Wejdź
Jak zrobić loki na imprezę
Fryzury

Klasyczne, pełne objętości loki na imprezę krok po kroku

Klasyczne, niezwykle kobiece loki to świetna propozycja na imprezową fryzurę. Zobacz, jak zrobić spektakularne loki na imprezę krok po kroku!
grudzień 27, 2014
Trwałe loki na ślub – zrób je sama!

Loki na imprezę krok po kroku:

Jak zrobić loki na imprezę

1. Pasma włosów nawinęłam na papiloty z gąbki.

2. Zaraz po rozwinięciu każdego pasma spryskuję je lakierem do włosów, aby nie stracić skrętu.

Jak zrobić loki na imprezę

3. Po usunięciu wszystkich papilotów całość włosów ponownie spryskuję lakierem.

4. Robię przedziałek na boku głowy.

Jak zrobić loki na imprezę

5. Następnie wydzielam jedno pasemko i roluję je pod spód, następnie upinam wsuwką. 

6. Z kolejnym pasemkiem postępuję w ten sam sposób czyli skręcam w dół i spinam za pomocą wsuwki.  Na boku głowy wykonuję 3 takie „świderki”.

Loki na imprezę są gotowe!

Jak zrobić loki na imprezę

Odwiedź blog autorki: kosmetyczna-hedonistka.blogspot.com

Komentarze
Philips Dereszowska
materiały PR
Fryzury Sprawdź, czy wygrałaś automatyczną lokówkę Philips ProCare!
Automatyczna lokówka Philips ProCare tworzy naturalnie wyglądające loki i symetryczne fryzury. Dzięki profesjonalnemu silnikowi bezszczotkowemu oraz podgrzewanemu, tytanowemu wałkowi ceramicznemu włosy są automatycznie nawijane, nagrzewane i podkręcane tak, aby uzyskać idealne loki za każdym razem. Sprawdź wyniki konkursu!
Materiał partnera
październik 14, 2015

KONKURS Marzysz o pięknych, profesjonalnie zrobionych lokach? Weź udział w konkursie i wygraj 1 z 5 automatycznych lokówek Philips ProCare!   1. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. 2. Odpowiedz na pytanie konkursowe:  Ile razy w filmiku z Anią Dereszowską pada słowo 'loki'? 3. Dodatkowo napisz, dlaczego właśnie Ty chciałabyś ją wygrać. 4. Przed udziałem w konkursie zapoznaj się z regulaminem . NAGRODY 5 x automatyczna lokówka Philips ProCare HPS940 Jesteś posiadaczką prostych włosów, a uwielbiasz loki? Pewnie uważasz, że profesjonalne efekty możesz uzyskać tylko w salonie fryzjerskim? Od teraz o piękne i naturalnie wyglądające loki możesz zadbać samodzielnie dzięki nowej lokówce automatycznej Philips ProCare HPS940 . Automatyczna lokówka Philips HPS940 nawija włosy na rozgrzany wałek i za każdym razem tworzy doskonałe loki . Tytanowo-ceramiczna powłoka wałka doskonale przewodzi ciepło, a dzięki niezwykle gładkiej powierzchni wałek łatwo przesuwa się po włosach, szybko je podkręca i nadaje im piękny blask . Aby Twoje loki wyglądały naturalnie, zastosowano trwały, profesjonalny silnik bezszczotkowy , który umożliwia skręcanie włosów w różnych kierunkach. Lokówka pozwala idealnie równo podkręcić loki w prawą i w lewą stronę , aby uzyskać w pełni symetryczną stylizację. Można również użyć funkcji automatycznego kręcenia , aby połączyć oba kierunki i uzyskać naturalny wygląd. Dodatkowo po trzy ustawienia temperatury (170,190 i 210°C) i czasu stylizacji (12, 10 i 8 s) umożliwiają uzyskanie trzech typów loków - zarówno mocno, jak i luźno skręconych. Wybierz temperaturę dostosowaną do swojego typu włosów i zastosuj odpowiednie ustawienie czasu, aby uzyskać loki jakich oczekujesz. Komfort użycia i profesjonalny efekt Jeśli Twoją zmorą od zawsze było układanie loków z tyłu...

Przeczytaj

Nasze akcje