Koloryzacja “money piece hair” nie będzie wymagała od ciebie drastycznej zmiany koloru włosów. Mimo tego, że większość osób decyduje się na wykonanie jej w salonie fryzjerskim, możesz osiągnąć ten efekt także w domowych warunkach. Sprawdź, jak wygląda ta modna fryzura na lato i komu najbardziej pasuje!

Reklama

Jak wygląda koloryzacja “money piece hair”?

Koloryzacja “money piece hair” to nic innego, jak pomalowanie kosmyków bezpośrednio okalających twarz farbą w odcieniu jaśniejszym od reszty włosów. Może się wydawać, że ten skromny zabieg nie przyniesie rewolucyjnych efektów. “Money piece” to jednak sprawdzony trik fryzjerów na optycznie odmłodzenie i rozświetlenie twarzy.

Instagram/sylwiabutor

Połyskujące, jasne pasemka przy samej buzi dodają cerze blasku i maskują widoczność zmarszczek oraz niedoskonałości. To między innymi z tego powodu “money piece hair” jest jedną z najczęściej wybieranych koloryzacji na lato. Została wypromowana przez dziewczyny ze Skandynawii i bardzo szybko zrobiła furorę na całym świecie. W “money piece hair” mogliśmy zobaczyć Hailey Bieber, Julię Wieniawę i Sylwię Butor. Fanką koloryzacji jest także Anna Lewandowska.

Instagram/annalewandowska

Zobacz także: Odmładzające cięcie na lato? "Windy bob" Jennifer Aniston to idealna fryzura dla 50-latek

Komu pasuje koloryzacja “money piece hair”?

Komu najbardziej pasuje koloryzacja “money piece hair”? To uniwersalny trik fryzjerski, który sprawdzi się przy praktycznie każdym typie urody. Co ważne, fryzura nie jest zarezerwowana dla blondynek, a pasemka okalające twarz nie muszą być mieć lodowego czy platynowego odcienia.

Zobacz także
Reklama

Ważne, aby były jaśniejsze od reszty włosów. Idąc tym tropem, jasne szatynki mogą pomalować kosmyki przy twarzy farbą w kolorze miodowym. Osoby o włosach czarnych mogą za to postawić na ciemny brąz. Rozjaśnienie włosów przy samej buzi rozpromieni cerę i nada jej totalnego blasku. Doda też głębi fryzurze i sprawi, że włosy będą wyglądać na gęstsze.

Reklama
Reklama
Reklama