klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Kolorowe włosy - jesień 2013
Imax
Fryzury

Kolorowe włosy na jesień/zimę 2013-2014

Lubisz oryginalne fryzury z pazurem? Zobacz przegląd fryzur z kolorowymi włosami, które pojawiły się na pokazach mody na sezon jesień/zima 2013-2014!
Anna Jastrzębska
sierpień 14, 2013

Kolorowe włosy to propozycja wyłącznie dla odważnych! Inny, od zbliżonego do naturalnego, kolor na włosach zawsze będzie zwracał uwagę otoczenia. Będzie prowokujący, drapieżny, a w pojedynczych przypadkach nawet kontrowersyjny. Fryzury z intensywnymi kolorami nie pasują też do każdego stylu i typu urody. Ale mimo wszystko mogą być niezwykle inspirujące!

1 z 8

Zadziorne i buntownicze, Ackermann

Zadziorne i buntownicze, Ackermann

Ackermann też postawił na włosy ekstremalnie uniesione do góry, ale w wersji zdecydowanie spokojniejszej. Jasne włosy z ciemniejszym odrostem przy skórze głowy, zostały zestawione z bardzo świeżą, praktycznie pozbawioną makijażu twarzą i ciepłymi, jesiennymi tkaninami w stonowanych kolorach.

2 z 8

Zadziorne i buntownicze, Fendi

Zadziorne i buntownicze, Fendi

Fendi na swoim pokazie zaprezentował fryzurę z gęstym irokezem w elektryzującym, fioletowym kolorze, która w połączeniu z ciemnymi, wyraźnymi brwiami i mocno podkreślonymi ustami modelki, tworzy bardzo oryginalny look.

3 z 8

Multikolorowe ombre, Moschino CeC

Multikolorowe ombre, Moschino CeC

Propozycja Moschino CeC to kolejna inspiracja wyłącznie dla odważnych buntowniczek! Długie włosy z multikolorowym ombre: jasna zieleń przechodzi w żółty kolor, a kończy się neonową pomarańczą. Mroczna, gruba kreska wokół oka i duże kolczyki w całym uchu to dopełnienie niepokornego stylu modelki.

4 z 8

Multikolorowe ombre, Marc Valvo

Multikolorowe ombre, Marc Valvo

Ombre z pokazu Marc Valvo jest znacznie subtelniejsze – tylko końce długich, zaczesanych do tyłu włosów mają jasnoróżowy kolor.

5 z 8

Zwariowane i sceniczne, Givenchy

Zwariowane i sceniczne, Givenchy

Givenchy w sezonie jesień/zima 2013/14 to kolorowe ślimaczki na głowie, które przypominają kwiaty róży, które pojawiły się także jako wzór na ramonesce modelki.

6 z 8

Zwariowane i sceniczne, Johnson

Zwariowane i sceniczne, Johnson

Propozycja Johnson to różowe, gęste włosy w graficznej formie, przypominającej... kapelusz. W połączeniu z rzęsami w rozmiarze XXL i cukierkowymi ustami modelki tworzą niespotykany, wręcz sceniczny look.

7 z 8

Kolorowe akcenty, PCG

Kolorowe akcenty, PCG

PPQ oswaja nieco kolorowe włosy zestawiając je z bardzo wysokim, klasycznym kokiem i elegancką, wieczorową sukienką. Czerwone pasmo na szczycie koka jest jedynie akcentem we fryzurze, przełamaniem formalnego charakteru tego uczesania.

8 z 8

Kolorowe akcenty, Marc Valvo

Kolorowe akcenty, Marc Valvo

Marc Valvo stawia też tylko na niewielki, kolorystyczny akcent: włosy w kolorze jasnego blondu zostały muśnięte mocno kontrastującym różem.

Komentarze