klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Bad hair day? 5 pomysłów na szybkie fryzury!
Fryzury

Bad hair day? 5 pomysłów na szybkie fryzury!

Dopadł Cię tzw. bad hair day? Włosy nie chcą się ułożyć? A może nie miałaś czasu ich odświeżyć? Albo czekasz na wizytę u fryzjera? Zobacz 5 propozycji szybkich i prostych uczesań, które uratują Twoją fryzurę!
Anna Jastrzębska
wrzesień 22, 2015

W końcu dopada każdego. Brak czasu na poranne umycie włosów czy zbyt późny powrót z imprezy, przeciągnięta wizyta u fryzjera, nieodpowiednia pogoda… Powodów jest mnóstwo, a efekt jeden – bad hair day! To sformułowanie na dobre weszło do slangu włosomaniaczek i oznacza moment, gdy włosy zupełnie nie chcą z nami współpracować. Oczywiście zawsze wtedy możemy użyć suchego szamponu, szybko umyć samą grzywkę (bo przetłuszcza się najszybciej) albo związać włosy w nieśmiertelny koński ogon. Ale możemy też wypróbować kilka innych prostych fryzur, których zrobienie zajmie kilka minut, a efekt będzie bardzo efektowny!

1 z 5

Półkoczek - fryzura na bad hair day

Półkoczek - fryzura na bad hair day

Lubimy półkoczki za to, że są bardzo wygodne i nie tak oklepane, jak zwykłe koczki. Poza tym po rozpuszczeniu zapewniają piękne, naturalne fale. Zobaczcie, jak zrobić półkoczek!

2 z 5

Odwrócony warkocz - fryzura na bad hair day

Odwrócony warkocz - fryzura na bad hair day

Bardzo efektowny, niespotykany, niezbyt trudny do zrobienia, a przy tym ukryje wszystkie włosy, które nie chcą się układać! Zobaczcie, jak wykonać odwrócony warkocz krok po kroku.

3 z 5

Koczek z chustką - fryzura na bad hair day

Koczek z chustką - fryzura na bad hair day

Niby zwykły koczek, a jednak dodanie ozdobnej chustki przełamuje jego dość przewidywalny charakter. Możecie użyć jakiejkolwiek apaszki czy kultowej bandany! Jeśli wolicie grzeczniejszą wersję - wypróbujcie kok na wypełniaczu!

4 z 5

Warkocz z boku - fryzura na bad hair day

Warkocz z boku - fryzura na bad hair day

Warkocz zapleciony z boku to nie tylko fryzura dobra na bad hair day, ale też przejściowa, gdy np. zapuszczamy grzywkę i każdy dzień wydaje się dniem złym dla włosów. :) Tutaj znajdziecie instrukcję krok po kroku - warkocz zapleciony z boku.

5 z 5

Niedbały koczek - fryzura na bad hair day

Niedbały koczek - fryzura na bad hair day

Niedbały koczek to najprostsza fryzura na świecie! Wystarczy związać włosy w kok z tyłu głowy i pozwolić niektórym pasmom swobodnie wysunąć się z upięcia.

Komentarze
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie