klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Fryzjer zmienił je nie do poznania! Największe metamorfozy gwiazd 2018 r.

Te gwiazdy zdecydowały się na metamorfozy włosowe w 2018 roku i... wcale tego nie żałują! W nowych fryzurach wyglądają obłędnie.
Milena Majak
grudzień 20, 2018

Gwiazdy uwielbiają zaskakiwać fanów nowym wizerunkiem. Często decydują się na wręcz spektakularne metamorfozy. Mistrzynią w tym temacie jest oczywiście Agnieszka Chylińska, która w ciągu roku kilkukrotnie zmieniała kolor włosów. Ale koleżanki po fachu wcale nie pozostały dłużne.

Wakacyjne metamorfozy gwiazd. One zaszalały z fryzurą!

Kto zmienił fryzurę w 2018 roku?

Wszyscy pamiętamy przepiękne doczepy Małgorzaty Rozenek-Majdan, którymi nie nacieszyła się zbyt długo, bo ostatecznie wybrała modnego loba. Nie możemy nie wspomnieć również o bardzo dziewczęcej grzywce Anny Lewandowskiej oraz o całkowitym powrocie do naturalności u Dody. 

Na liście gwiazd, które zdecydowały się na nową fryzurę w 2018 roku, znalazła się także Ola Ciupa oraz Pamela z Fit Lovers. Ale jeżeli jesteście ciekawe, kto zapoczątkował rok metamorfoz, zajrzyjcie do naszej galerii, bo nie zrobiła tego żadna z wymienionych gwiazd :).

Twoje włosy potrzebują odżywienia? Kup odżywkę lub maskę na stronie Notino promocje.

Zdjęcie główne: Instagram.com

1 z 6

Pamela z Fit Lovers

Pamela z Fit Lovers
Instagram.com/pamelastefanowicz https://www.instagram.com/p/BqZdxfjFaW-/

Pamela od wielu lat przedłużała włosy, ale często zaliczała wpadki, bo niestety łączenia włosów były widoczne. Wreszcie postanowiła coś z tym zrobić. Jak relacjonowała na Instagramie fit blogerka, zregenerowała, zagęściła i przedłużyła włosy metodą Mini Bondes, która polega na zastosowaniu minikapsułek keratynowych, które ściąga się bez użycia chemii.

2 z 6

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka
Instagram.com/marcelina_zawadzka https://www.instagram.com/p/BrS2vvvHo0W/?utm_source=ig_embed

Marcelina Zawadzka zdecydowała się połączyć balayage z mocnym trendem - ultradługimi włosami. Kompleksową stylizację wykonała w salonie Damiena Koby, który zajmuje się również włosami Honoraty Skarbek czy Nataszy Urbańskiej. 

3 z 6

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska
Instagrma.com/annalewandowskahpba https://www.instagram.com/p/Bp7Bsqqh1Sl/?utm_source=ig_embed

Mimo że całkiem niedawno zdecydowała się na modne "pazurkowe" cieniowanie, to teraz postanowiła pójść o krok dalej. Zafundowała sobie przerzedzoną cieniowaniem grzywkę, która jest obecnie bardzo na czasie. 

4 z 6

Doda

Doda
Instagram.com/dodaqueen https://www.instagram.com/p/BnYTOdlDADN/?utm_source=ig_embed

Doda kojarzona jest przede wszystkim z dość wyrazistych stylizacji i bardzo jasnego blondu na włosach. Jakiś czas temu postanowiła wrócić do swojego naturalnego koloru i nie męczyć włosów chemią. 

5 z 6

Kasia Warnke

Kasia Warnke

W rozmowie z Party.pl aktorka ujawniła, że przygotowywała się wówczas do roli zawodniczki MMA i z związku z tym zaplanowała radykalną zmianę fryzury. Króciutkie włosy miały jej pomóc poczuć się prawdziwą chłopczycą.

6 z 6

Ola Ciupa

Ola Ciupa
Instagram.com/ola_ciupa https://www.instagram.com/p/Bpzijj_hOf1/?utm_source=ig_embed

Spragniona zarówno sławy, jak komplementów Ola Ciupa zdecydowała się skrócić fryzurę. Prezenterka i modelka zdjęła doczepy, podcięła włosy i... wygląda jak klon Małgorzaty Rozenek-Majdan. Nie możemy jednak jej odmówić bycia na czasie - postawiła na bardzo modne cięcie.

Komentarze