klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Supermoc włosów z suszarką Philips SenseIQ

Lśniące, sprężyste i wyraźnie zdrowsze włosy, czy szybkie suszenie i codzienna oszczędność czasu? Dziś już nie musisz wybierać. Pielęgnacja włosów z nową suszarką Philips SenseIQ nie jest skomplikowana i daje spektakularne efekty. „To urządzenie naprawdę daje włosom supermoc” – mówi Oktawia!
Materiał partnera
grudzień 01, 2020

Czym jest SenseIQ?

Technologia SenseIQ przez cały czas bada stan twoich włosów i dopasowuje parametry suszenia do ich unikalnych potrzeb. Czujnik podczerwieni stale mierzy temperaturę włosów, a mikroprocesor nawet 12 tysięcy razy podczas jednego suszenia dostosowuje temperaturę strumienia powietrza tak, by włosy się nie przegrzewały. Dzięki temu zachowują naturalne nawilżenie nawet w 95%, by każdego dnia były zdrowsze, pełne blasku i w perfekcyjnej kondycji.

Suszy delikatnie, ale i szybko

Suszarka Philips SenseIQ ma silnik obrotowy dużej mocy, który zapewnia silny strumień powietrza. Dzięki temu czas suszenia jest o 30% krótszy. „Ta suszarka to mój prawdziwy superpower!” – wyznaje Oktawia.

Suszarka Philips
mat. prasowe

Jedno urządzenie, więcej korzyści

Suszarka ma w zestawie 3 nasadki:

  • koncentrator, który idealnie nadaje się do stylizowania fryzury,
  • masażer, który delikatnie masuje skórę głowy, relaksując i stymulując cebulki włosów do lepszej pracy,
  • dyfuzor do włosów kręconych i falowanych, zwiększa objętość i podkreśla naturalne fale i loki.

Do wyboru mamy również 5 programów suszenia:

  • delikatny, który zapewnia maksymalną ochronę i zachowanie 95% naturalnego nawilżenia włosów
  • szybki, skracający czas suszenia przy zachowaniu odpowiedniej delikatności,
  • tryb stylizacji, dzięki któremu można ułożyć perfekcyjną fryzurę,
  • tryb do loków, który pozwala stworzyć piękne fale
  • tryb masażu głowy, który idealnie dba o zdrową i wypoczętą skórę głowy.

Jest jeszcze tryb manualny, w którym sama dostosujesz parametry do własnych preferencji.

Suszarka Philips
mat. prasowe

Pielęgnacja jonowa

Suszarka Philips dba o to, żeby włosy były zdrowsze, miały piękny blaski i się nie puszyły. To ważne zwłaszcza jesienią i zimą, gdy często wkładamy czapki i przebywamy w suchych, przegrzanych pomieszczeniach. Przy każdym suszeniu urządzenie uwalnia 2 razy więcej jonów w porównaniu do modelu HP8280, zapewniając fryzurze niespotykaną witalność.

Zakochasz się w niej od pierwszego suszenia

Niezależnie od tego, czy twoje włosy są grube i sztywne, czy delikatne i niesforne, z tej suszarki z pewnością będziesz zadowolona, bo jak żadne inne urządzenie każdego dnia będzie dbać o twoją fryzurę. Dzięki wielu możliwościom, nasadkom i trybom pracy, pielęgnacja będzie tak spersonalizowana, że zatroszczy się nawet o najbardziej wybredne włosy. Nie musisz już szukać kompromisów między zdrowiem, a perfekcyjną fryzurą.

Materiał powstał z udziałem marki Philips 

Komentarze
Test ekspresu Philips 3200 LatteGo
Styl życia Test ekspresu Philips LatteGo - dlaczego dziś nie wybrałabym innego urządzenia?
W poszukiwaniu ekspresu idealnego wypróbowałam urządzenie Philips z serii 3200 LatteGo. Jest proste w obsłudze, szybkie w czyszczeniu i miłośnicy kaw mlecznych otrzymają doskonałą mleczną piankę, dzięki innowacyjnemu systemowi LatteGo. Latte macchiato dawno nie było tak aromatyczne i dobrze spienione.
Materiał partnera
maj 15, 2020

Żeby wypić dobrą, aromatyczną kawę nie trzeba być profesjonalnym baristą? Postanowiłam sprawdzić, czy w domowych warunkach rzeczywiście możliwe jest przygotowanie idealnej filiżanki kawy, dzięki użyciu ekspresu. Jako miłośniczka latte macchiato wybrałam produkt, który posiada system do szybkiego i perfekcyjnego spieniania mleka. Czy Philips 3200 z innowacyjnym systemem LatteGo okazał się strzałem w 10? Jak prezentuje się i działa ekspres Philips 3200 LatteGo? Ekspres Philips 3200 LatteGo posiada nowoczesny, stylowy design. Czerń połączona ze srebrnymi dodatkami sprawia, że urządzenie wpisze się w styl niemal każdej kuchni. To ogromny plus. Pierwsze, co zwróciło moją uwagę to jednak jego wyświetlacz, który jest jednocześnie panelem sterowania. Jest on niezwykle intuicyjny. Rozróżnionych jest na nim pięć rodzajów kaw - espresso, czarna kawa, americano, cappuccino i latte macchiato (plus możliwość podania gorącej wody). Każdą z nich możemy dodatkowo spersonalizować, co było dla mnie dużym ułatwieniem. W jaki sposób to zrobić?  Tuż obok ikon z wyborem rodzaju napoju znajdują się ustawienia mocy, ilości kawy i mleka. Wszystkie posiadają trzy poziomy. Możemy więc stworzyć np. bardziej mleczne latte macchiato i mniej lub bardziej intensywne espresso. Co więcej, ekspres zapamiętuje wybrane przez nas ustawienia, dzięki czemu przy kolejnej filiżance nie ma konieczności dodatkowego dopasowywania sposobu przygotowania kawy (wszystko za sprawą funkcji "moja kawa"). Dla laików w kwestii tego typu urządzeń, ekspres Philips 3200 LatteGo będzie więc dobrym startem. Trudno o bardziej ułatwione, przyjazne użytkowanie. Dodatkowo, ekspres oszczędza nasz czas, również na czyszczeniu i myciu.  LatteGo i łatwość mycia Elementem, który sprawia, że pokochałam ekspres do kawy Philips 3200 jest pojemnik na mleko LatteGo. Dzięki niemu otrzymujemy doskonałą mleczną...

Przeczytaj