Wejdź
Koloryzacja włosów Voila
Fryzury

Koloryzacja włosów Voila

Voila to lider w branży kosmetycznej we Włoszech. Farby o wysokiej jakości działania, gwarantują dokładne pokrycie, kolor oraz pozwalają na stworzenie niestandardowego wizerunku klienta. Voila kolor działa potrójnie: pokrywa w 100%, nadaje piękny kolor oraz odżywia w trakcie koloryzacji, dzięki czemu włosy są bardziej świetliste i promienne.
Anna Jastrzębska
listopad 13, 2014

Voilà 3C Intense to system koloryzacji kosmetycznej z ponad 90 odcieniami, bazujący na potrójnej technologii:

Koloryzacja włosów Voila

SYSTEM SYMFONII KOLORÓW - doskonała równowaga między podstawowymi a wtórnymi pigmentami, która zapewnia współczesny intensywny kolor, wieloaspektowe refleksy oraz nadzwyczajne pokrycie i trwałość. 

SYSTEM HYDROMIX - specjalna mieszanka odżywki, hydrolizowanej keratyny i aminokwasów dla absolutnej koloryzacji i pielęgnacji.

SYSTEM PODWOJONEJ CZERWIENI - specjalna technologia dla intensywnych CZERWIENI i MIEDZI, która gwarantuje intensywne REFLEKSY, pokrycie i dłuższą trwałość, bez potrzeby stosowania koloru bazowego.

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

To trwała koloryzacja, która gwarantuje:

• Kompatybilność różnorodnych mieszanek kolorów między sobą, z możliwością uzyskania nieskończonych refleksów;
• Intensywny kolor, olśniewający i niezmiernie naturalny, szczególnie dla kolorów fantazyjnych;
• Jednolite kolory u podstawy, na długościach i końcówkach, nawet kiedy długości i końcówki są o jeden lub dwa tony jaśniejsze;
• Łatwa do spłukiwania;
• Stosunek mieszania 1:1½ wystarczający dla długich i obfitych włosów (tuba 60 ml);
• Rezultaty tak realne jak pasemka na palecie kolorów

Ponad 90 różnych odcieni, w oparciu o trzystopniową technologię. Idealna równowaga pomiędzy pigmentami podstawowymi i średnimi, która zapewnia niezwykle trwały, intensywny kolor oraz refleks.

Czas koloryzacji od nałożenia koloru to 30 min.

Cena koloryzacji włosów krótkich to 145zł, włosów średnich 155zł, włosów długich 180-220zł.

Koloryzacja włosów Voila

Koloryzację wykonasz w salonie:

Corte del Sole. Salon fryzjerski

Aleja KEN 2, Warszawa

www.cortedelsole.pl

Komentarze
Selfie Ewy Chodakowskiej
Fryzury Ewa Chodakowska zmieniła fryzurę. Zobaczcie ten kolor...
Trenerka lubi eksperymentować ze swoimi włosami. Zobaczcie jej nowy kolor.
Agnieszka Pulikowska
czerwiec 08, 2017

Ewa Chodakowska nie lubi nudy :) Śmiało eksperymentuje nie tylko z kolorem włosów (pamiętacie jej  truskawkowy blond ?), ale także z fryzurami. Mogliśmy ją oglądać także m.in. w lokach.  Poza tym jeszcze niedawno, na jej zdjęciach mogliśmy zobaczyć, że ma dużo ciemniejsze włosy u nasady, a na całej długości blond z żółtymi tonami, które obecnie poszły w zapomnienie.  Polecamy:   Po tej pieprzowej wcierce włosy rosną dwa razy szybciej! Sunday vibe ❤️❤️❤️ #warsaw Post udostępniony przez Ewa Chodakowska Fitness Expert (@chodakowskaewa) 4 Cze, 2017 o 4:17 PDT Przyszedł czas na kolejną zmianę. Ewa Chodakowska podzieliła się ze swoimi fanami na InstaStories nagraniami z salonu fryzjerskiego. Tym razem pokazała, jak... farbuje włosy! Spokojnie, długość pozostała:) Polecamy:   Latem powinnaś chronić nie tylko skórę. Twoje włosy również potrzebują wsparcia   Jaki kolor włosów ma Ewa Chodakowska? Teraz jak widać, przyszedł czas na zdecydowanie jaśniejszą odsłonę blondu . Przy tym trzeba podkreślić, że po raz kolejny Ewa Chodakowska pokazała, że ma niebywale duży dystans do siebie. Przyznajcie się, ile z was zdecydowałoby się na upublicznienie milionom swoich sympatyków materiałów z wizyty u fryzjera?:) Jednak wracając do fryzury, zobaczcie, jak teraz wygląda trenerka.  Jak wam się podoba nowa odsłona blondu, którą obecnie prezentuje Ewa Chodakowska? Foto: Instagram / screen z InstaStories Zobacz także: Jak uzyskać efekt ombre na blond włosach?

Przeczytaj

Nasze akcje