klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Sposoby na włosy modelek Victoria's Secret
ONS
Fryzury

5 sposobów na włosy, jak z pokazu Victoria's Secret

Zachwycają cię włosy Aniołków Victoria's Secret? Spektakularna objętość u nasady i ciężkie kaskady fal opadających na ramiona? Piękny połysk włosów?
Anna Jastrzębska
marzec 16, 2015

Poznaj 5 prostych sposobów, które pozwolą uzyskać taki efekt! Sprawdź też: 6 sposobów na przyspieszenie wzrostu włosów i sauna dla włosów.

TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Podobają Wam się fryzury w stylu Aniołków Victoria's Secret?

1 z 5

Suszenie włosów z głową w dół, na zdjęciu Kelly Gale

Suszenie włosów z głową w dół, na zdjęciu Kelly Gale

Włosy modelek z pokazów VS charakteryzują się przede wszystkim objętością. Jednym z najskuteczniejszych sposobów na odbicie włosów od nasady (nawet tych ciężkich i gęstych), jest suszenie ich z głową z dół. Dla dodania dodatkowej puszystości i delikatnego skrętu, można użyć dyfuzora. Susząc włosy warto używać dużej, okrągłej szczotki, a gdy włosy są już suche zmienić na moment strumień powietrza na chłodniejszy. Zimne powietrze utrwali ułożenie włosów.

2 z 5

Seksowne fale na końcach, na zdjęciu Sara Sampaio

Seksowne fale na końcach, na zdjęciu Sara Sampaio

Objętość u nasady i delikatne, grube fale na końcach, to podstawowa fryzura Aniołków Victoria's Secret. Takie fale najłatwiej stworzyć kręcąc włosy na dużej, okrągłej szczotce lub bez użycia ciepła – na opasce. Można też zastosować automatyczną lokówkę do włosów (w opcji lekkiego skrętu). Fale należy utrwalić mocnym lakierem, żeby nie rozprostowały się zbyt szybko.

3 z 5

Nabłyszczające kosmetyki, na zdjęciu Bregje Heinen

Nabłyszczające kosmetyki, na zdjęciu Bregje Heinen

Odpowiednie kosmetyki nabłyszczające dodadzą falom blasku, podkreślą skręt i ukryją ewentualne przesuszenia końców włosów. Możecie podkreślić nabłyszczaczem (np. w formie suchego olejku) same fale lub włosy na całej długości - ale tylko używając bardzo lekkiego sprayu, który nie obciąży włosów.

4 z 5

Kosmetyki zapewniające elastyczne utrwalenie, na zdjęciu Ieva Laguna

Kosmetyki zapewniające elastyczne utrwalenie, na zdjęciu Ieva Laguna

Objętość u nasady zapewnią pianki, spraye i... suche szampony. Kosmetyki dodające objętości sprawdzą się przede wszystkim przy włosach bardzo gęstych, które są oporne na inne metody. Ciekawym pomysłem jest także wypróbowanie kosmetyków nowej generacji, które zapewniają tzw. elastyczne utrwalenie. Włosy są zdefiniowane, utrwalone, ale zarazem mają pełną swobodę ruchu. Fale po użyciu takich produktów wręcz „tańczą”, gdy idziemy po ulicy! :)

5 z 5

Mieć dystans :), na zdjęciu Candice Swanepoel

Mieć dystans :), na zdjęciu Candice Swanepoel

Włosy modelek z pokazów, szczególnie takich jak VS, są przygotowywane przez sztab profesjonalistów. Część modelek korzysta też z doczepianych pasm, które są znacznie bardziej podatne na stylizację i zachwycają niezwykłym, wręcz nienaturalnym blaskiem podczas zdjęć. Nie każde naturalne włosy mogą osiągnąć taki efekt, bo po prostu nie wszystko, co widzimy, jest prawdziwe. Na szczęście w wielu przypadków osiągnięcie takiej fryzury jest proste – wystarczą odpowiednie kosmetyki i kilka tricków pielęgnacyjnych.

Komentarze