Reklama
Ładowanie

Błyszczące, sypkie i wygładzone włosy to efekt, do którego dąży większość z nas. Krem wygładzający od OnlyBio ma nam go zapewnić, a jednocześnie zadbać o kondycję kosmyków. Sprawdziłam to na własnej skórze, a raczej włosach i werdykt jest jasny! To świetny produkt, który zapewni nam good hair day bez kombinowania! Zobacz, co sądzą o nim Wizażanki.

Jaki efekt daje na włosach krem wygładzający od OnlyBio?

Krem ekstremalnie wygładzający Gloss od OnlyBio to produkt przeznaczony do włosów matowych, puszących się i trudnych do zdyscyplinowania. Jego działanie opiera się na doskonałych rezultatach wizualnych, ale i tych mniej widocznych. Po pierwsze krem ma wygładzić kosmyki, nadać im ładu i blasku. Ostatnio zdecydowałam się rozjaśnić włosy, więc ten efekt "ładu" bardzo mi się podoba. Potwierdzam też, że włosy pięknie się błyszczą. W dodatku sam krem cudownie pachnie - wanilia i kokos do świetny duet na lato, niestety sama kompozycja zapachowa nie utrzymuje się na kosmykach zbyt długo.

1 / 5 OnlyBio Hair in Balance, Gloss, Krem ekstremalnie wygładzający do włosów

Oprócz tej wizualnej korzyści produkt ma też wpływać na kondycję kosmyków - nawilżać je i odżywiać, a odpowiedzialnym za to działanie są olej tsubaki, który jest często wykorzystywany w kosmetykach do włosów ze względu na właściwości wygładzające i emolientowe. Ekstrakt z papai ma wspierać pielęgnację pasm, natomiast silikony tworzą na powierzchni włosa ochronny film, który pomaga ograniczać puszenie i wzmacnia połysk. Krem kupicie w większości drogerii, a jego cena to około 25 zł.

Jak stosować krem wygładzający?

Ja produkt nakładam zgodnie z zaleceniami producenta, czyli na wilgotne włosy. Kropelkę wcieram w kosmyki, a następnie suszę suszarką z ciepłym nawiewem w towarzystwie szczotki. Sama lubię sięgać po ten produkt w przypadku większych wyjść, na co dzień jednak staram się pamiętać o tym, że zawiera dużo silikonów, co w regularnym stosowaniu może obciążać moje cienkie włosy.

Opinie Wizażanek o kremie nadającym efekt tafli

Wizażanki miały okazję już zapoznać się z tym produktem, a swoimi opiniami na jego temat dzieliły się w naszym katalogu KWC - znajdziesz tam 10 recenzji i ocenę 4/5 gwiazdek! Nasze użytkowniczki cenią go za zapach, efekt i dostępność. Minusem może być niezadowalający efekt w przypadku włosów kręconych czy wysokoporowatych.

Czasami mam problem z puszącymi się włosami i długo szukałam produktu, który będzie w stanie pomóc, długo zastanawiałam się nad kupnem tego, bo nie zawsze tego typu produkty mi się sprawdzały, czytałam wiele różnych opinii, natomiast postanowiłam spróbować i się nie zawiodłam…Uważam, że ten krem wygładzający jest świetny, nakładam nie duża ilość nawilżone włosy i po wysuszeniu mam piękne, lśniące i wygładzone włosy, wiadomo nie każdemu się może sprawdzić, ale mimo tego myślę, że warto spróbować!
opisuje oliwiaaszar

Szukasz więcej takich poleceń? Sprawdź inne perełki, na które warto zwrócić uwagę!

Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.
Reklama
Reklama
Reklama

Polecane

Loading...

Nasze akcje