klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Ginger peach - takie włosy będziemy nosić jesienią 2019!
Fryzury

Ginger peach - ta koloryzacja włosów będzie królować jesienią

Rude koloryzacje coraz silniej wypierają blond. Ginger peach to nasz faworyt!
Milena Majak
lipiec 31, 2019

Pastele stały się jednymi z najpopularniejszych kolorów, które nosimy już nie tylko na ubraniach i paznokciach. Kobiety decydują się również na farbowanie włosów w jasnych odcieniach. Tym razem niemały zawrót głowy przeżyłyśmy patrząc na cudowne pasma w kolorze Ginger peach.

Te fryzury zdominują 2019 rok. Gwiazdy już je noszą!

Włosy w pastelowym odcieniu Ginger peach

Mimo że lato jest w pełni, zagraniczne serwisy urodowe już teraz proponują modne koloryzacje na jesień. Ponieważ kolorem roku 2019 jest living coral, wszystko kręci się wokół niego. Nic dziwnego, że każda, nawet najmniejsza wariacja kolorystyczna z brzoskwiniowym odcieniem na włosach, jest niekwestionowanym hitem Pinteresta. Nam szczególnie kojarzy się właśnie z październikową porą roku.

I z jednej strony o podobnej koloryzacji już pisałyśmy, ale z drugiej strony living coral wraca w postaci ombre i pod nazwą Ginger peach. Imbirowo-brzoskwiniowy odcień już skradł serca kobiet. To on jest teraz na szczycie listy modnych koloryzacji, a wszystko za sprawą Megan Schipani, specjalistki od koloryzacji. Stworzyła klasyczne ombre, w którym wykorzystała aż trzy różne kolory.

W rozmowie z Allure.com fryzjerka zdradziła, że posłużyła się na początku techniką balayage'u, aby stworzyć rudą bazę. Dodatkowo umyła włosy szamponem wzmacniającym kolor. Po taki wstępie, zostało już tylko zrobienie gradientu. Megan zaczęła od odrostów, które pozostawiła w naturalnym kolorze, następnie przeszła do soczystej mandarynki, a na końcówki nałożyła pastelowo-brzoskwiniową farbę. Dzięki temu uzyskała właśnie koloryzację, którą sama nazwała Ginger Peach

Megan Shipani zdradziła również trik na przedłużenie trwałości takich koloryzacji. Kończąc farbowanie włosów, zawsze zakazuje klientkom używania ciepła suszarki, prostownicy, lokówki czy innych urządzeń do stylizacji przez dwa tygodnie od nałożenia koloru. Dzięki temu czas pomiędzy kolejnymi wizytami u fryzjera znacznie się wydłuża. Klientki wracają zwykle po dwóch, a nawet czterech miesiącach. Robią to tylko po to, aby skrócić widoczny odrost. 

Zobaczcie w naszej galerii inne inspiracje włosowe z wykorzystaniem koloru Ginger peach. Może zdecydujecie się na jedną z nich? :)

Zdjęcie główne: Instagram.com/shmeggsandbaconn

1 z 4

Włosy w kolorze Ginger peach

Włosy w kolorze Ginger peach
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/497718196318895365/
2 z 4

Włosy w kolorze Ginger peach

Włosy w kolorze Ginger peach
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/565835140681740193/
3 z 4

Włosy w kolorze Ginger peach

Włosy w kolorze Ginger peach
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/411023903478386127/
4 z 4

Włosy w kolorze Ginger peach

Włosy w kolorze Ginger peach
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/571886852681407484/
Komentarze