klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Alicia Keys zmieniła fryzurę. Gwiazda jest nie do poznania!

Takiej Alicii Keys jeszcze nie widziałyśmy! Wokalistka zmieniła kolor włosów na taki, którego nigdy byśmy się po niej nie spodziewały.
Milena Majak
lipiec 24, 2017

Kiedy Alicia Keys ogłosiła w 2016 roku, że ma dość sztuczności i stawia na naturalność, nigdy nie przypuszczałybyśmy, że nagle tak radykalnie (znowu) postanowi zmienić wizerunek. Tym razem wcale nie chodzi o jej makijaż, a o włosy. Tak wyglądała jeszcze do niedawna:

Źródło: Instagram
Modne fryzury 2020: Grzegorz Duży o najmodniejszych akcesoriach do włosów

Alicia Keys w nowej fryzurze

Alicia Keys otwarcie mówi, że kobiety nie zawsze muszą wyglądać perfekcyjnie, a normalne rozmiary, w tym także plus-size, to coś zupełnie naturalnego. W jednym ze swoich esejów dla Lenny Letter napisała:

Nie chce się więcej zakrywać. Nie chce zakrywać twarzy, myśli, duszy, marzeń, trudności, ani emocjonalnej siły. Niczego.

Tym bardziej dziwi nas jej włosowa metamorfoza. Po ciemnych, naturalnych, kręconych kosmykach wokalistki nie ma śladu. Zastąpiły je neonowe warkoczyki, w których gwiazda wygląda zaskakująco dobrze. Fryzura w postaci box braids to ukłon w stronę lat 90., kiedy to właśnie takie plecionki były na topie. 

Oczywiście Alicia Keys nie przefarbowała swoich naturalnych włosów, co nietrudno zauważyć po ich nasadzie, a także samych warkoczykach. Taki neonowy efekt udało jej się osiągnąć dzięki włosom syntetycznym, farbowanym na pomarańczowo i różowo, które zostały wplecione w jej ciemne kosmyki.

Zdjęcie: Instagram; Instagram

Miałyście kiedyś podobne warkoczyki? :) Bardzo podobny efekt możecie osiągnąć spray'em koloryzującym. Wystarczy spryskać nim włosy i zapleść w box braids. A taki produkt możesz przetestować zupełnie za darmo, jeśli zapiszesz się do naszego Klubu Recenzentki. Nie zapomnij po zastosowaniu go dodać zdjęcia do Looków Wizażanek :).

Zdjęcie główne: Instagram

Komentarze