klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Kiedyś uważano, że te fryzury postarzają. A teraz to najmodniejsze cięcia i uczesania!

Całkiem niedawno te fryzury były uważane nie tylko za obciachowe, ale również takie, które dodają lat. Dzisiaj, patrząc na ich nowoczesne odsłony, nikt by tak nie pomyślał!
Milena Majak
listopad 16, 2018

Na pewno doskonale pamiętacie natapirowane włosy sztywne od lakieru, fryzury cięte pod linijkę oraz jednowymiarowe koloryzacje. Jakieś 20 lat temu to były niekwestionowane hity. Z czasem z najmodniejszych fryzur stały się tandetnymi oraz postarzającymi lookami.

Światowej sławy styliści fryzur, pracujący podczas słynnych tygodni mody, postanowili je wskrzesić. Efekt? Brzydkie i dodające lat uczesania znowu są modne!

Jaką fryzurę wybrać na wesele? (wideo)

Jakie fryzury dodają lat?

Rok 2018 mija pod znakiem wracających trendów sprzed lat. Nosimy nawet te najbardziej obciachowe, których przez wiele sezonów wystrzegały się nawet gwiazdy. A jak wiadomo to one są najlepszym wyznacznikiem tego, co obecnie jest modne. Najszybciej i najchętniej przenoszą trendy z wybiegów do rzeczywistości. 

Mimo że te trendy włosowe do niedawana były uważane za ryzykowne, kobiety proszą fryzjerów właśnie o takie koloryzacje czy uczesania. W naszej galerii możecie sprawdzi, o jakie konkretnie chodzi!

Zdjęcie główne: Instagram.com/kyliejenner

1 z 4

Jednowymiarowy kolor

Jednowymiarowy kolor

W przypadku Nicole Scherzineger, której zdjęcie pochodzi z 2013 roku, przez lata krytykowano jej kolor włosów. Jednowymiarowa czerń według niektórych dodawała jej lat. Ten kolor wyostrza rysy twarzy, ale postarza tylko w przypadku, gdy jest zestawiony z mocnym makijażem. Teraz nikt by tak nie pomyślał!

(fot. Ons.pl)

2 z 4

Platynowy blond

Platynowy blond

Tilda Swinton od wielu lat jest wierna platynowemu blondowi. I przez wiele lat właśnie ten kolor był uważany za tandetny. Znawcy mody zawyrokowali, że w pewnym wieku wypadałoby już zrezygnować z tak zwanej "platyny", ale jak widać nie warto ulegać chwilowym sugestiom. Teraz modne są nawet siwe pasma!

(fot. Ons.pl)

3 z 4

Włosy „na blachę" z przedziałkiem na środku

Włosy „na blachę

Patrząc na to zdjęcie Rihanny po pierwsze trudno uwierzyć w to, że przeszła tak ogromną metamorfozę, a po drugie w to, że takie włosy znowu są modne! Ultradługie, ekstremalnie wygładzone i w dodatku z przedziałkiem na środku. Jeżeli macie wątpliwości, zerknijcie na fryzury sióstr Kardashian - niemal wszystkie czeszą się właśnie w ten sposób. Dodatkowo podcinają końcówki na równą długość.

(fot. Ons.pl)

4 z 4

Tapir wraca!

Tapir wraca!

Beyonce wielokrotnie udowodniła, że z tapirem jej do twarzy! Mocno uniesione u nasady włosy i zaczesane do tyłu powinny tworzyć koronę. Trudno uwierzyć, że to uczesanie jest modne, ale patrząc na to, jakie nowości produktowe trafiają na rynek, możemy się przygotować na mocny blow out w 2019 roku. 

(fot. Everett Collection/EAST NEWS)

Komentarze