klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Karmelizowany brąz, czyli wielosezonowy kolor, któremu trudno się oprzeć

Masz dość jednosezonowych koloryzacji? Postaw na taką, która niezależnie od poru roku będzie wyglądać perfekcyjnie!
Milena Majak
sierpień 08, 2017

W ostatnim czasie bardzo dużo mówi się o najnowszej piosence (a przy okazji teledysku) Seleny Gomez, "Fetish". Nas jednak dużo bardziej zainteresował kolor włosów młodej gwiazdy

W klipie wyraźnie widać, że artystka ma charakterystyczną, raczej dość rzadko spotykaną wersję kolorystyczną ombre. Znawcy najnowszych trendów włosowych już zawyrokowali, że będzie to jedna z najmodniejszych fryzur w nadchodzących miesiącach.

TOP 5 kremów BB na lato. Przykryją nie tylko przebarwienia

Karmelizowany brąz na włosach

Kombinacja brązu i blondu to połączenie idealne. Ciepłe tony podbijają opaleniznę, a technika farbowania ombre pozwala na uzyskanie płynnego przejścia między ciemną górą, a jaśniejszym dołem. To nie tylko dobry pomysł na to, aby wrócić do naturalnego koloru włosów. Dzięki takiemu zabiegowi możesz dowolnie zmieniać odcień końcówek.

My stawiamy na caramalized brown, czyli karmelizowany brąz. Ten kolor jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno w ciepłe, jak i chłodne miesiące. Latem będzie piękne opalizował miedzianymi refleksami, a zimą doda poszarzałej skórze blasku. Tego typu kolory warto dodatkowo wzmaniać specjalnymi kosmetykami. Używaj nie tylko tych do włosów farbowanych, ale również (a może zwłaszcza) do pielęgnacji brązowych kosmyków.

Jeśli chcesz przetestować najnowsze kosmetyki do włosów, nie zapomnij zapisać się do naszego Klubu Recenzentki. Z kolei wszelkie zdjęcia makijaży, fryzur czy manicure, możesz dodawać do Looków Wizażanek oraz oznaczać, jakich kosmetyków użyłaś, aby osiągnąć wybrany efekt.

A w naszej galerii możesz przyjrzeć się dokładnie, jak wygląda karmelizowany brąz. 

Zdjęcie główne: Pinterest

1 z 4

Karmelizowany brąz

Karmelizowany brąz
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/34199278394162641/
2 z 4

Karmelizowany brąz

Karmelizowany brąz
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/446349013045039802/
3 z 4

Karmelizowany brąz

Karmelizowany brąz
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/397513104583937886/
4 z 4

Karmelizowany brąz

Karmelizowany brąz
Pinterest https://www.pinterest.com/pin/113786328065793946/
Komentarze