klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Koniec z prostownicami. Wielki powrót fryzury w stylu Debbie Harry. To będzie hit?

Marilyn Monroe słynęła z burzy loków, Jane Birkin z grzywki, a Audrey Hepburn – z francuskiego koka. Jeśli dobrze się przyjrzeć, okazuje się, że fryzury ikon piękna nigdy nie wychodzą z mody. Styliści zauważyli, że ostatnimi czasy do grona najbardziej pożądanych fryzur dołączyły także krótkie do ramion, zmierzwione włosy w stylu Debbie Harry.
Monika Orzechowska
lipiec 12, 2016

Przez długie lata szczytem marzeń były długie, proste włosy. Od kilku miesięcy kobiety coraz częstej starają się iść pod prąd – wybierają włosy do ramion lub nawet krótsze, porzucają prostownicę i decydują się na odważną koloryzację.

Czytaj też:  Najlepsze maseczki do twarzy na lato z KWC

Efekt? Moda na platynowe włosy, zmierzwione fryzury i nieidealne grzywki, zupełnie jak z portretów wokalistki Debbie Harry. Takiego typu uczesanie nadaje włosom objętości i charakteru.

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by metamorfoza we współczesną wersję Debbie Harry była chwilowa. Na taką krótką przemianę skusiła się np. Taylor Swift, która na tegorocznej Met Gali zjawiła się w krótkich, zmierzwionych włosach w odcieniu platynowego blondu.

Czytaj też:  Najlepsze olejki do pielęgnacji włosów

Równie dobrze można iść śladem Zendayi Coleman i postawić jedynie na miodowe pasemka, które – co tu ukrywać – w połączeniu z grzywką i falowanymi włosami do szyi wyglądały zjawiskowo.

Czytaj też:  Propozycje z katalogu KWC: mgiełki do włosów z ochroną przeciwsłoneczną

Cieniowane włosy sprawiają wrażenie niedbałej fryzury, ale w tym przypadku dokładnie o to chodzi. Falowane włosy i postrzępione grzywki są jak najbardziej na topie. Wygląda na to, że perfekcjonizm zaczął się już wszystkim nudzić.

1 z 6

Zendaya. Fot. Instagram

Zendaya. Fot. Instagram
2 z 6

Jennifer Lawrence. Fot. Instagram

Jennifer Lawrence. Fot. Instagram
3 z 6

Freja Beha Erichsen. Fot. Instagram

Freja Beha Erichsen. Fot. Instagram
4 z 6

Emma Roberts. Fot. Instagram

Emma Roberts. Fot. Instagram
5 z 6

1. Debbie Harry. Fot. Mick Rock

1. Debbie Harry. Fot. Mick Rock
6 z 6

Taylor Swift. Fot. ONS

Taylor Swift. Fot. ONS
Komentarze