Wejdź
Limitowany Mythic Oil
materiały PR
Fryzury

Limitowany olejek Mythic Oil z elegancką spinką autorstwa Vanessy Pinoncely

Limitowany olejek Mythic Oil z elegancką spinką autorstwa Vanessy Pinoncely to doskonały pomysł na prezent!
Anna Jastrzębska
grudzień 23, 2014
limitowana edycja Mythic Oil

Edycja limitowana kultowego Olejku Mythic Oil L'Oréal Professionnel - doskonała na prezent! Do olejku dołączona jest spinka zaprojektowana przez markę Dear Charlotte, autorską markę młodej projektantki biżuterii Vanessy Pinoncely.

Cena: 58zł/125ml

Komentarze
naturalny olejek na rozstępy
Fotolia
Pielęgnacja Czwartek z Kasią: naturalny olejek na rozstępy
Rozstępy na brzuchu, udach, pośladkach, piersiach czy plecach to problem wielu osób. Pojawiają się po ciąży, przy nagłych wahaniach wagi czy w okresie dojrzewania, gdy organizm gwałtownie rośnie. Polecamy przepis na naturalny olejek na rozstępy, który zrobicie same w domu!
Magdalena Borucińska
kwiecień 02, 2015

Przepis na naturalny olejek na rozstępy łyżka oleju ze słodkich migdałów 2 krople olejku eterycznego sandałowego z sandałowca białego 2 krople olejku lawendowego 2 krople olejku mandarynkowego Taką mieszanką smaruj miejsca narażone na powstawanie rozstępów oraz obszary, w których masz świeże rozstępy. Rada Kasi: dbaj o najlepszą jakość składników, które wykorzystujesz do tworzenia kosmetyków. Olejek sandałowy z właściwej odmiany znajdziesz pod nazwą Santalum album. Wybierz olejek lawendowy - nie pomyl go z olejkiem lawandynowym o niskiej jakości. Sprawdź także inne domowe sposoby i zabiegi na rozstępy oraz jak zapobiegać rozstępom w ciąży

Przeczytaj

Nasze akcje