klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
6 fryzur na ślub i wesele
BE&W
Fryzury

6 prostych fryzur na ślub i wesele, które zrobisz sama

Wybierasz się na ślub i wesele i szukasz fryzury, którą będziesz mogła zrobić sama? Zobacz nasze propozycje prostych fryzur, które bez trudu zrobisz samodzielnie.
Anna Jastrzębska
maj 22, 2013

Pamiętaj, aby kilka dni przed uroczystością wypróbować fryzurę w domu, sprawdzić jej trwałość i poćwiczyć wykonywanie trudniejszych elementów (np. podpinanie wsuwkami).

1 z 6

Upięcie z kręconych włosów

Upięcie z kręconych włosów

Masz naturalnie kręcone włosy na całej długości? Szczęściara! Wystarczy, że zbierzesz je nisko i podepniesz, tworząc niewielki koczek, aby mieć pełną objętości, elegancką fryzurę na ślub i wesele. Takie uczesanie świetnie eksponuje biżuterię i makijaż, więc na tym polu możesz poszaleć! Na zdjęciu Taylor Swift.

2 z 6

Romantyczne upięcie

Romantyczne upięcie

Chcesz wyglądać elegancko i szykownie? Upnij włosy w stylu retro! Zbierz je z tyłu głowy i podepnij wsuwkami, tworząc niby-koczek. Pozostawiając dwa pasma z grzywki sprawisz, że fryzura będzie wyglądała miękko i kobieco - podkręć je lekko i utrwal lakierem. Ozdoba w starym stylu dopełni stylizację. Na zdjęciu: Christina Hendricks.

3 z 6

Kok ze ślimaczkiem

Kok ze ślimaczkiem

Lubisz efektowne koki? Zbierz włosy w koński ogon, podtapiruj lekko na czubku głowy, a koniec podepnij zwijając włosy pod spód. Kosmyki z boku koka podepnij wsuwkami do całości, zwijając je w ślimaczki. Na zdjęciu: Taylor Swift.

4 z 6

Kok z grzywką i ozdobą

Kok z grzywką i ozdobą

Prosta, szybka i efektowna fryzura na wesele to klasyczny kok (dodaj mu objętości używając wypełniacza), który możesz ozdobić kwiatem lub opaską. Stworzenie tej fryzury zajmie dosłownie 10 minut! Na zdjęciu: Bella Thorne.

5 z 6

Puszysty bob

Puszysty bob

Klasycznego boba o długości do brody szybko zmienisz w efektowną fryzurę na ślub i wesele, jeśli nawiniesz poszczególne pasma na grube termoloki u nasady i dodasz włosom objętości lekko tapirując. Wskazówka: podkręć mocniej jedno pasmo z grzywki. Na zdjęciu: Ciara.

6 z 6

Hollywodzkie fale

Hollywodzkie fale

Masz długie i dość gęste włosy? Nie lubisz koków i nie masz cierpliwości do tworzenia skomplikowanych fryzur? Wystarczy, że lekko podkręcisz włosy na lokówce do wysokości brody, aby nadać fryzurze bardziej wieczorowy i niecodzienny charakter. Na zdjęciu: Joanna Krupa.

Komentarze