klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Krótkie i półdługie fryzury na wiosnę 2014
Imax
Fryzury

Krótkie i półdługie fryzury na wiosnę-lato 2014 – zobacz 5 najciekawszych trendów!

Szukasz pomysłu na fryzurę dla krótkich lub półdługich włosów? Przedstawiamy najgorętsze trendy na wiosnę 2014!
Anna Jastrzębska
luty 20, 2014

Przedstawiamy najgorętsze trendy na wiosnę 2014!

1 z 5

Nowy bob, Fendi, Branquinho

Nowy bob, Fendi, Branquinho

Bob to jedna z ponadczasowych fryzur i bez względu na obowiązujące trendy duża cześć kobiet nigdy nie rozstanie się z tą jakże prostą, a jednocześnie efektowną i podkreślającą rysy twarzy fryzurą. Na nadchodzącą wiosnę Fendi proponuje bardziej zwariowaną i unowocześnioną wersję klasycznego boba – z gęstą grzywką i graficzną, nie zaokrągloną linią cięcia.

2 z 5

Grzywka na bok, Balmain, Blumarine

Grzywka na bok, Balmain, Blumarine

Na pewno wielokrotnie zdarzyło się wam czesać się w ten sposób, na przykład, gdy zapuszczałyście grzywkę. :) Balmain proponuje grzywkę zaczesaną na bok jakby od niechcenia, a Blumarine jako look w pełni kontrolowany – gęsta i lekko zachodzącą na brwi grzywka diametralnie zmienia cały charakter uczesania.

3 z 5

Włosy za uszy, Max Mara, Helmut Lang

Włosy za uszy, Max Mara, Helmut Lang

Wygładzone i nabłyszczone włosy, z równym przedziałkiem na środku głowy lub nisko z jednej strony, założone za uszy – to jeden z wiodących trendów w półdługich fryzurach na wiosnę-lato 2014. Nam bardzo się podoba!

4 z 5

Kobieco i klasycznie, Jill Stuart, Hermes

Kobieco i klasycznie, Jill Stuart, Hermes

Na wielu pokazach na wiosnę 2014 pojawiły się proste fryzury z lekką grzywką. Wielbicielki stonowanego stylu na pewno będą zadowolone, a miłośniczkom bardziej rockowego looku powinna spodobać się propozycja Jill Stuart. Taką fryzurę można łatwo wykonać przy użyciu suszarki z dyfuzorem i kosmetyków z dodatkiem soli morskiej.

5 z 5

Retro objętość, Herchcovitch, Armani

Retro objętość, Herchcovitch, Armani

Wieczorowe fryzury z krótkich włosów na wiosnę 2014 mają dwa wspólne punkty – objętość XXL i zaczesanie włosów na jedną stronę. Forma fryzur z pokazu Giorgio Armaniego czy Herchcovitch nawiązuje do niezwykle kobiecego stylu retro.

Komentarze