klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Skuteczny sposób na nawilżenie włosów? Zaufaj mocy aloesu w nowej linii Herbal Essences bio: renew Potent Aloe

Zbyt cienkie i rzadkie czy może za bardzo gęste i grube, by je skutecznie odżywić? Nasza redaktorka, Kinga, zmaga się z problemem nadmiaru. Jak sobie z tym radzi?
Materiał partnera
luty 15, 2021

Sekretem skutecznej pielęgnacji włosów, niezależnie od ich rodzaju, jest aloes. To absolutnie niezwykła roślina, której właściwości znano już przed wiekami. Aloes jest sukulentem bogatym w substancje odżywcze i łagodzące, produkty z jego dodatkiem przekazują roślinną moc, która w delikatny sposób poprawia kondycję włosów i skóry. 

Aloes – miej go zawsze pod ręką

Aloes można uprawiać na parapecie i mozolnie wyciskać z niego wszystkie soki. Kinga znalazła jednak o wiele skuteczniejszy sposób, by każdego dnia korzystać z dobrodziejstw tej fantastycznej rośliny – i to w niezwykle łatwy i przyjemny sposób. 

Produkty Herbal Essences bio: renew Potent Aloe zawierają skoncentrowany ekstrakt z aloesu. Wykorzystane w nich rośliny są uprawiane ręcznie tylko w jednym miejscu – na farmie w Tamaulipas w Meksyku. Na raz zbierane są tylko trzy dojrzałe liście, które mają najwięcej wartości odżywczych i leczniczych. Nie bez znaczenia jest też fakt, że uprawy prowadzone są w zrównoważony sposób.

Potwierdzona skuteczność

Herbal Essences bio: renew Potent Aloe
Edipresse Content Studio

Wysoka jakość tak pozyskanego ekstraktu z aloesu została potwierdzona przez ekspertów z Royal Botanic Gardens w Kew. Naukowcy z Kew posiadają dogłębna wiedzę na temat ponad 300 gatunków aloesu i doświadczenie w badaniu właściwości roślin zdobyte przez 260 lat działania instytucji. 

Co oprócz aloesu?

Aloes jest zawarty we wszystkich produktach Herbal Essences bio:renew. Jednak w linii Potent Aloe jest aż 6 razy bardziej skoncentrowany, a więc jego działanie jest naprawdę silne. Na tę linię składają się cztery szampony i odżywki, które nie zawierają  siarczanowych surfaktantów, parabenów ani kolorantów, przez co są bezpieczne dla każdego rodzaju włosów. Zawierają natomiast trzy mieszanki olejków, wszystkie ze zdrowymi przeciwutleniaczami, które pomagają chronić przed uszkodzeniami i łamliwością. Kinga doceniła, że Herbal Essences bio: renew Potent Aloe świetnie radzi sobie z odbudową i regeneracją nawet zniszczonych włosów. 

Kinga ma swój ulubiony kosmetyk

Herbal Essences bio: renew Potent Aloe
Edipresse Content Studio

Nasza redaktorka podkreśla, że dodatkowym bonusem z używania kosmetyków z aloesem jest ich piękny, naturalny zapach. Za to lubi całą serię. Jej absolutnym faworytem jest jednak olejek, który można stosować zarówno na suche, jak i na mokre włosy. Ten kosmetyk nawilża i kontroluje puszenie się, dzięki czemu nawet niesforne i problematyczne pasma w mgnieniu oka stają się lśniące i gładkie. 

Kosmetyki dobre dla planety

Co jeszcze przemawia za tym, by sięgnąć po Herbal Essences bio:renew? Ekologia i troska o planetę. Kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, co potwierdza certyfikat PETA. Składniki naprawdę pochodzą z roślin, a nie z laboratoriów. Natomiast butelki szamponów w 25% wytwarzane się z plastiku odzyskanego z recyklingu, same również nadają się do ponownego przetworzenia.

Oglądając film, możecie się przekonać, jaki jest efekt ich stosowania na pasmach grubych i gęstych. Jednak kosmetyki odpowiadają na potrzeby różnych typów włosów. Sprawiają, że suche, zniszczone i farbowane włosy stają się sprężyste, nawilżone i pełne życia. Wystarczy tylko zaufać naturze. 

Materiał powstał z udziałem marki Herbal Essences

Komentarze
Herbal konkurs
Edipresse Content Studio
Fryzury Konkurs! Wygraj zestaw kosmetyków do włosów Herbal Essences bio:renew Potent Aloe 
Nasze włosy nie przepadają za zimą i latem. Ale nawet przy wilgotnej wiosennej lub jesiennej pogodzie potrafią się puszyć lub układać… hmmm… po swojemu. Często myte, suszone, prostowane lub kręcone, stają się niemiłe w dotyku, a w skrajnych przypadkach łamią się i kruszą. Jaki jest na to sposób?
Materiał partnera
luty 04, 2020

Wszystkie te kłopoty spowodowane są nadmiernym przesuszeniem włosów. Ale jak podczas normalnej, domowej pielęgnacji nawilżyć je skutecznie i zatrzymać w nich wodę? Możesz sposobami naszych babć robić maski z żółtek jaj, miodu, nafty czy olejów. Albo uprawiać na parapecie aloes, pracowicie wyciskać z niego sok i regularnie wcierać go we włosy. Jednak wszystkie te sposoby są niezwykle pracochłonne, wymagają czasu i cierpliwości. Dlatego o wiele skuteczniejsza jest odpowiednia codzienna pielęgnacja. Nowa linia Herbal Essences bio: renew Potent Aloe , to kosmetyki, które zawierają silnie skoncentrowany ekstrakt z aloesu. Receptura szamponów i odżywek z tej serii w min. 93% oparta jest na naturalnych składnikach roślinnych. Przy codziennej pielęgnacji nie tylko pomagają w odbudowie zniszczonych i przesuszonych włosów, ale także skutecznie chronią je przed uszkodzeniami i łamliwością. Dlaczego aloes? Aloes jest sukulentem bogatym w łagodzące substancje ciekłe. Nie tylko potrafi przetrwać w trudnych warunkach klimatycznych, ale one mu wręcz sprzyjają! Produkty z dodatkiem aloesu zapewniają roślinną moc, która w delikatny sposób poprawia kondycję włosów i skóry.  Jakość i skuteczność ekstraktu aloesu w pielęgnacji włosów została potwierdzona przez ekspertów z Royal Botanic Gardens w Kew. Naukowcy z Kew posiadają dogłębna wiedzę na temat ponad 300 gatunków aloesu i doświadczenie w badaniu właściwości roślin zdobyte przez 260 lat działania instytucji.  Aloes do kosmetyków Herbal jest uprawiany na farmie w Tamaulipas w Meksyku. Uprawy prowadzone są w zrównoważony sposób, a ludzie zatrudnieni na plantacjach są dobrze wynagradzani. Same liście aloesu zbierane są ręcznie –  tylko po trzy z każdej rośliny. To umożliwia im pełną regenerację....

Przeczytaj