Wejdź
szczotka prostująca Philips BHH880/00
materiały PR
Fryzury

Dzięki tej szczotce twoje włosy będą proste i lśniące jak nigdy

Ciesz się naturalnie prostymi, pięknymi i lśniącymi włosami w zaledwie 5 minut dzięki nowej szczotce prostującej Philips. Technologia ThermoProtect, w połączeniu z wyprofilowanymi ząbkami, to gwarancja zdrowych i niepuszących się włosów - bez efektu płaskich, przyklapniętych pasm.
Materiał partnera
wrzesień 09, 2019

Lubisz, gdy Twoje włosy są gładkie i proste, ale prostownica to niekoniecznie produkt dla Ciebie? Spróbuj czegoś nowego! Szczotka prostująca to praktyczna alternatywa wobec klasycznej prostownicy. Po pierwsze - pozwala wyprostować pasma w kilka minut, po drugie dodaje im naturalnej objętości bez efektu płaskich, przyklapniętych włosów.

Szczotka prostująca włosy marki Philips

Nowa szczotka prostująca BHH880 marki Philips pozwala uzyskać pożądane rezultaty w zaledwie kilka minut. Szczotka jest płaska i szeroka – jej wyjątkowo duża powierzchnia umożliwia stylizację większej ilości włosów na raz. Szczotka ma też aż 247 ząbków – ich 3 rodzaje umożliwiają szybkie prostowanie, a 50-sekundowy czas nagrzewania tylko je przyspiesza.

szczotka prostująca Philips BHH880/00

Korzystanie ze szczotki prostującej jest nie tylko szybkie, ale też bezpieczne dla włosów. Powłoka ceramiczno-turmalinowa zapewnia efekt lśniących, gładkich i niepuszących się włosów. Szczotka posiada również technologię ThermoProtect, która utrzymuje stałą temperaturę całej szczotki, zapobiegając przegrzaniu włosów. Dwa ustawienia temperatury (170°C i 200°C) pozwalają najlepiej dostosować temperaturę do Twojego rodzaju włosów.

szczotka prostująca Philips BHH880/00

Szczotka gładko przesuwa się po włosach dzięki środkowym nienagrzewającym się ząbkom, nie wyrywając ich. Kolejne rzędy długich nienagrzewających się ząbków chronią z kolei skórę głowy. Dodatkowo, tył szczotki nie nagrzewa się, co zapobiega przypadkowym oparzeniom.

Rekomendowana cena szczotki prostującej Philips BHH880/00 to 179 zł.

Komentarze
Szczotki Tangle Teezer - opinie czy warto
materiały PR
Fryzury 4 powody, dla których warto używać szczotek Tangle Teezer
Szczotki Tangle Teezer – absolutnie kultowe wśród blogosfery, włosomaniaczek i właściwie wszystkich osób interesujących się choć w małym stopniu świadomą pielęgnacją włosów. O Tanglee Teezer napisano i powiedziano już chyba wszystko – zebrałyśmy więc 4 kluczowe powody, dla których warto używać (a przynajmniej spróbować) szczotek Tangle Teezer!
Anna Jastrzębska
wrzesień 03, 2015

4 powody, dla których warto używać szczotek Tangle Teezer: Są idealne do czesania mokrych włosów Tradycyjne szczotki - szczególnie te o metalowych ząbkach - ciągną i wyrywają włosy. Przez niewłaściwe czesanie wilgotnych włosów często fundujemy im najwięcej mechanicznych uszkodzeń. Oczywiście można ułatwiać sobie ten zabieg przez nakładanie odżywek, masek czy specjalnych produktów, które mają to czesanie usprawnić – jednak nadal bez wybrania odpowiedniego narzędzia nie osiągniemy oczekiwanego efektu – szybkiego i bezbolesnego czesania. Na szczotki Tangle Teezer przerzuciłam się kilka lat temu i od pierwszego użycia zauważyłam różnicę. Rozczesanie wilgotnych włosów zajmuje mi dosłownie chwilę (mimo ich dużej objętości) i nie wiążę się z utratą włosów czy nieprzyjemnym ciągnięciem. Łatwo utrzymać je w czystości Myślę, że to bardzo istotny aspekt. Każdy wie, jak trudno jest dokładnie doczyścić szczotki o metalowych ząbkach czy te z naturalnego włosia. Szczotki zbierają kurz i zanieczyszczenia z włosów i dobrze jest je czyścić co każde mycie włosów – przy szczotkach Tangle Teezer takie mycie trwa dosłownie kilka minut. Wystarczy szampon czy żel i np. delikatna szczoteczka do zębów. Nie należy używać niczego twardego, bo ząbki TT są delikatne i podatne na wyginanie. Po umyciu najlepiej potrząsnąć szczotka kilka razy, żeby pozbyć się resztek wody, wytrzeć górę i położyć szczotkę do wyschnięcia ząbkami do góry. Szczotkę Tangle Teezer można otworzyć – ale nie polecam tego pomysłu realizować – otwieranie szczotki zmniejsza jej szczelność. Zapewniają przyjemniejsze czesanie Czesanie jest przyjemniejsze z wielu powodów - szczotka nie ciągnie i nie wyrywa włosów. Łatwiej rozczesać za jej pomocą ewentualnego kołtuna. Miękkie ząbki zapewniają przyjemny masaż skóry głowy podczas czesania. Pojawiają się głosy, że szczotka...

Przeczytaj

Nasze akcje