Wejdź
Forever Blond Paul Mitchell
materiały PR
Fryzury

Forever Blond Paul Mitchell - linia kosmetyków do włosów blond

Forever Blond Paul Mitchell to innowacyjna linia kosmetyków pielęgnujących przeznaczona do włosów blond. Zawiera ekskluzywny kompleks KerActive oraz oleosomy nasion krokosza barwierskiego.
Anna Jastrzębska
październik 07, 2013
Forever Blond

Co sprawia, że kompleks KerActive i oleosomy nasion krokosza barwierskiego mają tak mocne działanie?
1. Unikatowe proteiny kompleksu KerActive „otulają” włos, by naprawić wszystkie uszkodzenia.
2. Składniki odżywcze oraz oleosomy nasion krokosza barwierskiego dostarczają bogate oleje roślinne pomagające uzupełnić brakujące składniki odżywcze oraz dodatkowo nawilżyć włosy.
3. Kompleks KerActive penetruje wnętrze włosa aby je odbudować, natomiast oleosomy nasion krokosza barwierskiego dostarczają nawilżenia i zamykają łuskę włosa.
4. W rezultacie otrzymujemy mocniejsze, zdrowsze włosy z długotrwałym efektem nawilżenia oraz dodatkowym połyskiem.

Co odróżnia linię Forever Blonde™ od innych kosmetyków do pielęgnacji blond włosów?
Szampon Forever Blonde to pozbawiona siarczanów formuła, która wraz z pozostałymi dwoma produktami Forever Blonde została stworzona specjalnie dla potrzeb włosów rozjaśnionych. Wszystkie produkty zawierają najnowszą technologię KerActive oraz oleosomy nasion krokosza barwierskiego, pomagają wzmocnić i nawilżyć blond włosy.

Forever Blonde™ szampon cena - 40zł / 75ml, 80zł / 250ml

Forever Blonde™ odżywka cena - 42zł / 75ml, 90zł / 200ml

Forever Blonde™ kuracja odbudowująca cena - 40zł / 25ml, 90zł / 150ml

Komentarze
Fryzury Jak pielęgnować blond i rozjaśniane włosy?
Osiągnięcie pięknego odcienia blondu to prawdziwe wyzwanie, ale też pokusa, której trudno się oprzeć. Dlatego też poddajemy nasze włosy licznym zabiegom rozjaśniającym – nawet tym, które mogą skutkować pogorszeniem ich kondycji. Jak temu zapobiec? Jak dbać o blond włosy, by zachować ich blask i dobrą formę?
Materiał partnera
lipiec 29, 2019

Zdradzimy ci kilka sposobów na pielęgnację rozjaśnianych włosów. Doradzimy też w kwestii wyboru kosmetyków do różnych odcieni blond, a także wskażemy, jak uniknąć błędów w codziennym dbaniu o włosy. Włosy rozjaśniane - pielęgnacja nie tylko dla blondynek Chociaż jasny blond jest jednym z najpopularniejszych kolorów, rozjaśniane włosów od kilku sezonów wkroczyło także do świata brunetek, szatynek i rudowłosych piękności. Wszystko za sprawą mody na koloryzacje w stylu dip-dye czy ombre. Pielęgnacja włosów rozjaśnianych, dzięki nowym trendom, stała się troską już nie tylko platynowych blondynek, ale całej rzeszy kobiet bawiących się koloryzacją w ogóle. Bez względu na to, czy rozjaśniasz włosy na całej długości, czy same końcówki, dowiedz się, jak dbać o rozjaśniane włosy. Jak odżywić włosy po rozjaśnianiu? Pielęgnację włosów blond należy rozpocząć zaraz po farbowaniu. Zazwyczaj do zestawu z farbą (jeśli robisz to samodzielnie) dołączona jest intensywna maseczka, która pomaga zamknąć łuski włosa. Dzięki niej włosy są chronione, stają się także bardziej gładkie i miękkie. W jaki sposób stosować maseczkę do włosów? Po zmyciu farby należy wmasować kosmetyk we włosy, pozostawić na co najmniej 3 minuty, a następnie spłukać letnią wodą. Możesz też na co dzień używać produktów tego typu – np. maski ochronnej IL Salone Milano .  Pamiętaj! Po farbowaniu warto odczekać od 48 do 72 godzin przed ponownym umyciem włosów. Najlepiej będzie, jeśli w ogóle unikniesz zamaczania włosów w wodzie – dla dobra swojej nowej fryzury zapomnij o wizycie na basenie przez kolejne kilka dni od farbowania. Zapewnisz im w ten sposób czas na regenerację. Jak dbać o włosy blond na co dzień? Włosy blond, jak żadne inne, wymagają ciągłej ochrony, dużej porcji nawilżenia i odbudowy, dlatego wprowadź do swoich...

Przeczytaj

Nasze akcje