klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Coral hair lepsze niż baby lights? Ta odmładzająca koloryzacja robi furorę na Instagramie

Jak skutecznie odmłodzić się fryzurą? Coral hair odejmują lat i pasują każdej kobiecie.
Milena Majak
listopad 09, 2017

Chris Weber Mirlach, stylista fryzur z Vancouver (Stany Zjednoczone) przekonuje, że wystarczy kilka ruchów pędzla w salonie, aby na włosach znowu zagościło słońce. Jego najnowsza, koralowa koloryzacja robi furorę na Instagramie, a kobiety wręcz za nią szaleją!

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

Hitowa koloryzacja coral hair

Mimo że o tej porze roku królują zdecydowanie ciemne kolory, jak pagenta, jesień wcale nie musi być szara, bura i ciemna. Mirlach przekonuje, że warto wprowadzić do niej odrobinę koloru. I w tym przypadku wcale nie chodzi o ubrania, a o włosy. Według tego stylisty w tym sezonie powinny dominować zdecydowanie bardziej wesołe odcienie.

Nazwa tej koloryzacji tylko brzmi tak wakacyjnie. Ale sam kolor wcale nie jest zarezerwowany tylko na tę porę roku. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby nieco pastelową mieszankę różu i pomarańczu nosić również w chłodniejszym sezonie. To według mnie taki jesienny zachód słońca - powiedział w rozmowie z allure.com Chris Weber Mirlach.

To kolejny stylista fryzur, który próbuje przełamać jesienną aurę, z czego my akurat bardzo się cieszymy. Na instagramowych zdjęciach Chrisa możemy zobaczyć perfekcyjną grę kontrastów. Niektóre jego klientki decydują się na koralowe ombre, drugie z kolei stawiają na delikatniejszą wersję w postaci pasemek, a jeszcze inne wolą zdecydowanie bardziej pełną koloryzację.

Zarówno stałe bywalczynie, jak i nowe klientki Chrisa, wychodzą z jego salonu bardzo zadowolone, o czym bardzo często mówią i piszą u niego na Instagramie pod zdjęciami swoich koloryzacji. 

Zacząłem tworzyć koralowe odcienie włosów późnym latem. Na każdym kolorze włosów prezentują się subtelnie. Podkreślają kobiecą urodę i rozpromieniają twarz. Dzięki koralowemu efektowi wszystkie moje klientki mówią, że czują się o wiele młodziej - wyjawił Chris.

Jedno jest pewne - aby uzyskać wyraźnie nasycony odcień koralu, trzeba niestety włosy rozjaśnić. Warto więc dokonać tego pod okiem eksperta, aby uniknąć nadmiernego zniszczenia lub (co gorsza) spalenia włosów. Absolutnie nie należy robić tego w domu...

W naszej galerii możesz zobaczyć, jak prezentuje się koralowa koloryzacja. Poniżej natomiast przedstawiamy produkty, które z powodzeniem mogą zastąpić permanentną zmianę koloru włosów. Jeśli nie jesteś pewna, jak będzie wyglądać w tym lub innym kolorze, wybierz jeden z tych produktów i sama się przekonaj:

Pianka Venita, Trendy Color Mousse - 8 zł
Spray Schwarzkopf Live - 21 zł
Maska maria nila - 69 zł
Krem Loreal Paris, Colorista Washout - 28 zł
Spray Joanna - 11 zł

Zdjęcie główne: Instagram.com/chrisweberhair

1 z 5

Koloryzacja coral hair

Koloryzacja coral hair
Instagram https://www.instagram.com/p/BbKul-3n67N/
2 z 5

Koloryzacja coral hair

Koloryzacja coral hair
Instagram https://www.instagram.com/p/BbO_x91j4x_/
3 z 5

Koloryzacja coral hair

Koloryzacja coral hair
Instagram https://www.instagram.com/p/BbLk22ZAeMt/
4 z 5

Koloryzacja coral hair

Koloryzacja coral hair
Instagram https://www.instagram.com/p/BbKTEjsAykY/
5 z 5

Koloryzacja coral hair

Koloryzacja coral hair
Instagram https://www.instagram.com/p/BZtx3ZkDLlU/
Komentarze