klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Krótkie fryzury jesień 2013
Imax
Fryzury

Krótkie fryzury na jesień-zimę 2013/14 - zobacz najważniejsze trendy

Masz krótkie włosy i jesteś ciekawa jakie trendy we fryzurach obowiązują w sezonie jesień-zima 2013/14?
Anna Jastrzębska
lipiec 18, 2014

Sprawdź zestawienie najgorętszych krótkich fryzur i wybierz uczesanie dla siebie!

1 z 10

Włosy na bok, Azrouel

Włosy na bok, Azrouel

Lekko wycieniowane i zaczesane na bok włosy to idealny kompromis między kobiecym bobem, a buntowniczym punkiem. Ogromnym atutem tej fryzury jest pełna dowolność interpretacji - od lekko potarganej stylizacji "out of bed" (Azrouel), po ugrzecznioną gładką wersję (Felder Felder).

2 z 10

Włosy na bok, Felder Felder

Włosy na bok, Felder Felder
3 z 10

Nowoczesny "punk", Gaultier

Nowoczesny

Punk powraca w odświeżonej wersji! Wystopniowane na całej długości krótkie włosy i lekka, mocno postrzępiona grzywka sprawią, że rano nie będziesz musiała poświęcać wiele czasu na ułożenie fryzury - wystarczy roztrzepać włosy i wetrzeć w nie odrobinę gumy lub wosku do stylizacji.

4 z 10

Nowoczesny "punk, Jacobs

Nowoczesny
5 z 10

Bob z grzywką, Anna Sui

Bob z grzywką, Anna Sui

Jesteś fanką boba? Jesienią 2013 nosimy go z grzywką! Zarówno w wersji gładkiej, graficznej, z równo przyciętą nad oczami grzywką, jak i w nieco swobodniejszym wydaniu z lekko wycieniowanymi kosmykami.

6 z 10

Bob z grzywką, Anna Sui

Bob z grzywką, Anna Sui
7 z 10

Ekstremalnie, Givenchy

Ekstremalnie, Givenchy

W tym sezonie również nie zabrakło odjechanych propozycji na krótkie fryzury od projektantów. Fendi proponuje punka z użyciem kolorowych, futrzanych elementów (fryzura podkreśla charakter jesiennej kolekcji domu mody). Givenchy stawia na oryginalną fryzurę z poskręcanych w ślimaczki kosmyków - wypróbuj ją, jeśli masz dłuższe włosy, ale choć na jeden dzień marzysz o zwariowanej krótkiej fryzurce.

8 z 10

Ekstremalnie, Fendi

Ekstremalnie, Fendi
9 z 10

Chłopczyca, Anna Sui

Chłopczyca, Anna Sui

Masz regularne rysy twarzy i pięknie zarysowane kości policzkowe? Postaw na naprawdę krótką fryzurę inspirowaną stylem chłopczycy. Lekka, asymetryczna grzywka w formie "pazurków" optycznie skraca czoło. Uwaga: taką fryzurę szybko przemienisz w modnego "współczesnego punka", wcierając we włosy na czubku głowy gumę do stylizacji. Nie grozi Ci nuda!

10 z 10

Chłopczyca, Rebecchi

Chłopczyca, Rebecchi
Komentarze