klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019
Fryzury

Cynamonowo-cukrowe włosy to nowa wersja balayage'u. Wyglądają bardzo naturalnie

Koloryzacja color no color ma sporą konkurencję. Włosy w odcieniu "Cinnamon Sugar Crunch" to idealne rozwiązanie dla kobiet, które potrzebują wiosennej metamorfozy.
Milena Majak
marzec 14, 2019

Cinnamon Sugar Crunch to już kolejna wersja balayage'u, która przypomina nam o tym, że pasemka mogą wyglądać ładnie. Od co najmniej dwóch sezonów ten trend tylko się umacnia. Nowe wariacje kolorystyczne pokazują, że kobiety coraz chętniej sięgają po ten sposób farbowania włosów. Obecnie popularność zdobywają cynamonowo-cukierkowe włosy.

Kristina Cheeseman to fryzjerka z Saint Louis w Stanach Zjednoczonych, gdzie prowadzi własny salon fryzjerski. Właśnie ona jest autorką najnowszej wersji balayage'u, która już teraz podbija Instagram!

Te fryzury zdominują 2019 rok. Gwiazdy już je noszą!

Trendy 2019: Cynamonowo-cukrowe włosy

Często zdarza się, że trendy, które wypatrujemy na Zachodzie, nie przekładają się na polskie realia. Doskonale znamy sceptyczne nastawienie kobiet chociażby do dość kontrowersyjnego trendu brassy hair, czyli żółtego blondu. W końcu każda jasnowłosa stara się unikać żółknących pasemek, a w tym przypadku jest zupełnie odwrotnie. Od czasu do czasu pojawiają się jednak takie perełki jak koloryzacja "Cinnamon Sugar Crunch", w których zakochujemy się od pierwszego wejrzenia!

Skąd w ogóle wzięła się nazwa tej koloryzacji? Od płatków śniadaniowych, które wyglądają identycznie jak Cini Minis dostępne w Polsce. Na włosach ten odcień wygląda jak połączenie neutralnych i chłodnych tonów, które zmieniają naturalny kolor włosów w popielaty blond

Moim celem było stworzenie koloru, który wyglądałby drogo, ale wymagał niewielkiego wkładu pracy i rzadkich wizyt w salonie. Koloryzację wykonałam na klientce, która jest bardzo zapracowana. Pojawia się w moim salonie raz lub dwa razy w roku. Za każdym razem, kiedy farbuję jej włosy, zastanawiam się, jak będą wyglądać, kiedy odrost zrobi się większy - wytłumaczyła Cheeseman.

Celem fryzjerki było stworzenie takiej koloryzacji, która w miarę wzrostu włosów będzie przenikać się z odrostem, a kolor nie wyblaknie. I chyba właśnie to udało się osiągnąć. Dzięki "Cinnamon Sugar Crunch" wizyta u fryzjera znacznie się wydłuża. Według Kristiny jest to nawet 10-12 tygodni. A to wygoda nie tylko dla każdej zapracowanej kobiety, ale także jej portfel.

Do uzyskania takiego efektu końcowego, Cheeseman zastosowała technikę rozświetlania pasemkami - babylights. Rozświetliła drobne partie włosów i zawinęła w folię, a resztę malowała już ręcznie. Chodziło o rozprowadzenie kolejnego koloru równomiernie na pasmach tak, aby wyglądało to jak najbardziej naturalnie. W naszej galerii możecie zobaczyć bardzo podobne koloryzacje, które naszym zdaniem będą idealne szczególnie na lato.

Skusicie się na taką zmianę koloru włosów?

Jeśli tak, warto zadbać o włosy farbowane, wybierając odpowiednią odżywkę:

Lśniące i zdrowe włosy upięte w śliczną fryzurę! Zobacz oferty na suszarki do kupienia na stronie RTVEUROAGD promocje.

Zdjęcie główne: Instagram.com/kristinacheeseman

1 z 4

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019
Pinterest.com https://www.pinterest.com/pin/103019910212895189/
2 z 4

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019
Pinterest.com https://www.pinterest.com/pin/349943833527377829/
3 z 4

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019
Pinterest.com https://www.pinterest.com/pin/113012271879484363/
4 z 4

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019

Cynamonowo-cukrowe włosy trendem 2019
Pinterest.com https://www.pinterest.com/pin/696861742315427850/
Komentarze
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie