemek lub koloryzacji. W efekcie czego łamliwość włosów zostaje ograniczona nawet o 94%!

Zabieg wykonasz w profesjonalnych salonach

2 z 4

Włosy wymagające odbudowy - rytuał Kérastase KÉRATHERMIE, 250zł

Włosy wymagające odbudowy - rytuał Kérastase KÉRATHERMIE, 250zł

KÉRATHERMIE to termoaktywna usługa pielęgnacyjna nadająca ostateczny kształt, zapewniająca trwałą i natychmiastową metamorfozę włosów suchych, osłabionych i trudnych do ułożenia. Połączenie sekwencji pielęgnacji, których składniki aktywne są szczelnie utrwalone ciepłem prostownicy, włókno włosa zaś jest głęboko i trwale pielęgnowane. Specjalne składniki pod wpływem zwiększonej temperatury wnikają w strukturę włosa. Ekskluzywny produkt Kerastase Vita – Ciment® z Ceramidami odbudowuje uszkodzony włos od środka, wypełnia nierówności, natomiast koncentrat Oleo-Fusion® z Ionium  odżywia i nawilża. Odpowiednio dobrana maska Kerastase zabezpiecza włosy.

 Efekty po zabiegu:

 •     dogłębna odbudowa
 •     wyjątkowa miękkość i połysk włosów
 •     dyscyplina i utrwalenie efektu stylizacji
 •     włókno włosa „jak nowe”

Rytuał przeznaczony jest dla włosów potrzebujących intensywnej kuracji. Wnętrze włosa zostaje dogłębnie odbudowane, a jego powierzchnia zregenerowana i wygładzona.

Zabieg wykonasz w klinice Cosmopolitan, ul Franciszkańska 14/101, Warszawa

3 z 4

Włosy z oznakami starzenia - zabieg odmładzający System Professional

Włosy z oznakami starzenia - zabieg odmładzający System Professional

Zapewnij swoim włosom młody wygląd! Nowy, luksusowy zabieg zapobiegający starzeniu się włosów od System Professional, pielęgnuje włosy od wewnątrz i na zewnątrz, w zaledwie czterech krokach. Zaawansowane technologicznie produkty odmładzają i regenerują włókna włosa, wzmacniając ich strukturę. Kompozycja luksusowych olejków przeciwdziała pierwszym oznakom starzenia się włosów i pozwala zachować ich młody wygląd na dłużej. Wymagany czas zabiegu: 15 minut. Szampon chroniący keratynę - luksusowe
przygotowanie włosów do dalszych zabiegów poprzez dogłębne, lecz nie obciążające włosów oczyszczenie. Krem odżywczy Luxe Oil - skutecznie zmiękcza i przygotowuje keratynę włosa do następnych faz
zabiegu. Liquid Hair - Technologia Molekularnego Wypełnienia Włosów
zawarta w produkcie Liquid Hair uzupełnia braki aminokwasów,
podstawowych elementów budulcowych keratyny, rekonstruując całe
włókna. Eliksir odbudowujący keratynę - zawarta w formule eliksiru kompozycja 3 luksusowych olejków, które chronią włosy, nadają połysk oraz trwały efekt wygładzający sprawia, że jest to idealny produkt do zakończenie zabiegu.

Zabieg wykonasz w salonach Wella Professionals

4 z 4

Pielęgnacja "szyta na miarę" - Kérastase Fusio-Dose

Pielęgnacja

W 2011 roku Kérastase wypuściło na rynek pierwszą spersonalizowaną mieszankę łączonych przez fryzjera-doradcę superskoncentrowanych składników aktywnych umożliwiających pielęgnację powierzchni włosów bez obciążania ich włókna. Cztery skoncentrowane formuły pielęgnacyjne miesza się z czterema silnymi składnikami aktywnymi, co daje wiele możliwości idealnie dostosowanej kuracji, która błyskawicznie i trwale przemienia włosy.
W roku 2015 fusio-dose jeszcze dalej przesuwa granice idealnie dobranej pielęgnacji aby dodać im witalności i piękna.
• Bardziej efektywne
• Bardziej spersonalizowane
• Bardziej ergonomiczne
• Bardziej efektowny proces łączenia składników

Nowa gama fusio-dose to 4 koncentraty i 5 boosterów:

Koncentraty:

 • Koncentrat Pixelis - Intensywny połysk
 • Koncentrat Oléo-Fusion - Intensywne odżywienie
 • Koncentrat Vita-Ciment - Intensywna odbudowa
 • Koncentrat Densifique - Efekt intensywnego zagęszczenia

Boostery:

 • Booster Połysk
 • Booster Gęstość
 • Booster Odbudowa
 • Booster Odżywienie
 • Booster Dyscyplina

Zabiegi wykonasz w profesjonalnych salonach

Komentarze