Wejdź
Błyskawiczna odżywka Marion
materiały PR
Fryzury

Błyskawiczna odżywka Marion do włosów suchych i zniszczonych

Odżywka zawiera proteiny jedwab oraz prowitaminę B5, które chronią włosy, wygładzają ich strukturę, zapewniając im zdrowy wygląd i jedwabisty połysk.
Anna Jastrzębska
kwiecień 28, 2014
Błyskawiczna odżywka Marion

Efekty stosowania błyskawicznej odżywki Marion:

  • błyszczące i jedwabiście miękkie włosy
  • regeneruje i odbudowuję strukturę włosów
  • nawilża i wygładza włosy
  • ułatwia rozczesywanie i układanie włosów
  • zapobiega ich elektryzowaniu

Odżywka nie obciąża i nie skleja włosów. Nie wymaga spłukiwania.

Cena - 7,75zł/150ml

Komentarze
Puder do włosów
Fryzury Puder do włosów, który nadaje objętości – jak go stosować?
Puder do włosów dodaje objętości, ale też odświeża włosy i znacząco ułatwia ich układanie. Dlaczego tak późno odkryłyśmy jego cudowne właściwości?
Marta Średnicka
grudzień 12, 2019

Cienkie, pozbawione objętości włosy, które uzyskują efekt volume po pierwszym kontakcie z produktem – to możliwe. Puder do włosów to wynalazek, który sprawia wrażenie, że włosów jest dwa razy więcej niż w rzeczywistości. Wszystko przez ich uniesienie. Puder do włosów – jak działa na nasze włosy? Sekret pudru do włosów tkwi w jego strukturze. To proszek, który otula nasze włosy , sprawiając, że wydają się być gęstsze i bardziej sprężyste. Puder do włosów odbija również włosy od nasady , niezależnie od ich długości, optycznie zwiększając ich ilość. Sprawdzi się w przypadku osób o cienkich i rzadkich włosach, ale również tych, które nie dają się układać. Puder do włosów sprawia również, że ozdoby do włosów nie osuwają się i mocno trzymają w miejscu, w którym zostały przypięte lub osadzone. Jedną z zalet produktu jest możliwość stosowania go w sytuacjach, kiedy nie mamy czasu na mycie włosów. Oklapnięte , wymagające pielęgnacji, opadające kosmki po użyciu pudru do włosów wyglądają niemal jak po myciu i modelowaniu. Produkt wchłania sebum i nieco matowi włosy. Puder do włosów - jak stosować? Na jakie miejsca nakładać puder do włosów? Wszędzie tam, gdzie chcemy uzyskać efekt uniesienia lub potrzebujemy odświeżenia. Stosowanie pudru do włosów jest niezwykle łatwe. Producenci starannie przygotowują opakowania, by ułatwić użytkowniczkom aplikację. W górnej części znajdują się otwory, które umożliwiają rozprószenie pudru bezpośrednio przy skórze głowy. Można również wysypać jego niewielką część bezpośrednio na rękę i dopiero wtedy nałożyć na włosy. Nie należy obawiać się białego koloru stosowanego przez nas pudru do włosów. W momencie rozczesywania, produkt przestanie być widoczny. Żeby usunąć puder do włosów wystarczy umyć je szamponem . Rodzaje pudrów do włosów Puder do włosów posiada kilka...

Przeczytaj

Nasze akcje