klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Koniec z sztywnymi upięciami! Zobacz fryzury ze Złotych Globów 2017

Najpiękniejszą suknię może zniszczyć kiepska... fryzura. Gwiazdy na Złotych Globach postawiły więc na naturalność. I słusznie!
Milena Majak
styczeń 09, 2017

Styliści fryzur, którzy opiekują się gwiazdami Hollywood, powoli odchodzą od ciężkich, natapirowanych i przesadzonych fryzur. Na glowie ma być lekko i dziewczęco. A to w przypadku wielu gwiazd stanowi główny element całej stylizacji. Tego typu upięcie wygląda „świeżo” i odejmuje lat.

Zobacz także: Najpiękniejsze kreacje na Złotych Globach! Ale nie obyło się bez wpadek...

Największą metamorfozę przeszła według nas Emily Ratajkowski. Ścięla długie włosy i zaprezentowała modnego boba. Takiej zmiany chyba nikt się nie podziewał, ale musimy przyznać, że to naprawdę pozytywna metamorfoza. Ale nie tylko modelka postanowiła zmienić fryzurę na galę Złotych Globów.

Kerry Washington zdecydowała się na dość odważny krok. Mimo że jej kreacja nie przypadła nam do gustu, fryzura nas przekonała i jesteśmy w stanie wybaczyć aktorce modową wpadkę. A w naszej galerii możecie zobaczyć pozostałe upięcia, które szczególnie przypadły nam do gustu.

Zdjęcia: East News

1 z 8

Złote Globy 2017: Reese Witherspoon

Złote Globy 2017: Reese Witherspoon

Reese to królowa naturalności. Nie lubi loków i sztywnych upięć. Sukienka i fryzura tworzą zgrany duet, a Reese Witherspoon wygląda bardzo dziewczęco. Fryzura wygląda tak jakby Reese na szybko zaczesała włosy i zajęło jej to góra 30 minut.

2 z 8

Złote Globy 2017: Olivia Culpo

Złote Globy 2017: Olivia Culpo

Kobiety kochają warkocze. Jak widać Olivia Culpo również nie może się z nimi rozstać. Zapleciony nad karkiem koszyczek podkreślał dość ekstrawagancką kreację gwiazdy. 

3 z 8

Złote Globy 2017: Priyanka Chopra

Złote Globy 2017: Priyanka Chopra

Włosy odbite od nasady i bardzo delikatnie pofalowane na końcach to fryzura, na którą warto postawić podczas ważnego wyjścia. Priyanka Chopra zdecydowała się również na delikatne, bordowo-kasztanowe pasemka.

4 z 8

Złote Globy 2017: Trace Ellis Ross

Złote Globy 2017: Trace Ellis Ross

Naturalnie kręcone, dość mocno puszące się włosy to znak rozpoznawczy Trace. Postanowiła wykorzystać ten atut również na rozdaniu Złotych Globów. Styliści fryzur w 2017 roku będą nas namawiać, byśmy pozostawały przy naturalnym skręcie włosów (lub miały je proste tak jak je natura stworzyła:)

5 z 8

Złote Globy 2017: Emma Stone

Złote Globy 2017: Emma Stone

Emma Stone to kobieta o bardzo delikatnej urodzie. Wysokie i bardzo ozdobne upięcie na włosach odebrałoby dziewczęcości, którą aktorka ma w sobie. Fryzura spięta nad karkiem bardzo do niej pasuje. I jeszcze te lekko opadające pasma... :)

6 z 8

Złote Globy 2017: Kristen Bell

Złote Globy 2017: Kristen Bell

To też fryzura, którą można przetestować w domu - wystarczy odbić włosy od nasady, zaczesać długą grzywkę na bok i look a la Kristen Bell gotowy.

7 z 8

Złote Globy 2017: Kerry Washington

Złote Globy 2017: Kerry Washington

Kerry Washington podjęła dość odważna decyzję. Na kruczoczarnych włosach aktorki pojawiły się jasne, wręcz siwe pasemka. W świetle fleszy widać również nieco niebieskich i pomarańczowych refleksów. 

8 z 8

Złote Globy 2017: Emily Ratajkowski

Złote Globy 2017: Emily Ratajkowski

To nasza zdecydowana faworytka. Fale nadają każdej fryzurze lekkości, ale również objętości. Obcięcie długich włosów, to zdecydowanie najlepsza decyzja, jaką modelka mogła podjąć.

Komentarze