klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Angelina Jolie zmieniła fryzurę! Postawiła na najmodniejszą długości włosów

Angelina Jolie już dawno nie wyglądała tak promiennie. Czy to za sprawą odświeżonej fryzury? :)
Milena Majak
październik 18, 2017

Angelina Jolie po rozstaniu z Bradem Pittem skupiła się na reżyserowaniu filmu "Najpierw zabili mojego ojca". Na jednym ze spotkań promujących pojawiła się odmieniona. Uwagę skupiały nie tylko jej pozytywna energia, ale również... inna fryzura

Te trendy w manicure będą królować w najbliższych miesiącach!

Angelina Jolie obcięła włosy

Aktorka od dawna była wierna jednej długości oraz jednemu kolorowi włosów. Największe metamorfozy przechodziła zaraz na początku kariery. Ale mniej więcej od 2004 roku postawiła raczej na podkreślanie swojej urody i nawet dla roli nie poświęcała swoich włosów.

Od kilku lat częściej eksperymentuje z kolorem, ale nie są to drastyczne zmiany. Zawsze porusza się w odcieniach brązu. Tym razem nie było inaczej. Zmiana jest bardzo subtelna, ale widać, że włosy aktorki są odżywione i przede wszystkim pozbyła się wreszcie zniszczonych końcówek. Kosmyki nie puszą się na końcach, są gładkie i błyszczą w świetle lamp. 

Poza tym jest to jedna z najmodniejszych długości włosów, która równoważy dwie skrajności - proste i bardzo długie kosmyki w stylu Cher oraz te bardzo krótkie w stylu pixie cut.

Zdjęcie: Ons.pl; AFP/East News

Odświeżony look Angeliny Jolie to bardzo dobry przykład na to, że co jakiś czas warto podcinać końcówki. Włosy aktorki tak samo, jak nasze, narażone są na działanie niesprzyjających warunków. W przypadku Jolie mówimy o ciągłych zmiany stref klimatycznych, stylizacji z wykorzystaniem temperatury oraz o stosowaniu produktów mocno utrwalających fryzurę.

Zobacz także: Miała włosy, jak Roszpunka, a teraz niewiele z nich zostało

W końcu na czerwonym dywanie aktorka zawsze musi wyglądać perfekcyjnie. Pozbycie się zatem rozdwojonych końcówek sprawi, że fryzura stanie się lżejsza. Nie od dzisiaj wiadomo, że regularność w tym przypadku powoduje, że kosmyki stają się mocniejsze.

Jakie są najbardziej szalone fryzury Angeliny Jolie? Zajrzyjcie do naszej galerii :). 

Zdjęcie główne: Instagram.com/angelinajolieofficial

1 z 5

Angelina Jolie 1995

Angelina Jolie 1995

(fot. East News)

2 z 5

Angelina Jolie 1998

Angelina Jolie 1998

(fot. HBO/East News)

3 z 5

Angelina Jolie 1999

Angelina Jolie 1999

(fot. East News)

4 z 5

Angelina Jolie 2000

Angelina Jolie 2000

(fot. Collection Christophel/RnB/East News)

5 z 5

Angelina Jolie 2004

Angelina Jolie 2004

(fot. Warner Bros/East News)

  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie