Wejdź
kosmetyki do włosów JOICO
materiały PR
Fryzury

JOICO Style&Finish - z nowymi składnikami

Odpowiednio wypielęgnowane włosy to podstawa, ale właściwie dobrana fryzura także jest nie mniej ważna. Są okazje, do których trzeba kompleksowo przygotować włosy, by efekt był zachwycający. Marka JOICO proponuje kosmetyki do stylizacji z linii Style&Finish, które sprostają nawet najbardziej fantazyjnym fryzurom.
Anna Jastrzębska
grudzień 12, 2013
kosmetyki do włosów JOICO

W linii pojawiły się produkty do stylizacji, w których zostały wykorzystane zupełnie nowe składniki. Kompleks AquaLastikTM stworzony na bazie struktur z dna oceanu o właściwościach antyoksydacyjnych sprawia, że produkty zawierające ten składnik chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego oraz przedłużają działanie produktu na włosach do 72 godzin od zastosowania. Puder z opalu nadaje delikatny połysk, elastyczność i ułatwia stylizację włosów, a olejek z pestek śliwki, bogaty w witaminy A oraz E, zapewnia elastyczne i długotrwałe utrwalenie.Kosmetyki doskonale nadają się do stylizacji fryzur damskich, jak i męskich.

JOICO Style&Finish cena - od 45-110zł

Komentarze
Linia Luxurious Volume Core Restore marki John Frieda
Fryzury TEST redakcji: linia Luxurious Volume Core Restore marki John Frieda
Macie cienkie, oklapnięte włosy? To tak, jak my! Sprawdźcie, co nam pomogło w walce z nimi, a Wasza fryzura już nigdy nie będzie taka sama.
Materiał partnera
wrzesień 07, 2017

Testerka Agnieszka: Jestem osobą doskonale znającą problem oklapniętych, pozbawionych życia włosów. Na dodatek są cienkie i mają tendencję do wypadania. Z zazdrością zawsze patrzę na koleżanki, które mają długie, bujne włosy, z których mogą tworzyć wymyślne fryzury. Okazuje się jednak, że jest ratunek dla moich włosów.  W moje ręce trafiła linia Luxurious Volume Core Restore marki John Frieda. Na pierwszy rzut oka zauroczyły mnie opakowania. Piękna szmaragdowa zieleń przywodzi na myśl wakacyjne wojaże. Produkty, które testowałam, czyli odżywka i szampon zamknięte zostały w poręczne tubki. Z kolei termoaktywne mleczko znajduje się w doskonale wyprofilowanej buteleczce, którą wygodnie trzyma się w dłoni. Jak działają kosmetyki z linii Luxurious Volume Core Restore marki John Frieda? Ich zadaniem jest wzmocnienie włosów od środka, aby jak najdłużej utrzymywały swoją objętość. Zaczęłam od szamponu. Jego zapach jest bardzo świeży. Niewielka ilość wystarczyła, aby doskonale zapienił się na moich krótkich włosach. W informacji od producenta można przeczytać, że w jego formule zawarto kompleks białkowy, uzupełniający brakujące proteiny, co wpływa na polepszenie kondycji włosów, a co za tym idzie, zwiększenie objętości włosów.  John Frieda, Luxurious Volume Core Restore Szampon z proteinami , cena: ok. 39 zł/ 250 ml Kolejnym krokiem było nałożenie odżywki. Ona również została wzbogacona o kompleks białkowy. Rozprowadziłam ją na mokre włosy i pozostawiłam dosłownie na minutę, po czym dokładnie spłukałam dużą ilością wody. Włosy nie były posklejane, a odżywka doskonale w nie wniknęła. Skąd to wiem? Dało się to wyczuć już podczas rozczesywania - włosy były delikatne, bez uczucia szorstkości.  John Frieda, Luxurious Volume Core Restore, Przezroczysta odżywka z proteinami , cena: ok. 39 zł/ 250 ml Następnie zastosowałam...

Przeczytaj

Nasze akcje