Nowa gama do profesjonalnej pielęgnacji Food For Soft od Matrix zapewnia włosom aż 7-krotnie więcej nawilżenia i odczuwalną miękkość do 72 godzin*! To zasługa m.in. wykorzystania właściwości oleju z awokado oraz kwasu hialuronowego.

Reklama

W składzie tej linii znalazł się szampon, odżywka oraz olejek do włosów. Wizażanki przetestowały je wszystkie. Czy sprawiają, że włosy są miękkie, nawilżone i gładkie?

*Przy użyciu systemu Food For Soft składającego się z szamponu, odżywki i olejku do włosów w porównaniu z samym szamponem.

Food For Soft Intensywnie nawilżający szampon do suchych włosów

Ten kosmetyk intensywnie nawilża i oczyszcza włosy z zabrudzeń oraz sebum nie usuwając przy tym potrzebnego im nawilżenia.

mat. prasowe

Czy Wizażanki to potwierdziły?

97% testujących uznało, że spełnił on ich oczekiwania. Z kolei 96% potwierdziło, że skutecznie nawilża włosy.

Jednak na szczególną uwagę zasługuje fakt, że 100% Recenzentek przyznało, że skutecznie oczyszcza włosy z zabrudzeń i sebum, a 99% stwierdziło, że przy tym pozostawia kosmyki odczuwalnie miękkie.

97% Wizażanek podkreśliło też, że dzięki szamponowi Food For Soft włosy wyglądają zdrowo.

Nic zatem dziwnego, że 9 na 10 testujących uznało, że sięgnie po niego ponownie, a 96% poleci go swoim przyjaciółkom.

Produkt ładnie pachnie, lekko się rozprowadza po głowie i włosach, a efekt czuć już po pierwszym użyciu. Moje włosy stały się delikatniejsze, gładsze, przyjemniejsze w dotyku. Odzyskały swój dawny, a może nawet lepiej niż kiedyś, blask

- Rysiek_1986

Wystarczy mała ilość produktu, żeby dokładnie wyczyścić skórę głowy. Włosy są uniesione od nasady, dobrze nawilżone i nie puszą się

- Jowi25

Food For Soft Intensywnie nawilżająca odżywka do suchych włosów

Pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia włosom przesuszonym i łamliwym sprawiając, że stają się odczuwalnie miękkie.

mat. prasowe

Co o jej działaniu sądzą Wizażanki?

98% przyznało, że spełniła ona ich oczekiwania, a aż 99% potwierdziło, że ułatwia rozczesywanie włosów. Z kolei 95% zaznaczyło, że pomaga przywrócić odpowiedni poziom nawilżenia włosom przesuszonym i łamliwym.

98% Recenzentek stwierdziło także, że pozostawia włosy odczuwalnie miękkie.

93% testujących odżywkę nawilżająca Food For Soft przyznało także, że sięgną po nią ponownie, a 95% poleci ją swoim przyjaciółkom.

Włosy są po miej wygładzone, zregenerowane, piękne. I na dodatek nigdy nie były obciążone

- Basiak981107

Jedną z rzeczy, które kocham w tej odżywce, jest jej lekka formuła - nie obciąża włosów. Efekt nawilżenia i odżywienia utrzymuje się przez długi czas po zastosowaniu odżywki. Moje włosy są bardziej odporne na łamanie, mniej podatne na plątanie się i łatwiejsze do rozczesania

- pitiiful

Food For Soft, Intensywnie nawilżający olejek do suchych włosów

Pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu nawilżenia włosów, pozostawiając je błyszczące i gładkie. Zapewnia włosom ochronę przed negatywnym działaniem wysokiej temperatury podczas stylizacji z użyciem urządzeń termicznych (do 230°C).

Może być stosowany na mokre i/lub suche włosy, w trakcie mycia po użyciu szamponu i odżywki, przed suszeniem bez spłukiwania oraz jako kuracja na noc.

mat. prasowe

Intensywnie nawilżający olejek do suchych włosów spełnił oczekiwania 97% testujących go kobiet. Co ważne, WSZYSTKIE Recenzentki przyznały, że pomaga chronić włosy przed negatywnym działaniem wysokiej temperatury.

97% Wizażanek przyznało również, że doskonale nawilża włosy oraz sprawia, że te są miękkie. Tyle samo testujących go kobiet stwierdziło, że jest on uniwersalnym produktem, który można stosować przed szamponem, bez spłukiwania oraz jako kuracja na noc.

Nic zatem dziwnego, że aż 94% kobiet uznało, że sięgnie po niego ponownie, a 95% poleci go swoim przyjaciółkom.

Po jego zastosowaniu włosy są bardzo wygładzone, nie widać sterczących końcówek. Włosy są lśniące i takie „mięsiste”

- katarina1412

Sprawdził mi się w 100%. Włosy nabrały blasku, a końcówki przestały się tak rozdwajac jak kiedyś. Oprócz tego zero podrażnień na skórze włosów. Świetna ochrona podczas stosowania wysokich temperatur

- Madzik0204

Linia Food For Soft w ocenie Wizażanek

Zapytaliśmy testujące ten zestaw kobiety, czy przyznają, że linia Food For Soft doskonale odpowiada na potrzeby suchych włosów, które wymagają nawilżenia. 97% stwierdziło, że tak. Tyle samo Recenzentek potwierdziło, że dzięki tym kosmetykom włosy wyglądają zdrowo.

Co więcej, Wizażanki zwróciły uwagę na skład testowanych produktów. 97% uznało, że jest dla nich ważna obecność kwasu hialuronowego oraz oleju z awokado w składzie.

Nie dość, że piękne, wydajne, cudnie pachnące, to jeszcze obłędnie działające. Potwierdzam, że to magia miękkich i nawilżonych włosów:) - emmabovary.
Reklama

Wyniki zostały przygotowane na podstawie testu przeprowadzonego w serwisie wizaz.pl na grupie 95 kobiet w okresie maj-czerwiec 2023r.

Reklama
Reklama
Reklama