Wejdź
KMS California FREESHAPE
materiały PR
Fryzury

KMS California FREESHAPE - spray 2w1 do termostylizacji i wykańczania

KMS California FREESHAPE to produkty do termostylizacji, które przemienią Twoją stylizację i pozwolą jej trwać aż do następnego mycia. Nowością w linii FREESHAPE jest produkt 2-in-1 styling+finishing spray do termostylizacji i wykańczania.
Anna Jastrzębska
maj 15, 2014
KMS California FREE SHAPE

Nowością w linii FREESHAPE jest produkt 2-in-1 styling + finishing/spray do termostylizacji i wykańczania. To najnowszy, gorący sekret kształtowania, stylizowania i wykańczania zamknięty w jednym produkcie. Ten wszechstronny i wygodny w zastosowaniu spray jest przeznaczony do użycia na suchych włosach (jednocześnie jako stylizator termiczny oraz jako spray do wykańczania).

Rozpyl go na suchych włosach przed zastosowaniem termostylizacji – aktywowany ciepłem spray wysycha natychmiast, czyniąc stylizację bezproblemową. Nie ma odgłosu skwierczenia, a zniszczenia i łamliwość spowodowana wysoką temperaturą zostają zminimalizowane. Po ułożeniu włosów rozpyl ponownie, aby przypieczętować stylizację. Włosy nadal będą miękkie w dotyku i błyszczące, bez uczucia sztywności i łamliwości.

Sekret całej serii FREESHAPE to elastyczny termopolimer aktywowany termonarzędziami. Zastyga w mgnieniu oka, zapewniając natychmiastowy i długo utrzymujący się efekt. Aktywowana ciepłem pamięć kształtu pozwala tworzyć niczym nieograniczone i długotrwale stylizacje. Możesz zmieniać swój styl kiedy tylko chcesz, dopasowując go do sytuacji.

Spray zawiera termopolimer+utrwalenie, zawansowany polimer, który umożliwia podwójne działanie podczas stylizacji na gorąco i w czasie wykańczania. Unikalna technologia tworzy wygładzone kształty, jednocześnie utrwalając je niczym lakier do włosów.

KMS California FREESHAPE 2-in-1 styling + finishing cena: 112 zł/200 ml

Komentarze
Bloker wilgoci JOICO
materiały PR
Fryzury JOICO Style&Finish - bloker wilgoci do włosów
W najnowszej linii JOICO Style&Finish pojawiły się produkty do stylizacji, w których zostały wykorzystane zupełnie nowe składniki. Kosmetyki zapewniają długotrwałe, elastyczne utrwalenie oraz ochronę włosów przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych - przede wszystkim wilgoci.
Anna Jastrzębska
wrzesień 30, 2013

AquaLastik TM  – nowy składnik wybranych produktów z linii Style&Finish, stworzony na bazie bakterii z dna oceanu, które mają właściwości antyoksydacyjne. Produkty zawierające ten składnik chronią włosy przed negatywnym wpływem środowiska zewnętrznego. Puder z opalu  – nowy składnik, który nadaje delikatny połysk, elastyczność i ułatwia stylizację włosów. JOICO Style&Finish Humudity Blocker Finishing Spray to nieutrwalający spray do końcowej stylizacji. Ogranicza puszenie włosów i zabezpiecza przed wilgocią przez cały dzień. Cena - 90 zł / 150 ml

Przeczytaj

Nasze akcje