klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzura na wakacje 2019 to modny brzoskwiniowy blond
Fryzury

Koniec z fioletowym szamponem! Powstał blond, który nie żółknie

Aby długo się cieszyć odcieniem tego blondu bez poprawek, wcale nie potrzebujesz fioletowego szamponu. Wygląda pięknie aż do następnej wizyty u fryzjera!
Milena Majak
czerwiec 03, 2019

I pomyśleć, że ta wizyta miała zakończyć się tylko drobną korekcją koloru :). Klientka salonu Capricci Ricci w Orlando na Florydzie wyszła z zupełnie nową fryzurą. Jej brzoskwiniowy odcień z koralową poświatą to idealne połączenie na wakacje. Tym bardziej, że nie musicie się obawiać zielonych, czerwonych czy żółtych pasemek.

Guy Tang pierwszy raz w Polsce! Na czym polega fenomen koloryzacji #mydentity?

Brzoskwiniowy blond to teraz nowy złocisty blond

Farbowanie włosów latem na blond może wydawać się odrobinę nieodpowiedzialne. Palące słońce, morska czy chlorowana woda potrafią znacząco wpłynąć na wygląd nie tylko farbowanych włosów. Nareszcie jednak powstał kolor, który może się zaprzyjaźnić z promieniami słońca i nawet po wakacjach wyglądać świetnie.

Kolorystka Gerilyn Ghaisarzadeh ma na koncie wiele cudownych metamorfoz włosowych. Jako specjalistka od nakładania farb właśnie stworzyła zupełnie nowy odcień blondu, który jest niebywale łatwy w utrzymaniu. Ten cukierkowy pomarańcz to drobna wariacja na temat najmodniejszego koloru 2019 roku. W połączeniu z trendującymi spinkami do włosów tworzy naprawdę zgrane połączenie.

Ten odcień blondu jest również bardzo łatwy w utrzymaniu. O ile zostanie odpowiednio nałożony na włosy, nie trzeba się obawiać o odznaczające się pasemka czy blaknięcie koloru. Co więcej, nie musimy pamiętać o używaniu niebieskiego szamponu

Brzoskwiniowy blond jest idealny dla każdego, kto ma oliwkową skórę. Pięknie komponuje się również z brązowymi oczami - mówi Gerilyn Ghaisarzadeh.

Delikatny kontrast między skórą a odcieniem włosów jest nawet wskazany. Ważne jednak, aby cera miała ten oliwkowy podton, ponieważ już delikatnie zaróżowiona skóra może wyglądać niekorzystnie z brzoskwiniowym blondem. Te dwa kolory po prostu ze sobą nie współgrają. 

Chociaż jest to kwestia osobistych preferencji, według Ghaisarzadeha, ten odcień blondu bardzo dobrze wygląda z przedłużonym odrostem. Wydłużające się stopniowo od skóry głowy ciemne pasmo tworzy wrażenie większej objętości

Zdjęcie główne: Pinterest.com

1 z 4

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/168040629833308991/
2 z 4

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/AaRZgBZkR0Hy96RAzQJ8YWG-o3OVv-2rU5GBY-xvCLIlgtuzOfyslzs/
3 z 4

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/307933693271719533/
4 z 4

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019

Brzoskwiniowy blond na wakacje 2019
Pinterest.com https://pl.pinterest.com/pin/764063893011062498/
Komentarze
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie